امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1399 اسفند 22، 0:01)مهدوی نوشته است:
(1399 اسفند 21، 0:36)Moteghayer نوشته است: سلام داداش ?
22 سالمه و دانشجو ام ترم 6 رشته مهندسی مکانیک 
هدفم از ترک اینه که بتونم یه زندگی سالم و شروع کنم و تلاش کنم برای عاقبت به خیریم چون داخل خودم توانایی های زیادی میبینم برای ترقی و رشد و پیشرفت ?
من خودم ی تجربه 70 روزه ترک و امسال تجربه کردم اونم بعد 6 سال گناه کردن ولی خب شکست خوردم و خرابش کردم بنظرم برای ترک لازمه ک ی برنامه داشته باشم برای کارهایی ک میخوام انجام بدم چون بنظرم ترک بدون برنامه نتیجه ای نمیده 
فقط دارم کار میکنم رو این برنامه و این ک چجوری این برنامه رو بریزم چون اگه سنگین باش منجر به شکست میشه ☹️
خیلی امیدوارم به این ک اینجا هستم و حالم خوبه ک اینجا کنار شما هستم 
و ی سوال دارم تو قسمت توضیحات گفتید مثل این ک ی گروه تو برنامه گپ دارین من چجوری می تونم عضو بشم؟

چه عالی 49-2

مهندسا پرچمشون همیشه بالاست 317

بابت 70 روز ترک بسیار عالیه
حتماً دوباره هم میتونی بهش برسی 49-2
راجع به برنامه نوشتی
ببین؛ بهترین مسئله اینه که اول ببینیم چرا میخواییم ترک کنیم؟
یعنی باید چرایی قوی برای ترک داشته باشیم تا مثل موتور پیش ران مارو ببره جلو Khansariha (69)
برای این منظور میتونی بشینی خیلی درباره اهدافت فکر کنی
اینکه واقعاً چرا میخوایی ترک کنی؟
مثلاً چه آسیب هایی بهت زده؟
چه مشکلاتی رو برات پیش آورده؟
چه محدودیت هایی برات گذاشته؟
کما اینکه خودت هم گفتی استعدادات زیادی داری و اینکه بخوایی اونا رو تا مرحله شکوفایی برسونی بسیار عالیه 128fs318181

میتونی اهداف پاکیت توی توی تاپیک هدف های من از ترک خودارضایی بنویسی 128fs318181

اگه حالت بده و نیاز داری با کسی صحبت کنی میتونی همینجا یا توی پروفایل هر کدوممون که دوست داشتی صحبت کنی

یادت باشه که دیدن فیلم کار رو خراب تر میکنه
چون بدتر از خود خ.ا، تماشای فیلم ها و تصاویر مسمومه 
چون تا مدت ها توی ذهنت میمونن و اذیتت میکنن و پاکیتو به خطر میندازن

اگه دوست داشتی فقط درباره مشکلات صحبتی کنی که سبک شی و با شخص خاصی نمیخوایی در میون بذاری،میتونی هم توی تاپیک درد دل های شما و هم تاپیک من و دلتنگی و این بغض مدام... از دلتنگیا و ناراحتیا و تنهایی ها صحبت کنی 128fs318181

هر سؤالی داشتی میتونی از من بپرسی Khansariha (18)
سلام از تاپیک هایی ک معرفی کردی ممنون ی بخش هایی شو خوندم 
امروز راستش رفتم به اون برنامه ای ک باعث شد به 70 روز پاکی رسیدم نگاه کردم میخوام اگه خدا بخواد مث همون برنامه برم جلو و اینبار از تجربه هایی که کسب کردم استفاده کنم

و ان‌شاءالله بتونم سال 1400 سال پاکی داشته باشم 
فقط نمیدونم چرا سیستم اینجا یخورده برام پیچیده است 
مثلا اینکه روزهای پاکی رو چجوری و کجا دقیقا باید اعلام کنم یا این ک چجوری باید ی مطلبی رو بزار همش باید بزنم رو پاسخ یا جداگونه ام میشه پست گذاشت!؟ 
اخه خیلی وارد نیستم به سیستم اینجا
سلام برادر عزیز آقای متغییر خوش آمد میگم بهت انشاالله روز های آتی ت به پاکی سپری شه.

شما عضو گروه سروی یعنی همین گروه و بایستی همینجا اعلام وضعیت کنی، به اینصورت که تاریخ آخرین شکستت رو مینویسی و از اون تاریخ هر روز پاکی که به دست میاری به روزهای خوبت اضافه میشه، روز   خوبب هم روزیه که هر سه مورد رو رعایت کنی. و هر روزی که حتی یکی از موارد رو رعایت نکنی میشه روز بد و روز شمارت صفر میشه و دوباره باید از نوع شروع کنی. 53

توضیحات کامل تر در این لینک
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 22، 20:08)Moteghayer نوشته است: سلام از تاپیک هایی ک معرفی کردی ممنون ی بخش هایی شو خوندم 
امروز راستش رفتم به اون برنامه ای ک باعث شد به 70 روز پاکی رسیدم نگاه کردم میخوام اگه خدا بخواد مث همون برنامه برم جلو و اینبار از تجربه هایی که کسب کردم استفاده کنم

و ان‌شاءالله بتونم سال 1400 سال پاکی داشته باشم 
فقط نمیدونم چرا سیستم اینجا یخورده برام پیچیده است 
مثلا اینکه روزهای پاکی رو چجوری و کجا دقیقا باید اعلام کنم یا این ک چجوری باید ی مطلبی رو بزار همش باید بزنم رو پاسخ یا جداگونه ام میشه پست گذاشت!؟ 
اخه خیلی وارد نیستم به سیستم اینجا

سلام برادر ، حالت خوبه؟
همکاریم با هم ها ، 
منم مکانیک خوندم، الان در شرف دفاع پایان نامه ام ، 
ارشد دینامیک، کنترل ارتعاشات خوندم 

خلاصه پرچم مکانیکی ها بالاست
داستان من
داداش شارمین عزیز

خیلی ممنون بابت اعتباری که دادید

برای اعلام وضعیت که گفتید بنده با لپتاب میام سایت و بخاطر همین راحت متن آماده شده است و کپی و پیست میکنم.

حتی اگه با موبایل هم میایید میشه متن رو اماده داشت و کپی کرد که طول نکشه و فقط عدداشو عوض کنید.

در رابطه با تصویر مغز هم این تصویر را از تجربیات ترک موفق پیدا کردم یه عزیزی گذاشته بودند

لینکش اینه :

که خوب من میبرمش تو paint و زوم میکنم روش و رنگش میکنم.
و از طریق سایت picofile.com  براش لینک میگیرم و ارسال میکنم.

به نظر من که خیلی تاثیر داره...کلا به نظرم هیچی مثل شاد بودن و پرانرژی بودن و حس و حال خوب داشتن نمیتونه به ترک کمک کنه ...ما باید همیشه خودمونو شاد و سرحال نگه داریم...و هممونم کودک درون داریم. Gigglesmile
بعد شیطانم یکی از راه هاش اینه ما رو خسته و افسرده کنه تا شکننده تر بشیم و حملاتش اثرگذار تر بشه.

یه خوبی که این عکسه داره اینه که ذهنت میپذیره که تا 90 روز پاک بمونی و اگه همچین تصویری نباشه بعد 10 روز فکر میکنی خیلی راه اومدی و شکننده و حساس میشی...به قول آخرین بار خیلی از شکستا بعد یکی از اعداد رند و چک پوینت ها رخ میده...بخاطر اینکه ذهن ما اماده نشده برای جلوتر رفتن.

همین عکسو میشه هفتگی پر کرد و کلش یکم کمتر از 2 سال میشه که برای بچه هایی که روزهاشون زیاده میتونه خوب باشه.
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 22، 22:50)Powerful نوشته است:
داداش شارمین عزیز

خیلی ممنون بابت اعتباری که دادید

برای اعلام وضعیت که گفتید بنده با لپتاب میام سایت و بخاطر همین راحت متن آماده شده است و کپی و پیست میکنم.

حتی اگه با موبایل هم میایید میشه متن رو اماده داشت و کپی کرد که طول نکشه و فقط عدداشو عوض کنید.

در رابطه با تصویر مغز هم این تصویر را از تجربیات ترک موفق پیدا کردم یه عزیزی گذاشته بودند

لینکش اینه :

که خوب من میبرمش تو paint و زوم میکنم روش و رنگش میکنم.
و از طریق سایت picofile.com  براش لینک میگیرم و ارسال میکنم.

به نظر من که خیلی تاثیر داره...کلا به نظرم هیچی مثل شاد بودن و پرانرژی بودن و حس و حال خوب داشتن نمیتونه به ترک کمک کنه ...ما باید همیشه خودمونو شاد و سرحال نگه داریم...و هممونم کودک درون داریم. Gigglesmile
بعد شیطانم یکی از راه هاش اینه ما رو خسته و افسرده کنه تا شکننده تر بشیم و حملاتش اثرگذار تر بشه.

یه خوبی که این عکسه داره اینه که ذهنت میپذیره که تا 90 روز پاک بمونی و اگه همچین تصویری نباشه بعد 10 روز فکر میکنی خیلی راه اومدی و شکننده و حساس میشی...به قول آخرین بار خیلی از شکستا بعد یکی از اعداد رند و چک پوینت ها رخ میده...بخاطر اینکه ذهن ما اماده نشده برای جلوتر رفتن.

همین عکسو میشه هفتگی پر کرد و کلش یکم کمتر از 2 سال میشه که برای بچه هایی که روزهاشون زیاده میتونه خوب باشه.

خیلی خیلی جالب بود، 
منم همین مشکل رو دارم، معمولا بعد از یه تعداد روز معین لغزش پیدا میکنم، 
کلِ تعداد خونه های این مغزه چقدره؟
اجازه میدی منم استفاده کنم ازش؟ 302
داستان من
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 22، 11:04)شارمین نوشته است: دوستان عزیز، سلام
حالتون خوبه؟

قدیمی ها که خیلی وقته حرف نزدم باهاشون، 
جدید ها هم هنوز افتخار آشنایی رو ندارم باهاشون،

هفته ی پیش ، هفته ی سختی بود ، کلی حاشیه پیش اومد برای فعالیتم تو کانون، شروعش هم از خودم نبود ولی خوب همه کاسه کوزه ها شکست گردن من ! 
پیش خودم گفتم دیگه کانون نیام، به قول حنیف ( رهگذر سابق) "چیزی که برات سودی نداره چرا باید ضرر داشته باشه، چرا سر خودم رو درد بیارم وقتی فایده ای نداره" . بی خیالش .. 

ولی یه ذره که فکر کردم، نظرم عوض شد و تصمیم گرفتم بمونم؛ چرا:

1) حرف هامو زدم، نظراتمو گفتم، مسائلی که خیلی وقت بود اذیتم میکرد بیان شده، هم من با طرز فکر طرف مقابلم آشنا شدم، هم اون با من. 
مهم این بود که این حرف ها زده بشه، مهم این بود که بفهمن اگه هر ایده یا حرفی رو بدون تفکر بزنن، ازشون استقبال نمیشه! مهم این بود که بفهمن همه مثل اونا فکر نمیکنن، از اینجا به بعدشم دیگه مهم نیست، به قول رهگذر بیخیالش ! 

2) با تغییراتی که توی گروه ها به وجود اومده، به نظرم محیط متعادل تری رو خواهیم داشت... حداقل امیدوارم  4chsmu1

3) رها کردن کانون، دقیقا همون کاریه که یه سری ها میخوان، حذف نظر مخالف ! خب چرا من این لطف و در حقشون بکنم؟ تا جایی که من و بن نکنن ادامه میدم 

4) من کانون رو دوست دارم، دوست دارم که ترک کنم خ.ا رو، دوستای خوبی اینجا دارم ، چیزهای زیادی یاد میگیرم، قرار نیست به خاطر حرف یه نفر خودم رو مجازات و محروم کنم از چیزایی که گفتم. پس می مونم و تلاشم رو میکنم برای اینکه خودم  و زندگی مو بسازم .. 

پ.ن : اگه خواستید از کسی مشورت بگیرید، حتما تاکید کنید هر کاری مد نظرم نیست پس هر کاری به من پشنهاد نده، با تشکر  Gigglesmile

سلام شارمین جان....

یکم مبهم نوشتی منم نمیدونم چی شده...ولی زمانی که چیزی اینجا اذیتت میکنه نادیده بگیر. بچه ها باهم تفاوت دارن دیگه...

منم وقتی میام کانون یه چیزایی میبینم که ازشون متنفرم(حالا بعضیا کنجکاو میشن که مگه کانون چنین چیزی هم داره! Gigglesmile )

اگه چیزی اذیتت کرد سریع برو جایی که توش راحتی...الان چند وقته که من کلا اینجام! بقیه جاها جرات نمیکنم برم! یهو یکی یه عکسی گذاشته 

مثل موشک باید برگردم همینجا...

کانون هم برای هدفت کمکت میکنه و توهم به بقیه کمک میکنی چرا رهاش کنی؟

مراقب خودت باش.....

نقل قول: سلام برادر ، حالت خوبه؟
همکاریم با هم ها ، 
منم مکانیک خوندم، الان در شرف دفاع پایان نامه ام ، 
ارشد دینامیک، کنترل ارتعاشات خوندم 

خلاصه پرچم مکانیکی ها بالاست

Khansariha (69) Khansariha (46)  

برا پایان نامه چیا داری؟
مث اون تبلیغه که میگه برایمان چه اوردی ای مارکو؟! Khansariha (13)
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 23، 11:36)شارمین نوشته است: خیلی خیلی جالب بود، 
منم همین مشکل رو دارم، معمولا بعد از یه تعداد روز معین لغزش پیدا میکنم، 
کلِ تعداد خونه های این مغزه چقدره؟
اجازه میدی منم استفاده کنم ازش؟ 302
اجازه برا چی  Gigglesmile 

رسم کنید همتون و مهمتر از رسم ارسال هر روزشه 49-2
به قول داداش مهدوی گروهو به آتیش بکشید Khansariha (69)
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 23، 12:00)افرا نوشته است: سلام شارمین جان....

یکم مبهم نوشتی منم نمیدونم چی شده...ولی زمانی که چیزی اینجا اذیتت میکنه نادیده بگیر. بچه ها باهم تفاوت دارن دیگه...

کانون هم برای هدفت کمکت میکنه و توهم به بقیه کمک میکنی چرا رهاش کنی؟

مراقب خودت باش.....

دقیقا به نظر منم کانون یه شهره
و پر از ادمای جور واجوره
اگه همه تاپیکا بخواین برید به مشکل میخورید
ما اومدیم اینجا ترک کنیم
هدف اول ترکه
بقیه تاپیکا هم رفتید اگه به ترکتون کمک نکنه نباید برید
من خودم دوسه بار تو اورژانس پیام دادم آقای ناظم اومد دعوام کرد  Khansariha (13)
منم تصمیم گرفتم یادداشتامو ببندم و غیر از سرو و تاپیک جشن جایی نرم.
اینجوری هیچ وقت مشکل پیش نمیاد.

بعدشم کانون اعتیاد آوره
از درس و کار زندگی میندازه ادمو
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
آخرین بار /8 آذر /106 روز طلایی

عرض ادب خدمت بچه های گروه سرو 303 قدیمیا و جدیدیا 4

حقیقتا توی دو هفته اخیر خانواده ام سنگ تموم گذاشتن Hanghead دلخوری و ناراحتی ای نبود که ایجاد نکنن

دیروز هم از شروعش بحث و دعوا بووود تا آخر شب 2 ....ادامه هم داره هنوز vayy

اما نکته قابل توجه این هست که من دیگه بخاطر اینطور اتفاقات به سمت خود ارضایی و پورن کشیده نمیشم Muscular

*مشکلات رو می پذیرم
*سختی ها رو قبول می کنم
*غم و ناراحتی  رو هم جزوی از زندگی میدونم و درک می کنم consoling2

هیچ چیزی جلوی آخرین بار رو نمیگیره تا همیشه پاک بمونه
[تصویر:  sboy.png]

داشتم به طور حدی آنالیز میکردم که چه چیزی میتونه منو به تله بندازه و اونا رو اینجا هم می نویسم:

1-یهویی اتفاق افتادن:مثلا سایتی رو باز کنم و چیزی ببینم و دنبالش برم بدون این که متوجه بشم دارم چکار میکنم یا اینکه حتا خودمو به نفهمی بزنم و بگم اتفاقی نمی افته که.... 

2-کنجکاوی:بار ها اتفاق افتاده که ذهنم میگه برو ببین اون سایته که فیلتر نبود هنوزم همین طوره؟ ببین میتونی یه فیلتر شکن خوب نصب کنی ؟ یا مثلا برو ببین در باره فلان بازیگر عکسی هست؟یا بازیگرای این فیلم کدوما هستن؟ از این جور کنجکاوی های بی مورد دیکه .... مثال براش زیاده

3-زیبا نشان دادن پورن و کم کردن گناهش:این مورد از عنوانش مشخصه کلا؛ کلید واژه اصلیش هم اینه که "پورن نگاه کن ،خود ارضایی نکن 19 "

4-تخیلات ذهنی:که اگر از همون اول جلوشو نگیرم همینطوووور پیش میره تا جاییکه کم میاره و برای تولید داستان دوباره دستور به مشاهده پورن میده(پ ن :بعد از اینکه این 106 روز رو پورن نگاه نکردم و تخیل ذهنی هم جلوشو گرفتم ؛همه چیز داره کمرنگ میشه و شکر خدا از یادم داره میره)

5-نا امید شدن:اگر درگیر نا امیدی بشم کارم تمومه یکی از قویترین دشمنامه برای همین هدف های بزرگ و ایده آل کامل رو انتخاب نمیکنم تا احتمال رسیدن بهش زیاد باشه

این چنتا مورد به نظرم رسید
اگه دوستان همراهی کنن و اونا هم مواردی که فک میکنن ممکنه براشون مشکل درست کنه رو اینجا بنویسن، خیلی خوب میشه Khansariha (8)

(پ ن :به نظرم اونایی که تازه شروع کردن حتما هدف های پاکیشون رو بنویسن و همجنین حال بعد از خ ا رو و یا احساسی که به خ ا و پورن دارن چون یه مدت که پیش میریم همه چیز یه مقدار گنگ میشه و نیاز به یادآوری داره)
(1399 اسفند 23، 12:13)آخرین بار نوشته است: آخرین بار /8 آذر /106 روز طلایی

اگه دوستان همراهی کنن و اونا هم مواردی که فک میکنن ممکنه براشون مشکل درست کنه رو اینجا بنویسن، خیلی خوب میشه Khansariha (8)

(پ ن :به نظرم اونایی که تازه شروع کردن حتما هدف های پاکیشون رو بنویسن و همجنین حال بعد از خ ا رو و یا احساسی که به خ ا و پورن دارن چون یه مدت که پیش میریم همه چیز یه مقدار گنگ میشه و نیاز به یادآوری داره)

سلام آخرین بار جان

خیلی مواظب باش

تو دیگه برای همیشه ترک کردی 

ذهنت باید اینو قبول کنه

دیگه برای شما پ و ر ن وجود ندارد

اصلا تو نمیدونی دیگه پ و ر ن چیه

مثله یه ادم غیر سیگاری که هیچ جوره حاضر نیست سیگار بکشه

یا یه ادم سالم که حاضر نیست لب به مواد مخدر بزنه

یا مثله ادم عاقل که حاضر نیست دستشو تو پریز برق کنه

ولی چیزایی که خودم مشکل داشتم
1) دست ورزی کردن به بهونه های ورزش کردن و افزایش طول ( این بزرگترین مشکل من بود که شیطان گولم میزد و میگفت تو با این وضعیت نمیتونی همسرتو ارضا کنی و باید شبیه مردا تو فیلما بشی پس ورزش کن ...و این ورزش = شکست 100% بخاطر همین حتی یه لحظه ام انجامش نمیدم )

2) اینستا رفتن و یا تلگرام که یه لحظه چشم ادم میافته به یه عکس و یا کلیپ رقص و همون یه کلیپ واسه لغزش کافیه...( که اولش ادم میگه چیزی نمیشه بذار ببینم با یه عکس یا کلیپ اتفاقی نمیافته ولی دروووغه محضه همون یه کلیپ = شکست 100%)

3) تنهایی و وسوسه برای در آوردن لباس که تو تنهایی هر ثانیه 500 بار وسوسه میشی لباساتو دربیاری ولی فقط کافیه یه لحظه تسلیم بشی کارت تمومه...( اولش میگی لباسامو درمیارم ولی دست ورزی نمیکنم و خودتو گول میزنی ولی دروووغه محضه دراوردن لباس = شکست 100%)

4) افسردگی / غم/ ناراحتی/ شکست درسی/ نمره پایین دادن استادا/ناامیدی/ اوضاع خراب اقتصادی/....همه اینا ادم رو شکننده میکنه و یه وسوسه برای دیدن فیلم یا دست ورزی ادمو شکست میده ( همیشه سعی میکنم خودمو شاد و خوشحال و پرانرژی کنم و به این فکر کنم که بدون خود ارضایی چه قدر انرژی دارم چه قدر حالم خوبه و چه قدر از زندگی لذت میبرم...حتی از یه لیوان آب خوردن هم لذت میبرم)

5 ) دیدن فیلم و سریال و نگاه کردن به جنس مخالف چه ایرانی و باحجاب هاش چه خارجی و بدون حجاب هاش...اگرم ببینم تا جنس مخالف میاد تو تصویر به گوشه تلویزیون نگاه میکنم و به هیچ وجه به بدن یا چهره طرف نگاه نمیکنم.

6) موسیقی زیاد گوش دادن ( بعد یه مدت تحریکت میکنه)

7) تو کوچه و خیابون رفتن و دیدن جنس مخالف که اینم خیلی مشکل ایجاد میکنه سعی میکنم بیرون نرم اگه هم رفتم بیش از 2 ثانیه بهشون نگاه نکنم...سخته واقعا ولی باید حواسمونو جمع کنیم.

فعلا اینا یادم اومد
در برابر قدم اول اگه مقاومت کنی هیچ وقت مشکل حاد نمیشه.

در مورد بحثای خانوادگی ام فقط و فقط سکوت کن...زمان میگذره درست میشه...با خانواده بحث نکن ...هرچی هم گفتند تو سکوت کن.
دعا میکنم انشالله مشکلاتت حل بشه رفیق خوبم 302
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
سلام به پهلوانان سروستان کانون 49-2

حالتون چطوره رفقا؟ 49-2

حنیف عزیز
حالت چطوره رفیق؟
بابت لغزشت متأسفم اما خوب تحلیل کردی
باید ورودی ها رو جلوشونو گرفت
داداش به نظرم یه دور دیگه به انجمن تجربیات ترک سر بزن شاید نکته ای پیدا کردی که کمک کننده باشه
خوب ایستادگی کن
سال جدید رو میخواییم با پاکی شروع کنیم 49-2
نظرت چیه؟ Khansariha (18)
راستی؛ یک روز پاک مبارک رفیق☆☆☆

Poorang عزیز
داداش به گروه سرو خیلی خوش اومدی 49-2
4 روز با ارزشت مبارک Confetti
داداش برای آشنایی با طرز اعلام وضعیت میتونی به تاپیک قوانین اعلام وضعیت پاکی سر بزنی و اونجا طرز محاسبه پاکی و... رو مطالعه کنی 128fs318181
یادت باشه که هر وقت وسوسه داشتی بیا کانون و توی اورژانس کانون پست بزن یه هویی میبینی کلی از اعضا میان کمکت Khansariha (69)
برای کتاب‌خوانی هم من خودم اپلیکیشن طاقچه رو دارم خیلی عالیه میتونی از اپ استو یا بازار دانلودش کنی؛ این روزا هم که داریم به عید نزدیک میشیم کلی جایزه و گردونه و کتاب رایگان و تخفیفات زیاد داره 128fs318181

افرا عزیز
187 روز پاک مبارکککک 317
درسته داداش
فیلم و تصویر بد فقط تا چند دقیقه لذت بخشه بعدش عذاب وجدان از خجالتمون در میاد 22
کما اینکه فیلم و عکس دیدن از خود خ.ا هم بدتره

Powerful عزیز
3 روز پاک مبارک رفیق 49-2
بابت اسمت هم فکر کنم اشتباه چاپی بود 65
درستش کردم
راستی اون عدد 1 نیست که قبل از اسم میذاریم؛ حرف الف هستش تا نوشته از راست به چپ باشه 4chsmu1

شارمین عزیز
به گروه خوش برگشتی
عزمت رو جزم که که پاکی رو به دست بیاری 49-2
کافیه راه های ورود وسوسه که به خ.ا منتهی میشه رو ببندی cheshmak

Moteghayer عزیز
داداش ممکنه برنامه ات رو همینجا بذاری؟
خیلی دوست داریم ببینیم چطوریه
راجع بهش همفکری میکنیم
نکات مثبتش رو گسترش میدیم و ممکنه کسی ازش بتونه بهره ببره برای پاکیش
و نقایصش رو هم اصلاح میکنیم تا درصد لغزش رو بیاریم پایین Khansariha (69)
داداش چند روز بگذره میبینی اینقدر کار کردن با سیستم کانون راحته که نگو 4chsmu1
هممون اوایل اینجوری بودیم ولی الآن قشنگ راحت فعالیت میکنیم
کم کم دستت میاد چطوری کار کنی Khansariha (18)

آخرین بار عزیز
106 روز پاک مبارکککک 317
بابت مشکلات پیش اومده متأسفم 53258zu2qvp1d9v
اما نباید اونا رو مشکل دید!
باید به عنوان یه چالش نیازمند حل بهشون نگاه کرد
نکاتی که نوشتی خیلی خوب بودن
مسئله، عادی انگاری هستش
باید همیشه و در همه حال مراقب باشیم
ببین
توی این بازه و روزاهای بیشتر رو که کسب کردی، کم کم بحث پاکی ممکنه کمرنگ بشه برات و این همون نقطه شروع لغزشه
همیشه فقط باید به این فکر کرد که فقط همین یک روز پاک باشیم Khansariha (69)

پاورفول هم نکات خیلی ریز و جالبی نوشت
رفتارهایی که موجب تحریک ما میشن، با هم فرق دارن
برای یکی شنیدن صدا برای یکی شنیدن حرفای تحریک کننده برای یکی دیدن جنس مخالف
باید متناسب با مشکل خودمون راهکار پیدا کنیم
و یادمون باشه که بعد از مدتی(حالا کوتا یا بلند) اثر این محرک ها کمتر میشه
حساسیتمون کمتر میشه و دیگه مثل قبل اثر ندارن روی ما
اما آخرین بار هم گفت که نباید  گاردمون رو بیاریم پایین

نقل قول: الان چند وقته که من کلا اینجام! بقیه جاها جرات نمیکنم برم! یهو یکی یه عکسی گذاشته 

17

بیخیاااال
هر کی ندونه فکر میکنه تو کانون چه عکس ها و فیلم ها و نوشته هایی که رد و بدل نمیشه 22

خوبی کانون اینه که برای هر سلیقه و طرز فکری تاپیک های مناسبی داره
یکی مسائل مذهبی رو میپسنده، یکی مسائل مربوط به نظم و برنامه ریزی، یکی مسائل شاد یکی هم هنر
و کلی تاپیک مناسب دیگه برای افراد مختلف
و همه اینها برای کمک به پاکیه
حالا هر کسی هر جایی از کانون که دوست داره میتونه فعالیت کنه cheshmak

نقل قول: من خودم دوسه بار تو اورژانس پیام دادم آقای ناظم اومد دعوام کرد

0_o

هیشکی با هیشکی دعوا نداره : )
همونطور که گفتی ایشون ناظم هستن
اگه نکته ای وجود داره متذکر میشه تا هم به خود شخص و هم به بقیه کمک بشه 128fs318181
من خودم تا حالا دوتا تذکر گرفتم 42
البته برای دوتا مورد مختلف Gigglesmile
بعداً دیدم خلاف قوانین بودن 4fvfcja

نکته آخر:

نقل قول: هدف اول ترکه

همونطور که پاورفول عزیز گفت هدف رسیدن به پاکیه
هر چیزی غیر از این باشه، اولویت اول نیست
ما باید تلاش کنیم مثل پاورفول و آخرین بار آنالیز کنیم و داده های مفیدی رو درباره پاکیمون به دست بیاریم
عوامل لغزش رو که متوقف کردیم کارمون ساده تر میشه

بریم که یه هفته فوق‌العاده رو رقم بزنیم 317
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
سلام 
آقا همه چی امن و امان بود گفتم بیام اعلام وضعیت بکنم
هی پشت هم کار پیش اومد عقب انداختم
آخرسر باز یه شکست دیگه رو تجربه کردم 22
بعد از چند روز
بازم خداروشکر
از قبل بهترم
یکم باید کارو جدی تر بگیرم
تفریح میخوام هیجان 
عاشق کارمم ولی دیگه خیلی تو کار غرق شدم 22
رفته رفته به ماه رمضون هم نزدیک میشیم که یه فرصت عالیه 
خداروشکر  49-2
سامان ۷۹ / ۲۳ اسفند ۹۹ / استارت دوباره
هر که با مرغ هوا دوست شود...
خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود!
 سپاس شده توسط
سلام
دوستان کمک
از دیروز تا حالا یه حس حقارت و عقب بودن از برنامه ها و....به شدت زیاد شده

در ازاش احساس نیاز به خودارضایی به شدت بالا رفته

خدایا کمک کن به خیر بگذره
 سپاس شده توسط
سامان جان 
خیلی خوشحالم که مشغول به کاری شدی که دوستش داری 49-2
اما باید اعتدال رو رعایت کرد
مسابقه پاکی شعبان رو هم شرکت کن یه دلیل خوب میتونه باشه 317

داداش دگرش عزیز
داداش جان به اهدافت فکر کن
آیا لذت چند دقیقه ای ارزش داره؟
بعد از اون چی؟
آیا این حس حقارت کم میشه؟
برعکس به شدت زیاد میشه
داداشم ما سالهاست داریم ترک میکنیم و میدونیم که این یه توجیه کاذبه
میدونیم که بعد از اون همه چیز خیلی بدتر میشه
پس باید روی اعتماد به نفسمون کار کنیم
داداش جان بشین به این فکر کن که چه صفات خوب و منحصر به فردی داره؟
یا نه
نیازی نیست حتماً منحصر به فرد باشی
ببین چه صفات خوبی داری؟
مثلاً Mr Degaresh خوش اخلاقه
همه بهش احترام میذارن بابت این صفت و وقتی کسی باهاش صحبت میکنه، احساس راحتی داره
دگرش خوش قوله
همه از اینکه دگرش بهشون قول بده رضایت دارن چون میدونن به عهدش وفاداره 
دگرش خودشو دوست داره و میخواد پاک باشه که خدا ازش راضی باشه و زندگی آزادی داشته باشه(یاد زندگی آزاد افتادم 53258zu2qvp1d9v اسمش هم تأثیر گذاره)
پس چون داره تلاش میکنه پس خدا و خودش از این مسئله رضایت دارن

باید به این افکار هم بال پر بدی
اینقدر بال و پر بدی که به این باور برسی که میتونی چون تواناییش رو داری Khansariha (69)

من به شخصه به دگرش امید دارم
چون بهش اعتماد دارم
اعتمادی که به هر کسی ندارم و این خیلی با ارزشه Khansariha (18)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
نقل قول: افرا عزیز
187 روز پاک مبارکککک [تصویر:  317.gif]
درسته داداش
فیلم و تصویر بد فقط تا چند دقیقه لذت بخشه بعدش عذاب وجدان از خجالتمون در میاد [تصویر:  22.gif]
کما اینکه فیلم و عکس دیدن از خود خ.ا هم بدتره

مهدوی جان منظورم از عکس عکسای تو کانون بود Gigglesmile نه اون عکسا! 4chsmu1
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان