امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

(1399 آذر 14، 20:00)یاقوت نوشته است:
(1399 آذر 13، 23:49)fatush76 نوشته است:  

منم خیلی مشتاقم از روتین های پوستیتون بگید

هدف رسیدن ب روتین های صبحگاهی و شبانه ، عمل کردن و موفق شدن و نوشتن برنامه ریزی و فعال تر شدن هست.
عاغا روتین پوستی و چرا دیدین فقط Khansariha (13)
باشه حالا ی روتین پوستی هم براتون میذاریم  4chsmu1
فقط با مارک باشه یا بدون مارک؟ 65

(1399 آذر 14، 12:18)Raha99 نوشته است: Shy Shy Shy Shy Shy Shy
سلام
من دیشب شکستم،کاملا آگاهانه
تمام هفته تو ذهنم پر از فکرای غم انگیزه شب میشه کابوس میاد سراغم تمام روز در حال ݝصه خوردنم...
بعضی وقتا مث دیشب دیگه میخوام از دست اونهمه غم رها بشم،کاملا آگاهانه میشکنم تا همه چیز رو برای دمی فراموش کنم Hanghead
کاش شرایطم تغییر میکرد

و این بده : ) 
خودت میری سراغش بعدش حالت بد نمیشه؟
دلت نمیخواد تنهاتر بشی؟کسی حرف نزنه؟ی گوشه بشینی فقط فکر کنی؟اعتماد ب نفست پایین تر نمیاد؟ تو جمع ی حس غریبی نداری؟جسمت چ؟ بی حال تر نمیشی؟
ب نظرت باید چیکار کنی؟
زندگی سخته ، شرایط سخته ، هیچکسم نمیاد تورونجات بده . این هارو قبول کن.
خودت سعی کن حال خودت و خوب کنی. تنهایی عمل کن. ب روحت و جسمت احترام قائل شو . اینه حقت از زندگی؟ خ ا و تنهاتر شدن ؟غمگین بودن؟برای این ب دنیا اومدی؟
برای رها شدن از غم غیر از خ ا راه های خیلی زیادی هست .فقط باید بخوای.
گناهت و توجیه نکن عزیزم  302 
این بار تلاش کن رکورد قبلی رو بزنی ، ده روز پاک بودی بیست روز و هدف قرار بدی . 
هروقت حالت بد شد حتما بیا اورژانس : )

ــــــــــــــــــــــــــــــــ

دیشب دیر خوابیدم نتونستم ب دوستم ن بگم و 1 خوابیدم ،6 بیدار شدم . خیلی بدم میاد از پاییز و زمستون چون صبح خورشید دیر طلوع میکنه و همه جا تاریکه.
دست و صورت مسواک و سرویس بهداشتی و مو 20 دقیقه شد
صبحانه ی ربع 
ورزش و حرکات کششی 10دقیقه 

45 دقیقه طول کشید

بعدشم شروع ب درس .
ولی قبل از ظهر مجبور شدم برم پیاده روی ، من چون ته تغاری هستم دوستم دارن ولی هیچوقت نتونستم مثل خواهرم باشم برای مادرم ،اون ها همیشه حرف میزنن و من گوش میدم . هرموقع باهاش میرم بیرون انگار هردوتامون تنهایی رفتیم چون ن اون حرفی میزنه ن من . 
و من چون چندماهیی هست ک زیاد نمیرم بیرون و وارد جمع نمیشم با مادرم بیرون نرفته بودم ، دیگه امروز باهاش رفتم و خداروشکر بحثم پیدا شد و حرفم زدیم و راضی بود : ) 
خدا حفظ کنه مادرهارو 63 
بعدشم متاسفانه تایم برنامم ب هم خورد و نتونستم اونجور ک باید پایبند باشم.
دبیر فیزیکم ببینتم با تیر میزنه من و  42  هرشب باید براش تایم بفرستم اما از ترس اینکه سرزنشم کنه کمه نمیفرستم . 
از سرزنش شدن بدم میاد : )
میگم باید بهترین باشم بعد بفرستم ولی خب این اشتباهه. 
الانم میخوام برم سراغ درسم و تا آخر شب بخونم : )
دلم درس میخواد ، این عجیب اما دوست داشتنی هست.
فقط دوتامشکل دارم یادم میره ساعتم و ببندم و کش دور انگشتم باشه تا نرم تو فکر و اینکه باید دفترم کنارم باشه .

من برم فعلا 302

مرسی یاقوت جون وقت گذاشتی برام،
نه هیچ کدوم از این حس های بد رو ندارم، قبل از ازدواجم شاید اما بعد که ازدواج کردم و اونهمه اتفاقات عجیب غریب برام افتاد دیگه این حس های بد رو ندارم،فقط دوست دارم بصورت کاملا منطقی و نه با سرزنش حس تحقیر خودم،از بین بره این گناه 53258zu2qvp1d9v
خدایی قصدم توجیهش نیست Shy ،
  ولی کاش اینکار اصلا گناه نبود Hanghead
مسایل دیگران میشه بیماری مسایل ما میشه گناه کبیره  106
خدایا کمکم کن موفق بشم
 سپاس شده توسط
دروود و سلام به همه شما عزیزان Khansariha (8)
آدم سر حال میاد گروه شاد و سرزنده تون رو میبینه 2uge4p4
من تسنیمم. تازه عضو کانون شدم. نمیدونم باید چیکار کنم و از کجا شروع کنم. 17
 سپاس شده توسط
برییید کنار که من اومدم اونم موقع طلوع آفتاب فقط اومدم اطلاع بدم بعد از مدتها تصمیم با دیدن روتین صبح شماها تونستم عملی کنم و منم صبح زود بیدار بشم 317 303
انشالله قراره بیست ویک روز ادامه بدم تا بشه عادت همیشگیم  Khansariha (69) 53258zu2qvp1d9v
خدایا کمکم کن موفق بشم
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 15، 2:11)تسنیم ⁦◉‿◉⁩ نوشته است: دروود و سلام به همه شما عزیزان Khansariha (8)
سلاام و صد سلااام به تسنیم عزیزززز خوش اومدی عزیزم به جمع ما کار خاصی نیاز نیس انجام بدی فقط بیا خودتو برای ما معرفی کن ک بشناسیم شمارو و هرشبم سر بزنی و گزارش روزانتو بگی عالی میشه ما اینجا در کنار هم برای بهبودی تلاش میکنیم  49-2

(1399 آذر 15، 6:33)Raha99 نوشته است: برییید کنار که من اومدم اونم موقع طلوع آفتاب فقط اومدم اطلاع بدم بعد از مدتها تصمیم با دیدن روتین صبح شماها تونستم عملی کنم و منم صبح زود بیدار بشم 317 303
انشالله قراره بیست ویک روز ادامه بدم تا بشه عادت همیشگیم  Khansariha (69) 53258zu2qvp1d9v

آفرین رهاجون عااااااالیه ان شاالله مداوم ادامه بده که بشه ملکه ذهنت 49-2
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
Smiley-face-cool-2
یه برنامه نوشتم عالی

Khansariha (13)
عاشق اون قسمتی ام که به خودم فرصت دوباره خواب میدم

روتین صبحگاهی

-برای نماز صبح بیدار بشم
-نمازم را بخوانم
-بعد یه ۲۰ دقیقه یا نیم ساعت میرم سر جام دراز میکشم و فرصت دوباره خواب به خودم میدم که خوابم نمیبره
-بعد پا میشم یه ذره تو خونه راه میرم
(اگر بشه برم بیرون راه برم خیلی خوب میشه)
-بعد دعای عهد میخوانم

*به هیچ وجه از نت و آهنگ استفاده نکنم*

فعالیت روزانه

-میشینم پای کارم پای لپ تاب یا کامپیوتر
-هر وقت گشنم شد صبحونه بخورم
-ساعتای ۱۰ صبح حمام میرم
-بعد دوباره پای کارم

تا اذان ظهر
-نماز ظهر را بخوانم حتما
-بعد یه ذره تو حال بین خانواده باشم(سعی کنم انجام بدم حتما)
-بعدش دوباره پای کارم

/بینش اگر پیش اومد بیرون برم/

تا اذان مغرب

-دیگه از اذان مغرب که نمازم را خواندم  کار و درس و بگذارم کنار منظورم کامپیوتر و لپ تاپ

-یه کار دیگه کنم یا تلویزیونی،نقاشی ،گلدوزی،آشپزی ،خلاصه یه کاری که خواب از سرم بپره

فقط باید حواسم باشه وقتی پای کامپیوتر و لپتاپ هستم هر ۴۵ دقیقه ربع ساعت بلند بشم حتما یه چرخی بزنم

روتین شبانگاهی

ساعتای ۱۰ و نیم شروع میشه تا 11
-ساعتای ۱۰ و نیم کارهای شام بابا را آماده کنم 
-مسواک بزنم
-در آخر ۱۱ خواب باشم

مصرف اینترنت 
زمان بعد از اذان مغرب تا ۱۰ و نیم فقط یک ساعت اجازه است اونم اگر چیزی لازم داشته باشم
صبح هم بعد از دعای عهد اجازه مصرف اینترنت هست قبلش نه

راهکار پاکی
بین فعالیت روزانه میام کانون حتما یه متن در مورد اهمیت پاکی بخوانم
اگر فعالیت روزانه ام کم بود یه صوت از صوت های آقای زندگی آزاد را گوش بدم

Hanghead میدونم چارچوبش نشد مثل چیزی که آقای آرمین گفته بودم
ولی فعلا این باشه
ایرادی داره بگید Khansariha (49)

تسنیم خانم جان Khansariha (63)
خیلی خیلی خوش اومدی عزیز 2uge4p4
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 15، 8:00)شادن نوشته است:
(1399 آذر 15، 2:11)تسنیم ⁦◉‿◉⁩ نوشته است: دروود و سلام به همه شما عزیزان Khansariha (8)
سلاام و صد سلااام به تسنیم عزیزززز خوش اومدی عزیزم به جمع ما کار خاصی نیاز نیس انجام بدی فقط بیا خودتو برای ما معرفی کن ک بشناسیم شمارو و هرشبم سر بزنی و گزارش روزانتو بگی عالی میشه ما اینجا در کنار هم برای بهبودی تلاش میکنیم  49-2

(1399 آذر 15، 6:33)Raha99 نوشته است: برییید کنار که من اومدم اونم موقع طلوع آفتاب فقط اومدم اطلاع بدم بعد از مدتها تصمیم با دیدن روتین صبح شماها تونستم عملی کنم و منم صبح زود بیدار بشم 317 303

آفرین رهاجون عااااااالیه ان شاالله مداوم ادامه بده که بشه ملکه ذهنت 49-2

مرررررررسی از مهربونی همیشگیت شادن عزیزم،
خب... معرفی!!! من تازه عضو کانون شدم.
تسنیمم، ۲۴سالمه... دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی،
شاغلم، و... همین دگه!  نمیدونم چی باید بگم!
فقط اینکه حضور ارزشمند تک تکتون بهم انرژی و امید میده 2uge4p4
 سپاس شده توسط
بچه ها نزدیک بود بلغزم    Shy
واقعا وقت حمله شهوت باید خیلی محکم باشی ک بیای کانون و تن به شهوت ندی و درخواست کمک کنی
دیدم من داشتم راحت لغزش میکردم بدون اینکه بیام و اینجا درخواست کمک کنم Hanghead
فقط یاد کانون منو نجات داد
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 15، 15:18)شادن نوشته است: بچه ها نزدیک بود بلغزم    Shy
واقعا وقت حمله شهوت باید خیلی محکم باشی ک بیای کانون و تن به شهوت ندی و درخواست کمک کنی
دیدم من داشتم راحت لغزش میکردم بدون اینکه بیام و اینجا درخواست کمک کنم Hanghead
فقط یاد کانون منو نجات داد

49-2 ماشالله بهت
حیف روزای قشنگت میشه 
چه فایده داره 
الان زبونم لال بشکنی چند روز غصه میخوری دوباره چند روز بعد به جای ۹۰ و خورده ای از یک و دو شروع میکنی
clapping
پاشو عزیز
پاشو یه کاری کن از سرت بپره
Khansariha (69)
تو لحظه اول که خوب حالش را گرفتی Khansariha (69)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
ممنونم ساناز جان
خوبم و رفع شد به لطف خدا  49-2
خوابیدن تو اتاق تاریک کاملا منو به لغزش میرسونه امروز هم تو اتاق خواهرم خوابیدم همین داشت عامل لغزشم می شد 
راستی مسابقه گروهی از کی شروع میشه؟ خدا کنه این هفته نباشه چون من کنترل نگاه نداشتم Shy
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 15، 17:05)شادن نوشته است: ممنونم ساناز جان
خوبم و رفع شد به لطف خدا  49-2
خوابیدن تو اتاق تاریک کاملا منو به لغزش میرسونه امروز هم تو اتاق خواهرم خوابیدم همین داشت عامل لغزشم می شد 
راستی مسابقه گروهی از کی شروع میشه؟ خدا کنه این هفته نباشه چون من کنترل نگاه نداشتم Shy

49-2 خدا رو خیلی خیلی شکر عزیز دل
Khansariha (69)

نمیدونم 
اصلا هیچ حرفی در مورد مسابقه گروهی نیست
گمونم میخوان تغییراتی بدن Hanghead

سپاس شده توسط
سلام، 303
به گروه باران پیوستن.
البته خودشون زودتر اومدن. 128fs318181
ان شاءالله که روزهای خیلی خوبی داشته باشن. 53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
سلاااااااام، چقدر خوبه که مواقع اورژانسی که آدم دستش به هیچ جا بند نیست.... محفلی رو داره که می‌تونه حال و روزش رو بیان کنه و کلی دووووست و حامی داره که همه جوره هواشو دارن.
دست مریزااااااد شادن عزیزم 317
تو همیشه فوق العاده عمل میکنی Khansariha (96)
القَلْبُ حَرَمُ اللهِ فَلا تُسْكِنْ فِي حَرَمِ الله غيَرَ الله.
 سپاس شده توسط
امروز دومین روز پاکی رو سپری کردم.
فشاری روم نبود . و راااااحت گذشت..
البتهههه مسابقه جالب  کنترل نگاه و ذهن خیلی بهم کمک کرد،
قرار عاشقی هم باعث شد مقید تر بشم به نمازاااا.. 
راااااستی  2uge4p4 ورزش هم کردم. حدودا ۵کیلومتر دویدم.

روز عالی بود، مطمئنم با بودن تو کانون، هر روز هفته عالیه Confetti
القَلْبُ حَرَمُ اللهِ فَلا تُسْكِنْ فِي حَرَمِ الله غيَرَ الله.
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 15، 23:36)تسنیم ⁦◉‿◉⁩ نوشته است: امروز دومین روز پاکی رو سپری کردم.
فشاری روم نبود . و راااااحت گذشت..
البتهههه مسابقه جالب  کنترل نگاه و ذهن خیلی بهم کمک کرد،
قرار عاشقی هم باعث شد مقید تر بشم به نمازاااا.. 
راااااستی  2uge4p4 ورزش هم کردم. حدودا ۵کیلومتر دویدم.

روز عالی بود، مطمئنم با بودن تو کانون، هر روز هفته عالیه Confetti

آفرین عزیزم چقدر عاااالی 49-2
 سپاس شده توسط
*دختر پاک* /21شهریور/85 روز خوب

من همش چند قدمیه مدال رنگی رنگی ام Swear1
نمیگذارم شیطان خرابش کنه بعدم بشینه خوشحالی کنه Swear1
دهع Swear1
من ادامه میدم Swear1
تامام Swear1

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان