امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

*دختر پاک* / 14 خرداد 99 / 6 روز خوب[تصویر:  303.gif]

هدف => هدیه مدال 100 روزگی به خدا [تصویر:  khansariha%20(8).gif]

این دفعه همه سعیمو میکنم قشنگم  [تصویر:  khansariha%20(8).gif]

دیشب نت تموم شد این واسه دیشبه Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
*دختر پاک* / 13 خرداد 99 / 7 روز خوب[تصویر:  303.gif]

هدف => هدیه مدال 100 روزگی به خدا [تصویر:  khansariha%20(8).gif]

این دفعه همه سعیمو میکنم قشنگم  [تصویر:  khansariha%20(8).gif]

اصلا حواسم نبود شد یه هفته پاکی 53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead
تحمل کنم یا نکنم
تحمل کن تحمل کردنش سخته

خل شدم از دست رفتم
دیشب نتونستم بخوابم 
درد داشتم
مجبور شدم برای حواس پرتی برم با یکی صحبت کنم
باعث شد به سمت لغزش برم
هنوز نلغزیدم ولی دارم سعی میکنم بهش توجه نکنم
Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead
[تصویر:  Untitled_2.png]
 سپاس شده توسط
تحمل کن قشنگم 49-2
کلی روز خوب داری 317
اگر زبونم لال بشکنی دوباره روزا صفر میشه و کلی حس بدبختی و فلاکتی میاد سراغت
چه کاریه یه ذره دیگه تحمل کن همه چی تموم میشه و کلی روز خوبم برای خودت نگه داشتی
آدم وقتی روز خوبش زیاد باشه هر مشکلی پیش بیاد تهش به روزهای خوبش که فکر میکنه به چشم یه موفقیت بزرگ بهش نگاه میکنه و کلی به خودش افتخار میکنه این قسمتش را من خیلی دوست دارم
یه کاری که دوست داری انجام بده
کارهای هنری چی دوست داری؟

سپاس شده توسط
نام کاربری / تاریخ آخرین روز بد/ تعداد روزهای خوب

*دختر پاک* / 14 خرداد /  6 روز خوب تموم شد
الان تو روز 7 هستم
4chsmu1
اینو فقط نوشتم که بفهمم چی به چیه  4chsmu1

مهرخدا / 25 اسفند 98 / 86 روز خوب

اره دخترپاک درست میگی
کار والا، کار ناتموم زیاد رو دستم مونده، مشکل اینه که افتادم رو دور لجبازی کودکانه و بیحوصلگی.
با خودم مدارا کردم گفتم دو سه روز به خودت استراحت بده بعد دوباره شروع کن ولی از دو سه روز دیگه گذشته
تنها امیدم برای نلغزیدن اینه که چهار روز دیگه میشم 90 روز
چقدرم از 80 روز به بعد داره سخت و طولانی میگذره
پیر شدم تو همیین 6 روز
دلم کنج دنج اتاقمو میخواد که برم اونجا کز کنم و فکرای مضخرف بکنم و حرص بخورم کاریم که نمیکنم دست رو دست گذاشتم اهمال کاری میکنم بیشتر شاکی میشم از خودم
میگمااا یه چی بگم بخندین خوب شد اومدم اینجا و گفتم تحملم تموم شده با تمام شرایطی که دارم و گاهی دلم ازدواج و یه همدم و تکیه گاه میخواد... از اون روز سه نفر به مادر محترم زنگ زدن جهت امر خیر
نمیدونم خوشحال باشم یا گریه کنم
اخه من کجا و ازدواج کجا و..... کجا و..... کجا
22
یعنی چی من کجا و ازدواج کجا Swear1
خب حالا طرف رو ببین شاید خوب بود، خوشت اومد
لوس بازی درنیار 65
اینجا من درنقش خواهر بزرگترم 4chsmu1
یه سوال
کسی که بیماره و وضعیت خوبی نداره
باید مدام درگیر بیمارستان و خرج دارو و... بشه
کسی که نمیدونی باهاش میری زیر سقف تا زندگیت رو باهاش قسمت کنی معلوم نیست کی بمیره
و زندگیت زیر سایه بیماری اون فرد باشه
اونوقت حاضری با چنین کسی ازدواج کنی؟
پس بهتره خودم از همین اول بگم ازدواج ننیکنم و نمیخوام تا طرف نخواد ترحم کنه یا حرفی بزنه که ممکنه من نارااحت شم

خدا بزرگه و خدا برای همه امونه و مواظبمونه چه مجرد باشیم چه متاهل چه تنها باشیم چه کلی دوست داشته باشیم چه به خدا توجه کنیم چه توجه نکنیم
 سپاس شده توسط
نقل قول: میگمااا یه چی بگم بخندین خوب شد اومدم اینجا و گفتم تحملم تموم شده با تمام شرایطی که دارم و گاهی دلم ازدواج و یه همدم و تکیه گاه میخواد... از اون روز سه نفر به مادر محترم زنگ زدن جهت امر خیر
نمیدونم خوشحال باشم یا گریه کنم
اخه من کجا و ازدواج کجا و..... کجا و..... کجا
Khansariha (13) منم دقیقا همین مشکل را دارم
هر چی تو کانون میگم 
فرداش برام اتفاق میفته
اصلا نمیدونم حکمتش چیه 4chsmu1

65
نمیدونم چرا دلم میخواد تو یه قرعه کشی یه چیزی جایزه بزرگگگگگگگگگگگگ ببرم
4chsmu1
شاید شد خدا را چه دیدی
فقط نمیدونم تو چه قرعه کشی ای شرکت کنم 4chsmu1

53258zu2qvp1d9v اومدیم و طرف خودش میدونست
یا اصلا شرایط را گفتین را راحت قبول کرد
اصلا از کجا معلوم 
همیشه امتحان کردن راه های جدید بهتره Hanghead
ازدواج و راه دادن خواستگار ها را هم بگذار پای راه جدید
حداقل میان چند تا سوتی میدن بیا برامون بگو بخندیم
Khansariha (13)
بنده خداها هول میشن

سپاس شده توسط
ولی خواهشا روزای پاکی را نگهههههههههههههههههه دار 49-2
روزهای پاکی ات آرزوی من است Confetti

سپاس شده توسط
صبح یا همون ظهر وقتی چشمم را باز کردم که تو خواب داشتم از اون فیلم های خیلی بد میدیدم
خلاصه وقتی بیدار شدم همه چی برای شکست آماده بود
خیلی زشته این حرف را به زبون بیارم ولی چیزی که دیدم حتی از فیلم هایی که تا حالا دیدم بهتر بود
واقعا نزدیک بود سر هیچی بشکنم
نمیدونم چی شد
همش این هدفم که دادن مدال ۱۰۰ روز پاکی به خدا و اثبات به خدا که دوسش دارم نگذاشت
به زور بیدار شدم
بعد اینکه چند تا لقمه صبحانه خوردم مامانم داشت حافظ می خواند گفتم یه فال برای من میگیری 
حقیقتا بنظر من این شعر فقط وقتی میاد که حال و روزت خیلی خوب باشه
ولی من خیلی داغونم 
اگر این شعر اومده 
شاید برای اینکه خدا از کاری که صبح انجامش ندادم خیلی خوشحال شده و قراره یه جایزه بزرگ بهم بده
خدا را چه دیدی شاید یه جایزه خوب در راه باشه
شعرش این بود
دل در بر و می در کف و معشوق به کام است
سلطان جهانم به چنین روز غلام است
گو شمع میارید در این جمع که امشب 
در مجلس ما ماه رخ دوست تمام است

یادمه قبل بیدار شدنم به خدا گفتم می خوام قوی بودنم را ثابت کنم
Khansariha (69)

*دختر پاک* / 14 خرداد /  ۷ روز خوب تموم شد

الان تو روز ۸ هستم

خلاصه اینکه الان به خودم افتخار میکنم پاکی را انتخاب کردم

از همه همه همه کسانی که کمکم کردن تا تو شرایط سخت این جوری محکم باشم
بی نهایت مممنونییییییییم Thankyou

خدایا برای همه چی تشکرات ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه
Khansariha (8)

سپاس شده توسط
مهرخدا / 25 اسفند 98 / 88 روز خوب

به خودم گفتم تا 90 روز تحمل کن طاقت بیار بعدش دلت اومد بلغز
Hanghead Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 23، 11:34)مهرخدا نوشته است: مهرخدا / 25 اسفند 98 / 88 روز خوب

به خودم گفتم تا 90 روز تحمل کن طاقت بیار بعدش دلت اومد بلغز
Hanghead Hanghead

بنظر من کعب خیلی خیلی حیفه
اون موقع فقط ۱۰ روز مونده تا ۳ رقمی شدن

سپاس شده توسط
حالا کو تا اونموقعه سر خودمو دوباره گول بزنم 65
 سپاس شده توسط
مهری جان هی به تعویقش بنداز امروز فرداش کن حیفه اینقد زحمت کشیدی
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان