امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1400 فروردين 12، 19:44)Saman79 نوشته است: سلام 

علی / ۸ فروردین / ۴ روز پاک

موقع خواب شب یکم وسوسه داشتم که در لحظه خفه اش کردم.
یه ذره از امروز رضایت ندارم. به هیچ کارم نرسیدم. خیلی کارای مزخرفی مجبور شدم انجام بدم که هیچکدومشونو دوست نداشتم. خیلی خسته ام و کلی کار دارم و باید تا دیر وقت پای لپ تاپ باشم برنامه بنویسم. ولی محالههههههههههههه بشم اون علی سابق. این مدت که گذشته همش به این فکر کردم که ۶ ماه بعد به این فکر میکنم که بعد از چنددددد سال بلاخره از بند شهوت خلاص شدم و چقدر حالم خوبه. 
قبلا ترک یکی از اهداف زندگیم نبود اما الان واقعا یه هدف شده.
امیدوارم خدا صدامو بشنوه کمکم کنه رها بشم.

یکم ارتباطم با خدا ضعیف شده و باید دوباره تقویتش کنم. یکم ورزشم کم شده. اما به خودم آفرین میگم که تمام دیروز خودمو هر طور بود سرگرم کردم تا فکرم سراغ چیزایی که نمیخوام نره.

سلام 
علی جان من هم بهت آفرین میگم که داری با شجاعت مسیر پاکی رو پیش می‌بری. با همه سختی‌هاش.  Khansariha (69)
ما اگه پاکی رو می‌خوایم پس باید سختی‌های طول مسیرش رو هم بخوایم.

علی ما درسته که خسته‌ است و کلی هم کار داره اما هدف داره و برای هدفش می‌جنگه.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

به نام خدا
---------------------

Powerful  ا/  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح /  1 روز خوب

-------------------------------------------------------

Powerful / خ.ا /  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح / 1 روز عالی

Powerful /  پ  /  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح / 1 روز عالی

Powerful /دست/  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح /  1 روز عالی

-----------------------------------------------------------

Powerful / کوچکترین نگاه به جنس مخالف بیش از 2 ثانیه /  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح / 0 روز عالی

Powerful / فکر کردن به جنس مخالف بیش از 5 ثانیه  /  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح  / 1 روز عالی

Powerful /کلیک اولیه برای رسیدن به محتوای تحریک آمیز از روی عمد/  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح /  1 روز عالی

Powerful /هر نوع د س ت ورزی غیر متعارف غیر از نظافت /  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح /  1 روز عالی

Powerful / افتادن چشم به تصاویر نیمه برهنه زیر 0.001 ثانیه /  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح / 1 روز عالی

Powerful / احساس کوچکترین فشار درونی و حس کوچکترین نیاز به خ.ا /  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح / 1 روز عالی

Powerful / روحیه ی شاد نداشتن،ناامیدی،افسردگی، خستگی /  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح / 1 روز عالی

Powerful / گوش دادن هر گونه موسیقی بیش از 5 ثانیه از روی عمد/  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح / 1 روز عالی

--------------------------------------------------------------

تلاش های گذشته

1)5 روز    2) 4 روز  3) 11 روز

4) 6 روز   5) 1 روز   6) 11 روز  

------------------------------------------------
خدایا شکرت بابت همه چیز

گزارش روزانه : 
همه چیز تحت کنترل بود / مهمون داشتیم مجبور شدم با نامحرم صحبت کنم ولی از روی شهوت نبود ولی خوب نمیشد بهش نگاه هم نکرد.
بعدشم سریال دیدم که اونجا کنترل کردم فکر نکنم 2 ثانیه شده باشه.
--------------------------------------------------------
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
آرمین جان سلام.  خدارو شکر امروز خوب بودم
سلام
آرمین جان مرسی بابت حال خوبی که به من و بچه های گروه میدی. حامی شماره یک  Khansariha (63)

علی / ۸ فروردین / ۵ روز پاک
خدایا شکرت. کمکم کن
هر که با مرغ هوا دوست شود...
خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود!
سلام به همگی...

نتونستم همه پستارو بخونم امیدوارم همه خوب بوده باشن...

اوه پاور تنهایی یه لیست داره Gigglesmile ماشالاه...

منم حالم خوب نیست... 

بیمارستان بستری بودم ... خیلی خنده دار بود برام دوستام بیان بالاسرم راند کنن!  Khansariha (13) (راند به صورت کلی اینجا یعنی دانشجوها و استاد میرن 

بالا سر مریضا و هر کدوم از دانشجوها باید ریز ریز مشکلات بیمار و داروهایی که میگیره و سوابقش رو از حفظ بگن! )

چون باهام راحت بودن فکر کن یه دسته دانشجو بریزن دورت همشون هم دلشون بخواد برت دارن! 4chsmu1 

(موقعی که مریض جدید میاد میگیم من فلان کیس  رو بر میدارم! الان داشتن منو بر میداشتن! Khansariha (13) )

موقع راند هم که سر صب میومدن دورم با استاد . مثلا میگفت بیمار دکتر افرا افرایی به علت فلان مشکل اومده و........... Gigglesmile

هیچوقت فکر نمیکردم این بلا سر خودم بیاد اینقد میخندیدم دلم درد میگرفت... Gigglesmile

همیشه یخچال بیمارا پر از نکتار میوست...

منم همیشه دلم میخواست همرو بخورم.  4chsmu1   

بقیه مشکل گوارش داشتن و براشون خوب نبود. رسما همشون برا خودم شده بود!

پرستارا هم خیلی باهام کیف میکردن.... Gigglesmile 

اونجا یهو یادم افتاد عه تو بیمارستان نمیشه شکست! 4chsmu1 

هیچی دیگه یعنی پاکم...

خیلی مراقب خودتون باشید ...

حتی اگه قرار باشه 50 درصد زندگیتون درگیر سلامتیتون باشه بازم ارزش داره...

پیش دکتر رفتن و چکاپ و اینکارا خوب هست ولی اطلاعات خودمون از همه چیز مهمتره...

الان مهدوی رو میدونم که نسبت به خیلیا مسلطه به این مسائل که این خیلی عالیه...

سیزده هم چند ساله بیرون نرفتم اینم روش ... 

افرا /16 شهریور/210 روز 53
(1400 فروردين 12، 22:11)Powerful نوشته است:

به نام خدا
---------------------

Powerful  ا/  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح /  1 روز خوب

-------------------------------------------------------

Powerful / خ.ا /  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح / 1 روز عالی

Powerful /  پ  /  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح / 1 روز عالی

Powerful /دست/  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح /  1 روز عالی

-----------------------------------------------------------

Powerful / کوچکترین نگاه به جنس مخالف بیش از 2 ثانیه /  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح / 0 روز عالی

Powerful / فکر کردن به جنس مخالف بیش از 5 ثانیه  /  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح  / 1 روز عالی

Powerful /کلیک اولیه برای رسیدن به محتوای تحریک آمیز از روی عمد/  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح /  1 روز عالی

Powerful /هر نوع د س ت ورزی غیر متعارف غیر از نظافت /  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح /  1 روز عالی

Powerful / افتادن چشم به تصاویر نیمه برهنه زیر 0.001 ثانیه /  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح / 1 روز عالی

Powerful / احساس کوچکترین فشار درونی و حس کوچکترین نیاز به خ.ا /  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح / 1 روز عالی

Powerful / روحیه ی شاد نداشتن،ناامیدی،افسردگی، خستگی /  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح / 1 روز عالی

Powerful / گوش دادن هر گونه موسیقی بیش از 5 ثانیه از روی عمد/  11 فروردین 1400 ساعت 7 صبح / 1 روز عالی

--------------------------------------------------------------

تلاش های گذشته

1)5 روز    2) 4 روز  3) 11 روز

4) 6 روز   5) 1 روز   6) 11 روز  

------------------------------------------------
خدایا شکرت بابت همه چیز

گزارش روزانه : 
همه چیز تحت کنترل بود / مهمون داشتیم مجبور شدم با نامحرم صحبت کنم ولی از روی شهوت نبود ولی خوب نمیشد بهش نگاه هم نکرد.
بعدشم سریال دیدم که اونجا کنترل کردم فکر نکنم 2 ثانیه شده باشه.
--------------------------------------------------------

سلام دوست عزیز. من همین الان کانون رو چک میکردم که چشمم به متن شما افتاد.
بنظر من شما خیلی به خودت سخت میگیری. این مواردی که نام بردی رو همه چندین بار در روز مواجه میشن باهاش. مثلا من خودم روزی با هزار تا مشتری خانم سر و کله میزنم.
یا مثلا سریال هایی که میبینیم. نمیشه که جنس مونث رو به کل از زندگی حذف کرد. 
شما با حساسیت بیشتر روی شمردن این گونه موارد اتفاقا برعکس عمل میکنید. هر چقدر که خودتون رو محدودتر کنید تشنه تر میشید.
بنظر من شما باید یک مشغولیت کاری داشته باشی تا سرت به جای دیگه ای گرم بشه و در پایان روز انرژیت تموم بشه . من در دوران دانشجویی وقت آزاد زیاد داشتم و همین هم باعث میشد نتونم ترک کنم.
شما یک شغل نیمه وقت یا اگه دانشجو نیستید تمام وقت پیدا کنید (حتی بصورت کارآموز چون هدفتون یه چیز دیگه اس). مطمئن باشید حواستون به کارتون پرت میشه و دیگه وقت فکر کردن به خ.ا یا نحوه ترکش هم پیدا نمیکنید.
سعی کنید کتاب های انگیزشی زیاد بخونید. برا اوقات فراغت هم بعضی اپلیکیشن های مفید هست که هم سرگرم میکنن و هم آموزش میبینید. مثل تایپو برا تایپ ده انگشتی. دولینگو برا آموزش زبان. حتی بجای اینستا و شبکه های اجتماعی که ممکنه ناخواسته چشمتون به عکس یا فیلم نامناسب بیفته، هم میتونید از این جور اپ ها استفاده کنید.
امیدوارم نوشته هام کمکتون کرده باشه.
سلام دوستان

Mr Degareshا/ 4 فروردین 1400 /9 روز خوب
Light worker / روز بد ۱۲ فروردین / ۰ روز خوب
سلام،
آقای Light worker ، عضو جدید گروه سرو هستند.

با آرزوی موفقیت

مدیریت گروه های ترک
303
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

(1400 فروردين 13، 12:27)Master نوشته است: سلام دوست عزیز. من همین الان کانون رو چک میکردم که چشمم به متن شما افتاد.
بنظر من شما خیلی به خودت سخت میگیری. این مواردی که نام بردی رو همه چندین بار در روز مواجه میشن باهاش. مثلا من خودم روزی با هزار تا مشتری خانم سر و کله میزنم.
یا مثلا سریال هایی که میبینیم. نمیشه که جنس مونث رو به کل از زندگی حذف کرد. 
شما با حساسیت بیشتر روی شمردن این گونه موارد اتفاقا برعکس عمل میکنید. هر چقدر که خودتون رو محدودتر کنید تشنه تر میشید.
بنظر من شما باید یک مشغولیت کاری داشته باشی تا سرت به جای دیگه ای گرم بشه و در پایان روز انرژیت تموم بشه . من در دوران دانشجویی وقت آزاد زیاد داشتم و همین هم باعث میشد نتونم ترک کنم.
شما یک شغل نیمه وقت یا اگه دانشجو نیستید تمام وقت پیدا کنید (حتی بصورت کارآموز چون هدفتون یه چیز دیگه اس). مطمئن باشید حواستون به کارتون پرت میشه و دیگه وقت فکر کردن به خ.ا یا نحوه ترکش هم پیدا نمیکنید.
سعی کنید کتاب های انگیزشی زیاد بخونید. برا اوقات فراغت هم بعضی اپلیکیشن های مفید هست که هم سرگرم میکنن و هم آموزش میبینید. مثل تایپو برا تایپ ده انگشتی. دولینگو برا آموزش زبان. حتی بجای اینستا و شبکه های اجتماعی که ممکنه ناخواسته چشمتون به عکس یا فیلم نامناسب بیفته، هم میتونید از این جور اپ ها استفاده کنید.
امیدوارم نوشته هام کمکتون کرده باشه.

سلام و درود بر  داداش  MASTER نازنین Khansariha (8)

خیلی ممنون این همه تایپ کردی وقت گذاشتی...شرمندم کردی Thankyou 

درست میگی باید برم سر کار ...خودمم دنبالشم...انشالله تا چندماه دیگه درست میشه میرم سر کار.
این روش فعلی هم اون قدر ها سخت گیری نمیکنم فقط سطح هوشیاریمو بردم بالا و حواسمو بیشتر جمع کردم...قرار نیست تا اخر عمرم موسیقی گوش ندم فقط قراره کنترل بشه....بقیه ی موارد هم همینطور...
فعلا با این روش و سخت گیری پیش میریم تا از 20 روز اول بگذریم / اگه جواب نداد قطعا تغییرش میدم/

ممنون که وقت گذاشتی و نظرتو گفتی 
دعا کنیم همه بچه ها برن سر کار و شغل های خوب با حقوق های خوب با همکارای خوب نصیب همشون بشه انشالله. 53 53
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
(1400 فروردين 13، 13:43)Light worker نوشته است: Light worker / روز بد ۱۲ فروردین / ۰ روز خوب

خیلی خوش آمدی به گروه  53

(1400 فروردين 13، 17:37)Powerful نوشته است: فعلا با این روش و سخت گیری پیش میریم تا از 20 روز اول بگذریم / اگه جواب نداد قطعا تغییرش میدم/

ممنون که وقت گذاشتی و نظرتو گفتی 
دعا کنیم همه بچه ها برن سر کار و شغل های خوب با حقوق های خوب با همکارای خوب نصیب همشون بشه انشالله. 53 53

انشالله موفق باشی 49-2
سلام دوستان 303
راستش یه مقدار همه چیز پیچیده شده Gig
بعضی وقتا هدف ترک و دلیل ترک و اینارو گم میکنم یکم گیج شدم Khobam
روزی چننننندددییین  بار میام کانون و میرم
 چند روز پیش دوباره خانواده جنگ جهانی داشتن یه دو روز طول کشید تا هضمش کردم 

تا حالا براتون پیش اومده هم از یه نفر بخاطر کارایی که کرده متنفر باشید هم بخاطر رابطه ای که باهاش دارین دلتون براش بسوزه؟

راستش خیلی به فکر های بیخود مجال رشد نمیدم توی همون اوایل به اصطلاح ازشون جدا میشم
الان مهمترین چیز برام رسیدن به ماه رمضان هست اگر پاکیم به ماه رمضان وصل شه امید وارم یه ماه رو راحت تر باشم
باید خیلی مراقب باشم توی این ۱۱ ،۱۲ روز

از اونجایی که تصمیم ندارم حتی یه لحظه کوتاه بیام Muscular روزهای آینده رو هر کدوم به نام یکی از ۱۲ امام شروع میکنم و توی اون روز مقداری از زندگینامشون رو هم میخونم
fly2 پرواز به سوی پاکی همیشگی fly2
آخرین بار هستم از ۸ آذر شروع کردم امروز ۱۲۶امین روزه و قصد دارم تا آخر عمرم پاک بمونم Khansariha (69)
(1400 فروردين 13، 13:43)Light worker نوشته است: Light worker / روز بد ۱۲ فروردین / ۰ روز خوب

سلام

لایت ورکر عزیز به گروه سرو خوش اومدی.  Welcome (1)

یکم از خودت برامون تعریف کن..
حال و احوالت چطوره؟
هدفت از ترک چیه؟
تا به حال چقدر برای پاکی تلاش کردی؟  

امیدوارم روزهای خوبی رو کنار همدیگه بگذرونیم. Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1400 فروردين 12، 22:27)poorang نوشته است: آرمین جان سلام.  خدارو شکر امروز خوب بودم

خدا رو شکر پورنگ جان.
عالی باشی همیشه.  49-2

(1400 فروردين 13، 9:13)Saman79 نوشته است: سلام
آرمین جان مرسی بابت حال خوبی که به من و بچه های گروه میدی. حامی شماره یک  Khansariha (63)

علی / ۸ فروردین / ۵ روز پاک
خدایا شکرت. کمکم کن

ممنون علی جان. ماشاءالله به تو.  49-2
راستی گفتی برنامه می‌نویسی. این روزها چه برنامه‌هایی می‌نویسی؟ برای دانشگاه هست یا کاری؟  Khansariha (18)

(1400 فروردين 13، 9:33)افرا نوشته است: سلام به همگی...

نتونستم همه پستارو بخونم امیدوارم همه خوب بوده باشن...

اوه پاور تنهایی یه لیست داره Gigglesmile ماشالاه...

منم حالم خوب نیست... 

.
.
افرا /16 شهریور/210 روز 53

افرا از تخت بیمارستان با ماست؟  Khansariha (134)

سلام بر دکتر کانون.
بلا به دور باشه. چی شد آب و روغن قاطی کردی؟  4chsmu1 گویا مرخص شدی. امیدوارم الان کامل خوب شده باشی.  Khansariha (18)

تبریک میگم ۷ ماه پاکیت رو.  49-2

(1400 فروردين 13، 13:14)Mr Degaresh نوشته است: سلام دوستان

Mr Degareshا/ 4 فروردین 1400 /9 روز خوب

دگرش جان درود بر تو.
حال و احوالت خوبه؟  Khansariha (18)

(1400 فروردين 13، 17:37)Powerful نوشته است: ممنون که وقت گذاشتی و نظرتو گفتی 

خدا قسمت تو و همه هم‌گروهی‌ها کنه. به بهترین شکلش.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1400 فروردين 13، 18:01)آخرین بار نوشته است: سلام دوستان 303
راستش یه مقدار همه چیز پیچیده شده Gig
بعضی وقتا هدف ترک و دلیل ترک و اینارو گم میکنم یکم گیج شدم Khobam
روزی چننننندددییین  بار میام کانون و میرم
 چند روز پیش دوباره خانواده جنگ جهانی داشتن یه دو روز طول کشید تا هضمش کردم 

تا حالا براتون پیش اومده هم از یه نفر بخاطر کارایی که کرده متنفر باشید هم بخاطر رابطه ای که باهاش دارین دلتون براش بسوزه؟

راستش خیلی به فکر های بیخود مجال رشد نمیدم توی همون اوایل به اصطلاح ازشون جدا میشم
الان مهمترین چیز برام رسیدن به ماه رمضان هست اگر پاکیم به ماه رمضان وصل شه امید وارم یه ماه رو راحت تر باشم
باید خیلی مراقب باشم توی این ۱۱ ،۱۲ روز

از اونجایی که تصمیم ندارم حتی یه لحظه کوتاه بیام Muscular روزهای آینده رو هر کدوم به نام یکی از ۱۲ امام شروع میکنم و توی اون روز مقداری از زندگینامشون رو هم میخونم
fly2 پرواز به سوی پاکی همیشگی fly2
آخرین بار هستم از ۸ آذر شروع کردم امروز ۱۲۶امین روزه و قصد دارم تا آخر عمرم پاک بمونم Khansariha (69)

آخرین بار عزیز
چه روزهای پاکی داری. ماشاءالله به تو. قشنگ پست‌هات رو آدم می‌خونه نور می‌تابه.  49-2

فکر می‌کنی الان مهم‌ترین چیزی که باعث شده اوضاع پیچیده بشه چیه؟
آرامش روانی که از طرف خانواده سلب شده بود؟

باید مهم‌ترین مشکل رو شناسایی کرد و براش اقدام‌‌های موثر انجام داد.

نقل قول: تا حالا براتون پیش اومده هم از یه نفر بخاطر کارایی که کرده متنفر باشید هم بخاطر رابطه ای که باهاش دارین دلتون براش بسوزه؟

چه وضعیت سختی.
از اون وضعیت‌ها که دل آدم دو تیکه میشه.  53258zu2qvp1d9v

---------------

راستی هنوز کتاب می‌خونی؟
راس هریس می‌خونی یا ویلیام گلسر؟   4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان