امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلااااام 49-2 
صبح زیباتون به خوشی عطر نارنج ها 2uge4p4 

امروز چهارشنبه ست؛ روز شادی و سرگرمی:

نقل قول: چهارشنبه‌ها روز تفریح و جوک و شوخی هست. معما و سرگرمی و بازی.

مشارکتم:

. چرا هیچوقت نمیشه طول و عرض پتو رو درست تشخیص داد؟ 22 

. ‏وقتی زنگ میزنید جواب نمیدیم توروخدا زود قطع کنید چون با گوشیمون کار داریم از اونورم رومون نمیشه ریجکت کنیم باید 4 ساعت وایسیم شما قطع کنید Khansariha (56) 

. یکی بیاد به ایرانسل بفهمونه من اگه پول داشتم سیمکارتمو شارژ میکردم نه این که بیام تور قبرس برم :/

. بچه مهمونو هر وقت کتک بزنی تازست 4chsmu1

. رنج نامه یک مدیر: 65

چه گویم از این غیر فعال ها
ازاین تاج سرها و بی حالها 65

بسی رنج بردم دراین چند ماه
که شاید بیفتند اعضا به راه Khansariha (56)

ولی پست هایم اثر داشت؟ نه
کسی یک غزل مختصر داشت؟ نه 106

دریغا که بیچاره صفحه کلید
سر انگشت این دوستان را ندید Gigglesmile
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
نقل قول: یه غیبت عظیم داشتم اما دیگه بسه. [تصویر:  65.gif]

حق 15 پرو مکس 65

خوش برگشتی داش رضای عزیز 49-2 

نقل قول: در رابطه با عدم تجربه غم و اندوه ما باید تنها سعی کنیم در زندگی تصمیم گیری مناسبی داشته باشیم و اگر اتفاق ناخوشایندی رخ داد بدلیل تجربه کسب شده از آن اتفاق کماکان شکرگزار و خرسند باشیم.

سنکتیتی جان چه نکته جالبی گفتی.
تصمیم درست.
گاهی شرایط خلاف میل و رغبتمون پیش میره؛ اما مسلماً گرفتن تصمیم درست بهترین کاره.
این تصمیم درست باعث میشه بعداً به پشیمونی نیفتیم 128fs318181

نقل قول: من امروز رفتم پیش متخصص ارتوپد برای گردنم و هر چی آمپول داشتن تو بدنم خالی کردن.  [تصویر:  17.gif] [تصویر:  khobam.gif] فقط یک میلیون تومان هزینه تزریقات شد؛ جدا از هزینه آمپول‌ها و داروها. [تصویر:  p.gif]
بچه‌ها از گردن‌تون خوب محافظ کنید. هیچ توصیه دیگه‌ای براتون ندارم.  [تصویر:  4chsmu1.gif] نرمش روزانه فراموش نشه. تاج جان با شما هم هستم.  [تصویر:  4chsmu1.gif]  تقویت عضلات گردن انجام بدید؛ خصوصا اگه مثل من زیاد با کامپیوتر کار می‌کنید. گوشی هم البته فرق نداره.  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

امروز حال آرمین دریا دل و عزیز ما چطوره؟ 49-2 
جداً این اتفاق سخته؛ امیدوارم زودتر حالت خوب بشه و دیگه هیچوقت نیاز به دکتر رفتن نداشته باشی Khansariha (8) 

نقل قول: اعلام وضعیت:
کتاب: 501 روز
ورزش: 493 روز
قرآن: 384 روز

ماشاءالله به این اعلام وضعیت 317 
حقیقتاً حسودیم شد 65 
باید بیشتر تلاش کنم Khansariha (56)

بچه‌ها برای تقویت عضلات به نظرتون چه اقداماتی میشه انجام داد؟
راستشو بخوایید من اهل باشگاه بدنسازی رفتن نیستم و بیشتر طرفدار ورزش های پر تحرک تر و ترجیحاً گروهی هستم 4chsmu1 
توی یک سال اخیر وزن خیلی زیادی رو از دست دادم و میخوام قدری بازیابیش کنم؛ البته به صورت عضله و نه چربی Smiley-face-biggrin 
باید کم کم ورزش رو به طور جدی تری وارد زندگیم کنم 39
 سپاس شده توسط
سلام داداش‌های عزیز

اول این‌ها رو داشته باشید:

- به بابام میگم: بابا نوشابه خریدی برام؟
میگه: پوکیه عقل که داری میخوای پوکیه استخونم بگیری؟
من  22
مهر پدری 42
نوشابه خانواده  Khansariha (89)

- ‏مادرم رژیم گرفته خودش دو کیلو کم کرده ما ده کیلو.  4chsmu1

‏- تو اینترنت یه کتاب دیدم اسمش «چگونه کلاهبرداران اینترنتی را بشناسیم» بود 
کتابه رو خریدم یکساله بدستم نرسیده 42

مادربزرگمو بردم دکتر چشم، دکتر به مادربزرگم گفت: چشمات نزدیک‌بین شده. میتونی با یه عمل درستش کنی. 8 میلیون هزینه‌ی عملشه. 
مادربزرگم گفت: ننه چه کاریه آخه 8 میلیون بدم؟ دو قدم میرم جلوتر، از نزدیک می‌بینم.  4chsmu1

- انصافا تخمه آفتابگردون به مراتب با نظم ترتیب بیشتری نسبت به انار یک جا نشسته. حیف که استعدادش به چشم نیومده.  4chsmu1

و
معما:

X، یک و نیم برابر Y وزن داره.
اگر X، به اندازه 30 درصد کاهش وزن بده، Y چند درصد باید افزایش وزن بده تا مجموع وزن‌شون، 10 درصد افزایش پیدا کنه؟

ببینم کی میتونه به جواب برسه؟  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
مهدوی جان
حال و احوال زیاد روبه‌راه نیست ولی سعی می‌کنم خودم رو سرپا نگه دارم.  4chsmu1 باید فرصت استراحت پیدا کنم که بهتر بشم ولی فعلا فرصتش نیست.  Hanghead

میگم تو با حافظ نسبتی داری؟  4chsmu1  خیلی زیبا سرودی. ایولا بهت.  Confetti 2uge4p4 

و
برای عضله‌سازی هم من اپلیکیشن‌های ورزشی که تمرین بهت میدن رو پیشنهاد میکنم. یا اصلا بدون اپلیکیشن از ورزش‌های خونگی استفاده کن. من منتظرم تا یک ماه دیگه یه سیکس‌پک‌ بهمون تحویل بدی.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
شب همگی بخیر

دیشب از بس خسته شدم خوابم برد نتونستم کانون بیام 4chsmu1
تهدید به ورزش هم شدم Khansariha (89) 

اعلام وضعیت:
قرآن:۶
ورزش: ۴
مطالعه:۸

نقل قول: X، یک و نیم برابر Y وزن داره.
اگر X، به اندازه 30 درصد کاهش وزن بده، Y چند درصد باید افزایش وزن بده تا مجموع وزن‌شون، 10 درصد افزایش پیدا کنه؟

۱۸ درصد 39
سلام
شب دوست داشتنی چهارشنبه‌تون بخیر 303 

خب عضو پر تلاش امروز گروه تا الآن آرمین بوده که یه کارت صد آفرین بهش تعلق می‌گیره 4chsmu1

[تصویر:  169865048.jpg]

بقیه هم اگه از این کارتا میخوان باید مشارکت فعالانه ای داشته باشن Smiley-face-biggrin 

آرمین حسابی به جوک هایی که ارسال کردی خندیدم؛ واقعاً جالب بودن 4fvfcja 
برای معما هم من فکر میکنم جوابش میشه 70 درصد، درسته؟ 39 

نقل قول: حال و احوال زیاد روبه‌راه نیست ولی سعی می‌کنم خودم رو سرپا نگه دارم.  [تصویر:  4chsmu1.gif] باید فرصت استراحت پیدا کنم که بهتر بشم ولی فعلا فرصتش نیست.  [تصویر:  hanghead.gif]
همه ما خیلی مواقع به استراحت های طولانی نیاز داریم که عموماً هم فرصتش نیست.
توی اینجور مواقع احتمالاً بتونیم با استراحت های کوچیک کوچیک قدری درخت شلوغ ذهنمون رو هرس کنیم، نه؟

نقل قول: میگم تو با حافظ نسبتی داری؟  [تصویر:  4chsmu1.gif]  خیلی زیبا سرودی. ایولا بهت.  [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  2uge4p4.gif] 

و
برای عضله‌سازی هم من اپلیکیشن‌های ورزشی که تمرین بهت میدن رو پیشنهاد میکنم. یا اصلا بدون اپلیکیشن از ورزش‌های خونگی استفاده کن. من منتظرم تا یک ماه دیگه یه سیکس‌پک‌ بهمون تحویل بدی.  [تصویر:  4chsmu1.gif]

Gigglesmile
مطمئناً با حافظ نسبتی ندارم، چون اون اهل شهر زیبای شیرازه و من قدری اینورترم 4chsmu1 
تازه اسمشم توی مخاطبین گوشیم ذخیره نشده، فکر نکنم فامیل باشیم Khansariha (49) 
احتمالاً شاعر این شعر نسبتی با حافظ داره.
این شعر رو طی فرآیند کش رفتنیشن 42  از یه جایی امانت گرفتم تا حالتو شرح بدم 4chsmu1 

بابت توصیه ات برای ورزش خیلی ممنون؛ اوه اوه عجب تاپیکی داریم Khansariha (69) 
آره منم همیشه دوست داشتم سیکس پک داشته باشم، ولی متأسفانه همیشه فرآیند پرورشش رو برعکس میرفتم این میشد که هیچوقت به بهره‌برداری نرسید 42

نقل قول: دیشب از بس خسته شدم خوابم برد نتونستم کانون بیام [تصویر:  4chsmu1.gif]
تهدید به ورزش هم شدم [تصویر:  khansariha (89).gif] 

اعلام وضعیت:
قرآن:۶
ورزش: ۴
مطالعه:

سلام گل 49-2
چه اعلام وضعیت توپی 317 
این وضعیت خواب آلودگی، شرح حال الآن منه 37 
داداش به نظرم تهدید رو تبدیل به فرصت کن و به وزن ایده آل خودت برس Khansariha (69) 

بچه‌ها شما تجربه خرید اینترنتی دارید؟
من تا حالا این کار رو نکردم؛ البته به جز دو بار که فروشنده دوستم بود و خودم تلفنی سفارش داده بودم.
بیشتر نگران عدم تعهد و مطمئن نبودن فروشگاه ها و اصل نبودن جنس هستم و البته اینکه اگه سفارش رو تحویل گرفتم و اونی نبود که میخواستم یا به هر دلیلی اونجوری که میخواستم نبود چطور میخوام پسش بدم؟
خصوصاً اینکه خیلی‌هاشون میگن اگه بسته بندی باز نشده باشه میشه پس داد حال اینکه تا بسته بندی باز نشه که نمیشه محصول رو دید 4chsmu1 
اینهایی که نوشتم عموماً تجربیات اطرافیان و دوستانم هست که باعث شده اطمینان نداشته باشم، با این حال وقتی بعضی جاها رو چک میکنم و قیمت ها و یا تخفیفاتشونو میبینم وسوسه میشم خرید کنم 53258zu2qvp1d9v 
این موضوع برای برخی کالاهای گرون قیمت که توی بازار خیلی قیمتشون بالاست خیلی بیشتر صادقه Gigglesmile 

جاهایی که مطمئن باشن و ازشون خرید میکنيد کجاست؟
سایت های به خصوصی مثل دیجی کالا و با سلام هست یا مستقیم از خود فروشگاه ها سفارش میدید؟
 سپاس شده توسط
بازگشت به خاک / ۱۳ آبان / ۴ روز خوب
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سپاس شده توسط
سلام

عضویت آقای مرد مقاومت به حالت فعال درآمده و به گروه سرو پیوستند.

با آرزوی موفقیت و پاکی برای ایشان و همه دوستان  302

با تشکر
مدیریت گروه های ترک
نقل قول: سایت های به خصوصی مثل دیجی کالا و با سلام هست یا مستقیم از خود فروشگاه ها سفارش میدید؟
سلام به همگی  303 303 303
راستش من چند وقت پیش یک وسیله ورزشی از همین سایت ها سفارش دادم و متاسفانه چون اصل نبود در ۷ روز پاره شد  Khansariha (60)
خرید حضوری رو پیشنهاد میکنم  4chsmu1
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

سلام
ماشاءالله به همگی

مرد مقاومت کجایی داداش که دلمون برات حسابی تنگید.  Swear1 Khansariha (18) Confetti

اعلام وضعیت:

کتاب: 502 روز
ورزش: 494 روز
قرآن: 385 روز

مهدوی جان جوابت کاملاً درسته. چه جوری به جواب رسیدی؟  4chsmu1
وای که من چقدر اون کارت صدآفرین رو دوست داشتم.  317 خیلی ممنون.  Khansariha (18)
بابت توصیه استراحت کوتاه هم کاملاً با حق تویه. مجددا خیلی ممنون.  49-2

داداش تاج نه خسته برادر.  Khansariha (69) خداقوت پهلوان.  Khansariha (69) تو یه ورزشکار نمونه میشی.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1402 آبان 17، 21:50)مرد مقاومت نوشته است:
نقل قول: سایت های به خصوصی مثل دیجی کالا و با سلام هست یا مستقیم از خود فروشگاه ها سفارش میدید؟
سلام به همگی  303 303 303
راستش من چند وقت پیش یک وسیله ورزشی از همین سایت ها سفارش دادم و متاسفانه چون اصل نبود در ۷ روز پاره شد  Khansariha (60)
خرید حضوری رو پیشنهاد میکنم  4chsmu1

سلام داداش جان
خوش برگشتی  haha

نقل قول: رنج نامه یک مدیر: [تصویر:  65.gif]

چه گویم از این غیر فعال ها
ازاین تاج سرها و بی حالها [تصویر:  65.gif]

بسی رنج بردم دراین چند ماه
که شاید بیفتند اعضا به راه [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

ولی پست هایم اثر داشت؟ نه
کسی یک غزل مختصر داشت؟ نه [تصویر:  106.gif]

دریغا که بیچاره صفحه کلید
سر انگشت این دوستان را ندید 
عالی بود Gigglesmile

پ.ن : در وی اثری نداشت 65
[تصویر:  HAZRAT_MAHDI_02.gif]
آقا بیا تا زندگی معنا بگیرد Gol
شاید دعای مادرت زهرا بگیرد Gol
آقا بیا تا با ظهور چشمهایت Gol
این چشم های ما کمی تقوا بگیرد Gol

اعضا / برنامه ریزی روزانه / استوا

آجیل پاکی / کنترل ذهن و نگاه / قرار عاشقی
قرآن / دعای عهد / شبانه روزی
پیشگیری و مدیریت افکار آلوده
سلام 37

هوا تاریکه من نمیبینم، این کیه جای منو گرفته و داره خروپف میکنه؟ 106

(1402 آبان 17، 21:50)مرد مقاومت نوشته است: سلام به همگی  303 303 303

سلاااااااااااااام 317 
ببین کی اومده Confetti 
داداش مرد مقاومت عزیز، خوش برگشتی 2uge4p4 
حالت چطوره؟ اوضاع و احوال؟ حسابی دلتنگت بودیم Khansariha (18) 
ممنون بابت توصیه؛ آره منم تا حدودی نگران همچین موضوعاتی بودم 53258zu2qvp1d9v

(1402 آبان 17، 22:56)آرمین نوشته است: سلام
.
.
.
اعلام وضعیت:

کتاب: 502 روز
ورزش: 494 روز
قرآن: 385 روز

مهدوی جان جوابت کاملاً درسته. چه جوری به جواب رسیدی؟  4chsmu1
وای که من چقدر اون کارت صدآفرین رو دوست داشتم.  317 خیلی ممنون.  Khansariha (18)

ماشاءالله به آرمین 317 

ماشالا، ماشالا، چشم نخوری ایشالا 4chsmu1 

خب من به جای x و y عدد گذاشتم و امتحان کردم؛ بعد اعداد رو به 100 تبدیل کردم تا حاصل عملیات به درصد تغییر پیدا کنه 42

(1402 آبان 17، 23:42)سرباز گمنام نوشته است: عالی بود Gigglesmile

پ.ن : در وی اثری نداشت 65

به گمنامی تو سوگند، ای سرباز پاکی ها
که این راه درستش نیست؛ با من در بیفتی ها! 65

اثرهای محبت، عشق، خوبی، دوستی و مهربانی ها
به از تأثیر سخت نیزه و شمشیر و تیزی ها Unsure 

دیگه خود دانی Khansariha (56)
.
.
.
اینجانب یک عدد خسته بی خواب هستم که جغد استایل در حال گوش دادن به تیک تاک دیوانه کننده ساعت است Khab

نیم ساعت قبل حس کردم گرسنه ام شده، یه اتک به یخچال زدم و به امید خوابی شیرین برگشتم ولی دریغ از یک لحظه چشم بستن 22 

قرآن: 104روز
کتاب: 3 روز
عادت جدید: 4 روز

صدای اذان داره میاد؛ بریم برای دریافت دو جرعه آرامش 2uge4p4
 سپاس شده توسط
فعالیت امروز

نقل قول: پنجشنبه‌ها صحبت‌ آزاد هست. اعضا دور همدیگه جمع میشن گپ می‌زنن. یا هر کس یه تجربه از زندگیش که دوست داره به بقیه انتقال بده رو بگه.

دوست دارید درباره چی صحبت کنیم؟ 4chsmu1
 سپاس شده توسط
سلام
مهدوی آفرین جای‌گذاری هم یکی از روش‌هاست.  49-2 شعرها خیلی حرفه‌ای و خوب هستن. من فکر می‌کنم با حافظ نسبتی داری. حافظ گفته لو نده.  4chsmu1 ماشاءالله به اعلام وضعیت. یه کارت صدآفرین پیش من داری.  Smiley-face-biggrin 

خب من متناسب با برنامه امروز با دو تا تجربه اومدم:

۱- آدم مشارکت‌های گروهی قرآن، کتاب و پادکست رو تو کانون هر چی زودتر انجام بده بهتره.  4chsmu1 با اهمال‌کاری ممکنه دیگه وقت مناسبش پیدا نشه. کلا هر چی آدم کارهاش رو زودتر انجام بده راحت‌تره. بدون استرس، با خیال راحت. چرا اهمال کاری کنیم و بعد تحت فشار کاری رو انجام بدیم؟ (اشاره به کتاب از شنبه)

۲- پیش متخصص ارتوپد که رفته بودم افرادی بودن که کار از کارشون گذشته بود. آمپول‌های دردناکی بهشون می‌زدن که فریادهاشون چیزی در حد نعره بود. یکی بود که تو زانوش آمپول می‌زدن یکی دیگه بود تو کف پا و .... کلا تو زندگی آدم نباید بذاره کار از کار بگذره.
زود توجه کردن، زود آگاه شدن، زود پیگیری کردن و زود اقدام لازم رو انجام دادن باعث میشه سختی کمتری رو متحمل بشیم و خیلی راحت‌تر هم مشکلمون حل بشه‌.
همین خ.ا رو اگه زود بهش رسیدگی نکنیم هم سال‌های سال بهای زیادی بابت عادت بدی که داریم رو باید بپردازیم و هم بعد که بخوایم ترکش کنیم دیگه به راحتی از پس هوای نفس‌مون برنمیایم. زمانی که گذشت و عمری که از دست رفت دیگه برنمیگرده. 53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام دوستان  303
منم هستم و فعالیت گروه رو مشاهده می کنم 65

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان