امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

راستی دخترا من اعتبار خیلی دوست دارم  Khansariha (13)

چیه چرا نگاه میکنید ؟؟ 

داشتم از علایقم میگفتم خو ...

اصلا هم منظور خاصی ندارم  Gigglesmile
(1400 ارديبهشت 6، 15:42)رها Y نوشته است:
(1400 ارديبهشت 6، 5:49)آبی آسمانی نوشته است: سلام دخترا 

خوبید ؟؟ خوشید ؟؟ 
اصلا بیاید گزارش بدیم هان ؟؟

نظرتون ؟؟

سلام عزیزممم
من خوبم تو چطوری ؟

چشم
رها Y / 
۲۴ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۲ روز خوب

آفرین رها جان 
دمت گرم 
خیلی پایه ای خدایی  317 برو بریم  clapping
(1400 ارديبهشت 6، 15:43)_رعنا_ نوشته است: سلام قشنگا
ببخشید چند روز نبودم 
سرم خیلی درد میکرد. الان بهترم. 
خوبین خوشین. 
رزا خانم جان انجمن جاده رهایی منظورته؟
منم بودم
ولی چیزی ازش یادم نیست
اسمم S...m بود فکر کنم
آیا مرا به یاد داری
53258zu2qvp1d9v دلم برای نهال و مریم و مهسا و راحیل تنگ شده 53258zu2qvp1d9v
بسی زیاد. 
راستی من اسمم ساناز. اگر یادت باشه 4chsmu1

سلااام عزیزم بلهههه ساناز قشنگم یادمهههه
من فک میکنم دیرتر شما اونجا عضو شدم، مهسا، داداش سلطان و فاطیما رو هم یادمه. شما رو هم قشششنگ یادمه.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

ساناز جان من اینجا هنوز قشنگ راه نیفتادم بهم بگو از نوار وضعیتت درست متوجه شدم که 180 روز پاکی داری؟؟؟ امیدوارم درست فهمیده باشم خییییلی ذوق زده شدم 809197ps94ijjhwg Khansariha (96)
#حافظ❤

(1400 ارديبهشت 6، 16:28)آبی آسمانی نوشته است: دخترا یه چیزی ...

شما صبح ها 
من این دو روز صبح ها اکثرا مشغول درس بودم. چون بعدازظهرا تا بخوابم و بیدار بشم و سرگرمیتی بعدازطهرو بخوام طی کنم زیاد به درس نمیرسم البته من ظهرا خیلی تو انجمن میچرخم 2uge4p4
#حافظ❤

سلام خواهریا
نقل قول: فقط از تبعیض ناراحتم ولی خودمو ک نمیتونم گول بزنم بهش خیلی حسادت کردم چون تو سن کم به چیزایی ک میخواسته رسیده ولی بعد با خودم گفتم من نمیتونم چیزایی ک از دست دادمو برگردونم و فقط برای این تبعیضا ناراحت باشم مجبورم فراموش کنم و اهمیت ندم چون من جوابی ندارم ک خودمو باهاش قانع کنم . [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

درسته. درباره چیزی که گذشته کاری از ما ساخته نیست.
حالا یچیزی، با آینده موفق خودت چی؟ حرف زدی؟
 این دفعه امتحانش کن 49-2
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
(1400 ارديبهشت 6، 16:28)آبی آسمانی نوشته است: دخترا یه چیزی ...

شما صبح ها خوابید ؟؟ آخه اصلا خبری ازتون نیست ... 

نه من خواب نیستم فقط صبح ها سعی میکنم آنلاین نباشم
4chsmu1
(1400 ارديبهشت 6، 16:30)آبی آسمانی نوشته است: آفرین رها جان
دمت گرم 
خیلی پایه ای خدایی  317 برو بریم  clapping

قربون تو  Khansariha (8)
 سپاس شده توسط
نقل قول: سلااام عزیزم بلهههه ساناز قشنگم یادمهههه

من فک میکنم دیرتر شما اونجا عضو شدم، مهسا، داداش سلطان و فاطیما رو هم یادمه. شما رو هم قشششنگ یادمه.
رزا راستکی منو یادته
من اصلا یادم نیست تو جاده رهایی چیکار کردم
اصلا چی شد که رفتم
4chsmu1 راست بوگو از من چیا یادته
Hanghead من از پسرا به نظرم یکی بود امین یادمه. همین.
بیشتر دخترا را یادمه
ولی چرا تو را یادم نیست
دلم نهال را میخواد 809197ps94ijjhwg

نقل قول: ساناز جان من اینجا هنوز قشنگ راه نیفتادم بهم بگو از نوار وضعیتت درست متوجه شدم که 180 روز پاکی داری؟؟؟ امیدوارم درست فهمیده باشم خییییلی ذوق زده شدم [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif] [تصویر:  khansariha%20(96).gif]
قشنگم عزیز دلم
نه الان زیر ۱۰ روز پاکم
فکر کنم اینجا تا صد و خرده ای رفتم.
بچه های اینجا اگر بشکنی ستاره هات را از صفر نمیگذارن میگن شکست نبوده یه لغزش بوده که بعدش با کلی تجربه ادامه اش میدی
بعد جاده رهایی دو بار تا یکسال پاکی رفتم
فکر کنم مهسا هم اینجا عضو بوده
اسمش را دیدم ولی دیگه الان نیست
53258zu2qvp1d9v
عزیز دلمی نمیدونم چرا ولی بسی شادمان شدم یکی منو تو جاده رهایی یادشه
Hanghead همش میخوام بدونم اونجا اشتباهی کردم یا نه Hanghead

2uge4p4 بسی زیاد خوش آمدی
بچه های اینجا خیلی محشرن
خیلی زیاد
آدم فکر میکنه با کلی پروفسور و فیلسوف حرف میزنه 53258zu2qvp1d9v
دل به دلشون بده. روزا زیاد میشه Khansariha (69)

آبی آسمانی جان من صبح ها خوابم Khansariha (129)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام اعلام وضعیت پاکی

evergreen
۵ اردیبهشت
1 روز خوب:( Hanghead
به دیروز نمره ۷ میدم
 سپاس شده توسط
حس میکنم خیلی آدم بیخودی ام ,مایه شرمندگی و خفت ام انقد که من سست ام تو ترک و چیز احمقانه ای مثل کنکور و بیست چار ساعته تو اتاق بودن بتونه من و به اینجا برسونه وقتی فکر میکنم که خیلیا حتی یکبار هم دچار خ ا نشدن کلی از خودم خجالت میکشم علاوه بر اون تو این  یکس سال پشت کنکور کلی ام چاق شدم و حس میکنم ی توده چربی خفت بار ام کنکور هم که ۲ ماه دیگه ست و اگه رتبه م بالای ۴۰۰۰ بشه آبروم تو کل خانواده میره و مامانم چپ و راست سرزنشم میکنه ,فردا میخوام روزه بگیرم اما نمیدونم چطور میشه هم روزه گرفت هم بالای ده ساعت درس خوند بچه ها برام دعا کنین خیلی تحت فشارم,روزای سختیه...
الهی و ربی من لی غیرک 809197ps94ijjhwg
(1400 ارديبهشت 6، 23:53)evergreen نوشته است: حس میکنم خیلی آدم بیخودی ام ,مایه شرمندگی و خفت ام انقد که من سست ام تو ترک و چیز احمقانه ای مثل کنکور و بیست چار ساعته تو اتاق بودن بتونه من و به اینجا برسونه وقتی فکر میکنم که خیلیا حتی یکبار هم دچار خ ا نشدن کلی از خودم خجالت میکشم علاوه بر اون تو این  یکس سال پشت کنکور کلی ام چاق شدم و حس میکنم ی توده چربی خفت بار ام کنکور هم که ۲ ماه دیگه ست و اگه رتبه م بالای ۴۰۰۰ بشه آبروم تو کل خانواده میره و مامانم چپ و راست سرزنشم میکنه ,فردا میخوام روزه بگیرم اما نمیدونم چطور میشه هم روزه گرفت هم بالای ده ساعت درس خوند بچه ها برام دعا کنین خیلی تحت فشارم,روزای سختیه...

عزیزم به خودت سخت نگیر 
اگه فکر میکنی روزه گرفتن واقعا بهت حس خوبی میده انجامش بده اما واقعا مجبور نیستی این کارو بکنی 
نظر من اینه که یه تایم مشخصی از روز و اختصاص بدی به کارهای مورد علاقت ، برو پیاده روی .. ، اگه ساز میزنی اون و تمرین کن ... نقاشی بکش ... یا هر کاری که به جز درس میتونی انجام بدی ... همش درس خوندن و توی اتاق بودن اصلا خوب نیست ... یه دوست داشتن های خودت توجه کن  53
(1400 ارديبهشت 6، 23:53)evergreen نوشته است: حس میکنم خیلی آدم بیخودی ام ,مایه شرمندگی و خفت ام انقد که من سست ام تو ترک و چیز احمقانه ای مثل کنکور و بیست چار ساعته تو اتاق بودن بتونه من و به اینجا برسونه وقتی فکر میکنم که خیلیا حتی یکبار هم دچار خ ا نشدن کلی از خودم خجالت میکشم علاوه بر اون تو این  یکس سال پشت کنکور کلی ام چاق شدم و حس میکنم ی توده چربی خفت بار ام کنکور هم که ۲ ماه دیگه ست و اگه رتبه م بالای ۴۰۰۰ بشه آبروم تو کل خانواده میره و مامانم چپ و راست سرزنشم میکنه ,فردا میخوام روزه بگیرم اما نمیدونم چطور میشه هم روزه گرفت هم بالای ده ساعت درس خوند بچه ها برام دعا کنین خیلی تحت فشارم,روزای سختیه...

کنکور به همه فشار میاره ولی چیزیه که نمیشه کاریش کرد.

میتونی شب ها بخونی نصف تایم رو و بقیشو صبح که انرژیت بیشتره بخونی.

درباره خودت واقع بین باش، ما مسئولیم تلاش کنیم ولی مسئول اشتباهات مدیریتی سیستم نیستیم. بخاطر کنکور خودت رو از بین نبر. حتی اگه جسمی بهت فشار میاد و چاره ای نداری، روحی دیگه به خودت فشار نیار. تلاش بکن زحمت بکش ولی شد شد نشد نشد.

متاسفانه مادر پدرها خیلی رو بچه ها فشار میارن.
این اصلا خوب نیست،
تلاش باید ملاک ارزیابی باشه نه نتیجه. Swear1

خواهرا خودتون اقلا با خودتون مهربونه باشید، برای زحماتتون ارزش قائل بشید، حالا هر نتیجه ای که به دست اومد.

برات دعا می کنم عزیزم ایشالا خدا کمکت کنه راهت باز بشه 53
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
(1400 ارديبهشت 7، 0:05)رها Y نوشته است:

عزیزم به خودت سخت نگیر 
اگه فکر میکنی روزه گرفتن واقعا بهت حس خوبی میده انجامش بده اما واقعا مجبور نیستی این کارو بکنی 
نظر من اینه که یه تایم مشخصی از روز و اختصاص بدی به کارهای مورد علاقت ، برو پیاده روی .. ، اگه ساز میزنی اون و تمرین کن ... نقاشی بکش ... یا هر کاری که به جز درس میتونی انجام بدی ... همش درس خوندن و توی اتاق بودن اصلا خوب نیست ... یه دوست داشتن های خودت توجه کن  53

خانواده م خیلی مذهبی هستن من تا ماه رمضون امسال همه روزه هام و گرفتم,یک ساله که خیلی به عقایدم شک کردم و حس میکنم امسال دلم با روزه گرفتن نیست چند روز که روزه نگرفتم اصلا نتونستم درس بخونم چون عذاب وجدانش ولم نمیکرد علاوه بر اون همش باید مخفی میکردم که روزه نیستم چون گفتم که خانواده م چطورن اون قضیه همش تو اتاق بودن هم دست خودم نیست اگه از مهر ۹۹ مجبورم نمیکردن همش تو اتاق باشم و درس بخونم اصلا اینجا نبودم من چمیدونستم خ ا چیه اصن 20 
خیلی ممنونم از دلداریت Gol

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان