امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

(1400 شهريور 21، 18:44)rahayii نوشته است:
نقل قول: خداروشکرررر منم خوبم درگیر کلاسای آنلاین ک واقعا بی فایدن [تصویر:  45.gif]
اوضاعم بد نیست خودت خوبی؟؟ (:
کلاسا چه زود شروع شده Hanghead خیلی رو مخن این کلاسا Gigglesmile

ممنون عزیزم منم خوبم به لطف خدا 302
اوضاع خوب نبود ولی الان داره بهتر میشه 53258zu2qvp1d9v

آره روی مخن ک همه بیکارن من سر کلاس 17 
الحمدالله خوب بمونی:")
بهتر و بهتر بشه ان شاءالله
.
.
.
نقل قول: سلام بچه ها خیلی ممنون که درکنارم بودید خیلی دوستتون دارم و آرزوی موفقیت و خوشبختی برای تک تک تون دارم .خدا فراموشتون نشه برا منم دعا کنید خیلی [تصویر:  53.gif]

خیلی ماهید 
خدافظ

فاطمه جانم با حرف شادن بانو موافقم

یکم صبر کن  49-2

همدردیم با هم دیگ Khansariha (13) ، ولی یه چیزو مد نظرت بزار 

تو اینجا نام کاربری داری ، پس وجود داری 128fs318181

اگر حس میکنی مدتی رفتن حالت رو بهتر میکنه این کار رو بکن ، اما نزار هیچ چیزی باعث بشه از هدفت ک پاکی هست دور بشی 49-2

اگر هر زمانی ، احساس کردی ک ممکنه لغزش بکنی ، برگرد ، اینجا رو به خودت حروم نکن 49-2

ما منتظرت هستیم و از صمیم دلمون دوستت داریم Khansariha (18)♥️
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
سلااام دخترا

نمیدونم من چرا دو سه روزه درست حرفم نمیاد. خلاصه که پستاتونو میخونم ک دم همتون گرررم که کنار همید

فاطمه جان امیدوارم مشکلی واست پیش نیومده باشه و خیییلی زود بهمون سر بزنی عزیزم 302
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

داشتم به ایرانا و ستاره جواب می دادم تو یادداشتا...دیدم چه دنیای زودگذریه...
دو ماه پیش افسردگی منو رخت خواب نشین کرده بود و روزی یک کار مفید هم به زور انجام می دادم،
حالا دلم شور کارامو می زنه و کلی کار روی سرم ریخته...

همه چیز بستگی به یه چیز داره،

ترس ها همیشه هستن و مانع حرکتمون میشن،
اما اگه
بپذیریم با ترسمون زندگی کنیم،
 و کاری که فهمیدیم درسته رو به تعویق نندازیم،
و برای این زندگی مقاومانه که انتخاب کردیم،
زور بزنیم تا ظرفیت وجودمون رو بزرگ کنیم،

همه مشکلات،
فقط فصل های زندگین،
که تا به خودمون بیایم تند تند مثل فصل گرما و سرما می گذرن...

عارفه/۲۵ خرداد/۹۱ روز خوب 53
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلام
بچه ها یه فکری؛ مثلا من الان ترک خ.ا رو تا مثلا چن ماه رفنم و فک میکنم هیچ وقت دیگه نمیرم سمتش چون واقعا تمایلم ب سمتش مرده
الان ممیتونم یه کار دیگه رو تدک کنم و هر روز ک انجامش ندم دو یک روز خوب در نظر بگیرم.. 
نظرتون چبه؟
.
.
.
سلام 
(1400 شهريور 23، 10:47)SILENT scream نوشته است: سلام
بچه ها یه فکری؛ مثلا من الان ترک خ.ا رو تا مثلا چن ماه رفنم و فک میکنم هیچ وقت دیگه نمیرم سمتش چون واقعا تمایلم ب سمتش مرده
الان ممیتونم یه کار دیگه رو تدک کنم و هر روز ک انجامش ندم دو یک روز خوب در نظر بگیرم.. 
نظرتون چبه؟

به نظر من خیلی عالیه چون حتی حین ترک خ.ا هم میتونیم هم‌زمان عادت بد یا گناه دیگه‌ای رو ترک کنیم اصلا اینا سلسله وار به هم وصل هستن و ترک عادات بد دیگه به ترک خ‌.ا هم کمک میکنه Khansariha (69)
فقط حواستون باشه ذهنیت اینکه دیگه ترکم کامل شده باعث نشه از وسوسه ها و پیشگیری ها غافل بشید که خدایی نکرده دوباره برنگرده Khansariha (69)

میگم یه بحث جدید دیگه مثل وابستگی که راجبش صحبت کردیم رو شروع نکنیم ؟ آخه این برادران کانونی خیلی فعالن حسودیم شد 4chsmu1
نقل قول: بزرگترین موفقیتم اضافه کردن شکرگذاریه  [تصویر:  317.gif]
هر شب ۱۰ مورد را نام میبرم بخاطرش خداروشکر میکنم و دعا میکنم فردا هم داشته باشمش [تصویر:  317.gif]
[تصویر:  khansariha%20(57).gif]  قشنگیش اونجاست که دنیا جوری میچرخه که من اون ۱۰ تا چیز را بازم داشته باشمش و ازش کیف کنم [تصویر:  317.gif]
چقدر عالی [تصویر:  2uge4p4.gif] منم چندوقت انجام میدادم خیلی خوبه [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] ولی حیف که تنبلی اجازه نداد ادامش بدم [تصویر:  hanghead.gif]
53258zu2qvp1d9v حس خیلی خوبی میده 53258zu2qvp1d9v بازم امتحانش کن 302

نقل قول: [تصویر:  thankyou.gif] رهایی خانم جان اون عکسی که فرستادی واسه ۱۲ ماه سال که تیک بزنیم دانلود کردم. همین الان به حسابش رسیدگی میکنم. فکر میکنم کار خیلی قشنگی باشه. بسی ممنون

خواهش میکنم عزیزم [تصویر:  302.gif] آفرین بهت [تصویر:  2uge4p4.gif] من از اول سال نداشتم ولی طبق چیزایی که یادم بود علامت زدم [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
53258zu2qvp1d9v بسی دوسش دارم
53258zu2qvp1d9v خیلی چیز باحالبه
53258zu2qvp1d9v حس خوب میده
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
نظرتون چبه؟

سلام عزیزم

خوشحالم که به این مرحله رسیدی 49-2
ولی به قول ضحی جان حواست باشه یوقت غافلگیرت نکنن
ترک رو داشته باش در کنارش حالا  روی عادت جدیدی هم  کار کن و روش تمرکز کن 

نقل قول: میگم یه بحث جدید دیگه مثل وابستگی که راجبش صحبت کردیم رو شروع نکنیم ؟ آخه این برادران کانونی خیلی فعالن حسودیم شد [تصویر:  4chsmu1.gif]
 موافقم 53258zu2qvp1d9v

موضوع چی باشه؟

..

عارفه جون ممنون از حرف های زیبات 302
سلام
هیچ=) / 4شهریور/ 19روز خوب 2uge4p4
پر کردن روزانه شکرگزاریو منم اول سال شروع کردم.. روزانه حداقل 8 مورد و معمولا 12 مورد رو می نوشتم و به خاطرشون شکرگزاری میکردم..
ولی بعد ی مدت متوجه شدم اینا جای نمازو نمیگیرن و گفتم تا نمازمو منظم نکنم نمیرم سراغ این.. 
که البته هنوز موفق نشدم Hanghead در زمینه نماز اگه کسی تجربه ای داره منو راهنمایی کنه لطفا:( اصلا تو کتم نمیره تا اخر عمرم بخام هر روز 5 بار پاشم نماز بخونم22 

(1400 شهريور 23، 11:08)العبد المرحوم نوشته است: سلام 
نظرتون چبه؟

به نظر من خیلی عالیه چون حتی حین ترک خ.ا هم میتونیم هم‌زمان عادت بد یا گناه دیگه‌ای رو ترک کنیم اصلا اینا سلسله وار به هم وصل هستن و ترک عادات بد دیگه به ترک خ‌.ا هم کمک میکنه Khansariha (69)
فقط حواستون باشه ذهنیت اینکه دیگه ترکم کامل شده باعث نشه از وسوسه ها و پیشگیری ها غافل بشید که خدایی نکرده دوباره برنگرده Khansariha (69)

میگم یه بحث جدید دیگه مثل وابستگی که راجبش صحبت کردیم رو شروع نکنیم ؟ آخه این برادران کانونی خیلی فعالن حسودیم شد 4chsmu1

بله حتممما حواسم هست:") خیلیییی فعالن22 هر پنج دیقه ی پست میزادن تو گروهاشون ما هر پنج ساعت Khansariha (46)
(1400 شهريور 23، 15:16)سنــا نوشته است:
نظرتون چبه؟

سلام عزیزم

خوشحالم که به این مرحله رسیدی 49-2
ولی به قول ضحی جان حواست باشه یوقت غافلگیرت نکنن
ترک رو داشته باش در کنارش حالا  روی عادت جدیدی هم  کار کن و روش تمرکز کن 

نقل قول: میگم یه بحث جدید دیگه مثل وابستگی که راجبش صحبت کردیم رو شروع نکنیم ؟ آخه این برادران کانونی خیلی فعالن حسودیم شد [تصویر:  4chsmu1.gif]
 موافقم 53258zu2qvp1d9v

موضوع چی باشه؟

..

عارفه جون ممنون از حرف های زیبات 302

چشم حتما حواسم هست؛ شاید نماز خوندنو بزارم موضوع م... ترک سبک شمردن نماز! Hanghead
.
.
.
نقل قول: ولی بعد ی مدت متوجه شدم اینا جای نمازو نمیگیرن و گفتم تا نمازمو منظم نکنم نمیرم سراغ این.. 

که البته هنوز موفق نشدم [تصویر:  hanghead.gif] در زمینه نماز اگه کسی تجربه ای داره منو راهنمایی کنه لطفا:( اصلا تو کتم نمیره تا اخر عمرم بخام هر روز 5 بار پاشم نماز بخونم[تصویر:  22.gif] 

شادی جان
یه پیشنهاد دارم
از اونجا ک ادم کتابخونی هستی 4chsmu1 یه کتاب هس در این مورد
چگونه یک نماز خوب بخوانیم از استاد پناهیان
خیلی کامل توضیح دادن همه چیو
و از همه زوایا بهش پرداختن
البته صوت سخرانیشون هم تو سایت بیان معنوی هست

حتی میشه هماهنگ پیش بریم چند نفری و سرش بحث کنیم و برداشت خودمونو بگیم
اگه بقیه موافق باشن Hanghead  4chsmu1  53
سلام 

آجیلی از آجیلانتیس کلیک کنید لطفا ( ص 25 # 371 )

می دونم دلتون برای این آجیلا تنگ شده بود
مخصوصا رهااااای بانو
(1400 شهريور 23، 17:39)(=hich نوشته است:
نقل قول: ولی بعد ی مدت متوجه شدم اینا جای نمازو نمیگیرن و گفتم تا نمازمو منظم نکنم نمیرم سراغ این.. 

که البته هنوز موفق نشدم [تصویر:  hanghead.gif] در زمینه نماز اگه کسی تجربه ای داره منو راهنمایی کنه لطفا:( اصلا تو کتم نمیره تا اخر عمرم بخام هر روز 5 بار پاشم نماز بخونم[تصویر:  22.gif] 

شادی جان
یه پیشنهاد دارم
از اونجا ک ادم کتابخونی هستی 4chsmu1 یه کتاب هس در این مورد
چگونه یک نماز خوب بخوانیم از استاد پناهیان
خیلی کامل توضیح دادن همه چیو
و از همه زوایا بهش پرداختن
البته صوت سخرانیشون هم تو سایت بیان معنوی هست

حتی میشه هماهنگ پیش بریم چند نفری و سرش بحث کنیم و برداشت خودمونو بگیم
اگه بقیه موافق باشن Hanghead  4chsmu1  53

اتفاقا هم کتابشو دارم هم کل مجموعه صوتیشو... خوندمش یکبار..
ولی فقط راجب ب نماز خوب بود یا شاید من چیزی متوجه نشدم 4chsmu1  
مرسی برای پیشنهادت :‌)))
.
.
.
نقل قول: حتی میشه هماهنگ پیش بریم چند نفری و سرش بحث کنیم و برداشت خودمونو بگیم

اگه بقیه موافق باشن [تصویر:  hanghead.gif]  [تصویر:  4chsmu1.gif]  [تصویر:  53.gif]
این خیلی عالیه Khansariha (69)
منم هستم

نقل قول: موضوع چی باشه؟

هرچی که جمع موافق باشه
(1400 شهريور 23، 18:51)العبد المرحوم نوشته است:
نقل قول: حتی میشه هماهنگ پیش بریم چند نفری و سرش بحث کنیم و برداشت خودمونو بگیم

اگه بقیه موافق باشن [تصویر:  hanghead.gif]  [تصویر:  4chsmu1.gif]  [تصویر:  53.gif]
این خیلی عالیه Khansariha (69)
منم هستم

نقل قول: موضوع چی باشه؟

هرچی که جمع موافق باشه

منم هستم و همچنین هر چی جمع موافق باشه 4chsmu1
.
.
.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان