امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

تبرررریک میگم عارفه جااان 317 Confetti
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

ممنون از راهنماییتون رزا جون و عارفه عزیز
من ۱۵ سالمه 117
درگیریم هم از تابستون ۹۹ بوده تا الان که باعث و بانیش رفیق ناباب بود که اگرچه گذاشتم کنار اما زخم یادگاریش همرامه (البته اگه این صحبت ناامید کننده به حساب نمیاد) شدت درگیری هم اوایل زیاد بود چون حتی نمیدونستم این کار گناهه و مضر ولی توی ۴ تا ۵ ماه اخیر با فاصله یک ماه و یا حتی بیشتر بوده( البته کمتر از ۴۰ روز) بعد از اون ۱۵ روز هم به سراغش نمیرم ولی اراده ام رو به ضعف میره و اون خط قرمز ذهنیم رو از دست میدم و یجورایی منتظر بهانه ام 2
سلام  العبدالمرحوم عزیز

خوش اومدی عزیزم  49-2

میتونم بپرسم دلیل این که این اسمو گذاشتی چیه؟ 53258zu2qvp1d9v

گفتی یه دفترچه داری که مواقع اورژانس بهش سر میزنی و اعتقاداتتو مرور میکنی

چه عالی Khansariha (69) 

خب قبل از اینکه کار به اورژانس برسه هم مرورش کن مثلا آخر هر شب  و اگه نیاز بود بروز رسانیش کن
اینجا هم ما یه تاپیکی داریم به نام  هدف های من از ترک خ .ا
میتونی اهدافتو بنویسی هم تو تاپیک هم تو دفترچت

و  همینطور تاپیک تقویت باورها برای ترک  که اهرم های رنج و لذت رو میتونی بنویسی و مرورش کنی هر روز یا هر چند روز یه بار

ترک قدم به قدم رو که بچه ها معرفی کردن خوندی؟

و اینکه چقدر اهل برنامه ریزی هستی؟
سلام مجدد دخترا :/ 4chsmu1

حالتون چه طوره؟
دخترا راستش میخواستم برم ،ولی امام حسین منو نگه داشته..

لبخند نمیدونم چی بگم‌،تو منو پاگیر کردی Khansariha (2)
فعلا برنامه رفتن کنسل شد

عارفه و رزای عزیزم ممنونم ازتون، هر چند حس میکنم لیاقت این خوبیاتونو ندارم Hanghead ..
ممنونم Khansariha (8)

راستش نمیدونم شما ها به نشانه ها اعتقاد دارین یا نه..

این روزا از اسمون و زمین برای من داره میباره..

امیدوارم فقط خودمو به اون راه نزنم..
شماها هم دعا کنین  Khansariha (2)

سلام عزیزم 
خوش اومدی
عبد المرحوم جان ، با چه اسمی صدات کنیم راحت تری ؟Confetti

نقل قول: من همیشه ۱۰ الی ۱۵ روز اول ترک حال خوب و اراده قوی دارم و این خوبه اما باعث میشه که یجورایی به پاک بودن و اراده ام مغرور بشم و بی خیال برنامه ریزی برای ترک بشم و نتونم این اراده قوی رو تا آخر حفظ کنم ، و بعد وقتی به فکر میوفتم که یا اراده ام خیلی ضعیف شده و درست کردنش زمان بره یا کار از کار گذشته [تصویر:  unsure.gif]

چیکار کنم بتونم این اراده رو مداوم کنم و بر اون حس غرور مانند غلبه کنم؟!

منم همین مشکلو داشتم Hanghead
ولی بعد یه مدت، به این رسیدم ک به جای اینکه خرابش کنم و دوباره از نو عددها رو بشمارم ،،،
سعی کنم نزارم پازل خ.ا کامل بشه..

مثلا اگر قراره خونه تنها بمونم ، قبلترش براش یه برنامه ای جور کنم ک ذهنم مشغول باشه

یا مثلا ساعت و جای خوابمو عوض کردم
حتما یه سری به تالارای برنامه ریزی، بزن 317
کمکت میکنه بفهمی چند چندی  49-2
به امید پاکی ابدیت 317

رعنا جانم،
۴۰ روز خیلییییی خوبهههه 
میدونی چن نفر ارزوشونه جات باشن Khansariha (2)

با این همه سختی پاکیتو نگه داشتی  317

فقط یه سوال دارم ، این روزا محرکی هست ک اینجوری نگرانش هستی ، چیزی دیدی یا خوندی...
چی باعث میشه ک ذهنت بره سمتش؟..
 از چیزی ناراحت هستی؟

رعنا بانو پاکیو حفظش کن ،الان وقتشه نشون بدیم اقامونو تنها نزاشتیم 49-2

پایدار باشی

عارفه جانمممم دمت گرمه ، ۲ ماههههه 2uge4p4
عالیهههه 317

خوش به حالت ک با امام حسین ۱۰۰ روزت پر میشه Khansariha (2)

ثابت قدم باشی دختر مهربون Khansariha (69)
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
ایرااانا من نمیدونم چرا بی دلیل نگرانتم. دلم میخواد فضولی کنم تو کارت 65  یادداشتاتم که بستست نمیتونم باهات صحبت کنم.

عبدالمرحوم عزیز، به این فکر کن که اینکار مثل باتلاق میمونه هرچی جلوتر میری بیشتر فرو میری و متاسفانه بیرون اومدن ازش سختتر میشه. پس حالا که تصمیم به ترک گرفتی مطمئن باش تصمیمت درسته. بعد از ترکش حتما به خودت افتخار میکنی که از پسش براومدی. قسمتایی که بچه ها واست لینک گذاشتن واقعا عالین Khansariha (69)
#حافظ❤

نقل قول: ایرااانا من نمیدونم چرا بی دلیل نگرانتم. دلم میخواد فضولی کنم تو کارت [تصویر:  65.gif]  یادداشتاتم که بستست نمیتونم باهات صحبت کنم.

اختیار داری فضولی چیه 4chsmu1♥️
بازشون کردم عزیز دل

راستش چن دفعه اینجا و تاپیکای مختلف حرفامو نوشتم ،ولی همه رو پاک کردم Hanghead

یادداشتهامو باز کردم 

نقل قول: الان که باعث و بانیش رفیق ناباب بود که اگرچه گذاشتم کنار اما زخم یادگاریش همرامه (البته اگه این صحبت ناامید کننده به حساب نمیاد) شدت درگیری هم اوایل زیاد بود چون حتی نمیدونستم این کار گناهه و مضر ولی توی ۴ تا ۵ ماه اخیر با فاصله یک ماه و یا حتی بیشتر بوده( البته کمتر از ۴۰ روز) بعد از اون ۱۵ روز هم به سراغش نمیرم ولی اراده ام رو به ضعف میره و اون خط قرمز ذهنیم رو از دست میدم و یجورایی منتظر بهانه ام [تصویر:  2.gif]

خیلی خوبه ک علت اصلیشو میدونی و سعی کردی حذفشون کنی 49-2
افرین به توو  317
همین اول کاری جلوش وایستی و مهارش کنی تمومهه 317
تاپیکایی ک سنا معرفی کرد خیلی خوبه مخصوصا  "هدف ترک از خ.ا"

و یکی هم مرور اهرم های رنج و لذت 49-2

بشین با خودت خیلی رو راست و خودمونی مشخص کن ک خ.ا چه چیزایی رو ازت گرفته و چه چیزایی بهت داده
انگیزه هاتو پیدا کن
و ببین کجاها و چه زمانایی دچارلغزش میشی، نزار که دیگه تکرار بشن 49-2
بررسی کن چه جوری میتونی جلوشو بگیری 49-2

موفق باشییی 317
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
سلام

ایرانا جان خوشحالم که موندی 49-2

از فعالیت های مفیدت تو تاپیک های مختلف ممنونم.

مخصوصا اینکه از برنامه ریزان خوبمون هم هستی Khansariha (69) 

ان شاء الله حل بشه همه چیز
سلام دوباره

خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون ها و مشورت ها و همدلی هاتون: سنا ، ایرانا و رزای عزیزم

دلیل اسمم اینه که روز عضویت به شدت ناامید و بدحال بودم و هیچ جای امیدی نذاشته بودم واسه خودم چون دفعه قبل نزدیکترین رکوردم به پاکی بود و از خراب شدنش خیلی افسرده بودم ، اما وقتی به صورت خیلی اتفاقی اسم کانون رو توی یه کلیپ سخنرانی دیدم و با اینجا آشنا شدم احساس کردم خدا یه بار دیگه منو شامل لطف و مرحمتش کرده و از همه مهتر هنوزم منو به بندگی قبول داره ، این شد که این اسم رو انتخاب کردم ، ولی خب اسم سختیه برا مکالمه و اگر دوست داشته باشین میتونین ضحی صدام کنید (به معنی روشنایی و آغار کننده مسیر!) 
خیلی ممنون از معرفی تاپیکتون،  عالی بودن و خیلی دفترچه ام رو کامل کردن ، دفترچه خط قرمز منم حدودا ویژگی اهرم های رنج و لذت رو داشت و با یادآوریش یجورایی به خودم یادآوری می‌کنم که ارزشش رو واقعا نداشته و نداره!

بازم ممنون از تجربیاتی که در اختیارم گذاشتین با استفاده ازشون تمام سعیم رو میکنم که تو مسیر پاکی بمونم

ایرانای عزیز از برگشتنت خوشحالم ، مطمئن باش نشونه ها برای ما فرستاده شدن ، امروز برای من عین روز تولد بود با نشونه ای که به دو روز نرسیده از یه شهید گرفتم که اصلا باورم نمیشه 

خداروشکر !
ایرااانا من پستمو وقتی مینوشتم متوجه پستت نشده بودم خدا رو شکررر که موندی فضولیم رفع شد Khansariha (13)

آره دخترا منم بی انداااازه به نشونه ها معتقدم زندگیمون پر از نشونه و معجزست. حیف گاهی نمیبینیمشون.
#حافظ❤

8 روز 53
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
دخترا عاشقتونم Khansariha (63)
هیچ متوجه شدین فضای گروهو چه حال و هوای خوبی پر کرده

Smiley-talk040

ضحی جان اسمت خیلی زیباست. برازنده ته Khansariha (48)

می‌دونی درباره سابقه خ.ا، چون مثل یک عادته که ما بهش خو می گیریم، هر چی بیشتر چرخه مرور این عادت رو زخمی کنی و نذاری مثل یک روتین بشه (حالا چه ۱۵ روزه، چه یک ماهه، چه هر چی) بیشتر به خودت کمک کردی Khansariha (69)

من متاسفانه اون اولا ناخودآگاه هر سه چهار روز منتظر رسیدن وقتش بودم تا انجامش بدم. Hanghead
کاملا روتین شده بود. 
و ده روز اول مخصوصا روز پنجم واقعا حملات شیطان رو جلوی چشمام دیدم. و مقاومتی که اون شب خدا کمک کرد کردم تا حالا نکرده بودم...

و این روحیه خوبت قراره کللللی کمکت کنه. 128fs318181

آغاز کننده تابان مسیر ما Khansariha (2)

خدا پشت و پناهت 53

[تصویر:  positive-quote-Still-Be-Positive.png]

تو میتونی
غمگین، عصبانی، ناراحت، مضطرب، بی رمق، به هم ریخته و پریشون، نگران و نامطمئن، و یا ترسیده باشی،
اما همچنان
مثبت باشی. 128fs318181

دخترا ممنون بابت انرژی های مثبت تبریکیتون،
ایشالا شصته خودتون 4chsmu1
البته رزا که رسیده Gigglesmile

آهوجان چه خوبه که حتی اگه حال و حوصله نداری، ما رو در جریان روزای پاکیت میذاری 49-2
ایشالا بیای بنویسی ۳۰-۴۰-۱۰۰- ۱۰۰۰ 317
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
مرسی عارفه جان

اقااااا من کرونا گرفتم. . . . .
نمیدونم چرا آنقدر قلبم درد میگیره همش Khansariha (56)

مامانم.. بابام... خواهرم.... همه مون گرفتیم . . . Hanghead

حالا از کجا و کی ...
..  الله و اعلم
ما با کسی آنچنان رفت و آمدی نداریم...
نفر اول من گرفتم . . .
106

بدن درد و سرفه امونم رو بریده بود..
خواستم بگم چرا من؟؟ چرا ما؟؟؟

یادم افتاد مردم همینطور دارن میمیرن
ولی در کل خون ما که رنگین تر نیست . .
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
عزیزم استرس نداشته باشید دوست من و خونوادشم همه گرفتن و چیزی که گفت این بود که هرکس گرفته بهش توصیه میکنن خیلی زود برای درمان اقدام کنه و عقب نندازه، ان شاء الله خدا خودش به هممون رحم کنه.
#حافظ❤

نقل قول: سلام 

من تازه واردم و تا حالا پاکی پیوسته ۴۰ روز نداشتم ، بهتون تبریک میگم ، همونطور که گفتم تجربه زیادی ندارم اما بر اساس بررسی های شخصیم به این نتیجه رسیدم که شما هر چقدر بیشتر هول کنی و نگرانش باشی و اطمینان و اعتماد به خودت رو از دست بدی موقعیت سخت تر میشه 
سلام عزیز دل
بسی ممنونم قشنگم 
53258zu2qvp1d9v امروز بسی گریه کردم تا نگرانی هام کم بشه. 
واقعا حق با تو  . آدم وقتی نگرانه که خراب نکنه موقعیت خودش را بدتر میکنه  . آروم که باشم. عاقلانه تصمیم میگیرم. تن به شکست نمیدم
بسی ممنونم عزیز دل

نقل قول: رعناااا جونم کلییی تبریک میگم 40 روز پاکیتو [تصویر:  317.gif]

هم چنان فکر میکنم مشکل اینجاست که گاهی ما وقت اضافی برای فکر کردن به خ.ا داریم  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] باید مشغول باشی عزیزم
بسی ممنونم قشنگم  Thankyou
53258zu2qvp1d9v  به چشم. بیشتر تلاش میکنم  Khansariha (69)

نقل قول: خواهری خودتو باور کن. تو تا اینجا اومدی بقیه شم میتونی. 
برا زمان هات برنامه بریز،
تفریح خوب و با کیفیت داشته باش. [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] 
اگه هیچی نیست، فیلم ببین، برو پیاده روی به بستنی برا خودت بخر. [تصویر:  confetti.gif] 
بسی ممنونم عزیز دل 317
4chsmu1 هیچی بستنی نمیشه  317
4chsmu1  یک عدد مامان داریم. نمیگذاره  بعدازظهرا  تو خونه بشینیم 
با این عنوان که انقدر تو خونه موندیم دیوونه شدیم
اگر بگم نه کار دارم
میگه بدبخت انقدر تو خونه موندی  دیوونه شدی
22
حالا هر روز بعدازظهر میریم  پیاده رویا. من نمیفهمم
Hanghead  البته ما حاشیه شهریم. معمولا میریم  وسط بیابون ها پیاده روی . به خاطر کرونا اگر آدم ببینه من را از این ور خیابون میبره اون ور خیابون 17
خلاصه که من زوری ندارم  چه بخوام چه نخوام بحث پیاده روی هست

قشنگم دو ماه پاکی بسی تبریکات ویژه  2uge4p4

نقل قول: فقط یه سوال دارم ، این روزا محرکی هست ک اینجوری نگرانش هستی ، چیزی دیدی یا خوندی...
چی باعث میشه ک ذهنت بره سمتش؟..
 از چیزی ناراحت هستی؟

رعنا بانو پاکیو حفظش کن ،الان وقتشه نشون بدیم اقامونو تنها نزاشتیم [تصویر:  49-2.gif]
ایرانا جان بسی شادمانم  که موندی  317
Hanghead میدونی. یه فیلم دیدم سانسور شده بود. ولی برای من بد بود. ورزش که کردم. بعدش درست استراحت نکردم. وسوسم  زیاد شد. ولی من جلوی همه اینا وایسادم تا با این ۴۰ روز رسیدم
Hanghead  من خیلی به راه ترک فکر میکنم. و بنظرمم تنها راهش ازدواجه. یعنی آمار میگه.  Hanghead  با توجه به اطلاعات  من
چون امکان ازدواج را ندارم. به خودم حق میدم که بشکنم Khansariha (60)

آهو دعا میکنم زودتری  خوب بشی 53
مراقب خودت باش  302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
یارا جانم ایشالا که بلا دور باشه،
دوران سختیه اما ان‌شاءالله با استراحت و زیاد مایعات خوردن خوب می‌شید.

کلیپ خنده دار و مسخره بازی درآوردن فراموش نشه که قوای ایمنی بدن رو خیلی می‌تونه تقویت کنه. 317

ترس و دلهره و غم و غصه رو هم بریزید دور.

هیچ چیزی به اندازه سلامتی ارزش نداره. 53258zu2qvp1d9v
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان