امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

بچه ها دورهمی چی شد؟ پابرجاست؟
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 13، 21:51)شادن نوشته است: بچه ها دورهمی چی شد؟ پابرجاست؟

من هستم ،منتظرتونم الان  4chsmu1
 سپاس شده توسط
پس بزن زنگووووو یاقوت
 سپاس شده توسط
بحث امشبمون در مورد داشتن روتین و تاثیرش رو پاکی مون باشه؟
 سپاس شده توسط
من چیزایی که آقاآرمین نوشته بودن رو دیدم راستش بنظرم اینکه ادم بدونه روزش چطور سپری میشه احساس رضایت درونیشم بیشتره و احساس مفید بودن عمرشم بیشتره
من وقتایی که از شب قبل برنامه فردا رو مینویسم فرداش خیلی بهتر از زمانم استفاده میکنم. 
مشکل اساسی من داشتن تله بی ارزشیه که خودش منجر به اهمالکاری میشه و این خودش رو توی ب تعویق انداختن کارهام، نصفه و نیمه انجام دادن کارها و داشتن عذاب وجدان و اضطراب  نشون میده
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 13، 22:08)شادن نوشته است: بحث امشبمون در مورد داشتن روتین و تاثیرش رو پاکی مون باشه؟

آره ،
اول در مورد اینکه روتین داریم یا نه ؟
چ تاثیری داره؟مثبت منفی
اینکه چ کمکی بهمون میکنه؟
فکر خودمون در موردش؟
ی روتین خوب باید چ داشته باشه ؟و شخصی سازیش کنیم بهتره یا از افراد موفق برداریم و تکرار کنیم؟
همه چ دیگه 4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 13، 22:12)یاقوت نوشته است:
(1399 آذر 13، 22:08)شادن نوشته است: بحث امشبمون در مورد داشتن روتین و تاثیرش رو پاکی مون باشه؟

آره ،
چ تاثیری داره؟مثبت منفی
فکر خودمون در موردش؟
ی روتین خوب باید چ داشته باشه ؟و شخصی سازیش کنیم بهتره یا از افراد موفق برداریم و تکرار کنیم؟
همه چ دیگه 4chsmu1

من نه متاسفانه روتین ندارم هرزمان ی برنامه ریختم دو روز انجام میدم بعد ولش میکنم  vayy
 سپاس شده توسط
قدم ب قدم بریم جلو .
من خودم بدون نوشتن عملا خیلی احساس بی ارزشی میکنم.
اول ی تصویر روشنی از روتین و برنامه ریزی داشته باشیم بعدش بریم سراغ پست های اقا آرمین.
تهشم ژورنال نویسی و ارزیابی روزانه و هفتگی .
این خیلی بحث خوب و مهمی هست  53258zu2qvp1d9v

تعجب کردم ک بقیه روتین و برنامه ریزی رو دوست ندارن 65
 سپاس شده توسط
برنامه ریزی و روتین مثه ی نقشه راهه که جهت حرکتت رو نشون میده 
میدونی از کجا شروع کنی و به کجا برسی 
من وقتایی ک برناممو نمینویسم اختیار وقتم از دستم در میره و آخرشب با کلی حس بد میرم میخوابم Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 13، 22:12)یاقوت نوشته است:

آره ،
چ تاثیری داره؟مثبت منفی
فکر خودمون در موردش؟
همه چ دیگه 4chsmu1

من ب خاطر شرایطم مجبورم روتین داشته باشم .
ی تایمی اصلا نمیدونستم روتین چیه و خیلی بد بود .
همش اتلاف وقت داشتم ،تا اینکه تو نت آشنا شدم باهاش و شروع کردم ب تمرین اینکه کارهای ثابتی داشته باشم.
گرچه تابستون ها ک بیکارم این روتین و نظم و ندارم .
برای روتین خب نظم ساعت خواب و بیداری خیلی مهمه .
اتفاقا امروز کاغذی ک نوشتم چسبوندم ب دیوار تا ببینمش خیلی مربوطه ب این بحث .
زمانی ک غیبت بودم انجامش میدادم ، ی کاغذ و خط کشی کردم و ب جای پلنر یا گوشی و اپ رو دیوار میبینمش و مینویسم .
روزهای ماه و نوشتم و کارهایی ک باید ثابت انجام بدم . این کلی هست .
مثل ساعت بیداری و خواب ،خواب بعد از ظهر ، نماز ها(مثل قرار عاشقی ستاره میکشم) ، تایم گوشی و تی وی ، تعداد تست و ساعت درس ،ورزش .
عکسش و میفدستم بعدا 53258zu2qvp1d9v
متاسفانه یا خوشبختانه یک مریض برنامه نوشتن و حساب کتاب هستم .
روتین صبحگاهی من اینطوره:
بیداری سر ساعت معین 
دست و صورت شستن ،سرویس بهداشتی و مسواک و مو  
چای دم کردن و صبحانه 
ورزش 
ک جمعا نیم ساعت طول میکشه .
سرصبحی گوشی نگاه میکنم حالت تهوع میگیرم و این دست خودم نیست ب خاطر همین باید چند ساعت بگذره تا برم شبکه های اجتماعی .

روتین شب خاصی ندادم جز نوشتن برنامه فردا و حساب کردن برنامه امروز .

ی دفتر برنامه ریزی هم دارم ک مینویسمش.

من وقتی نمینویسم اصلا نمیدونم چ ب چیه ، چ کاری انجام دادم چ کاری مونده . 
روتین داشتن ب نظرم خوبه ،اینکه بدونی بیدار ک شدی ی کار مشخصی داری ک انجام بدی ، روتین افراد موفق و خیلی زیاد خوندم و چون هم لاکچری هستن هم صبح خیلی زود مثل ۴ بیدار میشن اصلا دوست ندارم 4chsmu1
و مدیتیشن ک اصلا آدمش نیستم  22 همه دارنش اما من کلا نمیتونم و بلد نیستم .

اما ی دوره ای هم بوده ک من کار ثابتی انجام نمیدادم ،مثل دوران بعد کنکور ک جهنمی بود . 
بیدار میشدم ی ساعت تو جام فکر میکردم چیکار کنم چیکار نکنم آخرشم ی آبی زدم ب صورتم یا نه خیلی بی نظم میرفتم سراغ کارهام و چون تایمی مشخص نکردم ی کار ی ربعه رو سه ساعت طولش میدادم.
 سپاس شده توسط
من شبا روتین پوستی داشتم که معمولا انجام میدادم 
ولی صبحها معمولا ۷ بیدارم گوشی رو چک میکنم موهامو شونه میکنم صورتمو میشورم چایی میذارم و خیلی سرحال باشم روتین پوستیمو انجام میدم 
شبا هم هیچی معمولا فقط ب ی روتین ساده اکتفا میکردم 
معمولا وقتایی سرحال بودم اینکارو میکردم وقتایی ک دمغم زندگی و روزام بی هدف سپری میشن
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 13، 22:38)شادن نوشته است: من شبا روتین پوستی داشتم که معمولا انجام میدادم 
ولی صبحها معمولا ۷ بیدارم گوشی رو چک میکنم موهامو شونه میکنم صورتمو میشورم چایی میذارم و خیلی سرحال باشم روتین پوستیمو انجام میدم 
شبا هم هیچی معمولا فقط ب ی روتین ساده اکتفا میکردم 
معمولا وقتایی سرحال بودم اینکارو میکردم وقتایی ک دمغم زندگی و روزام بی هدف سپری میشن

میگن حتی وقتی حس و حال نداری باید انجامش بدی ،سخته قبول دارم ولی بهتر از اینه دوساعت طول بکشه تا روز آدم شروع بشه .
روتین پوستی عالیه 49-2 گرچه زیاد حسم نمیره طرفش اما خیلی خوبه فقط سخته .
خودش ی ساعت طول میکشه . شوینده ،تونر ،آبرسان،دور چشم ، ماساژ، شامپو ،ماسک های مختلف   37 این کار کویینه  Khansariha (69)

من برای این روتین و برنامه ریزی پیج ۵ صبح و دارم خیلی دوسش دارم ،کلا فقط این پیج و دارم .

بقیه هم بیان نظرشون و بگن  53258zu2qvp1d9v امشب ک هیجکس همراهیمون نکرد 53258zu2qvp1d9v
شادن بانو مرسی از اینکه مینویسی برامون 302

دوستان بیاین نظرتون و بگین بعدا هم وقت کردیم پست های آقا آرمین و ب علاوه مطالب دیگه تو گروهمون میذاریم ، این بد نیست ک ساعت هامون هدفمند سپری بشن .
اتفاقا آدم انگیزه میگیره وقتی میبینه برنامش و رسونده  Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
عه منم پیج ۵صبح رو دارم  49-2
خب موافقی روتینمونو بنویسیم؟
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 13، 22:49)شادن نوشته است: عه منم پیج ۵صبح رو دارم  49-2
خب موافقی روتینمونو بنویسیم؟

پیج معروفیه  49-2 
خیلی هم عالی چرا ک نه  Khansariha (69) 
از فردا بنویسیم خب؟ منکه راضیم .
فقط در این بین هیچ برنامه ی معینی برای پاکی ندارم جز نماز و اینکه شدیدا جلوی خیال پردازی و بگیرم . و تلگرام و رو گوشی نصب نکنم .
نمیدونم اورژانسی شدم چیکار کنم ،خیلی وقته دیگه اورژانس نمیام .
 سپاس شده توسط
پس امشب رو فکر کنیم بهش فرداشب بنویسیم روتینمونو 
تو اس ای ما وقت اورژانس حتما باید با ی رفیق بهبودی تماس بگیریم و مشارکت کنیم تا قدرت شهوت کم شه
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان