نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

ارادتمند / 15 آذر / 34 روز پاک
الحمدلله Gol
یا مهدی (عج) /آخرین تاریخ روز بد: ۲ دی ۹۹ /تعداد روز های خوبم: 17 روز خوب
بچه ها غمتون نباشه هیچ مشکلی نیست مهم اینه ک داریم تلاشمونو میکنیم پس خدام ب ما نگاه میکنه و تو شرایطی ک فکرشو نمیکنیم ب دادمون میرسه
(1399 دي 19، 21:35)ارادتمند شهدا نوشته است: ارادتمند / 15 آذر / 34 روز پاک
الحمدلله Gol

دمت گرم علیرضا

واقعا خوشحالم که پاکیت رو می بینم.
با افکار منفی هم به لطف خدا مبارزه می کنی و پیروز می شی Khansariha (69)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

تواب/ ۱۴ آبان ۹۹ /۶۶ روز
سلام و صبح بخیر بچها. 303
آقای مهدی منتظر گفتن که علل رو بررسی کنیم 
من دفعه اول یه فشار و اظطراب زیادی روم بود برای امتحانا و درسا 
ولی دفعه دوم مشکلم تنهایی بود ، اگه تنها نبودم بعید میدونم مشکل پیش میومد .
به هر حال باید آماده بشم که توی تنهایی نفسم رو مهار کنم .
و آقای عاشق فاطمه زهرا ، ممنونم از شما  302
و اینکه ترک قدم به قدم اولین چیزی بود که توی کانون خوندم و همون لحظه مطمئن شدم که وقت تغییر کردنه .. 
هر بار که شکست میخورم میرم از اول میخونمشون . بازم ممنون از شما پاکیتون ابدی .
آقای ارادتمند شهدا ، دم شما گرم ، بترکه چشم حسود و بخیل  128fs318181
یا مهدی عزیز ، انشاالله که پاکیتون همینطور ادامه پیدا کنه و به هدفتون برسید . Khansariha (69)
(1399 دي 20، 7:55)Molana نوشته است: سلام و صبح بخیر بچها. 303
و اینکه ترک قدم به قدم اولین چیزی بود که توی کانون خوندم و همون لحظه مطمئن شدم که وقت تغییر کردنه .. 
یا مهدی عزیز ، انشاالله که پاکیتون همینطور ادامه پیدا کنه و به هدفتون برسید . Khansariha (69)

سلام برادر عزیز 

درود بر شما که عوامل رو پیدا کردی ، خب حالا این بار باید متفاوت از دفعات گذشته ، با تمرکز بیشتر از بروز اون حادثه جلوگیری کنی ، تنهایی رو تبدیل به حالت و موقعیتی برای خودت و ذهنت کن که بشه محل تفکر ، به ذهنت جهت بده ، سعی کن از کارهای بیهوده و بی اساس حتی به شکل تفریح دوری کنی ، بخش برنامه ریزی کانون شاید خیلی ساده باشه اما از قدرتمندترین بخش های کانونه چرا که از کلید های نجات هست ، برای اضطراب و پریشانی ، بنده هم مثل شما بودم و هستم ، برای بنده این روش پاسخگو هست که هر زمان دچار وسوسه می شوم سعی می کنم به ذهنم رو کنترل کنم ، بچه های کانون می دونن که بیشتر از ذهن ضربه می خوریم در واقع ذهن هست که بر اساس عادت بسیار غلط ما رو به سوی اون دره سوق می ده ، پس تمرکز می کنیم و با تمام توانایی ها تلاش می کنیم و با کمک گرفتن از الله و اهل بیت علیهم السلام ، فرمان مغز و ذهن رو به دست خودمون می گیریم تا به بی راه نریم ، چون ما اصلا با اون کار نه آرامش پیدا می کنیم و نه مشکل یا مانع پیش رو برطرف می شه ، پر حرفی بنده رو ببخشید حس کردم شاید این چند خط راهگشا باشه.
(1399 دي 20، 9:44)تـــواب نوشته است:
(1399 دي 20، 7:55)Molana نوشته است: سلام و صبح بخیر بچها. 303

سلام برادر عزیز 

درود بر شما که عوامل رو پیدا کردی ، خب حالا این بار باید متفاوت از دفعات گذشته ، با تمرکز بیشتر از بروز اون حادثه جلوگیری کنی ، تنهایی رو تبدیل به حالت و موقعیتی برای خودت و ذهنت کن که بشه محل تفکر ، به ذهنت جهت بده ، سعی کن از کارهای بیهوده و بی اساس حتی به شکل تفریح دوری کنی ، بخش برنامه ریزی کانون شاید خیلی ساده باشه اما از قدرتمندترین بخش های کانونه چرا که از کلید های نجات هست ، برای اضطراب و پریشانی ، بنده هم مثل شما بودم و هستم ، برای بنده این روش پاسخگو هست که هر زمان دچار وسوسه می شوم سعی می کنم به ذهنم رو کنترل کنم ، بچه های کانون می دونن که بیشتر از ذهن ضربه می خوریم در واقع ذهن هست که بر اساس عادت بسیار غلط ما رو به سوی اون دره سوق می ده ، پس تمرکز می کنیم و با تمام توانایی ها تلاش می کنیم و با کمک گرفتن از الله و اهل بیت علیهم السلام ، فرمان مغز و ذهن رو به دست خودمون می گیریم تا به بی راه نریم ، چون ما اصلا با اون کار نه آرامش پیدا می کنیم و نه مشکل یا مانع پیش رو برطرف می شه ، پر حرفی بنده رو ببخشید حس کردم شاید این چند خط راهگشا باشه.

سلام خیلی ممنون از راهنماییتون .  Thankyou
حتماً  اعمالش میکنم . 
چون من اجباراً روزای پنجشنبه و جمعه تنها هستم ، حتماً باید که ذهنم رو کنترل کنم . باز هم ممنونم بابت راهنمایی شما دوست عزیز .
سلام به صراطی های گل گلاب بیدمشک 4
مهدی منتظر/هفته سوم سبز
الان لیست رو بروز می کنم Smiley-talk038
  [تصویر:  49-2.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  49-2.gif]

لیست به‌روز شده  1399/10/20

[تصویر:  53.gif]  [تصویر:  53.gif]  [تصویر:  53.gif]  [تصویر:  53.gif]  [تصویر:  53.gif]

عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۷ روز خوب  .................................... در حال جهاد

[تصویر:  53.gif]  [تصویر:  53.gif]  [تصویر:  53.gif]  [تصویر:  53.gif]  [تصویر:  53.gif]

صادقین/ 9 خرداد 99 / 215 روز خوب ................................. در انتظار ستاره بیستم

new Aseman ا/ 27 شهریور 99 / 106 روز خوب ................. در انتظار ستاره دوازدهم

ارادتمند شهدا / 15 آذر 99 / 34 روز خوب ................................. در انتظار ستاره دهم

تـــواب / 14 آبان 99 / 66 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره هشتم

A del ا/ 15 دی 99 / 3 روز خوب ........................................... در انتظار ستاره هفتم

حامدحامد/ ? آبان 99 / شروع روز های خوب  .................................. در انتظار ستاره ششم

mahdimontazer ا/ 27 مرداد 99 / 142 روز خوب .................. در انتظار ستاره چهارم

*شهریار‌* / 19دی99 / شروع روز های خوب .................................... در انتظار ستاره اول

Pirooz2019 ا/ 15 آذر 99 / 3 روز خوب .................................. در انتظار ستاره اول

یا مهدی (عج) / 2 دی 99 / 17 روز خوب ................................. در انتظار 20 روز خوب

دیوار / 15 دی 99 / شروع روز های خوب  ........................................... در انتظار 20 روز خوب

aramesh22g ا / 23 آذر 99 / شروع روز های خوب .................. در انتظار 20 روز خوب

Mahan__pcr ا / 24 آذر 99 / شروع روز های خوب .................. در انتظار 10 روز خوب

ALI1377 ا / ? آذر 99 / شروع روز های خوب ........................ در انتظار 10 روز خوب

Molana ا / 19 دی 99 / ۱ روز خوب ........................ در انتظار 10 روز خوب
دوستانی که اعلام وضعیت نکردن اعلام وضعیتشون رو بکنن تا لیست رو ویرایش کنم 302
مولانا/ 19 دی 99/ یک روز پاکی
نقل قول: سلام و صبح بخیر بچها. [تصویر:  303.gif]
و آقای عاشق فاطمه زهرا ، ممنونم از شما  [تصویر:  302.gif]
آقای ارادتمند شهدا ، دم شما گرم ، بترکه چشم حسود و بخیل  [تصویر:  128fs318181.gif]
یا مهدی عزیز ، انشاالله که پاکیتون همینطور ادامه پیدا کنه و به هدفتون برسید . [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
سلام. 303
ایول به تو Khansariha (69)
در تکمیل صحبت های اقا تواب،
برای رفع اون فشار و استرسی که شب امتحان و در طول امتحانات به آدم وارد می شه راهش برنامه ریزیه.
اینکه به شب امتحان نمونه و در وقتش درسمون رو تموم کنیم خیلی مهمه.
ولی حالا که در اون موقعیت قرار گرفتیم باید حواسمون باشه که نشکنیم.
این جور جاها شیطان و هوای نفس و نقس اماره(تیمی هم کار می کنن Gigglesmile )سعی می کنن شکست رو منطقی نشون بدن و بگن بابا بشکن راحت شی،
بشکن کار کارهات رو بهتر انجام بدی
بشکن راحت تر بتونی درس بخونی
اما همه این ها چیزی جز دروغ نیستن   Swear1
در این مواقع باید از خودمون چند تا سوال بپرسیم:
  1. بشکنم که چی بشه؟
  2. اگر بشکنم می تونم کارهام رو انجام بدم؟
  3. اگر بشکنم جز سستی و خستگی چه چیزی برام حاصل میشه؟
    و در همون زمان اهداف،اعتقادات و دلایل پاکیتون رو مرور کنید 128fs318181و حتی می تونید بیاید اورژانس کانون و یا گروه و با بچه هاحرف بزنید و وسوسه بپره 49-2 مورد بعدی که تنهایی هست هم می تونید با مشغول کردن خودتون به درس و مشق یا یه تفریح و کاری که بهش علاقه داری خودت رو سرگرم کنی 1
دوستان اگه شما هم راهکاری دارید خوش حال میشم بگید Khansariha (8)

بلاخره ایام امتحانات رو همگی تجربه کردن[تصویر:  13.png]
یا مهدی (عج) /آخرین تاریخ روز بد: ۲ دی ۹۹ /تعداد روز های خوبم: 18 روز خوب
ممنون مولانا جان شمام همینطور
ایشالله ک بتونین دوباره طعم پاکی رو بچشین 53 53 53
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۸ روز خوب 
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

دوستان تا قبل از آنکه روی شیر من بالا بیاید بیاین دلایل شکستتون رو بنویسین asabani
انگار باید از اون متن فلفلی رونمایی کنم  45
پاکیم باید زوری باشه Swear1

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان