امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

سلام 

بنت الهدا  ۱۶ روز خوب 

یه جورایی  میشه گفت از وقتی واقعی تصمیم گرفتم ترک کنم پرخاشگر تر  شدم  بچه ها !!!  شمام  اینجوری میشید؟  پرخاشگر و عصبی  کم حصله  کم اعصاب
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
نقل قول: یه جورایی  میشه گفت از وقتی واقعی تصمیم گرفتم ترک کنم پرخاشگر تر  شدم  بچه ها !!!  شمام  اینجوری میشید؟  پرخاشگر و عصبی  کم حصله  کم اعصاب
4chsmu1 اره. اولش این مدلیه. بعدش کم کم درست میشه 53258zu2qvp1d9v

53258zu2qvp1d9vشب میام عهدنامه شماره دار رامیگذارم 302
دیگه از فردا باید شروع کرد. به امید موفقیت هممون 636363636363
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام  303

ان‌شاءالله که همه خوبن و ایام به کام 302
العبدالمرحوم / ۸ دی / ۵ روز خوب 

میدونم باید یه کاری کنم ، باید از یجا شروع کنم ولی نمیدونم چه کاری و از کجا Hanghead
سلااام

حالتون چه طوره؟

ایرانا
۳۰ آذر

//// //// /// روز خوب✌ 
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
سلااام دخترااا

رزا/ 8 آذر/ 35 روز خوب فقط به لطف خدای مهربون 2uge4p4

اااا اااا اااا اااا اااا اااا اااا

اومدم بگم فک کنم 5 روزی هست که دارم میجنگم برای پاکیم. 5 روزی هست که خیلی به لغزش نزدیک بودم. میدونم خود خدا کمکم کرده و نگهم داشته. البته یکی از مهم تریم وسیله های کمکش شماها هستید. تک تکتون Khansariha (96) مثلا دیروز اومدم کانون درمورد نماز نوشته بودید. از تلاش های شخصیتون گفته بودید. توی این چند روز پستای سنا و عارفه رو دیدم. چقدر زحمت میکشن واسه اینکه ما بهتر مسیرمونو بسازیمسازیم
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

دیدم آقای سپهر جشن گرفته منم جزء لیستم 53258zu2qvp1d9v دیدم آقای کارما ا زم خواستن از تجربیات 30 روز اول بنویسم. دیدم خدا چقدرررر نعمت بهم داده و آدم سرراهم گذاشته که کمکم کنه ولی همش دارم نادیده میگیرم 809197ps94ijjhwg میدونم کار خودمو تو این چند سال خیلی سخت کردم. قبلترها شاید پاک جوندن اینهمه سخت نبود واسم. امااا از خدا میخوام کمکمون کنه که پاکیمونو ادامه بدیم. باید سختی مسیرو قبول کنیم میشه راحتترش کرد با برنامه ریزی و پیشگیری ولی نمیشه سختیشو صفر کرد.

دخترا دو یه روز پیش میخواستم صفر کنم روزامو. خدا کمکم کرد. حافظ جان هم یکی از بهترین اشعارشو بهم هدیه کرد، واقعا با بضی ابیاتش گریه کردم:
هرانکه جانب اهل وفا نگه دارد/ خداش در همه حال از بلا نگه دارد
حدیث دوست نگویم مگر به حصرت دوست/ که آشنا سخن اشنا نگه دارد
دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد (جالبه بدون معاش درست هم خدا نگهمون میداره همینقدر مهررربونه 53258zu2qvp1d9v)
گرت هواست که معشوق نگسلد پیمان/نگاه دار سررشته تا نگه دارد (دوباره این بیتو بخونید)
....
چو گفتمش  که دلم را نگاه دار چه گفت/ ز دست بنده چه خیزد خدا نگه دارد 809197ps94ijjhwg  Khansariha (121)
#حافظ❤

شماره یک از ۳۰
عهدنامه ۱۴ دی
با هم گروهیام و امام زمان عهد میبندم که ۱۴ دی از همه نظر پاک باشم +  شکر گذاری 
۱. _رعنا_
۲. 53
۳. 53
۴. 53
۵. 53

واسه شکر گذاری ایده ای ندارم . من سعی میکنم شبا ۱۰ مورد را برای خودم بگم Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام خواهریای عزیزم وقتتون بخیر و خوشی و پاکی،       مهربانو/12 دی/2روز خوب        (شکرالله)
53 حسبی الله 53
شماره یک از ۳۰
عهدنامه ۱۴ دی
۱. _رعنا_
۲. مهربانو
۳. [تصویر:  53.gif]
۴. [تصویر:  53.gif]
۵. [تصویر:  53.gif]
53 حسبی الله 53
سلااام Confetti شبتون بخیر 302

||||
| ||||

شماره یک از ۳۰

عهدنامه ۱۴ دی
۱. _رعنا_
۲. مهربانو
۳. رهایی
۴. [تصویر:  53.gif]
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
عهدنامه ۱۴ دی
با هم گروهیام و امام زمان عهد میبندم که ۱۴ دی از همه نظر پاک باشم +  شکر گزاری 
۱. _رعنا_
۲. مهربانو
۳. رهایی
۴. رزا
#حافظ❤

(1400 دي 14، 1:10)Roza_r نوشته است: عهدنامه ۱۴ دی
با هم گروهیام و امام زمان عهد میبندم که ۱۴ دی از همه نظر پاک باشم +  شکر گزاری 
۱. _رعنا_
۲. مهربانو
۳. رهایی
۴. رزا
۵. بنت الهدا 
۶. 53
سلام  صبحتون بخیر باشه 

بنت الهدا ۱۷ روز خوب به لطف خدای مهربان 

زندگی  من فوق العاده  است 
من بسیار خوشبخت هستم که این زندگی را زندگی میکنم 
همیشه هر انچه  که نیاز دارم در مسیر من ظاهر میشود 
من در فرکانس  بالا قرار دارم و تمام انرژیهای  مثبت رو به خودم جذب میکنم 
سختیهای زندگی نشانه  ای برای  ورود  به وادی انسانهای بزرگ است 
سختیها  مرا خواهند ساخت و من شجاعانه انهارا خواهم گذراند 
من در فرکانس ۹۶۳ هرتز در فرکانس عشق  مطلق قرار دارم   و توسط جهان هستی حمایت میشوم  2uge4p4

جملات تاکیدی  تاثیر خودشونو میزارن  Kool
عهدنامه ۱۴ دی
با هم گروهیام و امام زمان عهد میبندم که ۱۴ دی از همه نظر پاک باشم :yess: +  شکر گزاری Thankyou

۱. _رعنا_

۲. مهربانو

۳. رهایی

۴. رزا

۵. بنت الهدا

۶. ایرانا ✌

۷.☘

۸.✌

۹.☘

پ.ن: عهدنامه سختی گذاشتین ولی همه تلاشمو میکنم ک بهش عمل کنم Khansariha (2)

دخترا رمز موفقیت مهار کردن پرتی های زمانمونه

مواظب تایم های بیکاری باشیم 49-2
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
سلام و درود خواهریای عزیزم 2uge4p4
مرسی مرسی مرسی،
منم خیلی دوستون دارم، خدا به هممون نور لطفشو بتابونه الهی Khansariha (121)

بنت الهدا جونم،
من پرخاشگر نشدم اما حالت دل مردگی پیدا کردم.
آخه دیگه با معشوق خیالیم خداحافظی کردم. 53258zu2qvp1d9v
دیگه کسی صمیمانه دوسم نداشت، اینطوری شد که این نیازم موند رو هوا.

حالا شما میگی پرخاشگری. یکی دیگه میگه افسردگی، یکی میگه بی لذتی،...

اما اینکه قطعا ما رو به یک سختی اینطوری میندازه کاملا پیش بینی شده ست. چون ما یک چرخه ای داریم که تو زندگی حلقه به حلقه به هم متصله و هم دیگه رو بازتولید می کنن، خب؟
این چرخه همینطور می چرخه.

مثلاً
من زندگیمو می کنم بعد مادر پدرم بهم محبت نمی کنن احساس بی ارزشی پیدا می کنم بعد می بینم ازدواجم هم نزدیک نیست خ‌ا می کنم با تخیل. نیاز عاطفیم برطرف میشه، به یک حالت خیالی نیاز عاطفی م ارضا میشه و دوبار برمی گردم به زندگی بدون عاطفه م. دوباره حس بی ارزشی. دو سه روز تحمل می کنم، بعد سرریز می کنه دوباره خ.ا و احساس دوست داشته شدن تخیلی و....

خب وقتی من یک حلقه این زنجیر رو می گیرم می کنم جدا میشه این روال به مشکل می خوره دیگه من نمیتونم عادی زندگیمو بکنم.

دیگه هر روز گریه می کنم هیچ کس منو دوست نداره.

دست و پا می زنم تا به هر شکلی بتونم توجه و محبت به دست بیارم.
گاهی این راه ها مثبت و خوب هم توش اختراع میشه،
مثلا نقاشی می کشم میام همه بهم توجه می کنن.
میام از چیزهایی که بلدم میگم، میام از توانایی طنزپردازیم میگم همه می خندن یکم فشار از روم برداشته میشه. حرف های روانشناسی میگم احساس مفید بودن می کنم. یک نقشی توی کانون به عهده می گیرم حس می کنم دارم به حال خوب بقیه کمک می کنم. 128fs318181

اما گاهی هم راه های خوبی هنوز پیدا نکردم، طبیعیه این حلقه پاره شده. این زنجیر شکافته شده همون ریتم معمولی زندگی منه که مختل شده دیگه. پاشیده، از بین رفته. 53258zu2qvp1d9v

حالا عارفه میگی من چی کار کنم؟
میگم سعی کن تا جاییکه میتونی اینو زور بزن با جایگزینی راهکارهای دیگه پیوند بزنی که اموراتت بگذره. البته هدف ما گذشتن امورات نیست، هدف ما پیوند زدن یک جایگزین سالم و طبیعیه در نهایت. اما شاید ابتدا به ساکن سخت باشه، ممکن نباشه، میگیم در ابتدا همین که خ.ا نشه بسه.
میگیم راهکاری رو پیوند بزنی به این حلقه شکافته، که اون کاری که خ.ا برات انجام می داد، فایده ای که داشت رو، بتونی با چیز دیگه ای به دست بیاری.

حالا اون جایگزین چی باشه؟
میتونی از بقیه الگو بگیری، تجربیات ترک رو بخونی، می تونی استفاده کنی از مطلبی که تو تلویزیون یه کارشناس حرفی زده شنیدی، میتونی از کتاب هایی که راهکار ابراز صحیح خشم رو یاد میدن استفاده کنی، دکتر هلاکویی دیدی، هر چی هر چی.

یادت باشه مهم اینه که تمام زورتو بزنی تا جایگزینی پیدا کنی که توش خ.ا نباشه.

اگه خ.ا برات راهی برای پایین آوردن خشمت بوده،
میتونی مثلا بنویسی پاره کنی،
مبتونی تو بالش داد بزنی،
میتونی نامه بنویسی توش به طرف بگی چقدر اذیت شدی و قرار بذاریم با خودت که در فرصت مناسب بهش بدی نامه رو.
شاید هم بگی خشمم خیلی زیاده...
آره؟ اینطوریه؟
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان