امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

آفرین تسنیم عزیززز Confetti چه خوبه ورزش میکنی و همین خودش باعث میشه شاداب تر باشه و دیگه وقت برا خیالپردازی نداشته باشی 49-2

.
ساناز جون ی دوهفته دیگه مدال ۱۰۰روزگی رو بر گردن می‌آویزززییییی 317 چه روتین خوبی نوشتی منم امشب قراره روتینمو کامل کنم وقت شد میام تو کانون مینویسم 49-2
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
سلاااام
منم اومد وضعیت بنویسم از اول
Raha99
۱۴آذر
۲روز خوب
خدایا کمکم کن موفق بشم
 سپاس شده توسط
بچه ها همه اعلام وضعیت کنید تا امشب لیست اعلام وضعیت جدیدمونو رونمایی بنمایییم 49-2

شادن/۱۶شهریور/ با لطف بیکران خداوند /۹۵ روز پاک 317
 سپاس شده توسط
سلام همگی ،
راستش انقد چشمم درد میکنه تو تاریکی الان با ی چشم دارم تایپ میکنم .منتظر ی پیامم اما نمیاد  53258zu2qvp1d9v
انقدر سرم پره انقدر کار دارم کلا نمیدونم اصلا چ بنویسم براتون ، من برنامه هام تنظیمه و روتین صبحم پابرجاست .
من تو آذر ماه متاسفانه شکست هام زیاد بود و ۸روز شکست داشتم .بالاخره تونشچستم تو دوروز گذشته جمع کنم و مجدد شروع کنم .
تقویم پآکیم و مجدد تنظیم کردم و رو دیواره ، دوتاردیفم کامل سیاه خط خورده .

یاقوت/۱۵آذر/۱روز خوب 
شایدم دوروزه ولی شما همون ی روز حساب کنید .
مشکلم همون بود ک تو دخترونه گفتم ،این ماه حتما برنامه ریزی میکنم .
من خیلی دلم میخواد ۷مرحله ای ک اقا ارمین تو طوفان در موردش نوشتن و اجرا کنم و بسیار علاقه دارم ب این موضوع . 
من رفتم ،فعلا شبتون خوش.

پ ن:یادم رفت بگم ،تسنیم جان خوش اومدی .انشالله روزهای بسیار خوبی رو تجربه میکنی .بیشتر ار خودت بگو ،از کی درگیر خ ا بودی؟از کی خواستی ترک کنی؟چند سالته؟اسمت تسنیمه؟خیلی قشنگه  302
وبرنامه هات برای ترک؟هدف های پاکی؟هروی ب ذهنت میاد بنویس تا بیشتر بشناسیمت .
 سپاس شده توسط
سلام
خوبین؟
بچه ها اعلام وضعیت هفته ی گذشته رو همگی انجام دادین؟
من که اصلا از خودم راضی نیستم و کلی خط قرمز رد کردم برای همین با عرض شرمندگی نمی تونم هفته ام رو سبز اعلام کنم  Hanghead
نمی دونم می خواستم از خودم انتقام بگیرم!
می خواستم خودم رو اروم کنم !
106
زودرنج شدم
عصبی شدم
خیلی بد اخلاق شدم البته قبلا هم بودم ولی الان بیشتر شده 65
دچار بی هدفی شدم راستش اصلا برنامه و روتینی نداشتم که بیام اعلام کنم  Hanghead
دوست هم ندارم بیام هعی اینارو بگم حال بقیه هم بد کنم
آدمی هم نیستم که وقتی ناراحت یا بی حوصله ام بتونم برخلافش رفتار کنم

اما بالاخره که چی
باید خودم رو جمع و جور کنم  Khansariha (69)

منم تاریخم با یاقوت ست میکنم  4chsmu1
کویین/15 آذر/ 1 روز خوب
 سپاس شده توسط
میگم بچه ها مگه مسابقه گروهی شروع شده؟
 سپاس شده توسط
53258zu2qvp1d9v
من از وقتی برنامه نوشتم یه ذره هم بهش عمل نکردم
Hanghead
این دو ، سه روز همش الکی چرخیدم و حرص خوردم و عصبانی شدم و ....
Hanghead
امروز به هر بدبختی بود شروع کردم 
امیدوارم بتونم تا آخر شب بهتر بشم

Hanghead
خط قرمز پاکیم ، خیال پردازی بود 
که دو روزه ردش کردم
ولی پاکم
Hanghead
دلم پره
شاکیم
از همه چی
از زندگیم
از خدا
از کانون
از خیلی چیزا
ولی دلم سکوت را میخواد
53258zu2qvp1d9v

یاقوت خانم جان امیدوارم با خبرای خوی خوب بیای
یادت نره شکست فقط تو را از هدف بزرگت دور میکنه
53258zu2qvp1d9v
کویین خانم جان  49-2 یادت نره ما آدما خیلی زمان نداریما
زودی یه هدفی دست و پا کن از این حال و روز در بیا 49-2

شادن خانم جان  53258zu2qvp1d9v قشنگ معلومه مسابقه گروهی دوست داریا Khansariha (49)
به جان خودم مسابقه گروهی نداشتیم این دفعه

رها خانم جان اندکی با ما سخن بگو 53258zu2qvp1d9v
اوضاع پاکی چطوریاس 49-2

تسنیم خانم جان 
شرمنده ام شما خودت را معرفی کردی من معرفی نکردم
من سانازم
۲۴ سالمه
دانشجوام
سر کار نمیرم
خیلی دوست دارم برم سر کار 
دیروزم روزم بوده 
مبارکم باشه Confetti

فاطوش خانم جان
پنهان میای و میری 
اندکی سخن نیز بگو خو Swear1

سمر خانم جان هم امیدوارم با خبرای خوب خوب بیاد 317

Khansariha (49) چقدره خانم جان داریما Khansariha (49)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سانازجان همیشه اول که میخوایم تغییر کنیم ذهن و بدن مقاومت میکنه هی میگه حالا ن بذار بعدا ولی همینکه شروع کردی عالیه همین روند رو ادامه بده عزیزم ی مدت ک بگذره دیگه میبینی ک میتونی همه روتین رو انجام بدی 49-2
مسابقه گروهی رو بخاطر این میگم که خط قرمزانو رد مردم کنترل نگاه نداشتم و نگرانیم اینه نکنه تو مسابقه بودیمو من باعث‌شدم امتیاز گروه بکشه پایین Hanghead
_________

یاقوت جون منم بسیار مشتاقم اون روتین رو اجرا کنم بیاین اگه مسابقه گروهی شروع شد کار گروهیمون نوشتن و انجام همین روتین باشه  49-2 
_________
کویین جون فکر میکنم روحیات توام شبیه منه وقتی میبنی زندگیت داره بی هدف  سپری میشه بجای حرکت بدتر تو خودت فرو میری هی عصبی میشی و بدخلق و تلپ میشی تو تخت و سرت همش میره تو گوشی و این بدتر عصبیت میکنه 
حالا ما میدونیم وقت حرکته آروم آروم قدم قدم بدون سختگیری به خودمون شروع به حرکت میکنیم تا بتونیم زندگی هدفمندی رو تجربه کنیم موافقی؟ 49-2
نقل قول: سانازجان همیشه اول که میخوایم تغییر کنیم ذهن و بدن مقاومت میکنه هی میگه حالا ن بذار بعدا ولی همینکه شروع کردی عالیه همین روند رو ادامه بده عزیزم ی مدت ک بگذره دیگه میبینی ک میتونی همه روتین رو انجام بدی [تصویر:  49-2.gif]
302 ممنونم عزیز دل
حقیقتا خیلی به روتین و اینا فکر نمیکنم 
حتی اسمش هم منو آزار میده
یک کار تکراری Hanghead
بیشت سعی ام الان اینه زمان را الکی از دست ندم

نقل قول: مسابقه گروهی رو بخاطر این میگم که خط قرمزانو رد مردم کنترل نگاه نداشتم و نگرانیم اینه نکنه تو مسابقه بودیمو من باعث‌شدم امتیاز گروه بکشه پایین [تصویر:  hanghead.gif] 
نه عزیز نگران نباش
اصلا اطلاعیه نزدن برای مسابقه
مسابقه نبودیم
53258zu2qvp1d9v
سعی کن بیشتر مراقبت کنی 302 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
[تصویر:  6951782_b.jpg]

اینو از گروه طوفان آوردم 53258zu2qvp1d9v 

بنظرم خیلی قشنگ بود
از فکر رسید به سرنوشت 53258zu2qvp1d9v 
خیلی جای فکر کردن داره همین چند جمله 53258zu2qvp1d9v
ه

سپاس شده توسط
نقل قول: کویین جون فکر میکنم روحیات توام شبیه منه وقتی میبنی زندگیت داره بی هدف  سپری میشه بجای حرکت بدتر تو خودت فرو میری هی عصبی میشی و بدخلق و تلپ میشی تو تخت و سرت همش میره تو گوشی و این بدتر عصبیت میکنه 

حالا ما میدونیم وقت حرکته آروم آروم قدم قدم بدون سختگیری به خودمون شروع به حرکت میکنیم تا بتونیم زندگی هدفمندی رو تجربه کنیم موافقی؟ [تصویر:  49-2.gif]
دقیقا همین طوره
دلم می خواد یجوری وقتمو بگذرونم که مجبور نشم فکر کنم و حرص بخورم Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 17، 8:18)*دختر پاک* نوشته است: 53258zu2qvp1d9v
من از وقتی برنامه نوشتم یه ذره هم بهش عمل نکردم
Hanghead
این دو ، سه روز همش الکی چرخیدم و حرص خوردم و عصبانی شدم و ....
Hanghead
امروز به هر بدبختی بود شروع کردم 
امیدوارم بتونم تا آخر شب بهتر بشم

Hanghead
خط قرمز پاکیم ، خیال پردازی بود 
که دو روزه ردش کردم
ولی پاکم
Hanghead
دلم پره
شاکیم
از همه چی
از زندگیم
از خدا
از کانون
از خیلی چیزا
ولی دلم سکوت را میخواد
53258zu2qvp1d9v

یاقوت خانم جان امیدوارم با خبرای خوی خوب بیای
یادت نره شکست فقط تو را از هدف بزرگت دور میکنه
53258zu2qvp1d9v
کویین خانم جان  49-2 یادت نره ما آدما خیلی زمان نداریما
زودی یه هدفی دست و پا کن از این حال و روز در بیا 49-2

شادن خانم جان  53258zu2qvp1d9v قشنگ معلومه مسابقه گروهی دوست داریا Khansariha (49)
به جان خودم مسابقه گروهی نداشتیم این دفعه

رها خانم جان اندکی با ما سخن بگو 53258zu2qvp1d9v
اوضاع پاکی چطوریاس 49-2

تسنیم خانم جان 
شرمنده ام شما خودت را معرفی کردی من معرفی نکردم
من سانازم
۲۴ سالمه
دانشجوام
سر کار نمیرم
خیلی دوست دارم برم سر کار 
دیروزم روزم بوده 
مبارکم باشه Confetti

فاطوش خانم جان
پنهان میای و میری 
اندکی سخن نیز بگو خو Swear1

سمر خانم جان هم امیدوارم با خبرای خوب خوب بیاد 317

Khansariha (49) چقدره خانم جان داریما Khansariha (49)

اوضاع پاکی خوب نیس
من بعد از شکست خیلی لغزش دارم همیشه
دیشب شب خیلی بدی رو سپری کردم اما خداروشکر نشکستم و بابت دیشب خیلی ناراحتم
ینی تنها علتی که امروز اومدم سایت همینه دیشب تا چهار صبح سه با تا مرز شکستن رفتم
اصلا نتونستم بخوابم
خدایا کمکم کن موفق بشم
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 17، 8:56)شادن نوشته است: سانازجان همیشه اول که میخوایم تغییر کنیم ذهن و بدن مقاومت میکنه هی میگه حالا ن بذار بعدا ولی همینکه شروع کردی عالیه همین روند رو ادامه بده عزیزم ی مدت ک بگذره دیگه میبینی ک میتونی همه روتین رو انجام بدی 49-2
مسابقه گروهی رو بخاطر این میگم که خط قرمزانو رد مردم کنترل نگاه نداشتم و نگرانیم اینه نکنه تو مسابقه بودیمو من باعث‌شدم امتیاز گروه بکشه پایین Hanghead
_________

یاقوت جون منم بسیار مشتاقم اون روتین رو اجرا کنم بیاین اگه مسابقه گروهی شروع شد کار گروهیمون نوشتن و انجام همین روتین باشه  49-2 
_________
کویین جون فکر میکنم روحیات توام شبیه منه وقتی میبنی زندگیت داره بی هدف  سپری میشه بجای حرکت بدتر تو خودت فرو میری هی عصبی میشی و بدخلق و تلپ میشی تو تخت و سرت همش میره تو گوشی و این بدتر عصبیت میکنه 
حالا ما میدونیم وقت حرکته آروم آروم قدم قدم بدون سختگیری به خودمون شروع به حرکت میکنیم تا بتونیم زندگی هدفمندی رو تجربه کنیم موافقی؟ 49-2

کدوم گل؟
منکه چهارده آذر آخرین روز بدم بود راجع به حالاتم بالا گفتم ممنون میشم راهنماییم کنی
خدایا کمکم کن موفق بشم
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 17، 12:59)Raha99 نوشته است: اوضاع پاکی خوب نیس
من بعد از شکست خیلی لغزش دارم همیشه
دیشب شب خیلی بدی رو سپری کردم اما خداروشکر نشکستم و بابت دیشب خیلی ناراحتم
ینی تنها علتی که امروز اومدم سایت همینه دیشب تا چهار صبح سه با تا مرز شکستن رفتم
اصلا نتونستم بخوابم
Hanghead 
چرا نیومدی اورژانس؟
اصلا برای مواقع اورژانسی و وسوسه راه حلی داری؟
من خودم اولین راه حلم اینه که طی یک عملیات سریع از جام بلند بشم و تغییر موقعیت بدم
معمولا هم میرم یه چرخی میزنم یه ذره آب میخورم 
یا میرم دم یخچال ماست برمیدارم میخورم 4chsmu1 
ماست خیلی خوبه
از تو خنک میشی
دیگه اگر حوصله داشته باشم میرم سمت قرآن و نماز
بعضی وقتا هم نقاشی میکشم Khansariha (49) نقاشی هام مثل بچه های ۳ ساله است
ولی از شکست نجاتم میده و فکرم راحت میشه
چی دوست داری؟
چیا بلدی؟
53258zu2qvp1d9v

سپاس شده توسط
(1399 آذر 17، 13:01)Raha99 نوشته است: کدوم گل؟
منکه چهارده آذر آخرین روز بدم بود راجع به حالاتم بالا گفتم ممنون میشم راهنماییم کنی

این گل 49-2
نقل قول: ۱۴آذر

۲روز خوب

کسی ک لغزش داشته باشه میدونه شروع مجدد پاکی و بلندشدن دوباره سختتتتت ترین مرحله‌اس اینکه بلند شدی نشون میده خیلی با اراده ای
روزای اول ادم خیلی دلش میخواد مجدد بشکنه هم بخاطر عصبانیت از خودش هم بخاطر وسوسه شدید

حالا چیکار کنیم وقت وسوسه؟

در هر ساعت از شبانه روز ک بودیم بیایم کانون تو گروه و اورژانس بنویسیم و کمک بخوایم
اگر کسی نبود شروع کنیم به خوندن صفحات اورژانس از ابتدا تاااا حداقل ۵ صفحه بعدش 
و مصرف شهوت رو تا زمانیکه سه نفر بهمون پاسخ ندادن به تعویق بندازیم 
اوکی؟ 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان