امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

Hanghead  بسی وسوسه بودم .  Hanghead
چه خوب شد پاک موندم. خدایا شکرت. امروز روز عهد با امام رضا بود vayy 
Khansariha (116)  چقدر شرمندم  پیش امام رضا 809197ps94ijjhwg
کاش آدم بهتری بودم واقعا. 809197ps94ijjhwg

خدا کنه هممون به پاکی ابدی برسیم Hanghead

ریحانه خانم جان بسی خوش برگشتی 2uge4p4
ماشالله چه دست پر اومدی Confetti انشالله همیشه خوش خبر باشی 317
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام

خوش برگشتی ریحانه جون Confetti
چه خبر خوبی برامون آوردی 317

بچه ها میدونستید پاکی هاتون چقدر به هممون انرژی میده 2uge4p4

رعنا جان خیلی خوشحالم پاکی 49-2
مسلما عهد نامه پاکی به بقیه هم کمک میکنه 53258zu2qvp1d9v

بقیه دخترا کجایین clapping
شماره ۱۶ از ۳۰
عهدنامه ۳۰ دی ماه

با هم گروهیام و امام زمان(عج) عهد میبندم که ۳۰ دی از همه نظر پاک باشم +  شکر گذاری [تصویر:  317.gif]

۱_رعنا_     [تصویر:  fly2.gif]

۲.    ایرانا [تصویر:  2uge4p4.gif]

۳.  [تصویر:  fly2.gif]

۴.    [تصویر:  2uge4p4.gif]

۵.    [تصویر:  fly2.gif]

۶.  [تصویر:  2uge4p4.gif]

۷.    [تصویر:  fly2.gif]

۸.   [تصویر:  2uge4p4.gif]

۹.   [تصویر:  fly2.gif]

۱۰.  [تصویر:  2uge4p4.gif]

هر نیت و کار خوبمون به نیت رضایت

امام هادی 
و 
امام حسن عسکری 

و 

49-2 شهید آسید  مرتضی آوینی  49-2

[تصویر:  %DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B8%DB%...%DB%B7.jpg]

پ.ن: آیا میدانستید شهید آوینی قبل از انقلاب، افکارش در این جهت و حوالی نبوده؟

بعدا تحت تاثیر قرار میگیره و تغییر میکنه

پ.ن۲: واقعا جای سواله ک یه قشری از مردم، انقدر تغییر کردن و اینجوری درخشیدن  49-2

پیشنهاد میشه در موردشون سرچ بزنین 4chsmu1
دانشجو های رشته های هنر ادمهای جالبی هستن Gigglesmile
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
شماره ۱۶ از ۳۰
عهدنامه ۳۰ دی ماه

با هم گروهیام و امام زمان(عج) عهد میبندم که ۳۰ دی از همه نظر پاک باشم +  شکر گذاری [تصویر:  317.gif]

۳. شادی  [تصویر:  fly2.gif]

امام هادی 
و 
امام حسن عسکری 
و 
49-2 شهید آسید  مرتضی آوینی  49-2
.
.
.
(1400 دي 27، 16:26)سنــا نوشته است:
نقل قول: تصمیم جدید من

تمام تلاشم رو می کنم تا 30 روز پاک باشم. از همین لحظه. 27/10/1400 تا 27/11/1400 پاک بمونم.

دیروز رفتم یه مقبره شهدا هست تو پارک نزدیک خونه مون و فاتحه فرستادم.

دیگه توکل بخدا...

چقدر عالی سارا جان Confetti
ان شاء الله تو تصمیمی که گرفتی ثابت قدم باشی 128fs318181 

نقل قول: قبول دارید که بزرگترین راهکار برای جلوگیری از لغزش ازدواج هست؟ یا من دارم اشتباه می کنم. واقعا نمی دونم. چون خودم همیشه می گم ای کاش شانس ازدواج مجدد با یه فرد مناسبم رو داشتم.

درسته ازدواج خیلی تاثیر داره و قطعا کمک کنندست

اما اون کسی که طعم خ.ا رو چشیده و بهش عادت کرده حتی بعد  ازدواج هم ممکنه براش مشکلاتی به وجود بیاد
مگر اینکه مدتی از ترکش گذشته باشه و بعد ازدواج کنه
البته خودت هم اشاره کردی به شرطی که ازدواج مناسبی  هم باشه

و انگیزه هم خیلی مهمه ؛ من خودم یه انگیزه خیلی قوی داشتم و دارم که کمکم کرد پاک بمونم .

قبل ازدواجت مبتلا نبودی سارا جان؟

سلام دخترا و سنا جان

خوب هستید؟

امروز تا الان که پاک موندم. وسوسه خیلی زیاده و برام خیلی سخت می گذره واقعا در حدی که برخورد لباسم به تنم باعث تحریک می شه ولی انگیزه قوی دارم و می دونم که خدا اینکارو دوست نداره. پس به عهدم برای 30 روز پایبندم.

سنا جان من از 6 سالگی مبتلا بودم ... متاسفانه..... و البته بعد ازدواج و در مدت ازدواج شاید فقط یکی دو بار پیش اومد که شوهرم سر کار بود و گرنه اصلا دیگه موردی نبود.

به مرور هرچی سنم بالاتر رفت خب بیشتر شد. تا الان که دیگه به حداکثر خودش رسیده. قبل اینکه بیام اینجا و با محیط و بچه ها آشنا بشم تا روزی بیش از 10 بارم می رسید. یعنی انقدر زیاد بود که نمی شمردم.

به حدی که حس کردم بیمار باشم و پیش روانشناس و بعد روانپزشک رفتم. هیچ فایده ای هم نداشتن.

می گم قبلا گفتم بیشتر از 7 روز نتونستم پاک بمونم ولی اینبار واقعا فرق داره.

امروز که حالم خیلی بد بود هم رفتم مقبره شهدا. الان برگشتم خونه.

خیلی موثره.

شما یا دخترای دیگه چطور؟ مثل من روزی چندین بار مبتلا بودید یا نه مثلا یک بار در هفته؟

من سعی کردم ارتباطم رو با دوستام کمتر کنم که در مورد روابط شون صحبت نکنن که باز بدعهدی کنم.

دیگه خلاصه فعلا 3 روز هست پاکم. البته الان وسوسه م خیلی شدیده که بالاتر توضیح دادم.
سلااام دخترااا

سارا جان فک کنم تجربه های ماها در عین شبیه بودنشون باهم تفاوتایی هم دارن و هرکدوم یه سری چیزا رو به طور خاص خودمون
تجربه کردیم. واقعا قابل تحسینه که 3 روزه تونستی دووم بیاری و به نظرم خیلی بیشتر از اینم میتونی پیش بری Khansariha (69)
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سلام رزا جان

بله دقیقا

دیشب خیلی حالم بد بود. تقریبا تا 7 صبح بیدار بودم و بعد خوابم برد که الان بیدار شدم.

دیگه وسوسه خیلی شدید بود ولی با لطف خدا گذشت.

مرسی که توضیح دادید.

تازه داره دستم میاد چطوری با سایت کار کنم Khansariha (46)
سلام به همگی 53 
راستش چندماهه اصن اوضاعم خوب نیست
روتین این مدت همش سردرگمی، شکست، ناراحتی، حموم، توبه، مرتب کردن و این چرخه همینطور ادامه داره و همینطور دارم درجا میزنم و هیچ پیشرفتی نمیکنم

بنظر من بیش از اینکه یک نیاز جسمی باشه، یک نیاز روحیه
چون اگه جسمی بود با روزی یک بار تموم میشد میرفت ولی نیست
عادت کردم فقط واسه پرت کردن حواسم از مشکلات و نگرانی ها، هر چقدر هم کوچیک باشن، به خ.ا و پ.و.ر.ن پناه ببرم تا دوباره برگردم به همون چرخه و عملا هیچ هیچ لذتی توش نیست و همش عذابه
باید یه کار متفاوت کنم و این روال رو تغییر بدم چون واقعا دارم خودم و زندگیم رو نابود میکنم
باید افکارم رو کنترل کنم 
-----
بنابر تجربه من نیز وقتی خ.ا بخاطر نیاز جسمی نباشه، با ازدواج هم درست نمیشه و حتی بدتر میشه
...You were there for me when no one else was

یه روز میاد که همه چی درست میشه
یا درست میشه یا تموم میشه مگه نه؟
(1400 دي 30، 14:10)Jupiter نوشته است: سلام به همگی 53 
راستش چندماهه اصن اوضاعم خوب نیست
روتین این مدت همش سردرگمی، شکست، ناراحتی، حموم، توبه، مرتب کردن و این چرخه همینطور ادامه داره و همینطور دارم درجا میزنم و هیچ پیشرفتی نمیکنم

بنظر من بیش از اینکه یک نیاز جسمی باشه، یک نیاز روحیه
چون اگه جسمی بود با روزی یک بار تموم میشد میرفت ولی نیست
عادت کردم فقط واسه پرت کردن حواسم از مشکلات و نگرانی ها، هر چقدر هم کوچیک باشن، به خ.ا و پ.و.ر.ن پناه ببرم تا دوباره برگردم به همون چرخه و عملا هیچ هیچ لذتی توش نیست و همش عذابه
باید یه کار متفاوت کنم و این روال رو تغییر بدم چون واقعا دارم خودم و زندگیم رو نابود میکنم
باید افکارم رو کنترل کنم 
-----
بنابر تجربه من نیز وقتی خ.ا بخاطر نیاز جسمی نباشه، با ازدواج هم درست نمیشه و حتی بدتر میشه

سلام عزیز دل [تصویر:  53.gif]
خب جونم برات بگه منم مثل خودت بودم وهمش شکست وپوچی بود کلی عصبانیت وبرنامه جدید وبه یک روز نمی‌کشید توبه هام [تصویر:  hanghead.gif] حتی زمانی که برای مدتی .حدودا یک ماه.هم که کانون بودم 
تلاش میکردم  ولی نمیشد وشکست می‌خوردم [تصویر:  khansariha%20(60).gif]
دیگه تصمیم گرفته بودم از کانون هم برم چون فکر میکردم تاثیر نداشته
یه روز یکی از  بچه ها گفت بگرد دلیل اصلیشو پیدا کن ونابودش کن
[تصویر:  khansariha%20(66).gif]
خودم خوب میدونستم دلیلش چیه
گوشییی وگوشی وگوشییی، پ.و.ر.ن....رمان...عکس...
تصمیم گرفتم برای مدتی کنار بزارمش والبته کنکور هم تو تصمیمم بی تاثیر نبود  [تصویر:  2uge4p4.gif]
اومدم تلگرام واتساپ  رو نصب کامپیوتر کردم و گوشی رو دادم به خواهرم ببره خونه خودش اوایل خیلی سخت بود.اخر هر هفته فقط میآورد تا چکش کنم  [تصویر:  vamonde.gif]
ولی با خودم گفتم ارزششو داره
وخب موثر هم بود و دیگه رغبت به دیدن اون عکس ها رو ندارم 
چند روز پیش گفتم برم ببینم واقعا میتونم مقاومت کنم وخب کار اشتباهی بود اما جالبیش اینه که بر خلاف انتظارم هیچ حسی پیدا نکردم  [تصویر:  confetti.gif]
رمان خواندن رو از رو کامپیوتر دنبال میکردم که اونم دو سه روزه کلا رفع شده و دیگه دارم عادت میکنم [تصویر:  4.gif]
وخب خدا رو شکر الان دقیقا۲۰روزه پاکم 
متن بالا رو نخواستی هم نخون ولی  اینا رو گفتم که بردی بگردی عاملشو پیدا کنی ازش دور شی تا اون باشه  همین آش و همین کاسه هست  [تصویر:  chase.gif]

عزیزم همه توانتو بذار خیلی می ارزه وار خدا ما امید نشو وارتباطتو باهاش قوی کن
میگن شعاره ولی باید شکست بخوری تا موفقیتت ارزش بیشتری پیدا کنه حتی واسه خودت وخب این اتفاق برای من افتاد گاهی اوقات وسوسه میشم خیلی زیاد ولی یه نیرویی مانعم میشه ... [تصویر:  1.gif]
  به خودت قول بده  پر قدرت بری به جنگ همه پوچی ها وجلو شیطون کم نیاری
[یاماحِیَ‌السَّیِّئات]?
ای‌محوکنندهٔ‌بدیهای‌بیشمارم...

.... روم سیاهه یابن‌الزهرا توبرای من دعاکن
ریحانه جان چقدررر از این نوشتت حس خوب گرفتم. چند روزه دقیقا دوباره تو این چرخه لعنتی افتادم و واقعا امیدم کمرنگتر شده ولی وقتی میبینم آدمای دیگم شبیه منن و دارن مقاومت میکنن یکم به خودم میگم رزا خودتو جمع و جور کن 53258zu2qvp1d9vسارا تا 7 بیدار پوندی و مقاومت کردی 809197ps94ijjhwg دمت گرم. جدا خدا چه بنده های خوبی داره. موفقیتتون حتمیه دخترا

جوپیتر جونی کار نشد نداره میبینی چاره ای نیست باید بخوایم و مقاومت کنیم. بدون تلاش به دست نمیاد Khansariha (69)
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

شماره ۱۷ از ۳۰
عهدنامه ۱ بهمن ماه

با هم گروهیام و امام زمان(عج) عهد میبندم که ۱ بهمن از همه نظر پاک باشم +  شکر گذاری [تصویر:  317.gif]

۳.  [تصویر:  fly2.gif]

53  امام زمان 53
و 
یاران واقعی آن حضرت
و 
[تصویر:  49-2.gif] همه شهدای گمنام 49-2
 بالاخص  
53 شهید ابراهیم هادی 53
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
(1400 دي 30، 18:17)ایرانا نوشته است:
شماره ۱۷ از ۳۰
عهدنامه ۱ بهمن ماه

با هم گروهیام و امام زمان(عج) عهد میبندم که ۱ بهمن از همه نظر پاک باشم +  شکر گذاری [تصویر:  317.gif]

۳.selin  [تصویر:  fly2.gif]

53  امام زمان 53
و 
یاران واقعی آن حضرت
و 
[تصویر:  49-2.gif] همه شهدای گمنام 49-2
 بالاخص  
53 شهید ابراهیم هادی 53
(1400 دي 30، 16:18)Roza_r نوشته است: ریحانه جان چقدررر از این نوشتت حس خوب گرفتم. چند روزه دقیقا دوباره تو این چرخه لعنتی افتادم و واقعا امیدم کمرنگتر شده ولی وقتی میبینم آدمای دیگم شبیه منن و دارن مقاومت میکنن یکم به خودم میگم رزا خودتو جمع و جور کن 53258zu2qvp1d9vسارا تا 7 بیدار پوندی و مقاومت کردی 809197ps94ijjhwg دمت گرم. جدا خدا چه بنده های خوبی داره. موفقیتتون حتمیه دخترا

جوپیتر جونی کار نشد نداره میبینی چاره ای نیست باید بخوایم و مقاومت کنیم. بدون تلاش به دست نمیاد Khansariha (69)

سلام مجدد رزا جان

باید مقاومت کرد همین فقط. ریحان و ژوپیتر کاملا درست می گن. بحث نیاز جسمی به کنار نیاز روحی هم هست. شاید دلیل اعتیاد شدید من هر دوش با هم باشه.

آره جدا از اون ساعت 7 صبح دوباره ساعت 3 ظهر وسوسه شدید سراغم اومد تا الان ولی پاکم. نمی دونم شاید چند دقیقه دیگه همه چیز عوض شه.

ولی استدلال می کنم که اگر خ.ا کنم خب چند لحظه بعدش حال خیلی بدتری دارم پس سعی می کنم پاک بمونم. و نه واقعا من بنده خوبی نیستم. انقدر گیر و گره تو زندگیم هست که حد نداره و هرچه هست همه لطف خداست و شماها که انقدر خوب هستید و بقیه رو هم خوب می بینید.

مرسی.

من اگر بتونم اینبار 8 روز پاکی رو رد کنم میام جزو دوستایی که عهد می بندن همینجا.
(1400 دي 30، 19:11)سارا-1 نوشته است:
(1400 دي 30، 16:18)Roza_r نوشته است: ریحانه جان چقدررر از این نوشتت حس خوب گرفتم. چند روزه دقیقا دوباره تو این چرخه لعنتی افتادم و واقعا امیدم کمرنگتر شده ولی وقتی میبینم آدمای دیگم شبیه منن و دارن مقاومت میکنن یکم به خودم میگم رزا خودتو جمع و جور کن 53258zu2qvp1d9vسارا تا 7 بیدار پوندی و مقاومت کردی 809197ps94ijjhwg دمت گرم. جدا خدا چه بنده های خوبی داره. موفقیتتون حتمیه دخترا

سلام مجدد رزا جان

باید مقاومت کرد همین فقط. ریحان و ژوپیتر کاملا درست می گن. بحث نیاز جسمی به کنار نیاز روحی هم هست. شاید دلیل اعتیاد شدید من هر دوش با هم باشه.

آره جدا از اون ساعت 7 صبح دوباره ساعت 3 ظهر وسوسه شدید سراغم اومد تا الان ولی پاکم. نمی دونم شاید چند دقیقه دیگه همه چیز عوض شه.

ولی استدلال می کنم که اگر خ.ا کنم خب چند لحظه بعدش حال خیلی بدتری دارم پس سعی می کنم پاک بمونم. و نه واقعا من بنده خوبی نیستم. انقدر گیر و گره تو زندگیم هست که حد نداره و هرچه هست همه لطف خداست و شماها که انقدر خوب هستید و بقیه رو هم خوب می بینید.

مرسی.

من اگر بتونم اینبار 8 روز پاکی رو رد کنم میام جزو دوستایی که عهد می بندن همینجا.

عزیزم دلم ما هممنون تو رو درک می‌کنیم چون خودمون این درد رو کشیدیم اما باید به بعدش فکر کنیم 
که خب من این کارو کردم 
تهش که چی چقدر قرار انجامش بدم چقدر قراره کم بیارم عزت نفسمو زیر این لذت چند ثانیه ای له کنم 
چقدر سلامتیمو وارامشمو خرجش کنم 
وقتی فکرش کنیم میبینیم واقعا ارزش نداره  باید یه جایی بالاخره تموم شه دیگه
پس همین حالا از همین لحظه میگذارمش کنار
عزیز دلم هیچ آدمی نیست که گره نداشته باشه 
شکست نداشته باشه
حاضرم قسم بخورم
اما میدونی هیچ چیزی نباید حال خوب ما رو بگیره 
چند وقت رو تحمل کردی یعنی بقیشم میتونی تحمل کنی 
بهت قول میدم فقط کافیه بخوای
[یاماحِیَ‌السَّیِّئات]?
ای‌محوکنندهٔ‌بدیهای‌بیشمارم...

.... روم سیاهه یابن‌الزهرا توبرای من دعاکن
سلام دخترا 302

امیدوارم حالتون خوب باشه  Khansariha (96)
رهایی..۶ روز خوب به لطف خدای مهربون Confetti
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان