امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

(1399 آبان 28، 22:56)یاقوت نوشته است: خدا انصافتون بده  Khansariha (13)
رفتم سرو ،بحثش انقدر سنگین و مذهبی بود ذهنم قفل کرد.
اومدم طوفان انقدر همه مرحله نوشته بودن گم شدم .
تهش پناه بردم ب باران ساکت و امن خودمون Khansariha (13)

بیاین بحث بگم : بحث امشب چطوری ورودی های ذهنمون و کنترل کنیم؟ اگر صحنه یا فکر بدی ب ذهنمون اومد چطور مدیریت کنیم؟

49-2
چه موضوع خوبیه
من چیزی که از بچه های اینجا یاد گرفتم
اینه که بیایم یه جایگزین خوب براشون پیدا کنیم
یعنی اگر یه فکر بد زد به سرمون زود بیایم به جاش به جنگل و دریا و اینا فکر کنیم
و البته
به قول آقای بی دل
باید اینو درک کنیم که هر عدم کنترلی روی نگاه و ذهن هر چقدر کوچیک خیلی مهمه
اگر کنترلش را از دست بدین
یعنی اول راه شکست قرار گرفتین
53258zu2qvp1d9v
من همینا به ذهنم رسید فعلا
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 28، 23:02)شادن نوشته است: هیی من تو صف لبو بودم دیر رسیدم Hanghead

[تصویر:  ltbq_t4-1.jpg]

خدایااااا چقدر خوشگلن Confetti
دلم خواست 65
 سپاس شده توسط
هیچ بهشون میگی برن بیرون  4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 28، 23:04)یاقوت نوشته است:

دلم خواست 65

نمیخورم و نخواهم خورد ، نکنه شلغم هم میخورید  Vamonde
 سپاس شده توسط
دستت درد نکنه شادن خانم جان
بسی دوست میداریم Confetti
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 28، 23:03)*s* نوشته است: من فقط یه دونه دوست دارم که چون پیج هر دومون فیکه استوری نمیذاریم   Gigglesmile
چه پیجایی  22  من فقط پیج هایی که طنز باشن فالو میکنم  و تو اکسپلورر هم فقط پیج تیستر ها و آشپزی    4chsmu1

Khansariha (13)  من انقدر اینطور پیج هارو نگاه کردم ی بار اسکرین میگیرم میفرستم همش انگیزشی هست یا کنکور یاهم روانشناسی .
اصلا طنز نگاه نمیکنم ،فقط ی پیج چرخزنان و دوس دارم و چقدر تو خونه حین عبور مرور با صدای بلند میگم ماگ این لیوان دهنی من است برام بخرن سورپرایزم کنن هیچکس گوش نمیده . Khansariha (13)
تازگی ها ب خاطر همین پیج ها منم ی فیک پیج باز کردم اما بعدش چون تو تلگرام دیدم کانال دارن پاک کردن ،کلا طرفدار پیج زیاد و فیک نیستم .
میبینی این دوستای تباه من گروهی ی پیج فیک باز کردن دارن شلوغ میکنن  22 برا من تعریف میکنن منم همش تعجب میکنم بعد میبینن کلا نمیفهمم بیخیال میشن 4chsmu1 

(1399 آبان 28، 23:03)*دختر پاک* نوشته است:
(1399 آبان 28، 22:56)یاقوت نوشته است: خدا انصافتون بده  Khansariha (13)
رفتم سرو ،بحثش انقدر سنگین و مذهبی بود ذهنم قفل کرد.
اومدم طوفان انقدر همه مرحله نوشته بودن گم شدم .
تهش پناه بردم ب باران ساکت و امن خودمون Khansariha (13)

بیاین بحث بگم : بحث امشب چطوری ورودی های ذهنمون و کنترل کنیم؟ اگر صحنه یا فکر بدی ب ذهنمون اومد چطور مدیریت کنیم؟

49-2
چه موضوع خوبیه
من چیزی که از بچه های اینجا یاد گرفتم
اینه که بیایم یه جایگزین خوب براشون پیدا کنیم
یعنی اگر یه فکر بد زد به سرمون زود بیایم به جاش به جنگل و دریا و اینا فکر کنیم
و البته
به قول آقای بی دل
باید اینو درک کنیم که هر عدم کنترلی روی نگاه و ذهن هر چقدر کوچیک خیلی مهمه
اگر کنترلش را از دست بدین
یعنی اول راه شکست قرار گرفتین
53258zu2qvp1d9v
من همینا به ذهنم رسید فعلا

چ راه خوبی ،اتفاقا ی راه حلم رضوانه گفته ب من ، خب اینکه هر اشیایی جلو چشممون هست بهش نگاه کنیم و فکر کنیم این خوبه ب نظرم .
من والا چنین کارهایی و عادت نکردم ، دوروزه ب شدت خیال پردازی های فانتزی میان سرم .من فقط ن میگم و زود شرم و گرم ی کاری میکنم .
خیلی تصاویری ک قبلا دیدم میان ذهنم ک خب اینطور مواقع خیلی سختمه  Hanghead یا دیوونه میشم یا میشکنم .
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 28، 23:07)*s* نوشته است:
(1399 آبان 28، 23:04)یاقوت نوشته است:

دلم خواست 65

نمیخورم و نخواهم خورد ، نکنه شلغم هم میخورید  Vamonde

نکنه شلغم هم‌میخورید چیه  Khansariha (13)
من میخورم و دوس دارم ،کلا ب جز آبگوشت همه چ مبخورم من  Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
من که هیچ راهی ندارم اگه سرم شلوغ باشه فکری نیست و گرنه راهی بلد نیستم  Hanghead  65
 سپاس شده توسط
نقل قول: چ راه خوبی ،اتفاقا ی راه حلم رضوانه گفته ب من ، خب اینکه هر اشیایی جلو چشممون هست بهش نگاه کنیم و فکر کنیم این خوبه ب نظرم .
من والا چنین کارهایی و عادت نکردم ، دوروزه ب شدت خیال پردازی های فانتزی میان سرم .من فقط ن میگم و زود شرم و گرم ی کاری میکنم .
خیلی تصاویری ک قبلا دیدم میان ذهنم ک خب اینطور مواقع خیلی سختمه  [تصویر:  hanghead.gif] یا دیوونه میشم یا میشکنم .
53258zu2qvp1d9v
تو طول روز زمان خاصی این فکرا میان؟
مثلا من شب قبل خواب خیلی این مشکل را داشتم
جدیدا تو پیام رسان بله چندتا گروه هنری که عضوم 
میرم اونا را میبینم
دیگه انقدر طول میکشه که خوابم میبره
وقت برای فکر نمیمونه
53258zu2qvp1d9v
البته خیلی هم گوشی به دست خوابم میبره این مدلی Hanghead

سپاس شده توسط
امشب اشتباه کردم ،تصمیم گرفتم قبل خواب گوشی استفاده نکنم .
فردا میام مینویسم. بحث خوبیه .میتونیم ب نتیجه های خوبی برسیم .
سمر جان حتما فکر کن در موردش ، منم مثل تو بودم و اصلا هیچی بلد نبودم .این‌چیزها ساده ب نظر میان اما باید آگاه شد و استفاده کرد .
فردا منتظرتم در موردش بنویسی، فکر کن اگر‌در چنین شرایطی باشی باید چیکار کنی؟سوالی بود هم بنویس.

سانازی فردا میام مینویم حتما .مشکل من اساسیه در مورد این موضوع 53258zu2qvp1d9v

فردا باید ۶بیدار بشم ،دعا کنین بیدار بشم ضایع نشم من .
خدا رحم کنه این کرونا تموم بشه .امروز یکی از فامیل هامون و از دست دادیم .
دیگه اینکه مواظب خودتون باشین ،دوستتون دارم ده تا .کویین و ۸تا دوست دارم . شادن بانو رو ۱۱ تا  4chsmu1 Gigglesmile 
خودم و ۲۱تا دوست دارم  4chsmu1
کویین رد شدی ها تبصره لازمه  65

شبتون ب خیر 302
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 28، 23:27)یاقوت نوشته است: امشب اشتباه کردم ،تصمیم گرفتم قبل خواب گوشی استفاده نکنم .
سمر جان حتما فکر کن در موردش ، منم مثل تو بودم و اصلا هیچی بلد نبودم .این‌چیزها ساده ب نظر میان اما باید آگاه شد و استفاده کرد .
فردا منتظرتم در موردش بنویسی، فکر کن اگر‌در چنین شرایطی باشی باید چیکار کنی؟سوالی بود هم بنویس.

دیگه اینکه مواظب خودتون باشین ،دوستتون دارم ده تا .کویین و ۸تا دوست دارم . شادن بانو رو ۱۱ تا  4chsmu1 Gigglesmile 

شبتون ب خیر 302
تسلیت میگم عزیز302 

هر وقت دوست داشتی جواب بده 302
خوب بخوابی Khansariha (2)

سپاس شده توسط
چه بحث خوبی ..
نقطه ضعف من تخیلات ذهنیمه وقتی تخیل میکنم هیچی دیگه ته نداره تنها روشی که جلومو میگیره پرش افکاره
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 28، 23:27)یاقوت نوشته است: امشب اشتباه کردم ،تصمیم گرفتم قبل خواب گوشی استفاده نکنم .

شبتون ب خیر 302

آره باید یاد بگیریم حتما بنویس برامون  Khansariha (8)
حتما بیدار میشی بیا اینجا هم اعلام بیداری کن  53258zu2qvp1d9v
خدا رحمتشون کنه  53 انشالله که با سلامتی از این مرحله رد شیم 
Khansariha (63)
شب همگی بخیر  302
 سپاس شده توسط

شبتون ب خیر 302

خدا رحمتشون کنه ان شاالله خدا ارشون راضی باشه ..
من یاقوت جان دارمت دوست بحدی که خدا می داند 1
من کلا نتونستم برسم ب دورهمی  Hanghead  موقعیتی تو خونه پیش اومد ک نمیشد گوشی بدست باشم ببخشید  Hanghead
 سپاس شده توسط
سمرجون میبینم ک اهل دل نیسی دادا  Khansariha (58)

کم کم همرنگ ما میشی دونت وری بیب 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان