نظرسنجی: با توجه به غیرفعال شدن گروه طوفان، کدام یک از گروه‌ها را برای ادامه فعالیت انتخاب می‌کنید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
گروه سرو
44.44%
4
44.44%
گروه صراط مستقیم
22.22%
2
22.22%
گروه استوا
33.33%
3
33.33%
در کل
9 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۴ آقایان: طوفان (غیر فعال) (حامی: آرمین - سرپرست: هادی، SR71، مهدوی)

(1399 مهر 27، 19:40)Reza.hh نوشته است: سلام بچه های گل طوفان آقا من امروز متاسفانه لغزش داشتم 
ولی زودی رفتم غسل کردم و میرم برای تسخیر جهان چون خالق کل هستی پشتم 
سوره ضحی آیه یک تا سه 
به روز قسم و به شب قسم که پروردگارت تو را رها نکرده و از تو دلخور نیست 
خدا جونم خودت میدونی که چقدر عاشقم پس همینجا در حضور بچه های کانون یه لبیک یا حسین و یه لبیک یا مهدی میگم میریم برای بهترینا ?

همراه و همگام با هم به پاکی میرسیم
آفرین که دوباره شروع کردی و پا پس نکشیدی Khansariha (69)
بشین موانع مسیرت و عوامل لغزشت رو بنویس؛ اونا رو حذف کن و براشون جایگزین تعیین کن؛ سعی کن هر روز اینجا سر بزنی و اعلام وضعیت و گزارش روزانه هم تو برنامه ات باشه...
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
بچه‌ها برید رتبه بندی گروه ها رو ببینید 317

از رده آخر به رده سوم رسیدیم Khansariha (69)
به لطف خدا و تلاش شما عزیزان البته 302 302
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها خوبید؟ 
حال احوال؟ 
متاسفانه من امروز نتونستم به برنامه عمل کنم درگیرگوشی بودم تا بعدظهر بعدشم کلاس داشتم 
حالم چندان تعریفی نداشت یکمم وسوسه شدم  
ارمین جان اگه پیاممو میخونی لطف کن رمز اکن قسمت سکرت را بفرست واسم به ایمیلم 
راست میگی مهدوی جان خیلی وقتا نمیشه از فضای مجازی استفاده کرد ولی من برای اینکه زبان بخونم نیاز دارم به گوشی به خاطر دیکچنری مگه نه زیاد واجب نیست برام دیروز هم برنامم تقریبا نیاز به دیکچنری داشت که متاسفانه یه برنامه باگ دار نصب کرده بودم کل گوشی داغون شد دیگه امروز بردمش تعمیراتی فلش کرد البته فلش کامل نه ولی خوب مشکل حل شد 
یادمه یکی از استادا میگفت ما دوران دانشجویی از کتاب های دیکچنری استفاده میکردیج واسه پیدا کردن لغت من که نمیتونم واقعیت خیلی زمان میخواد از یه طرف خوابم میگیره یه کلمه پیدا کنم از طرفی  هم معادل انگلیسی به انگلیسی پیدا کردن واقعا با این حجم از لغتی که واسه یه درس تعریف شده خیلی سخته بخوای دونه دونه پیدا کنی ولی در کل اره وابستگی به فضای مجازی بده منم برا همین اون برنامه را نصب کردم که متاسفانه باگ داشت اسم برنامه هم quality time بود
 سپاس شده توسط
سلام به داداش‌های عزیزم

(1399 مهر 27، 14:39)مهدوی نوشته است: سلام بچه‌ها

میگم احیاناً کسی از آرمین خبر داره؟
سه روزه نیست؛ نگرانشیم Shy

ببین من دو روز نبودم. ولی این قدر حضورم مهمه که سه روز دیده میشه.  Khansariha (129) 

دیروز یه روز فوق افتضاح رو سپری کردم. یه سردرد بد و یه روز بدتر. 
اصلا هیچی ندارم که راجع بهش بگم.  Hanghead

اما امروز خیلی خوب بود.  2uge4p4 
شبش ۱۰:۳۰ خوابیدم و صبح ۴:۳۰ بیدار شدم. قشنگ متوجه شدم که زود بیدار شدم و کم‌خوابی دارم. یک ساعتی تو جام بودم. 
بعدش پا شدم و رفتم پیاده‌روی و کار کردن با وسایل توی پارک و حرکات گردن و از این صحبت‌‌ها.  varzesh
کتاب هم با خودم برده بودم تو همون پارک ۱۵ صفحه مطالعه کردم.  Khansariha (56)
بعد هم نون بربری کنجدی گرفتم و اومدم خونه. البته نونش خمیر بود. این رو از پچ‌پچ‌های پدر و مادرم بعدش که از سفره پاشدم فهمیدم. 4chsmu1 به روم نیاوردن.  Shy  البته نه از اون خمیرها که فکر می‌‌کنید. تو خونه ما هر نونی که برشته‌ی برشته نباشه یعنی خمیره.  4chsmu1

در ادامه روز بگم براتون که یه سر رفتم دکتر. بازم دم درش زده بود که تعطیل هست و نوبت‌ها به هفته بعد منتقل شد. فکر می‌کنم دفعه هفتمه که میرم و تعطیله و من واقعا خسته شدم از دستش. دو سه ماهه معطلشم. البته این دکتره هم خودش مدام بنده خدا مریض میشه. دو بار کرونا گرفته تو این مدت. دو سه دفعه دیگه هم چیزهای دیگه.  Hanghead

بعد هم دیدم مبین نت اینترنت شبانه‌هاش رو برداشته عصبانی شدم.  God پا شدم رفتم مرکز مخابراتی برای درخواست سرویس ADSL. چون فیبر نوری هست خط‌مون فقط مخابرات می‌تونه سرویس بده. گفت ثبت نام از طریق تلفن هست. 22 برگشتم خونه. از خونه ثبت نام کردم. 

دیگه اینکه نمازهام رو کامل خوندم. اتاقمم مرتب کردم.  2uge4p4

بقیه‌اش هم اومدم کانون و یه سری کارهام رو انجام دادم.  Khansariha (69)

آرمین یک روز پاک رو گذروند.  317
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 مهر 27، 21:27)majid78 نوشته است: سلام بچه ها خوبید؟ 
حال احوال؟ 
متاسفانه من امروز نتونستم به برنامه عمل کنم درگیرگوشی بودم تا بعدظهر بعدشم کلاس داشتم 
حالم چندان تعریفی نداشت یکمم وسوسه شدم  
ارمین جان اگه پیاممو میخونی لطف کن رمز اکن قسمت سکرت را بفرست واسم به ایمیلم 
راست میگی مهدوی جان خیلی وقتا نمیشه از فضای مجازی استفاده کرد ولی من برای اینکه زبان بخونم نیاز دارم به گوشی به خاطر دیکچنری مگه نه زیاد واجب نیست برام دیروز هم برنامم تقریبا نیاز به دیکچنری داشت که متاسفانه یه برنامه باگ دار نصب کرده بودم کل گوشی داغون شد دیگه امروز بردمش تعمیراتی فلش کرد البته فلش کامل نه ولی خوب مشکل حل شد 
یادمه یکی از استادا میگفت ما دوران دانشجویی از کتاب های دیکچنری استفاده میکردیج واسه پیدا کردن لغت من که نمیتونم واقعیت خیلی زمان میخواد از یه طرف خوابم میگیره یه کلمه پیدا کنم از طرفی  هم معادل انگلیسی به انگلیسی پیدا کردن واقعا با این حجم از لغتی که واسه یه درس تعریف شده خیلی سخته بخوای دونه دونه پیدا کنی ولی در کل اره وابستگی به فضای مجازی بده منم برا همین اون برنامه را نصب کردم که متاسفانه باگ داشت اسم برنامه هم quality time بود

آره برای دیکشنری نیاز به گوشی هست ولی میتونستی یه دیکشنری با گوشی یکی دیگه دانلود کنی ازش استفاده کنی...
به هر حال خوب شد که درستش کردی

مراقب پاکیت باش رفیق Khansariha (18)
 سپاس شده توسط
بچه‌ها قراره گردهمایی داشته باشیم

6

روز سه‌شنبه ساعت ۱۹:۳۰ الی ۲۰:۳۰

studsmatta

دو روز قبل‌تر بهتون خبر دادم که برنامه‌هاتون رو تنظیم کنید.

clapping

کجا؟
همین جا تو تاپیک طوفان.  

bliss

منتظر دیدن تک تک‌تون هستم.
با هم گپ بزنیم و صحبت کنیم ببینیم کی در چه حاله.

Khansariha (96)

برنامه شام هم داریم. قبلش چیزی نخورید.  4chsmu1

مهدوی دسرش با تو.  4chsmu1

آبی شما هم پیش غذا رو آماده کن. من سالاد سزار می‌خورم. بقیه رو از خودشون بپرس.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 مهر 27، 21:39)آرمین نوشته است: سلام به داداش‌های عزیزم

(1399 مهر 27، 14:39)مهدوی نوشته است: سلام بچه‌ها

میگم احیاناً کسی از آرمین خبر داره؟
سه روزه نیست؛ نگرانشیم Shy

ببین من دو روز نبودم. ولی این قدر حضورم مهمه که سه روز دیده میشه.  Khansariha (129) 

دیروز یه روز فوق افتضاح رو سپری کردم. یه سردرد بد و یه روز بدتر. 
اصلا هیچی ندارم که راجع بهش بگم.  Hanghead

اما امروز خیلی خوب بود.  2uge4p4 
شبش ۱۰:۳۰ خوابیدم و صبح ۴:۳۰ بیدار شدم. قشنگ متوجه شدم که زود بیدار شدم و کم‌خوابی دارم. یک ساعتی تو جام بودم. 
بعدش پا شدم و رفتم پیاده‌روی و کار کردن با وسایل توی پارک و حرکات گردن و از این صحبت‌‌ها.  varzesh
کتاب هم با خودم برده بودم تو همون پارک ۱۵ صفحه مطالعه کردم.  Khansariha (56)
بعد هم نون بربری کنجدی گرفتم و اومدم خونه. البته نونش خمیر بود. این رو از پچ‌پچ‌های پدر و مادرم بعدش که از سفره پاشدم فهمیدم. 4chsmu1 به روم نیاوردن.  Shy  البته نه از اون خمیرها که فکر می‌‌کنید. تو خونه ما هر نونی که برشته‌ی برشته نباشه یعنی خمیره.  4chsmu1

در ادامه روز بگم براتون که یه سر رفتم دکتر. بازم دم درش زده بود که تعطیل هست و نوبت‌ها به هفته بعد منتقل شد. فکر می‌کنم دفعه هفتمه که میرم و تعطیله و من واقعا خسته شدم از دستش. دو سه ماهه معطلشم. البته این دکتره هم خودش مدام بنده خدا مریض میشه. دو بار کرونا گرفته تو این مدت. دو سه دفعه دیگه هم چیزهای دیگه.  Hanghead

بعد هم دیدم مبین نت اینترنت شبانه‌هاش رو برداشته عصبانی شدم.  God پا شدم رفتم مرکز مخابراتی برای درخواست سرویس ADSL. چون فیبر نوری هست خط‌مون فقط مخابرات می‌تونه سرویس بده. گفت ثبت نام از طریق تلفن هست. 22 برگشتم خونه. از خونه ثبت نام کردم. 

دیگه اینکه نمازهام رو کامل خوندم. اتاقمم مرتب کردم.  2uge4p4

بقیه‌اش هم اومدم کانون و یه سری کارهام رو انجام دادم.  Khansariha (69)

آرمین یک روز پاک رو گذروند.  317

آرمین یک روز دیگه هم درخشید Khansariha (69)
زبون آدم قاصر میمونه از این همه اصرار!
من که نمیتونم چندتا کار رو در طول روز انجام بدم؛ به قول دوستم همیشه در حال مدیتیشن با پوزیشن دراز کشیدنم Khansariha (13)

گزارش...

امروز خبری نیست 53258zu2qvp1d9v
هیچ کار خاصی نکردم فقط نمازامو خوندم، یه صفحه قرآن خوندم، پنج لغت جدید کار کردم و لغات روزهای قبل رو مرور کردم، یه مقاله درباره سبک های مختلف معماری ایرانی اسلامی خوندم و الآن دارم میرم به اتفاق والده خانم و برادر کوچکترم پیاده روی کنیم 4chsmu1

دوستتون دارم
مهدوی 302
 سپاس شده توسط
خب ببینیم چه خبر بوده در این دو روز.
مهدوی که ترکونده. گروه رو در دست گرفته. ماشالله به تو داداش که بهمون انرژی مثبت میدی.  Confetti
بابا تو که خودت این همه کار کردی. کارهای تو از مال من بیشتر بودن. من فقط مفصل نوشتم.  Smiley-face-biggrin امیدوارم عالی باشی همیشه.  Khansariha (18)
ممنون که تشویقم کردی و همین طور ممنون از توصیه‌هات بابت خواب داداش.  302

مجید جان رمز رو فرستادم. بچه‌ها هر کی رمز انجمن پسرونه رو لازم داره بهم از بخش پایین سایت ایمیل بزنه تا براش بفرستم.  
مجید روزهای وسوسه هم می‌گذرن. سختیش رو تحمل کن راحتیش فرا می‌رسه و ازش لذت می‌بری.  Khansariha (69)

Reza.hh آفرین به تو که سریع غسل کردی و توبه کردی. حتما علت لغزشت رو بررسی کن و اگه خواستی با ما در میون بذار تا کمکت کنیم.  Khansariha (18)

سامان۷۹ خیلی خوشحال شدم از این روحیه‌ای که داری و به قولی که عمل کردی. اینجا همه مثل همیم. همدیگه رو هم درک می‌کنیم. لغزش هم داشتیم میگیم و درخواست کمک می‌کنیم. اصلا برای همین اینجاییم.
هدف‌هایی که اینجا نوشتی واقعا عالی بود و می‌ارزه با جون و دل آدم براشون تلاش کنه.  Khansariha (69)
یه تمرین دیگه هست تمرین تقویت باورها. مثل همینی که عرفان. انجام داده. ازت می‌خوام این تمرین رو هم انجام بدی. 
روزی فقط به ۳ تا سوالش پاسخ بده و نه بیشتر. هر روز ۳ تا.
الان برای تو شاید خ.ا و افکار وابسته به اون برات لذت‌بخش به نظر بیاد. حالا باید کاری کنی که این مسیر عصبی لذت قطع بشه و به جاش مسیر عصبی لذت بردن از پاکی تو مغزت ایجاد بشه. کار کردن روی تقویت باورها برای همین هست. 
و
شب‌ها یک ساعت دو ساعت قبل از خوابت بیا و اینجا اعلام پاکی کن. یه ذره تو سایت بچرخ. شک نکن روندی که شب‌ها برات رخ میده مختل میشه.  128fs318181
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام 
دو روزه به برنامه هام نرسیدم اعصابم خورده 45
ولی گذشته ها گذشته هرچی برنامه برا زندگیم میریزم به بن بست میخوره مدرسه هی برنامه هاشو تغییر میده 
امشب تا اذان صبح بیدار میمونم سرو سامون بدم به افکار ، برنامه ها و مشقا و جزوه هام 
یه هدف هایی تو ذهنمه که واقعا نمیدونم چی هستن تازه هم بوجود اومدن ولی کلا از هر نظر چند وقته فکرم از 
خ ا خلاصه  Confetti
۲۱ مهر / ۶ روز پاک / Aedan
یاحق 49-2
 سپاس شده توسط
هادی توصیه‌های روتین صبحگاهیت خیلی خوب بود. اصلا تعجب نکن اگه ازشون کپی کردم.  4chsmu1
اصل‌های زیبایی که برامون قرار میدی هم عالین. دمت گرم.  Khansariha (69)
اینکه برای پاکیت می‌جنگی و حال و روزت رو باهامون در میون میذاری خیلی ارزشمنده. ما هم مثل تو مقاوم میشیم.  128fs318181 راستی هفته‌ی سبزتم مبارک.  2uge4p4

آرمین وان عزیز آفرین بهت که تو هم به جمع گزارش‌نویسان روزانه اضافه شدی. 
گزارش می‌نویسیم تا حواس‌مون بیشتر به خودمون باشه. و گزارش می‌نویسیم تا از حال و روزمون به بقیه هم خبر بدیم.
امیدوارم امشب هم بهمون سر بزنی و برامون خبرهای خوب بیاری.  2uge4p4

عرفان جان درس‌ها ظاهرا بهتر شده خدا رو شکر. ماشالله به پاکیت.  Confetti  توضیحات باز شدن ویندوز رو دوستان گفتن.  4chsmu1

آبی جان خدا رو شکر چند لحظه‌ای لبخند دیروز به لبت اومد. لطفا بازم بگرد و ببین چی خوشحالت می‌کنه. چی حالت رو خوب می‌کنه. چی یه لبخند دیگه به روی لبت میاره. حتما بازم چیزهای دیگه هست. ما رو تنها نذار. از خودت برامون بنویس. بودنت برامون مهمه. همون طور که حال خوبت برامون مهمه.  Khansariha (18) ۶ روز پاکت رو تبریک میگم داداشی.  317

محمد جان هر جا که دیدی کسی داره حقت رو پایمال می‌کنه یا پاش رو از گلیمش درازتر می‌کنه به هیچ وجه صرف نظر نکن از خودت. وجودت عزیزه و محترمه. کسی هم حق نداره بی‌احترامی کنه. فحش دادن زشته. اما می‌تونی بلند سر طرفت فریاد بزنی و بهش بگی که خیلی بی‌شخصیته.  128fs318181 
قدر خودت رو بدون.  Khansariha (18) داداش اگه چیز دیگه‌ای بازم اذیتت می‌کرد حتما بهمون بگو. این دو روز چطور گذشته برات؟ حالت بهتر شده؟

موری جان آدم بعضی‌ وقت‌ها یه چیزهایی به پاش می‌افته که حسابی حرصش می‌گیره. ولی وقتی چاره نیست باید بی‌خیالی طی کرد. اینکه آدم هی حرص بخوره و هی حرص بخوره بدتر خودش رو اذیت می‌کنه.  53258zu2qvp1d9v
به سلامتی از دیزل پست هم درمیای و با حال و روحیه بهتر می‌بینیمت.  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 مهر 27، 22:34)Aedan نوشته است: سلام 
دو روزه به برنامه هام نرسیدم اعصابم خورده 45
ولی گذشته ها گذشته هرچی برنامه برا زندگیم میریزم به بن بست میخوره مدرسه هی برنامه هاشو تغییر میده 
امشب تا اذان صبح بیدار میمونم سرو سامون بدم به افکار ، برنامه ها و مشقا و جزوه هام 
یه هدف هایی تو ذهنمه که واقعا نمیدونم چی هستن تازه هم بوجود اومدن ولی کلا از هر نظر چند وقته فکرم از 
خ ا خلاصه  Confetti
۲۱ مهر / ۶ روز پاک / Aedan
یاحق 49-2

سلام
ایدن جان تو بگو کی به برنامه‌هاش رسیده؟ 
گروه رو یه ورق بزن قشنگ همه چی دستت میاد.  4chsmu1 

آفرین به تو و ۶ روز پاکیت. ای ول داری. آدم اعصابش خرد باشه اما باید پاکیش رو حفظ کنه.  Khansariha (69) 
تا اذان صبح بمونی بیدار؟ پس تو کی می‌خوابی؟ 17

اگه تو برنامه‌ها و هدف‌ها و مشغولیت‌های ذهنیت به بن‌بست رسیدی خواستی می‌تونی با ما هم در میون بذاری. 
اینجا کلی مشاور و مهندس و پزشک و محصل نمونه و کنکوری نمونه داریم. 
همه اهل فن.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام ممنون 
این یهچی هست باید خودم رسیدگی کنم 
می‌خوام فردا روزه بگیرم برا همین بیدار میمونم وگرنه قاطی ندارم که  4chsmu1
 سپاس شده توسط
سلام دوستان
شبتون به خیر باشه Khansariha (2)

نقل قول: آبی شما هم پیش غذا رو آماده کن.

6 از اونجایی که تا حالا اکبر جوجه نخوردم پیش غذا اکبر جوجه داریم

نقل قول: تو خونه ما هر نونی که برشته‌ی برشته نباشه یعنی خمیره.  [تصویر:  4chsmu1.gif]

4 4chsmu1 من با این قسمت بسیار بسیار زیاد ارتباط برقرار کردم 809197ps94ijjhwg

نقل قول: در ادامه روز بگم براتون که یه سر رفتم دکتر. بازم دم درش زده بود که تعطیل هست و نوبت‌ها به هفته بعد منتقل شد. فکر می‌کنم دفعه هفتمه که میرم و تعطیله و من واقعا خسته شدم از دستش. دو سه ماهه معطلشم. البته این دکتره هم خودش مدام بنده خدا مریض میشه. دو بار کرونا گرفته تو این مدت. دو سه دفعه دیگه هم چیزهای دیگه.  [تصویر:  hanghead.gif]

Hanghead Hanghead

نقل قول: راست میگی مهدوی جان خیلی وقتا نمیشه از فضای مجازی استفاده کرد ولی من برای اینکه زبان بخونم نیاز دارم به گوشی به خاطر دیکچنری مگه نه زیاد واجب نیست برام دیروز هم برنامم تقریبا نیاز به دیکچنری داشت که متاسفانه یه برنامه باگ دار نصب کرده بودم کل گوشی داغون شد دیگه امروز بردمش تعمیراتی فلش کرد البته فلش کامل نه ولی خوب مشکل حل شد

آقا مجید دیکشنری تحت وب نمی‌تونید استفاده کنید؟
مثلا Urban Dictionary ( که یک نسخه‌ی اندروید هم داره )

این انجمن هم برای بحث پیرامون واژه‌های انگلیسی خوبه.

یا حتی دیکشنری Cambridge که قسمت صوتی به دو لهجه‌ی مختلف رو داره.

نقل قول: متاسفانه دیشب به خاطر همون داستان خیال پردازی اینا شکستم و لغزش داشتم. نباید امشب دیگه بزارم. انقدر خسته ام که فک کنم بیهوش شم امشب.
اما خب بازم میخوام ادامه بدم. یه لغزش بوده نباید مسیرو فراموش

علی جان برات چند تا پیشنهاد ویدئویی آماده کردم،

دفعه‌ی بعدی که وسوسه اومد سراغت بهشون نیم نگاهی داشته باش 302 

What does a computer mouse see

Can you fit a whole game into a QR code

Monster magnet meets computer

Things you can make from old, dead laptops

53258zu2qvp1d9v امیدوارم دوستشون داشته باشی

مراقب خودتون باشید
 سپاس شده توسط
سلام به همه ی دوستان، 
تشکر از آرمین عزیز بابت این همه انرژی اش ..  Khansariha (8)
امروز پاک بودم، نگاه و ذهن هم اوکی 
ولی به کارهام نرسیدم اصلا ، روز ها یکی پس از دیگری میگذرن و کاری که باید بشه نشده هنوز !  117
امروز یه تایمی توی خونه تنها شدم، و وسوسه خیلی شدیدی اومد سمتم 
کلا خیلی وقت میگذره که بیشتر از 3 4 روز پاک نبودم،
ولی به خودم گفتم اصلا نباید لغزش داشته باشم، باید مصمم بمونم .. 
سر همین یه بازی ریختم روی لپ تاپ، که سرم گرم بشه و بهش فکر نکنم.  Shy
جواب هم داد، بعد یه نیم ساعت اصلا انگار نه انگار .. 
ولی بازیه شد داستان و 3 4 ساعت پای لپ تاپ بودم و به کارهام نرسیدم. 
ولی باز به نظرم می ارزه به پاک بودن. این روزهای اول معمولا مقاومت سخت تره؛ بعد از 10، 15، 20 روز دیگه از این روش استفاده نمی کنم برای حواسپرتی، سعی میکنم با برنامه تر باشم. 
ورزش هم نکردم،

آرمین وان / 23 مهر / 4 روز پاک 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
چند تا وسوسه میومدم تو ذهنم :
یکی اینکه به خودم میگفتم تو تلاش اول که نمیتونی کامل ترک کنی، بیخیال! 
(پاسخم: تلاش اولم نیست و تلاش هزارمه. اون دفعه ای هم که به آخر میرسه از روز چهارم و پنجم عبور کرده و اگه بخوای شل بیای، به روز ششم نمیرسه. بعدم بعضی چیزها مثل سیگار و خ.ا رو یه دفعه باید ترک کرد. چند نفر و میشناسی که با کم کردن سیگار میخواستن ترک کنن ولی نتونستن؟
من هر دفعه تمام تلاشمو میکنم که به هدفهای بالاتر برسم. تعداد روز برام مهم نیست، تمام تلاش مهمه.)

یکی هم اینکه این این کارهایی که می کنی فایده نداره، بعد از یه هفته میشکنی و این همه وقتی که هدر دادی واسه سرگرم شدن، واقعا هدر میره ..
(اینو جوابی نداشتم، فقط اینکه روزهای اوله، بعدش بهتر میشم)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(1399 مهر 27، 14:41)مهدوی نوشته است: آرمین جان ارشد میخونی؟
چه رشته ای؟ Khansariha (56)

سلام رفیق، ممنون از تشویق قشنگت .. مرسی که بهم انرژی میدین .. 
بله ارشد می خونم، 
مکانیک، گرایش دینامیک، ارتعاشات و کنترل
جسارتا من تازه واردم، نمیدونم چی صداتون کنم، مهدوی یا مهدی
شما چطور، دانشجویید؟
داستان من
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 27، 23:31)Armin1 نوشته است: سلام به همه ی دوستان، 
تشکر از آرمین عزیز بابت این همه انرژی اش ..  Khansariha (8)
امروز پاک بودم، نگاه و ذهن هم اوکی 
ولی به کارهام نرسیدم اصلا ، روز ها یکی پس از دیگری میگذرن و کاری که باید بشه نشده هنوز !  117
امروز یه تایمی توی خونه تنها شدم، و وسوسه خیلی شدیدی اومد سمتم 
کلا خیلی وقت میگذره که بیشتر از 3 4 روز پاک نبودم،
ولی به خودم گفتم اصلا نباید لغزش داشته باشم، باید مصمم بمونم .. 
سر همین یه بازی ریختم روی لپ تاپ، که سرم گرم بشه و بهش فکر نکنم.  Shy
جواب هم داد، بعد یه نیم ساعت اصلا انگار نه انگار .. 
ولی بازیه شد داستان و 3 4 ساعت پای لپ تاپ بودم و به کارهام نرسیدم. 
ولی باز به نظرم می ارزه به پاک بودن. این روزهای اول معمولا مقاومت سخت تره؛ بعد از 10، 15، 20 روز دیگه از این روش استفاده نمی کنم برای حواسپرتی، سعی میکنم با برنامه تر باشم. 
ورزش هم نکردم،

آرمین وان / 23 مهر / 4 روز پاک 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
چند تا وسوسه میومدم تو ذهنم :
یکی اینکه به خودم میگفتم تو تلاش اول که نمیتونی کامل ترک کنی، بیخیال! 
(پاسخم: تلاش اولم نیست و تلاش هزارمه. اون دفعه ای هم که به آخر میرسه از روز چهارم و پنجم عبور کرده و اگه بخوای شل بیای، به روز ششم نمیرسه. بعدم بعضی چیزها مثل سیگار و خ.ا رو یه دفعه باید ترک کرد. چند نفر و میشناسی که با کم کردن سیگار میخواستن ترک کنن ولی نتونستن؟
من هر دفعه تمام تلاشمو میکنم که به هدفهای بالاتر برسم. تعداد روز برام مهم نیست، تمام تلاش مهمه.)

یکی هم اینکه این این کارهایی که می کنی فایده نداره، بعد از یه هفته میشکنی و این همه وقتی که هدر دادی واسه سرگرم شدن، واقعا هدر میره ..
(اینو جوابی نداشتم، فقط اینکه روزهای اوله، بعدش بهتر میشم)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(1399 مهر 27، 14:41)مهدوی نوشته است: آرمین جان ارشد میخونی؟
چه رشته ای؟ Khansariha (56)

سلام رفیق، ممنون از تشویق قشنگت .. مرسی که بهم انرژی میدین .. 
بله ارشد می خونم، 
مکانیک، گرایش دینامیک، ارتعاشات و کنترل
جسارتا من تازه واردم، نمیدونم چی صداتون کنم، مهدوی یا مهدی
شما چطور، دانشجویید؟

ماشالا به این اقتدار Khansariha (69)
آره آرمین جان
نکته همینجاست که نباید کوتاه اومد
منو همون مهدوی صدا کن عزیز 303

چه جالب
بالأخره حداقل یه مهندس دیگه باید به این گروه اضافه میشد که شد خدا رو شکر

منم دانشجو هستم
زیست شناسی میخونم