امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1399 آبان 16، 12:51)حامدحامد نوشته است:
[تصویر:  t1vk_khodabakhsh_2.jpg]

این جدولو میبینم خجالت میشکم این چه وضعشه آخه  Hanghead  Hanghead
 سپاس شده توسط
محسن 17 ابان یک روز خوب 
الان بیشتر از یک هفته اس خ.ا نداشتم همش سایت ها و دست ورزی روز هام رو صفر میکنن  Shy 
خیلیاش هم شبا اتفاق میوفته 
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 18، 16:22)Alireza98 نوشته است: هر بار كه از درون يا بيرون وسوسه مى شوم، مى گویم:( من حق شهوات رانى نسبت به اين فرد را مى سپارم؛ خواهش مى كنم آن را از من بگير ) 
و همان گونه كه مى دانيم ( خداوند مى تواند و انجام مى دهد... ) 
خداوند اين كار را براى من انجام مى دهد...

علیرضا 98 / دوازده آبان / 06  302

علیرضای واقعی ما اینه. داره روز به روز عالی‌تر هم میشه.  317

خداوند می‌تواند و انجام می‌دهد2uge4p4

(1399 آبان 18، 17:29)Mr Degaresh نوشته است: سلام
بچه ها امرزو لغزش داشتم

میخوام جدی تر کانون رو دنبال کنم
سلام به همه هم کانونی های عزیز

Mr Degaresh ا/ 18 آبان  99 /0 روز خوب

چه جوری توی این مسابقه گروهی شرکت کنم؟
.
.
.
از طرفی امروز تو محل کار بحث ازدواج شد، اکثرا متاهل هستن....جرقه ااز اینجا شروع شد که امروز صحبت ازدئاج شد که گفتن مایی که متاهلیم دو هفته تحمل نداریم رابطه نداشته باشیم وای به حا مجردها...همین بهمم ریخت باعث لغزشم شد.

به نظرم باید حس اینکه باید خیلی کار انجام رورو متوقف کنم. یه کوچیک هم از گذشته ام بگم. من دانشجوی دکتری روزانه بودم یه رشته فنی دیدم تو پیدا کردن کار مشکل دارم بعد یه دوره کش و قوس انصراف دادم و رفتم دو سال شرکت خصوصی بعدش یه آزمون استخدامی برگزار شده که تئ استانمون یک نفر میخواشت که خدا کمکم کرد قبول شدم. ولی الان از خودم راضی نیستم و مدام در تقلا هستم و از طرفی سن ازدواج من هم کم کم داره میره بالا همه اینا دست به دست هم داده که استارت این لغزش شروع بشه.

سلام داداش عزیز
متاسفم بابت اتفاق رخ داده. 
درک می‌کنم علت به‌هم ریختگیت رو که موجب لغزش شد. 
ممکنه دوباره چنین بحثی محل کارت شکل بگیره. دفعه بعد می‌خوای چی کار کنی؟ اگر دوباره رنجش بگیری از این موضوع که دغدغه ذهنیت هست احتمالش هست دوباره خطا رخ بده.
شاید یکی از راه حل‌ها پذیرش باشه. پذیرش قلبی وضعیت موجود.

از خودت راضی نیستی صرفا از نظر مالی از خودت راضی نیستی؟ یا چیز دیگه هم هست؟ (جدای از بحث ازدواج)
و
بهت تبریک میگم که این قدر انسان اهل تلاش هستی.  Khansariha (18)
ضمنا اسمت رو به مسابقه گروهی اضافه کردم. منتظر حضور جدی‌ترت هستیم.  49-2

(1399 آبان 18، 17:35)mohsen.s نوشته است: بله این عادت باید تغیر کنه ولی مشکل اینجاس که من تو تنهایام فکر میکنم بهترین لذت این کارای زشته و هنوز هیچ کاری رو جایگزین پیدا نکردم که حتی لذتش تا اون حد باشه بیشتر هم نه. واسه همین انگار تبدیل شده به یک سرگرمی
این فکر اشتباهه داداش گلم.
بهترین لذت اونیه که به آدم آرامش میده. حال خوب قلبی میده. شادی از ته دل میده. رضایت توش هست. امیدواری توش هست.
منظورم رو متوجه میشی؟

وقتی یه کاری باعث دور شدن تو از خدا میشه، وقتی قهر خدا رو به دنبال داره، چطور ممکنه بهترین لذت دنیا باشه؟
به این‌ها فکر کن.  Khansariha (18)

همین طوره. تبدیل شده به یه سرگرمی. اما من برادرانه ازت می‌خوام چند تا کار دیگه رو جایگزین این کار کنی. حتی اگه مجموع اون کارها نصف لذت فعلی این کار رو برات داشته باشه.
روزهای اول حتما خیلی سخته.
اما وقتی عادت‌های جدید برات تثبیت بشه و عادت قبلی از ذهنت بیفته، اون وقت شیرینی‌ها رو بهتر می‌تونی بچشی و لذت بیشتری می‌بری.
اون وقت از صمیم دل خدا رو شکر می‌کنی بابت پاکیت و این جوری میشی. ====>  317 2uge4p4

(1399 آبان 18، 17:59)mohsen.s نوشته است: این جدولو میبینم خجالت میشکم این چه وضعشه آخه  Hanghead  Hanghead
خجالت اگه جرقه‌ی تغییر بشه خیلی هم خوبه.
تو چی کم داری از بقیه؟

(1399 آبان 18، 18:02)mohsen.s نوشته است: محسن 17 ابان یک روز خوب 
الان بیشتر از یک هفته اس خ.ا نداشتم همش سایت ها و دست ورزی روز هام رو صفر میکنن  Shy 
خیلیاش هم شبا اتفاق میوفته 
آفرین به تو محسن جان که یه قدم رو به بهبود حرکت کردی.  49-2 
قدم بعدی حذف سایت‌ها هست. تا این کنار گذاشته نشه همیشه انگار لب مرز داری حرکت می‌کنی. چطور میشه این‌ها رو دید و بعد ذهن درگیر نشه؟  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 آبان 18، 19:35)آرمین نوشته است: .
از طرفی امروز تو محل کار بحث ازدواج شد، اکثرا متاهل هستن....جرقه ااز اینجا شروع شد که امروز صحبت ازدئاج شد که گفتن مایی که متاهلیم دو هفته تحمل نداریم رابطه نداشته باشیم وای به حا مجردها...همین بهمم ریخت باعث لغزشم شد.

به نظرم باید حس اینکه باید خیلی کار انجام رورو متوقف کنم. یه کوچیک هم از گذشته ام بگم. من دانشجوی دکتری روزانه بودم یه رشته فنی دیدم تو پیدا کردن کار مشکل دارم بعد یه دوره کش و قوس انصراف دادم و رفتم دو سال شرکت خصوصی بعدش یه آزمون استخدامی برگزار شده که تئ استانمون یک نفر میخواشت که خدا کمکم کرد قبول شدم. ولی الان از خودم راضی نیستم و مدام در تقلا هستم و از طرفی سن ازدواج من هم کم کم داره میره بالا همه اینا دست به دست هم داده که استارت این لغزش شروع بشه.

سلام داداش عزیز
متاسفم بابت اتفاق رخ داده. 
درک می‌کنم علت به‌هم ریختگیت رو که موجب لغزش شد. 
ممکنه دوباره چنین بحثی محل کارت شکل بگیره. دفعه بعد می‌خوای چی کار کنی؟ اگر دوباره رنجش بگیری از این موضوع که دغدغه ذهنیت هست احتمالش هست دوباره خطا رخ بده.
شاید یکی از راه حل‌ها پذیرش باشه. پذیرش قلبی وضعیت موجود.

از خودت راضی نیستی صرفا از نظر مالی از خودت راضی نیستی؟ یا چیز دیگه هم هست؟ (جدای از بحث ازدواج)
و
بهت تبریک میگم که این قدر انسان اهل تلاش هستی.  Khansariha (18)
ضمنا اسمت رو به مسابقه گروهی اضافه کردم. منتظر حضور جدی‌ترت هستیم.  49-2

ممنون آرمین جان از همراهی روحیت. نه فقط مالیه. یعنی میدونم تا جایی که تونستم تلاشمو کردم تا الان و بعدشم ادامه میدم. ولی مشکلم اینه تمام مسائل رو لوله مشی میکنم به خودم میگم خوب شرایط اقتصادی ایجوریه اوکی، ولی تو داری کم میذاری و باید بیشتر تقلا کنی....همین فکرها شروع استرس و حال خرابی و نهایت هم با یه جرقه انفجار رخ میده! به قوا تو باید وضع موجود رو قبول کنم و آروم تر برم جلو و تو حیطه کاری که تخصص ندارم وارد نشم و تمرکز کنم رو چیزهایی که توش مهارت بیشتری دارم...نمیدونم شاید راه فعلی همین باشه
و اینکه نحوه مشابقات گروهی چطوره؟ میخوام بیشتر به کانون سر بزنم و مشارکت کنم
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 18، 13:28)زندگی آزاد نوشته است:
موضوع گفتگو هفته اول مسابقه گروهی 303

وسوسه چیست و چطور با آن مقابله کنیم؟  Khansariha (56)

اصولا به چه چیزی وسوسه میگیم
وسوسه ها از کجا میان و هدفشون چی هست
بررسی تکنیک های مقابله با وسوسه
اصولا باید با وسوسه مقابله کرد یا چی...
چطور میشه از اومدن وسوسه پیشگیری کرد
چطور میشه قدرت وسوسه رو شکست
رابطه استرس با وسوسه ها

تا وقتی دشمن رو به خوبی نشناسیم نمیتونیم باهاش مقابله کنیم
دوست دارم مشارکت کنید و در آخر هفته به یک نتیجه گیری خوبی برسیم. Khansariha (69)

زندگی عزیز ممنون از گفتگوی خوبی که برامون تدارک دیدی.
دست گلت درد نکنه.  302 

چقدر هم بحث مهمی هست. 
قشنگ میشه یک ماهی راجع به همین سرتیترها با هم صحبت کنیم.  128fs318181

از دگرش عزیز هم تشکر می‌کنم که استارت اولیه رو زد.
منتظر مشارکت سایر دوستان هم هستیم.  49-2

به نظرم خیلی از ما شرایط غیروسوسه رو به شکل وسوسه برداشت می‌کنیم.
به عنوان مثال، صبح از خواب بیدار میشیم و به خاطر یه سری ترشحات هورمونی (افرا بهتر می‌تونه توضیح بده چه ترشحاتی  Smiley-face-biggrin ) یه ذره احساس نیاز جنسی می‌کنیم. این رو حتما تجربه کردید. بعد سریع این طور برداشت می‌کنیم که وسوسه به سراغم اومد. بدبخت شدم. 22
در صورتی که این طور نیست. این یه شرایط کاملا طبیعی هست که برای همه رخ میده.

وسوسه اونیه که تو میل جنسی رو در خودت احساس کنی و به انجام خودارضایی فکر می‌کنی. و بعد حالا می‌خوای جلوی خودت رو بگیری که چنین کاری نکنی.

خب سوال اینجاست.
چرا از اول که چنین احساس میل جنسی بهت دست میده به خ.ا فکر می‌کنی؟
بی‌خیال باش نسبت بهش. یه سری روال‌های طبیعی بدن هست داره طی میشه. بی‌خیال که باشی نیم ساعت می‌گذره همه چی اکی میشه. یک ساعت می‌گذره همه چی نرمال میشه.
این خودتی که هی بهش فکر می‌کنی و موضوع رو وحشتناک و غیرقابل کنترل براشت می‌کنی.

این رو می‌خوام بگم.
خیلی وقت‌ها ما خودمون وسوسه رو به وجود میاریم. اصلا وسوسه‌ای در کار نبوده.

مثلا تنها میشیم. بعد الکی الکی فکر می‌کنیم حالا که تنها شدم حتما خ.ا می‌کنم. وای. بدبخت شدم.  vayy
خودمون با فکر خودمون وسوسه رو به‌وجود میاریم. 
کی گفته هر کی تنها شد دیگه کارش تمومه؟ خیلی‌ها تنهایی‌شون رو خلوت می‌کنن و همون رو انس با خدا می‌کنن. منتظرن یه خلوت بشه که یه ارتباط بهتر با خدا بگیرن. 1

یکی از راه‌های پیروزی مقابل وسوسه‌ها اینه که اصلا وسوسه‌ها رو به وجود نیاریم.
چطور؟ با تغییر نوع نگاه‌مون به شرایط.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام
فرید ۵ آبان ۱۳ روز
به نظرم وسوسه ارتباط مستقیم به محیط داره
محیطی که توش تنها باشیم در لحظه‌ و محیط‌هایی که تو ساعتهای قبل باعث تحریکمون شده باشه(این محیط می‌تونه مجازی باشه) اگه هردو مهیا باشن پاک موندن سخت میشه...
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 18، 19:45)Mr Degaresh نوشته است: ممنون آرمین جان از همراهی روحیت. نه فقط مالیه. یعنی میدونم تا جایی که تونستم تلاشمو کردم تا الان و بعدشم ادامه میدم. ولی مشکلم اینه تمام مسائل رو لوله مشی میکنم به خودم میگم خوب شرایط اقتصادی ایجوریه اوکی، ولی تو داری کم میذاری و باید بیشتر تقلا کنی....همین فکرها شروع استرس و حال خرابی و نهایت هم با یه جرقه انفجار رخ میده! به قوا تو باید وضع موجود رو قبول کنم و آروم تر برم جلو و تو حیطه کاری که تخصص ندارم وارد نشم و تمرکز کنم رو چیزهایی که توش مهارت بیشتری دارم...نمیدونم شاید راه فعلی همین باشه
و اینکه نحوه مشابقات گروهی چطوره؟ میخوام بیشتر به کانون سر بزنم و مشارکت کنم
دگرش جان
اول اینکه خدا رو شکر که فقط نارضایتیت مالیه.  128fs318181
و
اون تیکه سبز رو می‌خواستم من برای تو بنویسم اما تو پیش‌دستی کردی.
باید تمرکز کرد در یک زمینه و در اون زمینه جلو رفت. اصلا کار صحیحی نیست که هم‌زمان هم ترجمه کنی هم کلاس برگزار کنی هم سایت طراحی کنی. اون هم تو شرایطی که تو خودت اصلا یک شغل دیگه داری.
آدم‌های موفق یک شغل دارن اما اون یک شغل‌شون رو این قدر خوب انجام میدن و این قدر در اون شغل پول‌سازی می‌کنن که وقت اضافه‌ای برای شغل دیگه‌ ندارن. 
اینکه داری به انجام چند کار مختلف فکر می‌کنی و انتظار هم از خودت داری که از پس همه‌شون بربیای حتما فکر اشتباهیه. تو رو داغون می‌کنه.
اگر فکر می‌کنی شغلت به درد نمی‌خوره و تو رو به جایی که می‌خوای از لحاظ مالی نمی‌رسونه شغلت رو عوض کن.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
[تصویر:  u0CAO8.png]

وسوسه چیست: وسوسه یعنی میل به تجربه لذتی که توسط یک عمل قبلا توسط ما انجام شده مثل خ ا یا تماشای فیلم های پ 

در ذهن ما حک شده که ما از انجام اون عمل لذت میبریم به دلیل اینکه فقط اون جنبه از عمل که لذت موقت داره رو میبینیم زمان وسوسه فقط به این جنبه فکر میکنیم و مثل یه بچه ای میمونیم که پاهاشو میکوبه زمین تا براش آبنبات بخریم Khansariha (60) کاری که ما انجام میدیم اینه که یک وقفه بندازیم و به اون عمل فکر کنیم و عواقب اون عمل رو توی ذهنمون بیاریم و خود آگانه تصمیم بگیریم که انجامش ندیم .

شما نمیتونید جلوی اومدن وسوسه ها رو بگیرید پس در مرحله اول باید قبولش کنید که وسوسه شدید در مرحله بعد آگاهانه و نه از روی احساس تصمیم بگیریم که آیا دوست داریم انجامش بدیم با عواقب بد یا انجام ندیم و بهترین نتایج رو تو زندگیمون بگیریم

حالا وسوسه از کجا میاد ؟  Gig  روند لغزش اینا هست:  1- سرنخ 2-تمایل 3-پاسخ 4-نتایج

1-سرنخ: محرک وسوسه ها سرنخ ها هستند دیدن یک بنده خدا تو خیابون Khansariha (89) ، دیدن عکس ناخواسته توی گوشی تلوزیون ماهواره vayy ، صحبت کردن با جنس مخالف Khansariha (89) ، سرنخ های محیطی مثل دکور اتاق، تنهایی و خیلی چیز های دیگه که برای هر کسی ممکنه فرق کنه.
2-تمایل: تمایل از آگاهی میاد و زمانی به وجود میاد که ما به اون سرنخ یک معنا و هدف خاصی رو بدیم ، مغز انسان ها از احساس برای توصیف یک وضعیت کمک میگیره و با این پیش فرض زمانی وسوسه ها به وجود میاد که توجه ما به یک فرصت جلب بشه ! رضایت نشانه ای از عدم وجود تمایل هست یعنی اگر ما از وضعیت کنونی خودمون راضی باشیم تمایلی به تغییرش ندارم به طور مثال ما کم حوصله ایم استرس داریم یا هر وضعیت نامطلوبی در این شرایط ذهن سرنخ های بد رو میگیره پردازش میکنه و دستور میده برای کسب رضایت دست به دیدن فیلم پ بزن چون به تجربه میدونه که میتونه شرایطی از رضایت رو برات به وجود بیاره اگر ما از شرایط فعلی خودمون رضایت داشته باشیم تمایل (وسوسه) به وجود نمیاد و تغییر وضعیتی هم در کار نیست و میبینیم که به راحتی از کنار سرنخ ها میگذریم ! ولی بدونید که این رضایت زودگذر هست چون همیشه تمایلات جدیدی از راه میرسد پس ما باید سعی کنید در تمامی جنبه ها از زندگی فعلی خودمون رضایت داشته باشیم 
3-پاسخ: راه حلی هست که ذهن ما برای رسیدن به رضایت طی میکنه (انجام عمل)
4-نتایج: وضعیتی هست که ذهن ما فکر میکنه میتونه رضایت ما رو به همراه داشته باشه

ذهن انسان مداوم دنبال رضایت هست و همیشه تمایلات و انگیزه ها مسیر رسیدن به رضایت رو برای ما باز میکنه.

اقدامات ما هستند که نشون میدن ما چه چیزی رو از ته دل میخواهیم اگر برای ترک و افزایش اطلاعات و دوری از محرک ها اقدامی نکنیم معنیش اینه که ترک خ ا برای ما اولویت نیست اصلا، و وقت اون هست که با خودمون خلوت صادقانه ای داشته باشیم " اقدامات ما در زندگی انگیزه های واقعی ما رو به نمایش میگذارند "

مسدود کردن تمایلات معمولا راهکار درستی برای  برآورده سازیشان نیست ، مقاومت در مقابل وسوسه ها تمایل ما رو از بین نمیبرد صرفا آنها را نادیده میگیرد فضایی میسازد تا آن تمایل رد شود و در دفعه بعد با قدرت بیشتری به ما هجوم میاره.

تمایل آغاز کننده کار است لذت باقی می ماند یعنی ما با تمایل یک کار رو شروع میکنیم اگر لذت بخش و عامل رضایت بود ادامه میدیم، خواستن و دوست داشتن عامل محرک هستند ، اگر چیزی مطلوب نباشد دلیل ندارد آن را دوباره انجام دهیم ، وسوسه و تمایل از عواملی هستند که یک رفتار را آغاز می کنند اما اگر کاری لذت بخش نیست دلیلی ندارد آن را تکرار کنیم، لذت و رضایتمندی از عواملی هستند که موجب ماندگاری یک رفتار می شوند حس انگیزش شما شما را به اقدام وامیدارد حس موفقیت است که موجب تکرار میشود اگر ما در یک کار موفق بشیم باعث میشه انگیزه ما برای ادامه راه تقویت بشه ، امید با تجربه کاهش میابد و مقبولیت جایش را میگیرد وقتی ما عاقبت یک کاری رو ندونیم امید داریم که برای ما یک جور دیگه رقم بخوره و مسیر ما مسیر خوبی باشه ولی کسی که ته مسیر رو دیده تجربه داره و میدونه چی انتظارشو میکشه همونجور که ارسطو میگه " جوانان به راحتی فریب میخورند چون صرفا امید دارند"

شما یک کیسه بوکس رو در نظر بگیرید که در حال دوران هست و یک نیروی که همون وسوسه هست داره سرعت حرکتش رو بیشتر میکنه اگر ما حواسمون بهش نباشه ممکنه یک ضربه به ما بزنه و ما رو پرت کنه زمین ولی اگر بدونیم از کجا میاد و هدفش چی هست فقط کافیه جا خالی بدیم و بهش اهمیتی ندیم این باعث میشه در امان باشیم ، از تکنیک جا خالی دادن استفاده کنید.

نتیجه گیری تا اینجای کار:
  • پشت هر تمایلی سرنخی هست !
  • وقتی از وضع موجود رضایت نداریم تمایل به تغییر اون داریم
  • ذهن انسان به وسوسه پاسخ مثبت میده چون سعی میکنه شرایطی از رضایت رو برای ما به وجود بیاره
  • آغازگر یک عادت انگیزه است و ادامه دهنده آن عامل رضایت بودن و لذت بخش بودن
  • ما امید داریم با تغییر وضعیت به دیدن پ وضعیت روحی بهتری رو تجربه کنیم
  • تجربه ته مسیر رو روشن میکنه و باعث میشه بهتر تصمیم بگیریم و فریب نخوریم.
پ.ن: یکم تند تایپ کردم اگر غلط تایپی یا املایی داشت ببخشید
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
 سپاس شده توسط
هومان/۱۸ ابان/شروع

ما زنده بر انیم که ارام نگیریم...
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
 سپاس شده توسط
می‌بخشین اگر لیست بروزرسانی را چند روز دیرتر می‌ذارم. لپ‌تاپم را دادم تعمیر، اگر آماده شد ان‌شاءالله تا فردا یا نهایت پس‌فردا لیست بروزرسانی شده را می‌ذارم.
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 18، 23:12)زندگی آزاد نوشته است: پ.ن: یکم تند تایپ کردم اگر غلط تایپی یا املایی داشت ببخشید

زندگی جان، یعنی منظورت اینه که ازت سوتی نگیریم؟
 سپاس شده توسط
سلام بر سروهای جینگولی خودمون 303 

نیمه شب همگی بخیر

چه پست تمیزی زده زندگی آزاد .. آقا شما حس نمیکنین آرمین رفته پول داده زندگی آزاد رو از رئال خریده 65 
حالا این یه دونه رو من فرضیه دادم .. تک تک کهکشانیهای سرو رو باید بریم در بیاریم از کجا ترانسفر شدن Khansariha (69) 

خببب ..
خدا رو شکر مرد مجاهد تیم هم از ۲۵ تیر شروع کرده و تا الان ادامه داده
میشه ۱۱۶ روز خوب
منمشتعلعشقعلیمچهکنم
 سپاس شده توسط
بچه ها دعوت میکنم این ویدیو رو ببینین و دوست دارم نظرتون رو هم بدونم 302 
https://www.aparat.com/v/oYFke

درباره کارشناس برنامه
دكتر سيد محسن فاطمى فوق دكتراى روانشناسى از دانشكاه هاروارد دارد و سمت هاى Teaching Fellow، Associate  و Fellow را در دانشگاه هاروارد داشته است.
علاوه بر تدريس در دانشگاه هاروارد، دکتر فاطمی در دانشگاههای ماساچوست در بستن، مدرسه عالی روانکاوی در بستن، دانشگاه وسترن واشنگتن، دانشگاه تورنتو و دانشگاه بریتیش کلمبیا در حوزه های روانشناسی، روان تحلیلی آموزش و ارتباطات تدریس کرده است.
دكتر فاطمى دريافت كننده جايزه بين الملللى Ellen Langer در حوزه Mindfulness (حضور پويا در لحظه ) مى باشد .
(The Ellen Lange International Mindfulness Award)
 سپاس شده توسط
جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 611 روز خوب  Khansariha (46) 
53
 سپاس شده توسط
تاکنون به احساساتم بیشتر ایمان داشتم تا به خداوند. دیوانگی بود که معتقد بودم راه‌حل کمبودهای درونیم، مصرف شهوت است.

علیرضا 98 / 12آبان /یک هفته پاک
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان