امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

نقل قول: این حقیقت است که من نمیتونم خودم چیزی را انتخاب کنم
دوست هم ندارم انتخاب کنم
الانم همش به خدا میگم تو بگو چه کنم تا همون کار را انجام بدم
این حقیقت نیست برچسبیه که خودت به خودت زدی 65
درسته باید من به عنوان بنده خدا به انچه خدا ازم خواسته عمل کنم
ولی
خدا تو خلقتش به من قوه تفکر و تعقل داده و ازم خواسته فکر کنم و تصمیم گیری کنم
باید به این خواسته اشم توجه کنم
اگر غیر این باشه من میشم برده خدا نه بنده خدا
برده بودن با بنده بودن خیلی فرق میکنه Hanghead
نقل قول: از پس دو تاش بر نمیام
نا امیدی و خ.ا 

با این حرفت آشنام چون خودمم قبل به چنین موردی در مورد خودم اعتقاد داشتم  53258zu2qvp1d9v
فقط میتونم بگم زود در موردشون نتیجه گیری نکن که نمیتونی
یخده صبور باش
صبور بودن برای من مهرخدای عجول خیلی سخته انگار دنیا میخواد مث مورچه ها راه بره و رفتار کنه Khansariha (40)
نقل قول: [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif] دعوام نکنید

گریه کنی منم میشینم کنارت گریه میکنم خیلی وقته یه دل سیر گریه نکردم 128fs318181
نقل قول: من همه عمرم همین قدر بی تفاوت بودم 
اصلا دیگه خ.ا میکنم بعدش به خودم میگم فدای سرت  [تصویر:  khansariha%20(60).gif]

میگی دعوات نکنم اونوقت ببین خودت چی میگی منو وسوسه میکنی دوباره دعوات کنم
اصلا منم به رسم کانون یه جعبه گوجه نثارت میکنم تا دیگه این حرفا زو نزنی Smiley-talk038 4
با خودت مهربون باش
نقل قول: من هدفی ندارم

هدف یه چیز عجیب و غریبی نیست
هر چی دوست داری، هر چی عشقت کشید البته بعد از بررسی عاقلانه منطقت و تایید اون میتونه هدف باشه Khansariha (69)
نقل قول: تو خودت چی دوست داری 
اصلا از زندگی چی می خوای  [تصویر:  hanghead.gif]
چرا میای کانون [تصویر:  hanghead.gif]

من خیلی چیزا دوست دارم
قبلا دوست داشتم و هدفهام این بود
یه کار خوب داشته باشم
ارشدم رو بگیرم
یه ورزش تخصصی کار کنم
پیانو یاد بگیرم
گل و گیاه تو اتاقم پرورش بدم
رقص یاد بگیرم 
یه آشپز حرفه ایی بشم
زبانمو خوب کنم
بتونم با سفالگری لوازم سفالی بسازم
یه زندگی خوب با خانواده خوب داشته باشم
بعد مرگم بتونم اعضای بدنمو اهدا کنم
و.... 
ولی خب شرایطم عوض شد یه مهمون ناخونده سراغم اومد
کارمو ول کردم
درسمو ول کردم
تارک دنیا شدم
از زمین و زمان بد گفتم
بدبین تر، افسرده تر، گوشه گیر تر شدم
کلاسای زباتمو ول کردم
مطالعه کتابمو ول کردم
و... 
تا دو سال گذشت فکر میکردم قراره بمیرم ولی اینطور نشد روزا دارن میگذرن، سخت و با درد میگذرن اما نعمتیه که خدا بهم هنوز داده و ازم نگرفتش
پس چرا باید یه کار خوب، یه هدف خوب، روزهای خوب، لحظات شاد نداشته باشم
پس شروع کردم به عشق ورزیدن به خودم، به انچه خوشحالم میکنه یه گل، یه عطر، یه حرف و... 
با خودم مهربون شدم اشتی کردم، دوست خودم شدم
و دارم یاد میگیرم به کمک خودم و توکل به خدا هدفهامو پیدا کنم و از زندگی لذت ببرم
تا بتونم بفهمم من کیم و خدا کیه
غیر از اینه که میگن برای شناخت خدا اول باید خودتو بشناسی
[تصویر:  Untitled_2.png]
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 27، 19:16)مهرخدا نوشته است:
نقل قول: من فکر میکنم اولین گامش اینه خودتو دوس داشته باشی با همه ابعاد خوب،بد، زشت، زیبا و خودتو مستحق آرامش بدونی و خودتو ارزشمند بدونی بالذات

خب منی که یک عمر از دختر بودنم، از روحیات و اخلاقیاتم، از ظاهرم متنفر بودم و سرشار از حس منفی به خودم بودم چجوری میتونم این قدم اول رو برای دوست داشتن خودم بردارم.
چه راهکاری برای این دوست داشتن خودم هست؟ 

نقل قول: همه میدونن ولی چند درصد عمل میکنن؟ این تعهد به دونسته ها و عمل به اونهاس ک تفاوت ایجاد میکنه

خب چطوری میتونیم این مسولیت پذیر بودن کارهامونو عملی بهش برسیم و واقعا بهش عمل کنیم تا بتونیم مثل آدمهای موفق باشیم
یه راهکار اجرایی منظورمه که بتونیم به این مرحله از اگاهی برای مورد 1 برسیم

این ی سفر درونیه که هر کسی خودش باید رنجش رو بپذیره و برای ساختن خودش اقدام کنع نمیشه یه راهکار واحد داد ..هر کسی خودش باید برسه به این که از ی جایی به بعد مسئولیت زندگیشو بپذیره و دست از فرافکنی برداره و تا ی نفر خودشو دوس نداشته باشه هرگز نمیتونه دیگری رو بی قید و شرط دوست بداره
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
سلام بچه هاااا
خوبین؟

ببخشید من این چند روزه مقداری درگیر کار هستم و نتونستم تو بحث ها شرکت کنم

53
 سپاس شده توسط
سلام کویین جان
خوش گلیدن 302
 سپاس شده توسط
اهم اهم 303
اینجانب آمدم 4chsmu1
خیلی خوش آمدم Khansariha (57)

بله از ساعاتی پیش شروع روزهای خوب آغاز شده 317
در همان ساعات ابتدایی با ابتکاری نوین در مقابل وسوسه ها ایستادم Khansariha (69)
چند حرکت ورزشی studsmatta
چندین نفس عمیق Confetti
یاد آوری به خودم که از پسش بر میام 49-2

فکر کنم نوشتن چند خط از یه قصه شاد هم بتونه خوب باشه 53258zu2qvp1d9v شاید تفریح خوبی باشه 2uge4p4

در ضمن گفته باشم Khansariha (98)
طبق شواهد و قرائن هممون الان عزیز دردانه خدا می باشیم Khansariha (84)Khansariha (84)Khansariha (84)Khansariha (84)

[تصویر:  otv4_جوان-تائب.jpg]

[تصویر:  ee8i_5bac07f75c65b3b3103baa82c88a47ac.jpg]

[تصویر:  20u1_هر-گاه-پیشامد-سختی-اهل-بیت-یاری-بجویید-پیشی.jpg]

اینو نییییییییییییییییییییییییییییییییییییگاه 317317317317317317317317

[تصویر:  644m_unnamed.jpg]

اینم اسب قشنگمه Smiley-face-cool-2
اولین پرش را رد کردم Khansariha (69)
[تصویر:  4qap_depositphotos_235082928-stock-photo...g-mane.jpg]
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
نقل قول: هر کسی خودش باید برسه به این که از ی جایی به بعد مسئولیت زندگیشو بپذیره و دست از فرافکنی برداره 
پس میشه اینو گفت که ادم باید با خودش صادق باشه در تمام امور زندگیش و حداقل برای خودش نقاب بدبخت بودن یا خوشبخت بودن نزنه و از آنچه با صداقت با خودش بدست میاره رو سعی کنه بهبود ببخشه و در صورت نیاز تغییر تو زندگیش بده تا بتونه افسار زندگیشو خودش بدست بگیره و مسول اون بدونه خودشو؟  Khansariha (56)

نقل قول: ببخشید من این چند روزه مقداری درگیر کار هستم و نتونستم تو بحث ها شرکت کنم

یه حامی بیشتر نداریم که... 
نبخشیم چکار کنیم  4
امیدوارم اوضاع بر وفق مرادت بشه و سرت خلوت، پیش مام بیایی 25
نری غیبت بزنه یهوییی Swear1

نقل قول: بله از ساعاتی پیش شروع روزهای خوب آغاز شده [تصویر:  317.gif]

در همان ساعات ابتدایی با ابتکاری نوین در مقابل وسوسه ها ایستادم [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

به این میگن خوش خبررری 2uge4p4
باریکلا به دختر پاک گروه باران 317

نقل قول: یاد آوری به خودم که از پسش بر میام [تصویر:  49-2.gif]

100 % میتونی و از پسش برمیای Khansariha (69)

نقل قول: در ضمن گفته باشم [تصویر:  khansariha%20(98).gif]
طبق شواهد و قرائن هممون الان عزیز دردانه خدا می باشیم [تصویر:  khansariha%20(84).gif][تصویر:  khansariha%20(84).gif][تصویر:  khansariha%20(84).gif][تصویر:  khansariha%20(84).gif]

بله، غیر از این نیست
همه بنده های خدا عزیز دلش هستن 317
خوش به حال ما ادمهاااااا
که اگر بخوایم میتونیم خدا رو حس کنیم Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
نقل قول: 2- بی قید و شرط به خود و دیگران عشق می ورزند.

برای مورد 1 گفتیم نیاز هست خودمونو دوست داشته باشیم و مهربون باشیم باهاش تا بتونیم صادقانه با خودمون روبرو شیم و مسولیت کار خودمون رو به عهده بگیریم
که این محبت کردن یا دوست داشتن یا عشق به ورزیدن به خود که در 2 هم امده، آیا باعث نمیشه ما تبدیل به یه انسان خودخواه بشیم از اینکه خودمون بیشتر از دیگران ترجیح بدیم چون عاشق خودمون شدیم؟ یا اینکه ایتقدر محبت کنبم به دیگران و عشق بورزیم که باعث شه دیگران ازمون سو استفاده کنند؟
 سپاس شده توسط
نقل قول: 100 % میتونی و از پسش برمیای [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
بی نهایت ممنونم عزیز دل 302302302302302

فکر کنم دیگه 24 ساعت شد
صادقانه بگم به خودم گفتم 24 ساعت پاک بمون بعدش بشکن 
ولی فقط 24 ساعت صبر کن
ولی برای این 24 ساعت خیلی زحمت کشیدم
نمی خوام همین زودی از دستش بدم
میریم برای روز دوم 49-2

*دختر پاک* / 28 خرداد 99/ یک روز خوب
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
نقل قول: اعضای گروه:
Queen
شادن
*دختر پاک*
مهرخدا
Parisa313
ارام 
زینبی
Mah_ya
shaparak
liliumumum

اینجا این همه عضو داره و فقط چهار نفر سر میزنن؟!  Hanghead
 سپاس شده توسط
مهرخدا، 25 اسفند98، 94 روز خوب

پ ن: روزهای خوب صفر شدند
 سپاس شده توسط
[تصویر:  2uge4p4.gif]  لیست به‌روز شده  99/03/30  [تصویر:  2uge4p4.gif] 

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

Queen ا/ 22 فروردین 98 / 421 روز خوب ................................................. در حال جهاد 

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

شادن / 8 تیر 98 / ۳۲۴ روز خوب ............................................... در انتظار ستاره بیستم

مهرخدا / 30 خرداد 99 / شروع روزهای خوب ...................................... در انتظار ستاره چهاردهم

Parisa313 ا/ 9 خرداد99 / شروع روزهای خوب ............................. در انتظار ستاره دوم

ارام / 7 اسفند 98 / 50 روز خوب .................................................. در انتظار ستاره اول

*دختر پاک* ا/ 28 خرداد 99 / ۱ روز خوب ........................ در انتظار ستاره اول

shaparak ا/ 30 اردیبهشت 99 / 18 روز خوب .................................. در انتظار 20 روز خوب
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 29، 6:53)مهرخدا نوشته است:

برای مورد 1 گفتیم نیاز هست خودمونو دوست داشته باشیم و مهربون باشیم باهاش تا بتونیم صادقانه با خودمون روبرو شیم و مسولیت کار خودمون رو به عهده بگیریم
که این محبت کردن یا دوست داشتن یا عشق به ورزیدن به خود که در 2 هم امده، آیا باعث نمیشه ما تبدیل به یه انسان خودخواه بشیم از اینکه خودمون بیشتر از دیگران ترجیح بدیم چون عاشق خودمون شدیم؟ یا اینکه ایتقدر محبت کنبم به دیگران و عشق بورزیم که باعث شه دیگران ازمون سو استفاده کنند؟

کسی نظری نداره؟
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 30، 11:36)مهرخدا نوشته است:

کسی نظری نداره؟

من تازه دارم سعی میکنم انجامش بدم
اولش هم با همین لبخند زدن شروع میکنم
به جای اخم کردن
فقط میدونم با این کار حال آدم بهتر و بهتر میشه

سپاس شده توسط

تعریف من از دوست داشتن خود اینه:
امشب ی پادکست رو داشتم گوش میدادم نمیدونم گوینده اش کی بود ولی در وصف دوست داشتن خود صحبتهای خوبی داشت. میگفت فردی که خودشو دوس داره:

۱. همه کارهای خوب دنیا رو برای خودش میکنه
۲.هیچ کار بدی رو با خود و علیه خودش نمیکنه
۳.میگه من هزینه زندگی خودمو می‌پردازم
۴. به حریم،حقوق و حرمت هیچکس تجاوز نمی‌کنم و هرگز هم اجازه نمیدم کسی به حریم، حقوق و حرمتم تجاوز کنه
*دختر پاک* / 28 خرداد 99/ دو روز خوب

فکر میکردم روز سوم تموم شد 29

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان