امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

(1402 دي 23، 20:32)*بنده پاک* نوشته است: سلام خوبین
من مریض شدم 809197ps94ijjhwg
دارم میمیرم  809197ps94ijjhwg
میشه دعا کنین خوب شم 809197ps94ijjhwg
خیلی سخته  809197ps94ijjhwg

سلام جونم
چی شدییی؟

الهی زودتر خوب شی خواهری Khansariha (2)

نقل قول: میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.

حسین الهی قمشه‌ای
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
(1402 دي 23، 17:53)عارفه نوشته است:
(1402 دي 19، 0:59)Mobinaaa نوشته است: سلام 
100روز خوب

سلام خواهری

مبارکه Confetti

سلام مرسی عزیزم

(1402 دي 23، 20:32)*بنده پاک* نوشته است: سلام خوبین
من مریض شدم 809197ps94ijjhwg
دارم میمیرم  809197ps94ijjhwg
میشه دعا کنین خوب شم 809197ps94ijjhwg
خیلی سخته  809197ps94ijjhwg

سلام عزیزم  ان‌شاءالله  هر چه زود تر خوب بشی  و انشاءالله عمرت طولانی و پر از سلامتی خیلی برات دعا میکنم
 سپاس شده توسط
سلام.
بسی مرسی Khansariha (96)
از این مریضی ویروسیا است. ولی خیلی سخته 809197ps94ijjhwg
البته خداروشکر کمی بهترم

بسی التماس دعا 302 این روزا خونه پر از استرس 
میدونم میگذره. سخت تر از اینا گذشت. اینم میگذره 
ولی خب بازم استرس داره 
Hanghead بنظرتون چقدر عمر میکنید؟
من خودم همیشه فکر میکنم ۲۵ میمیرم ولی هنوز زندم Khansariha (129)
Hanghead نمیدونم یعنی چقدر دیگه وقت دارم؟
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1402 دي 25، 20:52)*بنده پاک* نوشته است: Hanghead بنظرتون چقدر عمر میکنید؟
من خودم همیشه فکر میکنم ۲۵ میمیرم ولی هنوز زندم Khansariha (129)
Hanghead نمیدونم یعنی چقدر دیگه وقت دارم؟

22
دختر این حرفا چیه
چرا ۲۵؟!
ایشالا عمر کافی با عزت خدا بهت بده.

البته این منافاتی با یاد مرگ و آماده مرگ بودن نداره.
از من می شنوی سعی کن طوری زندگی کنی که همیشه آماده باشی.  53258zu2qvp1d9v
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
سلام دخترا

خوبین؟

اون ماجرایی که در پست قبلی گفتم برام خیلی دردسر درست کرد نشد دیگه بیام.

می خواستم در مورد کار باهاتون صحبت کنم.

به نظرتون چه کاری رو شروع کنم؟

یه دوره آموزشی هست منتها 10 میلیون قیمتش هست که من ندارم.

یه آقایی هم گفت من ملک و آپارتمان زیاد دارم اگر می تونی پیج بزن برام بفروش بهت درصد بدم. البته من تجربه ای ندارم که بدونم چطوری می شه؟

دوره آموزشیه خیلی فکرم رو مشغول کرده ولی خب نمی تونم...

سنا جان یادت هست بهم گفتی یه دوره هوش مصنوعی هست می شه بهم راجع بهش توضیح بیشتری بدی. خیلی کنجکاوم.
 سپاس شده توسط
سلام و درود

نقل قول: اون ماجرایی که در پست قبلی گفتم برام خیلی دردسر درست کرد نشد دیگه بیام.

همون دختر همسایه تون؟ 
به مامانش گفتی؟
ای بابا، به خیر بگذره  vayy

سپاس شده توسط
سلام دخترا
حالتون چطوره؟ 49-2

کی هست صداشو درنمیاره؟ Kool

سپاس شده توسط
سلام چطورین 
خوبین 
تولد امام جواد (ع) و حضرت علی اصغر (ع) خیلی خیلی مبارکا  2uge4p4 2uge4p4
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
آخیی مبارکههه 49-2

نقل قول:
تنها کسی که بیشترین درجه بدبختی را شناخته باشد، می‌تواند بیشترین درجه خوشبختی را نیز درک کند، انسان باید در حال مرگ باشد تا بداند زنده بودن چقدر خوب است.

کنت مونت کریستو

سپاس شده توسط
Hanghead

یاد حرفای دایی جان میوفتم که میگفت هر کس باید بازی زندگی شو تنها بره

انگاری هر کس رفته سراغ زندگیش

و چقدر از بی معرفتی بعضی ها  دلم میگیره!!! 

دو ماه اخیر کانون انقدر خوب و مفید بود که تو هیچ دوره ای شاید اینطوری نبود حداقل برای من
حیف که جز معدودی استفاده نکردن
و از اون بدتر حیف که بعضی ها نه تنها قدر ندونستن ، بلکه بد و بی راه هم گفتن به ناحق
متاسفم براشون !!! برای اون هایی که فقط برای نوشتن 4 تا عدد و رقم و رکورد  میان کانون !!!
مخاطبم اینجا نیست ..هیچکس به خودش نگیره
 سپاس شده توسط
سلام سلام

ببخشید من هی دیر به دیر میام   49-2 65

ولی با خبرای خوب اومدم. خب. من 28 امین روز پاکمه. و امیدوارم بازم بتونم رکورد قبلی رو که 160 روز بوده بشکنم.
کنترل نگاهم عالی بوده این مدت ولی کنترل ذهنم ضعیف شده 

دارم کار میکنم.
و درس میخونم هنوز.

ولی برای کنکور آماده نیستم.
اگه بتونم یه کاری با یه حقوق خوب گیر بیارم شاید بتونم برم دانشگاه آزاد و ارشد بخونم.. ولی نمیدونم .
آخه از پس دانشگاه دولتی بر نمیام.. خیلی سخت میگیرن.

فعلا دنبال شغل ثابتم ولی همینطوری پروژه ای کار میکنم برای آدما، کلیپ و پوستر و پاور و تایپ و فلان
توی این سایت های فریلنسری ام هستم ولی کار نمیگیره.. یکم نا امید و خستم.

افسردگیم این روزا غالبه، هر روز گریه کردم یه هفته. نا امیدم .. و خیلیم پول لازمم...
کاش یه طوری بشه که خوب بشه ....

امروز تعداد روز های کتابخوانیم به 545امین روز رسیده.

یه کار خوبی که کردم این مدت این بود که دفتر برداشتم و فکرامو نوشتم..
و دکترمم عوض کردم.

هی میخواستم بیام اینجا هی نمی شد.
 سپاس شده توسط
تقریبا همه چیز خوبه 
به غیر از یه چیز 
اونم فکرم ...
که هنوز یادنگرفته مثبت ببینه
۷۰ درصد زندگی که مثبت هست رو ببینه 
اون ۳۰ درصد رو ول کنه ...
خدایا خودت افکار منفی بیخود رو از ذهنم دور کن
ناراحتم از مامانم که انقدر افکار منفی رو به من تلقین میکنه 
خدایا افکار مامانم رو هم مثبت کن ...
ولی درستش اینه که قدرت مندانه با مشکلات برخورد کنم 
این وادادن هارو دوست ندارم  53258zu2qvp1d9v
دیگه این که هنوزم نمیدونم وقتی مامان خیلی قاطع برخورد میکنه چکار کنم 
ولی قطعا تسلیم شدن کاردرستی نیست ...
دخترا حس میکنم نیاز دارم هرروز یادداشت داشته باشم 
و از چالش های روزانه ام تو دفترم بنویسم
ولی تنبلیم میشه  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
سلام و درود خواهریا

سنا جان شاعر می فرماید:
چه بگویم؟ نگفته هم پیداست
غم این دل، مگر یکی و دوتاست؟
Hanghead

ویلو جان چه کار خوبی کردی سر زدی.
درود بر تو چه خبرهای خوبی، روزمو ساختی 49-2
ایشالا یه کار خوب پیدا کنی. Khansariha (69)
سراغ سایت های کاریابی رفتی؟
جاب اینجا، جاب ویژن
میتونی اونجا رزومه درست کنی، برای فرصت های شغلی بفرستی یا برای خودت دانلود کنی داشته باشی.
و الان کلی مهارت های کار با آفیس و اینا داری که کلی به درد بخوره رزومه ت رو قوی می کنه. 53258zu2qvp1d9v
و
 با اینکه حس افسردگی داری ماشالا تصمیمات خوب خوب گرفتی، به خودت آفرین گفتی؟ daghighan

آسمانی خواهر این خیلی خوبه که به فکر ارتقای توانمندی هات هستی. اینکه نیمه پر رو ببینی، مقابل رفتارهای غلط اطرافیان بایستی یا اگر نمیشه اقلا در تصمیم های شخصیت کار درست رو بکنی.
ولی به خودت سخت نگیر. ایشالا اونم ذره ذره یاد می گیری.
خیلی خوبه قبل از هرچیزی یاد بگیری بابت موفقیت های کوچیکت در زندگیت به خودت بیاری و افتخار کنی. اونان که سازنده موفقیت های بزرگن cheshmak
اینو هیچ کس یادمون نداده ولی اگه بدونی چقدر موتور محرکت میشه... Confetti

این مهارت کمکت می کنه در حد توانت بیشترین حرکت ممکن رو بکنی. Khansariha (69)
و حال دلت خوب باشه بخاطر اینکه بهترین خودت بودی. 49-2
منتظر پست های بعدی هستم ببینم چه می کنیا

سپاس شده توسط
نقل قول:
کسی که بیش از حد دست روی دست می‌گذارد، نمی‌تواند توقع زیادی از زندگی داشته باشد.

گابریل گارسیا مارکز

سپاس شده توسط
نقل قول: آسمانی خواهر این خیلی خوبه که به فکر ارتقای توانمندی هات هستی. اینکه نیمه پر رو ببینی، مقابل رفتارهای غلط اطرافیان بایستی یا اگر نمیشه اقلا در تصمیم های شخصیت کار درست رو بکنی.
نقل قول: ولی به خودت سخت نگیر. ایشالا اونم ذره ذره یاد می گیری.
نقل قول: خیلی خوبه قبل از هرچیزی یاد بگیری بابت موفقیت های کوچیکت در زندگیت به خودت بیاری و افتخار کنی. اونان که سازنده موفقیت های بزرگن cheshmak
نقل قول: اینو هیچ کس یادمون نداده ولی اگه بدونی چقدر موتور محرکت میشه... Confetti

نقل قول: این مهارت کمکت می کنه در حد توانت بیشترین حرکت ممکن رو بکنی. Khansariha (69)
نقل قول: و حال دلت خوب باشه بخاطر اینکه بهترین خودت بودی. 49-2
نقل قول: منتظر پست های بعدی هستم ببینم چه می کنیا
ممنونم عارفه جون که نسبت به پستم بی تفاوت نبودی 
و در جوابم نوشتی ...
میدونی چیه خواهری یه مدت خیلی به خودم سخت میگرفتم بعد از اون یه دوره ای شروع شد خیلی به خودم اسون گرفتم الان تو این دوره غرق شدم و این خوب نیست ...
نیاز به یه حد تعادل دارم ...

امروز فهمیدم خیلی به خدا بدهکارم خیلییییی 
نمیدونم چجوری باید خوبی هاشو جبران کنم ...
عاجزانه از خدا میخوام حواسش بهم باشه ...
خودش کمکم کنه بدی هامو جبران کنم ...
حالم از اون آسمان قبلی بهم میخوره ...
میخوام یه آسمان جدید بسازم ..
خدایا شکرت که منو به این رسوندی که باید تغییر کنم ...
خدایا از تو که پنهون نیست ...
خودت میدونی چقدررررر وضعم خراب بود ...
تو کمکم کردی الان هم بشو توان من 
کمکم کن کمکم کن
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان