نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

سلام به دوستان

(1399 تير 9، 8:17)تـــواب نوشته است: تواب / ۶۷ روز

ماشاءالله داداش49-2
-----
(1399 تير 12، 22:40)mehdirad نوشته است: سلام مهدی پاک مخلص بچه های گروه 303

سلام داداش مهدی
خدا رو شکر که در مسیر پاکی هستیKhansariha (69)
ما هم مخلصیم303
-----
(1399 تير 13، 22:33)Saeid__s نوشته است: سلام
سعید/26بهمن/0139

(1399 تير 13، 23:41)Saeid__s نوشته است: اگه شماها مثل من فکر و ذهنتون بیماره و از این طریق شکست می خورید. باید همون لحظات اولی که افکار منفی به ذهنتون خطور میکنه جلوشو بگیرید و بهش بال و پر ندین.

سلام
داداش سعید، خلبان تیز پرواز، توی آسمان پاکی در حال مبارزه و بمباران وسوسه های دشمنهKhansariha (69)
-----
(1399 تير 14، 21:09)im_student نوشته است: داداش من که اصلا شاگرد راننده قطارم 
 آومدم با 32 روز پاااک
dingdingding 
این حامد سیستمم مارو ریخت به هم
هر روز میرم بانک میبینم  چک کشیده محل نداره ایندفعه میخوام شرخر استخدام کنم بفرستم خشتکشو بادبان کشتی کنن 303   هر کس دیدش بهم اطلاع بده 
تحت تعقیبه ...
فعلا

ماشاءالله دانش آموز جان که درس پاکی رو خوب یاد گرفتی و داری توی مسیر حرکت می کنی128fs318181

(1399 تير 14، 21:22)im_student نوشته است: ضمنا یه چیزی یادم رفت بگم
داداش صادقین ؟؟
تو که پارتیت خیلی کلفته بگو اسم ما رو هم رنگامیزی کنن دیگه  هر چقدر هزینش بشه حامد پرداخت میکنه 4chsmu1

(1399 تير 14، 21:36)im_student نوشته است: [تصویر:  1m_+60.gif]
 آقا جدیدا  مدیران تصمیم گرفتن به ما از اینا بدن دست همگی درد نکنه انشالله یک ضرب بزنم تمومش کنم  
داداش از اینا که به ما دادی  اسممون هم رنگی رنگی کن هزینه برام مهم نیست هر چی باشه تقبل میکنم
اگه هم بد خواه داری عکس بده جنازه بگیر   البوم بده قبرستون بگیر  
 هر جوره با فروشنده راه میام ... Khansariha (13)

ستاره جدید مبارک باشه1
ان شاء الله ستاره 24 ماه و تاج 2 سال پاکیKhansariha (46)

صبر داشته باش، عجله کار شیطونه، اسمت هم رنگی می شه، نگران باش4chsmu1

یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
(1399 تير 14، 22:45)im_student نوشته است: حاجی بنظر من جا میشیم 
نظر تو چیه داداش سعید ؟
 حامد رو میندازیم تو یکی از اونا
سعید جان محمد باید شکنجه شه تا دیگه اینو نیاره  نظرت چیه 53258zu2qvp1d9v 
صادقی هم انگار بچه خوبیه اونم سوار میکنیم   فقظ به یه زمانت  داداش میخوای سوار شی باید چند تا بالشت و  پتو و یه زیر انداز بیار داداش که راه طولانیه و شاگرد شوفر هم خسته
البته من خودمم با سعید شریک میشم  پسر خوبیه

خب من برم خودتون با هم حل کنید این مشکلو و جاهارو .

گناه دارن یه جور مهربون بشینیم همه جا میشیم.
چوره صندلیا رو ورداریم کفو موکت کنیم.
آقا فقط دندش چطوری یه موقع خواستیم پشت فرمون بشینم
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

آقا اول وظایف رو شفاف توضیح بدین ببینیم چیکاره ایم بعد بگیم حاضریم یا نه. یه کم کلی بود توضیحات Hanghead
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

(1399 تير 14، 22:20)Saeid__s نوشته است: حاجی مثل اینکه همه باید تو کابین شوفر سوار شیم.
65

نه دیگه نگرفتی.
کلا ده نفریم، راحت سوار می شیم.

اون بقیه اش هم سوخته، چون مسیر طولانیه و سوخت کم نیاریم. Khansariha (70) 

(1399 تير 15، 0:49)hunter1 نوشته است: آقا اول وظایف رو شفاف توضیح بدین ببینیم چیکاره ایم بعد بگیم حاضریم یا نه. یه کم کلی بود توضیحات Hanghead

این شد حرف حساب.

اولین درخواست من از شما این هست که گروه رو ول نکنید.
حداقل هر چند روز یک بار حاضر بشید، اعلام وضعیت و مشارکت داشته باشید.
اگر کمکی می‌خواید بگید، اگر کسی کمک خواست کمکش کنید.

ما چند تا برنامه مشخص هم داریم:

۱- موضوع هفتگی: در ابتدای هر هفته با مشارکت شما موضوعی رو انتخاب می کنیم و در طول هفته در مورد اون موضوع صحبت می کنیم. (این هفته رو به گفت و گو در مورد خود گروه می پردازیم.)
۲- گردهمایی هفتگی: هر هفته، پنج شنبه از ساعت ۱۸ تا ۲۱ گردهمایی گروهی خواهیم داشت و در اون زمان دور هم جمع می شیم.

این ها برنامه ‌های مشخص ما هستن.
اما داستان به این جا خلاصه نمی شه. مهم حضور شما، مشارکت‌های شما، پیشرفت کردن در مسیر پاکی و خودسازیه.

(1399 تير 14، 22:45)im_student نوشته است: حاجی بنظر من جا میشیم 
نظر تو چیه داداش سعید ؟
 حامد رو میندازیم تو یکی از اونا
سعید جان محمد باید شکنجه شه تا دیگه اینو نیاره  نظرت چیه 53258zu2qvp1d9v 

می دونیم همین رو با چه زحمتی براتون آوردم. Swear1 
مگه قطار گیر میاد تو این گرونی. Swear1 

بچه ها نظرسنجی بالای تاپیک رو هم شرکت کنید. 302
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
نقل قول: گردهمایی هفتگی: هر هفته، پنج شنبه از ساعت ۱۸ تا ۲۱ گردهمایی گروهی خواهیم داشت و در اون زمان دور هم جمع می شیم.

اگه حضور اجباریه من بقچه ام رو بردارم برم گروه سرو 117
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

(1399 تير 15، 12:46)hunter1 نوشته است:
نقل قول: گردهمایی هفتگی: هر هفته، پنج شنبه از ساعت ۱۸ تا ۲۱ گردهمایی گروهی خواهیم داشت و در اون زمان دور هم جمع می شیم.

هانتر جان با اون عکس امضای خشکلت که دل آدمو می‌بره، خواب دیدی خیره داداش. گروه سرو هم هر هفته جمعه‌ها ساعت ۸ تا ۹ شب، گردهمایی اجباری داره. کجای کاری؟
 سپاس شده توسط
(1399 تير 15، 16:07)حامدحامد نوشته است: هانتر جان با اون عکس امضای خشکلت که دل آدمو می‌بره، خواب دیدی خیره داداش. گروه سرو هم هر هفته جمعه‌ها ساعت ۸ تا ۹ شب، گردهمایی اجباری داره. کجای کاری؟

4chsmu1  تقصیر عاشقه! اون گفت سرو فقط اعلام وضعیت میکنن Hanghead
پس فکر کنم باید بقچه ام رو جمع کنم از کانون برم 4chsmu1

(دعای عرفه)

سپاس شده توسط
(1399 تير 15، 12:46)hunter1 نوشته است:

قوانین گروه صراط مستقیم: (اینجا)

(1399 ارديبهشت 11، 2:00)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: 5- روزهای پنجشنبه از ساعت 18 الی 21 گردهمایی اعضا با موضوع آزاد خواهد بود. شرکت کردن یا نکردن اعضا در این گردهمایی اختیاری است.  Smiley-talk040
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
 سپاس شده توسط
(1399 تير 15، 17:12)صادقین نوشته است:
(1399 ارديبهشت 11، 2:00)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: 5- روزهای پنجشنبه از ساعت 18 الی 21 گردهمایی اعضا با موضوع آزاد خواهد بود. شرکت کردن یا نکردن اعضا در این گردهمایی اختیاری است.  Smiley-talk040

پس منم هستم 49-2 128fs318181

(دعای عرفه)

سپاس شده توسط
(1399 تير 15، 18:34)hunter1 نوشته است:
(1399 تير 15، 17:12)صادقین نوشته است:

پس منم هستم 49-2 128fs318181

خب چرا شرکت نمی کنی؟
اون زمان مشکلی داری؟

حیف نیست آخه. این که دور هم جمع شیم و صحبت کنیم؟
می دونی چقدر اتفاق‌های مثبتی می تونه بیافته؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1399 تير 15، 19:22)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: خب چرا شرکت نمی کنی؟
اون زمان مشکلی داری؟

حیف نیست آخه. این که دور هم جمع شیم و صحبت کنیم؟
می دونی چقدر اتفاق‌های مثبتی می تونه بیافته؟

آره کار دارم. مخصوصا این هفته.
احتمالا هفته های بعد هم وقت کمتری برای اومدن به کانون دارم

(دعای عرفه)

سلام 
سعید/26بهمن/0141
Smiley-talk002
ساعت 18 تا بیست و یک شد وقت آخه 22

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

(1399 تير 15، 21:36)Saeid__s نوشته است: سلام 
سعید/26بهمن/0141
Smiley-talk002

سلام
ماشاءالله داداش53

چه ساعتی مناسبه؟
«بسم الله الرحمن الرحیم»

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

[تصویر:  2uge4p4.gif]لیست به‌روز شده  1399/04/15[تصویر:  2uge4p4.gif]

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

عاشق فاطمه زهرا / 19 تیر 98 / 332 روز خوب  ................................ در حال جهاد

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

قاصدک/ 11 اسفند 98 / 113 روز خوب ..................... در انتظار ستاره بیست و دوم

صادقین/ 9 خرداد 99 / 37 روز خوب .............................. در انتظار ستاره چهاردهم

BlueBoy ا/ 11 فروردین 99 / 14 روز خوب  ......................... در انتظار ستاره هفتم

تـــواب / ؟ اردیبهشت 99 / 67 روز خوب ............................... در انتظار ستاره ششم

blissway ا / 23 اردیبهشت 99 / 22 روز خوب ....................... در انتظار ستاره پنجم

hunter1 ا/ 8 تیر 99 / شروع روزهای خوب  ......................... در انتظار ستاره پنجم

Saeid_s ا / 26 بهمن 98 / 141 روز خوب ........................... در انتظار ستاره چهارم

حامدحامد/ 12 خرداد 99 / شروع روزهای خوب  ................... در انتظار ستاره چهارم

im_student ا/ 13 خرداد 99 / 32 روز خوب ........................... در انتظار ستاره دوم

mehdirad ا/ ؟ خرداد 99 / 27 روز خوب  ........................... در انتظار 30 روز خوب

*پسرپاک* / 31 خرداد 99 / شروع روزهای خوب  .................. در انتظار 10 روز خوب
(1399 تير 15، 22:47)صادقین نوشته است:
(1399 تير 15، 21:36)Saeid__s نوشته است: سلام 
سعید/26بهمن/0141
Smiley-talk002

سلام
ماشاءالله داداش53

چه ساعتی مناسبه؟
سلام
من به جز معدود مواقع زودتر از 10 خونه نیستم