امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1400 مهر 14، 18:05)یا باب الحوائج نوشته است: سلام رفقای عزیز حالتون چطوره؟؟
پایه هستین به نیت سلامتی و عاقب بخیری اعضا ختم بگیریم هر 3روز برای یک نفر 53258zu2qvp1d9v

سلام
ممنون
تو خوبی؟
این ختم که می گی چطوریه؟
.......................................
یکم شرح حال بدم.
ارادم ضعیفه متاسفانه.مشکلات زیادی فکرم رو درگیر کرده و درست نمی تونم فکر کنم.
نیاز هست که عادت های غلط رو تغییر بدم.
دنبال چیزهایی دیگه برای رفع نیاز های درونیم باشم.

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
نقل قول: سلام
ممنون
تو خوبی؟
این ختم که می گی چطوریه؟
.......................................
سلام داداش گلم عزیز دلی
در هفته دو روز به فاصله زمانی سه روزه برای اعضای سرو ختم گروهی بزاریم مثلا ختم صلوات یا حمد یا هر مورد از این قبیل 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: یکم شرح حال بدم.
داداش جان من داشتم تجربیات را میخوندمم یکی از تجربه های موفق که داشتید الحمدالله این بود که به خودتون انرژی میدادین این کار خیلی عالیه انجامش میدین؟؟
ما هم میتونیم به صورت یک کار روزانه بعد از نماز های یومیه جلوی اینه از خودمون تعریف کنیم و ازخدا تشکر کنیم Khansariha (121)
داداش برای تقویت اراده کاهش غذا خوردن و روزه گرفتن هم تجربه داشتید و عالی بود نظرتون چیه هفته ای دوروز روزه بگیرید 2uge4p4
داداش جان مشکلات همیشه بوده . مهم طرز برخورد ما با مشکلات داداش یه سوال ؟؟
به نظرت تا حالا شده کسی با فکر کردن به مشکلات حلشون کنه؟؟؟
هیچ وقت فقط ذهن خودش را خسته میکنه 53258zu2qvp1d9v
بهترین کار تلاش کردنه و سپردن نتیجه کار به خدا که صلاح مارا بهتر میدونه 49-2
به مدد اقا ابوالفضل علیه السلام یه یاعلی بگید و دوباره با قدرت شروع کنید Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
بسم الله الرحمن الرحیم Khansariha (8)
شروع میکنیم به مدد آقا امام رضا علیه السلام ختم گروهی به نیت سلامتی و پاکی اعضا Khansariha (8)

امشب را برای یک عزیز دلی میخواییم دعا کنیم که همیشه و همه جا یار و یاور ما بوده ان شاءالله خداوند یار و یاورشان باشد 63

همه ما ایشان را دوست داریم مثل برادر 53

ایشان با وجود مشکلات باز هم هوای کار ما را داشتند Gol
اعضای محترم سرو عزیزان دل به یاری حضرت رسول الله صلوات علیه ختم را آغاز میکنیم به نیت سلامتی و عاقبت بخیر داداش آرمین نازنین Khansariha (18)

یا علی مدد 302
مدت ارسال :72 ساعت
53
نفر بعدی:آقای جناب خان 53
تاریخ:شنبه
53
1.یاباب الحوائج:200 صلوات +2زیارت عاشورا+100امن یجیب+سه بار تسبیحات حضرت زهرا
 سپاس شده توسط
سلام 303

آقای toby فعال شده و به گروه سرو پیوستند.
براشون آرزوی موفقیت و پاکی رو داریم 53

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
من با ادغام گروه‌ها موافقم. یکی از دلایلی که من اون اول سرو رو انتخاب کردم، خلوت بودن اون یکی گروه بود.
البته باز نظر اعضای اون گروه مهم‌تره. شاید همون طوری ترجیح میدن.

و موضوع دیگه این که من رکورد خودم رو زدم. دفعه قبلی بعد از ۲۴ روز لغزیدم.

عرفان/۲۰ شهریور/۲۵ روز

خدا رو شکر وسوسه‌ها و افکار و چیزای دیگه تو این دوره به شدت کمتر بوده. امیدوارم این روند همین طوری ادامه داشته باشه.
البته نباید خیلی خوش خیال باشم و شل بگیرم. کوچکترین سستی می‌تونه به لغزش ختم بشه.
(1400 مهر 14، 0:51)مهدوی نوشته است:
برادران سروی عزیز، التفات بفرمایید 49-2

میخواستم نظرتون رو راجع به یک مطلب بپرسم Khansariha (18)

نظرتون درباره ادغام دو گروه سرو و صراط مستقیم چیه؟ 53

آیا موافق هستید این دو گروه با همدیگه ادغام بشن؟

لطفاً همگی پاسخ بدید، من منتظر جواب های شما هستم 49-2
سلام
از نظر مدیریت کردن گروه ها و نیاز به سرپرست و همچنین افزایش مشارکت و همدلی قطعا میتونه کمک کننده باشه
ولی دو گروه داشتن هم مزایای خودشو داره ...ما راضیم به هردوحالت...اگر مشکلات و کمبود نباشه و هر دو گروه شلوغ باشند قطعا دو گروه بهتره ولی وقتی بچه ها مشارکت نمیکنند و یه لیست اعلام وضعیت ممکنه چندهفته گذاشته نشه ادغام گروه ها هرچند موقتی شاید بهتر باشه. 
(1400 مهر 14، 0:55)مهدوی نوشته است: یه مورد دیگه هم اینکه...

برای گروه سرو نیاز به سرپرست داریم. 53258zu2qvp1d9v
سرپرستی که مسئول به‌روزرسانی لیست اعلام وضعیت و اعلام برندگان به کارگاه هست.

آیا کسی از شما دوستان میتونه به ما کمک کنه و این مسئولیت رو ولو به شکل موقت و برای چند ماه به عهده بگیره؟ Khansariha (121)

اگر کسی از شما مایل بود، لطفاً همینجا اطلاع بده 53

بنده هم اولا تشکر میکنم از آرمین جان و مهدوی عزیز که قابل دونستن و وظیفه ی مهم سرپرستی رو برعهده بنده ناقابل قرار دادند  Thankyou
حدود 6 ماه و نیم فک کنم سرپرست بودم و در حال حاضر به دلیل مشکلی که برام پیش اومده توانایی کار با رایانه را به اون صورت ندارم و همین متن رو هم به مصیبت دارم تایپ میکنم. Hanghead
در مورد وظایف سرپرستی بگم که کار واقعا راحتی هست و فقط ساخت اولین جدول کمی زمانبره که میتونید از فایل اکسل اماده زیر استفاده کنید.
خود اکسل سورت داره..و برای تبدیل به عکسم کافیه کل جدول گرفته بشه و کپی بشه در پینت و درجا کروپ شود. و عکس ارسال شود.
جدول گروه سرو

موفق باشید 302
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
الحمدالله امروز پاک گذشت داداش یا ماه بنی هاشم من 13 کامل Khansariha (18) Gol
 سپاس شده توسط
(1400 مهر 14، 22:59)یا باب الحوائج نوشته است: الحمدالله امروز پاک گذشت داداش یا ماه بنی هاشم من 13 کامل Khansariha (18) Gol
Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)

آفرین داداش داری عالی پیش میری هدفتو در کنار مسابقه خودمون بذار نقره و طلای مسابقه ی نگاه و ذهن که انگیزه برای کنترل 100% دوچندان بشه   Khansariha (46) 

منم امروز 0 بودم  Hanghead  جمع امتیازا رو نمیدونم ولی فک کنم خیلی نزدیک شدیم به هم باید حواسمو خیلی جمع کنم  Khansariha (58) Khansariha (58) Khansariha (58)
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
سلام داداش‌های عزیز
شب‌تون بخیر.
من یه روز پاک گذروندم و امیدوارم بقیه داداش‌های پرتوان سروی هم این‌چنین بوده باشه.  Confetti

(1400 مهر 14، 19:22)پشتکار نوشته است: یکم شرح حال بدم.

داداش جان اگه مشکلات زیادن، اولویت‌بندی‌شون کن. از یکی دو تا مهم‌ترین‌شون شروع کن.
همین که یکی دو تاشون جلو برن و به جایی برسن، آدم هم به آرامش می‌رسه هم فضای ذهنی آزاد میشه برای حل مشکلات دیگه.

موضوع رفع نیازها هم کاملا لازم و واجبه. 

انشاءالله که اتفاق‌های خوب برات می‌افته.

(1400 مهر 14، 20:31)یا باب الحوائج نوشته است: اعضای محترم سرو عزیزان دل به یاری حضرت رسول الله صلوات علیه ختم را آغاز میکنیم به نیت سلامتی و عاقبت بخیر داداش آرمین نازنین Khansariha (18)

داداش جان چرا شرمنده کردی آخه.
کاش با خودت اصلا شروع می‌کردی.
ممنون از محبتت.

(1400 مهر 14، 22:43)earfun نوشته است: و موضوع دیگه این که من رکورد خودم رو زدم. دفعه قبلی بعد از ۲۴ روز لغزیدم.

عرفان/۲۰ شهریور/۲۵ روز

خدا رو شکر وسوسه‌ها و افکار و چیزای دیگه تو این دوره به شدت کمتر بوده. امیدوارم این روند همین طوری ادامه داشته باشه.
البته نباید خیلی خوش خیال باشم و شل بگیرم. کوچکترین سستی می‌تونه به لغزش ختم بشه.

چه کرده داداش عرفان ما.
خیلی خیلی مبارکت باشه رکوردشکنیت.  317

همون‌طور که گفتی نباید کار رو تموم شده دید و با جدیت باید ادامه داد.

(1400 مهر 14، 22:51)يا ماه بني هاشم نوشته است: بنده هم اولا تشکر میکنم از آرمین جان و مهدوی عزیز که قابل دونستن و وظیفه ی مهم سرپرستی رو برعهده بنده ناقابل قرار دادند  Thankyou
حدود 6 ماه و نیم فک کنم سرپرست بودم و در حال حاضر به دلیل مشکلی که برام پیش اومده توانایی کار با رایانه را به اون صورت ندارم و همین متن رو هم به مصیبت دارم تایپ میکنم. Hanghead
در مورد وظایف سرپرستی بگم که کار واقعا راحتی هست و فقط ساخت اولین جدول کمی زمانبره که میتونید از فایل اکسل اماده زیر استفاده کنید.
خود اکسل سورت داره..و برای تبدیل به عکسم کافیه کل جدول گرفته بشه و کپی بشه در پینت و درجا کروپ شود. و عکس ارسال شود.
جدول گروه سرو

موفق باشید 302

داداش عزیز خدا خیرت بده واقعا که این همه مدت منظم و مرتب کار رو پیش بردی.
همین مسئولیت راحتی که میگی رو ما گاها نمی‌دونی به چه دردسری می‌افتیم و کسی رو پیدا نمی‌کنیم که بهمون کمک کنه.
همون‌طور که تو دست ما رو گرفتی، خدا هم دستت رو بگیره.

بچه‌ها کسی تمایل داره در این زمینه کمک کنه؟

(1400 مهر 14، 22:59)یا باب الحوائج نوشته است: الحمدالله امروز پاک گذشت داداش یا ماه بنی هاشم من 13 کامل Khansariha (18) Gol

خدا رو شکر.
هر روزت با پاکی بگذره ان‌شاءالله.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

clappingclapping
نقل قول: و موضوع دیگه این که من رکورد خودم رو زدم. دفعه قبلی بعد از ۲۴ روز لغزیدم.

عرفان/۲۰ شهریور/۲۵ روز

به به داداش گلمون اقا ارادت داریم عزیز دل
ان شاءالله حالتون عالی باشه داداش جان 49-2
ماشاءالله عزیز دل که رکورد زدی داداش احسنت عزیز دلم همین جوری ادامه بده داداش 53
امیدوارم وسوسه ها کمتر بشوند داداش ان شاءالله Khansariha (69)
راستی داداش گلم برای وقتایی که وسوسه هست برنامه داری عزیز جان؟؟؟ Khansariha (121)
خیلی لحظات مهمی هستند. 53258zu2qvp1d9v
داشتن برنامه اورژانسی خیلی کمک میکنه عزیز دلم 128fs318181
خیلی عالیه که الحمدالله میدونی نباید شل بگیری داداش عزیزم Khansariha (18)
با توکل به خدا برو جلو عزیز دل 49-2
موفقیت بر حسب شانس نیست
بر حسب انتخاب است
چیزی نیست که در انتظارش نشست
بلکه چیزیست که باید آن را به دست آورد...
ماشاءالله داداش گلم به تلاش های خوبت دوست داریم Khansariha (18)
 سپاس شده توسط
نقل قول: [تصویر:  khansariha (69).gif] [تصویر:  khansariha (69).gif] [تصویر:  khansariha (69).gif]

آفرین داداش داری عالی پیش میری هدفتو در کنار مسابقه خودمون بذار نقره و طلای مسابقه ی نگاه و ذهن که انگیزه برای کنترل 100% دوچندان بشه   [تصویر:  khansariha (46).gif] 

منم امروز 0 بودم  [تصویر:  hanghead.gif]  جمع امتیازا رو نمیدونم ولی فک کنم خیلی نزدیک شدیم به هم باید حواسمو خیلی جمع کنم  [تصویر:  khansariha (58).gif] [تصویر:  khansariha (58).gif] [تصویر:  khansariha (58).gif]
سلام عزیز دلم خیلی ممنونم از لطفت عزیز جان Khansariha (96)
اره داداش فکر خوبیه اتفاقا راستی داداش شما چرا نمیای مسابقه Hanghead
داداشی واقعا ناراحت شدم برای شکستت Hanghead
ولی خوب بیشتر به خاطر روحیه جنگنده که داری ماشاءالله خوشحال شدم Khansariha (46)
اره دیگه فک کنم خیلی نزدیک شدیم Khansariha (89)
دیگه نباید در ادامه غفلت کنیم Smiley-face-cool-2
حتی تو یه امتیاز کوچیک 53258zu2qvp1d9v
دوستان واقعی مانند صبح می مانند
 نمی شود تمام روز آنها را داشت

ولی می توانی مطمئن باشی
وقتی فردا صبح بیدار شدی

سال بعد و تا ابد با تو هستند
مرسی که هستی رفیق Khansariha (18)

نقل قول: داداش جان چرا شرمنده کردی آخه.
کاش با خودت اصلا شروع می‌کردی.
ممنون از محبتت.
سلام داداش عزیز تر از جانم الحمدالله که یک روز پاک را پشت سر گذاشتید خداروشکر 63
اختیار داری دادا دشمنت شرمنده باشه عزیز دل ما که کاری نکردیم انجام وظیفه هست خاطرتون برامون عزیزه Khansariha (96)
دل را
چنان به مهر تو بستم
که بعد از این
دیگر هوای دلبرِ دیگر نمی‌کنم ...
دوست داریم داداش Khansariha (18)
نقل قول: بچه‌ها کسی تمایل داره در این زمینه کمک کنه؟
clappingclappingclappingclapping
اعضای گل سرو به کمکتون نیاز هست 49-2
نقل قول: خدا رو شکر.

هر روزت با پاکی بگذره ان‌شاءالله.
عزیز دلی داداش ان شاءالله Khansariha (18)
 سپاس شده توسط
پوریا / ۱ مهر ۱۴۰۰ / 14 روز خوب

به خوبی و خوشی 2 هفته شد و دومین هدف امروز محقق شد و آغاز می کنم هدف بعدیم سه هفته رو
میریم که داشته باشیم
چه خوبه که پاک باشی آخیششش
سلام 
صبح بخیر.
بریم که یه روز پاک رو بسازیم.  Confetti
کلی کار دارم که نمیدونم از کدوم شروع کنم. 

(1400 مهر 15، 7:42)AlwaysHope نوشته است: چه خوبه که پاک باشی آخیششش

این حس فوق العاده است.  317
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام خدا قوت
متاسفانه شرایط اون چنان خوب پیش نمیره
درواقع دنده عقب دارم حرکت میکنم به سمت پل های خراب شده vayy
در واقع با کوچک ترین عکسی حرکتم میره سمت سایت های بد که خیلی بده واقعا
جالبه یه حالت عادت گونه دارم متاسفانه
یعنی شاید وسوسه صفرباشه عادت 99
ترک عادت برام سواله که چجوری
خوب برنامه میریزم دوروز عمل میکنم دوباره ولش میکنم
هزاری هم تو گوشم بخونن که اهای فلانی عمل کن متاسفانه انگار نه انگار اهمال کاری زیاد داره کار دستم میده
افتادم رو دور بخور بخور
مثل ادم های شکم پرست کارم شده بخور و بخواب
یه حرکت فوق انتحاری در نظر دارم از فردا ان شاءالله
این را اخرین فرصت میدونم برای خودم
یا پیروزی یا پیروزی ان شاءالله
لغزش آخر
15 مهر 1400
خدا ازم نگذره شدم یه ادم به ظاهر متدین  بی دین که خنده و شادی در روز شهادت امام معصوم را اشکال میدونه ولی گناه را اشکال نمیدونه خدا از سر تقصیراتم بگذره چقدر بد شدم
نمیدونم شاید باید کوله بارم را جمع کنم برم سفرراه دور با خودم خلوت کنم
شاید باید علاقه به پاکی را در خودم ایجادکنم
این عدم علاقگی به پاکی و نخواستن پاکی خیلی ذلت داره برام
شرمندم واقعا شرمنذده تک تک اعضای کانون میشم اشکم در میاد....
 سپاس شده توسط
(1400 مهر 15، 22:00)یا باب الحوائج نوشته است: سلام خدا قوت
متاسفانه شرایط اون چنان خوب پیش نمیره
درواقع دنده عقب دارم حرکت میکنم به سمت پل های خراب شده vayy
در واقع با کوچک ترین عکسی حرکتم میره سمت سایت های بد که خیلی بده واقعا
جالبه یه حالت عادت گونه دارم متاسفانه
یعنی شاید وسوسه صفرباشه عادت 99
ترک عادت برام سواله که چجوری
خوب برنامه میریزم دوروز عمل میکنم دوباره ولش میکنم
هزاری هم تو گوشم بخونن که اهای فلانی عمل کن متاسفانه انگار نه انگار اهمال کاری زیاد داره کار دستم میده
افتادم رو دور بخور بخور
مثل ادم های شکم پرست کارم شده بخور و بخواب
یه حرکت فوق انتحاری در نظر دارم از فردا ان شاءالله
این را اخرین فرصت میدونم برای خودم
یا پیروزی یا پیروزی ان شاءالله
لغزش آخر
15 مهر 1400
خدا ازم نگذره شدم یه ادم به ظاهر متدین  بی دین که خنده و شادی در روز شهادت امام معصوم را اشکال میدونه ولی گناه را اشکال نمیدونه خدا از سر تقصیراتم بگذره چقدر بد شدم
نمیدونم شاید باید کوله بارم را جمع کنم برم سفرراه دور با خودم خلوت کنم
شاید باید علاقه به پاکی را در خودم ایجادکنم
این عدم علاقگی به پاکی و نخواستن پاکی خیلی ذلت داره برام
شرمندم واقعا شرمنذده تک تک اعضای کانون میشم اشکم در میاد....

سلام داداش
این پشیمونی و نارضایتی از گناه نشون میده که تغییر ممکنه. امید برای ادامه هم نکته کلیدیه که خدا رو شکر داری. من مطمئنم که موفق میشی.
ادامه بده. ما هم برات دعا می‌کنیم و هر کمکی که از دستمون بر بیاد انجام میدیم. تو هم من و بقیه بچه‌ها رو دعا کن.

احتمالا کار درست اینه که بلافاصله بعد از لغزش نصیحت نکنم و باعث سخت‌تر شدن پذیرش این شرایط نشم ولی احتمالا باز چند روزی دسترسی به نت ندارم. تو می‌تونی از این جا به بعد رو بذاری چند روز دیگه بخونی.
حرکات فوق انتحاری اگه جواب بدن خوبن ولی راه اصلیِ تغییر، پایداری و مقاومته. نمی‌خواد یهو همه چیز رو تغییر بدی. بعضی وقتا ما انتظار زیادی از خودمون داریم و وقتی نمیشه، الکی ناامید میشیم.
سعی کن یه تغییر ایجاد کنی و برای یه مدت، مثلا یک ماه تموم فکر و ذهنت بشه تثبیت کردن اون. مثلا نماز اول وقت یا تنظیم کردن ساعت خواب. هر تغییری رو که برای شروع انتخاب کردی، امتیاز شماری و کنترل های دیگه رو فعلا بذار کنار و رو همون چیز تمرکز کن. کاری کن که هر روز، خودکار بهش پایبند باشی. دیگه روز خوب و بد معنی نداشته باشه، هر روز بهش عمل کنی. اونقدر تغییر ساده‌ای انتخاب کن که عمل کردن بهش تو هر شرایطی ممکن باشه. مثلا اگه نماز اول وقت رو انتخاب می‌کنی، بگو تا نیم ساعت بعد از اذان هم قبوله، یا اگه خواب رو انتخاب می‌کنی، بگو من می‌خوام هر روز ساعت ۱۱ تو جام باشم، مهم نیست کی خوابم ببره و از اون طرف می‌خوام ۶ تا ۶:۳۰ بیدار باشم، بعدش خوابیدم مهم نیست. چیزای دیگه هم می‌تونی انتخاب کنی. مثلا کتاب خوندن. بگو هر روز حداقل ۱ دقیقه کتاب می‌خونم. اگه شد تا ۱۵ دقیق ادامه میدم. این حد پایین در نظر گرفت مهمه. برای این که تو حال خستگی هم بهش عمل کنی. این چیزا رو فکر کنم تو انجمن عادت هم گفته باشن. تثبیت یه عادت خیلی کوچیک و مسخره، همه چیز رو تغییر میده. میشه سنگ بنا برای بقیه تغییرات. از طرفی پایبندی به اون عادت، اراده آدم رو تقویت می‌کنه. وقتی موفقیت‌های کوچیکت رو میبینی، برای ادامه راه انگیزه میگیری. وقتی جای پات قشنگ محکم شد، کم کم می‌تونی تغییرات دیگه رو ایجاد کنی. این عادت های جدید کم کم جایگزین عادت های قبلی میشن. تو ۳ ماه گذشته من همین کار رو کردم. ماه اول اصلا به خ.ا کاری نداشتم. تمرکزم روی ایجاد عادت اولم بود. بعد رفتم سراغ عادت‌های بعدی. منی که خ.ا کار هر روزم بود، الان به جایی رسیدم که تو ۲ ماه گذشته ۴ بار لغزیدم و. دو تا بازه بالای ۲۰ روزه پاکی داشتم. از اون حالت اتوماتیک که تا می‌نشستم تو اتاق، ناخودآگاه رفته بودم تو سایت و بعدم ادامه داستان، کاملا فاصله گرفتم و انگار کنترل خیلی بیشتری دارم روی خودم.
خلاصه پیشنهاد جدی من اینه که یه تغییر کوچیک ایجاد کن و ولش نکن. سفت بچسب بهش. ورزش، کتاب خوندن، نماز اول وقت، محاسبه منظم، مدیتیشن یا ... ببین چی بیشتر می‌تونه اول کار کمک کنه. فقط یه چیز. بقیه چیزا رو فعلا تعطیل کن.
اگه خواستی از این روش استفاده کنی، بگو از چه عادتی دوست داری شروع کنی. من با مدیتیشن شروع کردم. اگه خواستی بگو من لینک منبعی که این روش (جایگزینی عادات خوب با عادات بد) رو از توش یاد گرفتم رو هم بذارم. یه سری ویدیو بود تو یوتیوب. الان با گوشی‌ام، دم دستم نیست، بعدا از تو لپ‌تاپ می‌تونم بذارم.
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان