امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

عزیزم مبااااارکه  49-2
برای ده روز دوم هم هستمممممم 317
واجب شد یک فروند اعتبار خشششنگ تقدیم کنمممم
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 2، 2:27)*دختر پاک* نوشته است: بیاین اعلام وضعیت کنید هر روز Khansariha (56)

امروز رفتم بیرون یه چیزایی دیدم که کل برنامه هایی که ریخته بودم و قلبم و محکم و قوی کرده بودم همه اش بر باد فنا رفت God
کاش تو بیابون زندگی میکردیم 22

آخ گفتی ..من این شبا دلم میخواد برم هیات ولی نمیرم چون تحمل دیدن بعضی چیزا رو ندارم ..کم طاقت شدم
 سپاس شده توسط
نقل قول: عزیزم مبااااارکه  [تصویر:  49-2.gif]
برای ده روز دوم هم هستمممممم [تصویر:  317.gif]
واجب شد یک فروند اعتبار خشششنگ تقدیم کنمممم
بی نهایت ممنونم عزیز دل 2uge4p4
317 317 317 317 317 

نقل قول: آخ گفتی ..من این شبا دلم میخواد برم هیات ولی نمیرم چون تحمل دیدن بعضی چیزا رو ندارم ..کم طاقت شدم
یعنی اصلا شرایط بیرون برای ماهایی که تو ترکیم مناسب نیست 53258zu2qvp1d9v
اصلا مناسب نیست به جان خودم
Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام سلام
بامدادتون بخیر
چطورین ؟

دختر پااااااک آفرررین عزیزم 2uge4p4
کارت بیسته 317

منم روزی که گذشت رو پاک بودم خداروشکر
بریم که یه روز خوب دیگه بسازیم Khansariha (69)
سلام به همگییییی
چطورین؟
چه خبرااا؟
کجایین؟

من امروز پاک بودماااا 49-2
خداروشکر وسوسه زیاد نداشتم
سلام سلام سلام
منم پاکم
(قرار بود امروز بشکنم  vayy   )

خیلی خیلی خوشحالم که پاکم 317

حساب کردم تا دهه محرم تموم بشه نصف یک ماه را پاک میرم جلو Khansariha (69)
که خب این حتمیه Khansariha (69)
اصلا با این فضایی که هست حتما حتما حتمیه Khansariha (69)
میمونه 15 روز بعدشvayy
که اونم یه کاریش میکنیم 53258zu2qvp1d9v
حوصله ندارم بهش فکر کنم استرسش را میگیرم Hanghead

*دختر پاک* / 23 مرداد / یازده روز خوب

Khansariha (69)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
               لیست به‌روز شده  99/06/04  [تصویر:  2uge4p4.gif]

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

شادن / 29 مرداد 99/ 7 روز خوب .............................................. در انتظار ستاره بیست و یکم

*دختر پاک* ا/ 23 مرداد 99 / 11 روز خوب ............................................... در انتظار ستاره اول

fatush76ا/ 8 مرداد 99 / 1 روز خوب ..................................................... در انتظار 30 روزخوب

*s*ا/ 21 مرداد 99 / 11 روز خوب .......................................................... در انتظار 30 روزخوب

(1399 شهريور 4، 0:33)*دختر پاک* نوشته است: سلام سلام سلام
منم پاکم
(قرار بود امروز بشکنم  vayy    )

خیلی خیلی خوشحالم که پاکم 317

حساب کردم تا دهه محرم تموم بشه نصف یک ماه را پاک میرم جلو Khansariha (69)
که خب این حتمیه Khansariha (69)
اصلا با این فضایی که هست حتما حتما حتمیه Khansariha (69)
میمونه 15 روز بعدشvayy
که اونم یه کاریش میکنیم 53258zu2qvp1d9v
حوصله ندارم بهش فکر کنم استرسش را میگیرم Hanghead

*دختر پاک* / 23 مرداد / یازده روز خوب

Khansariha (69)

عزیزم اصلا قرار نیست این قدر به تعداد روزای خوبت فکر کنی و بشینی حساب کنی تا فلان روز چقدر میشه
با این فرمون بخوای جلو بری تصادف می کنی
تو باید تمرکزت رو الانت باشه تعداد روزهای خوبت کم کم زیاد میشه تا جایی که اصلا دیگه مهم نیست چندتا هست
خودتو درگیر تعداد نکن از پاکیت لذت ببر
به این فکر کن که درحال حاضر رو خودت کنترل داری و ارادت قوی تر از دیروز شده
** اگر می دانستیم باورهایمان چقدر قوی هستند
حتی یک لحظه ی دیگر هم منفی فکر نمی کردیم**
نقل قول: عزیزم اصلا قرار نیست این قدر به تعداد روزای خوبت فکر کنی و بشینی حساب کنی تا فلان روز چقدر میشه 
با این فرمون بخوای جلو بری تصادف می کنی
تو باید تمرکزت رو الانت باشه تعداد روزهای خوبت کم کم زیاد میشه تا جایی که اصلا دیگه مهم نیست چندتا هست 
خودتو درگیر تعداد نکن از پاکیت لذت ببر 
به این فکر کن که درحال حاضر رو خودت کنترل داری و ارادت قوی تر از دیروز شده
حق با توئه درسته 
53258zu2qvp1d9v
ولی چه کنم 
ذهنم همش میره سمت شمارش روزا
روزا سخت میگذره فکر میکردم الان خیلی جلوم ولی هنوز خیلی عقبم که
ولی چشم کمتر فکر میکنم در مورد تعداد روزا

راسیاتش وضعیت یه ذره قرمز شده
دلم برای خیال پردازی و روابطی که نباید و خ.ا و فیلم پ و همه و همه و همه اش تنگ شده Khansariha (60)
صبحی یه لحظه بلند شدم دوباره خوابیدم نزدیک بود بشکنم
یه قصه ای تو سرم بود خیلی غمگین بود ولی چون مشکلی نداشت اون را ادامه دادم
خ.ا از سرم رفت
من اصلا بدون خیال پردازی نمیتونم زندگی کنم
خیلی سخت میشه 117
خلاصه که گمانم دوباره هی مجبور بشم برم اورژانس 12

سپاس شده توسط
سانازجان ذهن ما مهمترین چیزیه که مارو میکشونه به لغزش..یه فرمایش از حضرت علی علیه السلامه ک میفرمایند: 
مراقب افکارت باش، چون گفتارت را می سازد.مراقب گفتارت باش، چون اعمالت را می سازد.
مراقت اعمالت باش، چون عادت هایت را می سازد.
مراقت عادت هایت باش، چون شخصیتت را می سازد.
مراقب شخصیتت باش، چون سرنوشتت را می سازد.

کنترل ذهن و خیال پردازیا خیلی مهمه و تو ترک اینو باید جدی بگیریم نمیدونم گفتنش اینجا صحیحه یا نه اما من تو اس ای شنیدم و خوندم که همین خیالپردازیا بعد ازدواج مانع مهمی هستن ک باعث نارضایتی ج.ن.س.ی افراد میشن چون ماها یه روش غیرطبیعی تو ذهنمون ثبت شده و با خیالپردازی و فانتزی چیدن یاد میگیرم به کسی نیاز نداشته باشیم در حالیکه دنیای واقعی خیلی متفاوت تره
(1399 شهريور 4، 15:54)شادن نوشته است: سانازجان ذهن ما مهمترین چیزیه که مارو میکشونه به لغزش..یه فرمایش از حضرت علی علیه السلامه ک میفرمایند: 
مراقب افکارت باش، چون گفتارت را می سازد.مراقب گفتارت باش، چون اعمالت را می سازد.
مراقت اعمالت باش، چون عادت هایت را می سازد.
مراقت عادت هایت باش، چون شخصیتت را می سازد.
مراقب شخصیتت باش، چون سرنوشتت را می سازد.

کنترل ذهن و خیال پردازیا خیلی مهمه و تو ترک اینو باید جدی بگیریم نمیدونم گفتنش اینجا صحیحه یا نه اما من تو اس ای شنیدم و خوندم که همین خیالپردازیا بعد ازدواج مانع مهمی هستن ک باعث نارضایتی ج.ن.س.ی افراد میشن چون ماها یه روش غیرطبیعی تو ذهنمون ثبت شده و با خیالپردازی و فانتزی چیدن یاد میگیرم به کسی نیاز نداشته باشیم در حالیکه دنیای واقعی خیلی متفاوت تره

ممنون عزیز دل
حق با توئه
ولی من از ۵ سالگی که یادمه
عادت دارم قبل خواب برای خودم تو ذهنم قصه بسازم
از همون بچگی هم قصه هام همش با آه و ناله و غصه است
انقدر این قصه را تو ذهنم ادامه میدم تا خوابم ببره
از وقتی مشکل خ.ا اومد خیال پردازی قصه های بد هم بهش اضافه شد
هفته پیش هیچ گونه فکری نکردم
اصلا هیچی نه خوب نه بد
پاکی کاملا راحت و شدنی بود
بیشترش وسوسه برای خیال پردازی بود تا خ.ا
ولی از دیروز یه ذره لنگ میزنم
شروع کردم به قصه ساختن 
فعلا قصه بد نداره
ولی خب اضافه میشه دیگه کم کم

امیدوارم بتونم ولش کنم 302

سپاس شده توسط
*دختر پاک* / 23 مرداد / دوازده روز خوب

سپاس شده توسط
اقااا من پاکم .. شما در چه حالید؟ 49-2
(1399 شهريور 5، 17:12)شادن نوشته است: اقااا من پاکم .. شما در چه حالید؟ 49-2

2uge4p4
فردا دورهمی نداریم ؟
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان