امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

(1400 ارديبهشت 2، 14:04)رها Y نوشته است: سلام عزیزمم 
من هم هستم مرسی از پیشنهادت 49-2

ممنونم که قبول کردی خواهری
سلام 53

عضو جدید، خانم Roza_r به گروه باران پیوستند.
با آرزوی موفقیت و پاکی برای ایشان و همه اعضا 303

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام دخترا 

امتیاز امروز من 5/10 
واسه شروع بد نیست اما قطعا بهتر و بهتر خواهم شد 317

از فردا هم یک کش دور دستم میبندم که یادم باشه ...
هروقت هم سوتی دادم 1 نمره از خودم کم میکنم ...

من برنده ی مسابقه ام ببین کی گفتم  Khansariha (69)
وقتی که نفر اول شدم سایر شرکت کنندگان به من 2 اعتبار مثبت می دهند . Khansariha (57)

امتیازاتون رو بگید ببینم ؟؟؟؟؟؟؟
من امروز انقد کار داشتم که به هیچ فکر خارجی نرسیدم، حالا چند میشم؟ 4fvfcja
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
(1400 ارديبهشت 2، 21:11)عارفه نوشته است: من امروز انقد کار داشتم که به هیچ فکر خارجی نرسیدم، حالا چند میشم؟ 4fvfcja

10
امتیاز امروز من ۷ از ۱۰  4chsmu1
رها Y /
۲۴ فروردین ۱۴۰۰/ ۸ روز خوب
_رعنا_/30فروردین/ 3روز خوب

مسابقه کنترل فکر
روز اول از 7 روز : امتیاز 5
Gigهم کنترل داشتم هم نداشتمGig

چند روزه یه آقایی هست اسمش زیاد تو خونه گفته میشه اسم کوچیکش قاسم
بعد تلویزیون هم در مورد شهید قاسم سلیمانی میگه
خلاصه خیلی اسم قاسم را شنیدم
یاد حضرت قاسم تو کربلا افتادم. اعتراف میکنم اول با حضرت عبدالله اشتباه گرفتم vayy
بعد یادم افتاد حضرت قاسم کسی هست که رفت میدون جنگ در حالی که لباس جنگی به سایزش نبود
میدونین به این فکر کردم که واقعا اگر اون زمان یه پسر نوجوان بودم و اون جا قرار داشتم چیکار میکردم
خب بهانه خیلی خوبی بود برای نرفتن به جنگ
البته بهانه که نه خب وقتی انقدر جثه ات هنوز کوچیک باشه که لباس جنگی به سایزت نباشه . حقیقتش به نظرم خیلی بهانه نیست حرف حق که نخوای بری جنگ
ولی این مرد جوان مشتاقانه به سمت مرگ میره 53258zu2qvp1d9v قصه اش سخته. نگو درکش راحته. چون نیست. وقتی جسد های آدم های قوی را جلو چشمت میارن و میبرن سخته . خیلی سخت تر از چیزی که بتونی فکرش را کنی

هر بار عاشورا را مرور میکنم یاد کرونا می افتم. همیشه میگفتم زمان من جنگ نبود. ولی الان میگم کرونا هم خودش یه جورایی جنگ بود. 
خیلی خوب عمل نکردم. دلم میخواست منم کمک کنم و جز آدمایی باشم که تو خط اول دفاعی ان ولی نبودم 1276746pa51mbeg8j
یعنی چنان جونم را دوست داشتم که حتی به ذهنم نرسید برم کمک کنم 22 مسخره است منی که هر شب آرزوی مردن میکنم. 
نمیدونم
فقط تنها کاری که تونستم بکنم اینه که ماسک بزنم و تو خونه بمونم تا دکتر و پرستارای کمتری بمیرن
ولی بازم دوست داشتم بیشتر کمک کنم
نشد
خیلی برام جالبه 

امروز آقای heart یه جمله قشنگم بهم گفتن 

نقل قول: باور یعنی تکرار بی نهایت یک فکر
جمله رادوست داشتم
یعنی باید علاوه بر فکر کردن به اعمال و رفتارت، به افکارتم فکر کنی
ببینی به چیا بیشتر فکر میکنی 53258zu2qvp1d9v
مثل اینکه مهم چون همین افکارت بعدا میشه باورت
4chsmu1منم که اصلا دوس میدارم رو خاکریز باورام وایسم
خو مهم میشه دیگه

رشد شخصیتی
کلمه ای مرکب که چندی است ذهنم را مشغول کرده
یادم نیست اولین بار تو باران بهم گفتن یا تو یادداشت ها 
ولی یادمه آخرین بار آقای عرفان به کار بردن
اون موقع گفتم رشد شخصیتی برام مهم نیست(یادمه وقتی اینو مینوشتم به خودم گفتم خو این یعنی بی شخصیتی و خو این خودش یه مدل فحش به خودمه ولی برام مهم نبود و نوشتم)
به کلمه رشد شخصیتی فکر کردم
دیدم تو کانال مشاور چقدر رو این مورد تاکید داره
بیشتر فکر کردم دیدم واو تقریبا بیشتر آیه های قرآنی رو همین کار کرده
دروغ نگو . غیبت نکن. کار نیک کن. عیب جویی نکن . فضولی نکن. امانت دار باش. خوش اخلاق باش و ....
همش شد رشد شخصیتی
53258zu2qvp1d9v
فعلا همینا تو سرم بود + یه حرف و یه اتفاق که نمیخوام بگم 53258zu2qvp1d9v
برنامه ریزی هم الان میرم برای اعلام وضعیتش
نماز روزه هاتون قبول 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام رعنا جان
رشد شخصیت داشتن به معنای بی شخصیت بودن نیست.

اصلا فحش بی شخصیت ایراد گرامری داره.  Gigglesmile
چون هر کی یه شخصیتی داره دیگه بلاخره 106

مثلا درونگرا یا برونگرا یا میانه. نمیشه که هیچی نداشته باشه.
شهودی یا حسی،
احساساتی یا عقلی 
و...

و اتفاقا چیز خیلی خوبیه.
  رشد همیشه خوبه. 49-2
 رکوده که خوب نیست 1 53
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
چقدر خلوته اینجا
خوبین ؟؟

من به امروزم نمره ۹ از ۱۰ میدم
 سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 3، 12:29)meshkat نوشته است: سلام  بچه ها چقدر خوبین شما
و چقدر اینجا انرژی مثبتم رو زیاد میکنه  این رو امروز متوجهش شدم  balloons 

سلااام 
به من هم همینطور 
خوشحالم که اینجا وجود داره 53
 سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 4، 0:06)رها Y نوشته است: چقدر خلوته اینجا
خوبین ؟؟

من به امروزم نمره ۹ از ۱۰ میدم

آفرین آجی 

دمت گرممممم 

من به دیروزم همچنان 5 

مجموع : 10
 سپاس شده توسط
یعنی هیچکس حرف نمی زنه هااااا  Vamonde
سلام بچه ها  چقدر اینجا نیومدم 42

نیومدم خیلی بگم... بگم براتون امروز بعد از مدت ها از پشت نقابم بیرون اومدم و این دومین بار بود. هنوز گیجم.

هدفم از گفتنش اول از همه فعالیت کلاسی بود، دوم کمک ... بله به این اشراف دارم. گفتن موفقیت ها برای دیگران کمه کم باعث میشه اون چیزی که ته ذهنشون هی میگه نمیشه نمیشه، تبدیل بشه به شک که شایدم بشههه ها، اصلا چطور او تونسته... خب ممکنه منم بتونم.
بنظر من این شاید یه گوشه از برکت کارش باشه.

تله بهم دهن کجی کرد و من هم بهش 4fvfcja   خدا رو تو تیم خودم میبینم.ولی دلیل تردیدم احتمال داره بیرون اومدن از نقطه امن باشه. نیازه فکر کنم روش .گاهی خطر کردن می ارزه چون برای نشون دادن امیده... از کجا معلوم که یک نفر از بین اون بچه ها مسیر زندگیش عوض بشه با حرفم؟ 

من با خدا حرف زدم تا به منشا حال اخیرم فکر کنم ، یه بار دیگه فکر کنم و یادم به این چند روز افتاد که ادب خدارو سر نماز  درست رعایت نکردم. پس دوباره تاثیرش در زندگیم هویدا شد.  2 هم اینکه قران خوندنم متوقف شده . وثتی میخونم انگار روزام  طراوت میگیرن .دعا کنین بتونم سرو سامون بدم به این ذهن  Gigglesmile سیماش گره خورده تو هم.

برای درمان حسادت  سخنرانی  پیدا کردم. دیروز دو تا گوش دادم. و متوجه شدم حسادت عجب درد بی صداییه!!! 

و فهمیدم این حسادت میتونه  یه روز مانع میونه من و امام زمانم بشه.... این جدیه!!!!

توی دفترچه برای چندمین بار وارد کردم ..  29

برنامه شبکه چهار (زندگی پس از زندگی) که ساعت 6:30 میذاره نمیدونم میبینین یا نه . تجارب NDE  .  به خصوص اون قسمت خودکشی و چندتای دیگهش تکونم داد. 128fs318181

آنقدر از همه چی گفتم شبیه آش رشته شد 4chsmu1 Gigglesmile
دراخر.
دیروز پایان چله 3ام پاکی ، 120 روز.
امروز اغاز چله ی 4 ام پاکی  
 خدارو شکر  49-2
ممنونم از همه تون ، از دعاهاتون 53
خدا در حق خودتون هزار برابر ش کنه
بسم الله الرحمن الرحیم
~~~~~~~~~~^^^^^~~~~~~~~~~
وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)

رسول الله (صلّی الله علیه و آله و سلم‏)‏:
هرگاه نماز می‌گزاری آن‌گونه باش که گویی آخرین نماز توست.

حضرت علی(ع):
«ریشه قوت قلب، توکّل بر خدا است».
فردی از امام رضا(ع) می پرسد حد و مرز توکل چیست؟
حضرت می فرمایند: «توکل آن است که با اتکای به خدا از هیچ کس نترسی...»

امام سجاد (ع):
«بار الها!مرا به سوی تو حاجتی است که برای
رسیدن به آن طاقتم طاق شده و رشته ی چاره جویی هایم در برابر آن گسسته است، ...
بار الها بر محمد و الش رحمت فرست و دعای مرا پذیرنده، و به ندایم التفات کننده، و به زاریم رحم آورنده و صوتم را نیوشنده باش، و رشته ی امیدم را از خود مگسل، و پیوند توسلم را از خویش قطع منمای، و مرا در این حاجت و حاجات دیگرم به غیر خود حواله مکن... .»
سلام دوستان عزیز

من تازه یکی دو روزه در انجمن ثبتنام کردم، اولین کاری هم که کردم عضویت در این گروه بود، با وجود مطالعه بخش های مختل هنوز کاملا نمیدونم چی به چیه، لطفا یک نفرتون همه ی اعضای فعال گروه رو به من معرفی کنید. خیلی التماس دعا دارم از همگیتون. فعلا اعلام پاکی میکنم.

Roza_r/ سوم اردیبهشت/ یک روز خوب

با صفر شروع نکردم چون دیروز نمدونستم باید اعلام کنم Gigglesmile

امیدوارم درست اعلام کرده باشم. 49-2
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان