نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۱۰ روز خوب 

شهریار جان باید بزنی توی گوشش
جدی باش مقابل خ.ا، الان وقتشه که خیلی جدی باشی.

تا وقتی که برگردی به شرایط عادی
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دوستان خوبم؛
امیدوارم حالتون خوب و خوش باشه.

(1399 دي 22، 13:52)new Aseman نوشته است: سلام به رفقای گل قدیم و رفقای جنگنده جدید  53

من از همه عذر خواهی میکنم . ببخشید چند هفته ایه که هم بی اندازه کار دارم . هم حال چندان مساعدی برای اومدن به کانون نداشتم . چندین بار هم تا 

نزدیکی شکست رفتم تو این چند وقته . اما بگمونم نماز اول وقت نجاتم داد .

هرچند از مسابقه گروهی 2 هفته زرد بودم . اما خداروشکر نشکستم و هفته آخرهم سبز بود و الحمدلله اوضاعم بهتره الان .

آسمان / 27 شهریور / 114 روز و خداوند عزو جل را میلیاردها بار شکر/

خداروشکر از تلاش رفقای گلم مثل مهدی منتظر و ارادتمند شهدا و صادقین و تواب گل و عاشق عزیز و کامنت های زیباتون حسابی انگیزه میگیرم .

ممنون از همتون 53

من از این نفس، از این بی سر پا خسته شدم

خودم از دست خودم آه خدا خسته شدم

اینکه هر روز بیایم تو مرا عفو کنی
بروم باز خطا پشت خطا خسته شدم

خداوند پشت و پناهتون/

- به به ؛ آسمان گروهمون داره 4 ماه پاکــــــــی رو تجربه میکنه  317
آسمان جان، خیلی خوبه که مشعولبت زیادی داری، و وقتت پر هست و این میتونه توی مسیر پاکیت هم کمک کنه. اما از طرفی باید حواسمون باشه گاهی خستگی زیاد هم میتونه ما رو تو دام بیندازه. پس حتماً مراقبت هامون در همه حال باید صورت بگیره. حتی وقتهایی که خیلی کار داریم و اصلا وقت باقی مونده ای برای فکر کردن به خودارضایی و عواملش نداریم.
داداشم این که میگی نزدیک شکست رفتی؛ اینا همه اخطار هست. مثله کارت زرد تو فوتبال؛ پس اگه دوباره خطا کنیم احتمال داره اوضاع خرابتر از این بشه. مراقبت ها رو جدی تر بگیر؛ همین که 100 روز اول رو خیلی قرص و محکم گذروندی؛ بی خیال مراقبت ها نشو و برای عدم فراموشی هم به دنبال یه انگیزه باش. شاید یه پاداشی که دوست داری به خودت بدی؛ واسه 120 روزگی بسیار عالی باشه. حتی اگه باعث بشه یه روز از کار و ... دست بکشی.
مراقب خودت باش آسمان جان؛ ان شاء الله همیشه آفتابی باشی.  302

(1399 دي 22، 17:12)*شهریار‌* نوشته است: شهریار / ۰

(1399 دي 22، 17:29)*شهریار‌* نوشته است: باید چیکار کنم

- اهورا جان؛ ناراحت شدم. اگه جلوشو نگیریم احتمال سریالی شدن هست. داداشم من شرایطت رو کاملا نمیدونم و مطمئناً کسی جزء آدم خودش نمیتونه درک کنه که از کجا و چی ضربه میخوره. تو پست بعدیم یه چیزایی مینویسم واسه خودم. اونا رو بخون ان شاء الله کمک ساز باشه. مراقب خودت باش  302

(1399 دي 22، 18:32)ارادتمند شهدا نوشته است: ارادتمند / 15 آذر / 37 روز پاک Gol

الحمدلله [تصویر:  Gol.gif]
ارادتمند در حال جهاد
گهی پشت به زین ، گهی زین به پشت..

- به به ؛ علیرضا پیشاپیش چـــــــــــــــــــــله طیب و پاکت مبارک باشه  2uge4p4 Confetti خیلی عالیه پسر  Khansariha (69)  مراقب خودت باش  302
(1399 دي 22، 21:12)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۱۰ روز خوب 

شهریار جان باید بزنی توی گوشش
جدی باش مقابل خ.ا، الان وقتشه که خیلی جدی باشی.

تا وقتی که برگردی به شرایط عادی

ایول عاشق جان.

گام اول بسیار محکم و با قدرت.

میریم واسه گام دوم.

مراقب خودت باش  302
سلام . 
مولانا / 19دی 99/سه روز پاکی . Khansariha (69)
دیوار / 15 دی / 7 روز خوب

تازگی، یه کتابی شروع کردم به خوندن به اسم عادت های اتمی (خرده عادت ها)؛ از جیمز کلییر.
از اسمش معلومه چیه.
قبلش یه گفتگو چند ساعته از جمیز کلییر با برایان رز (مجری برنامه) دیدم.

تو این گفتگو کلییر در رابطه با عادت ها و همچنین کتابش توضیحاتی داد.

یه جایی گفت: اولین کار و پیشنهادش واسه ایجاد یه عادت خوب و رهایی از عادت بد اینه که شرایط محیطی رو تغییر بدیم و محیط رو دوباره طراحی کنیم. حتی با کارهای کوچیک و به ظاهر کم اهمیت.
یه مثال از خودش زد و گفت: مقداری سیب خریده بودم، و اونو تو طبقه پایین یخچال گذاشتم. بعد از مدتی که فقط کمی از اون سیب رو استفاده کرده بودم؛ بقیش پوسیده شد و دور ریختم و ناراحت بودم که چرا هم پولم رفته و هم سیب. کاری که دفعه بعدی کردم سیبی رو که خریدم رو تو ظرفی و روی میز گذاشتم و چون چشمم بهش میخورد؛ همش رو مصرف کردم. (طراحی دوباره محیط).

از دوستش مثالی زد که عادت داشت شب ها بر خلاف میلش از اینترنت استفاده کنه. کاری که کرد؛ یه سه راهی تایمر دار خرید و تایمرش رو، روی ساعت 10 شب تنظیم کرد و مودم رو به اون وصل کرد. هر شب برق اون سه راهی قطع میشد و همین کار کوچیک باعث میشد که شخص دیگه از نت مصرف نکنه. (هر چند میتونست خودش هر شب بره مودم رو خاموش کنه، اما تغییر محیط رو به قدرت اراده خودش ترجیح داد).

در رابطه با شخصی که الکل مصرف میکنه صحبت کرد و گفت اگه شخص بطری های مشروب رو به جای دم و دست بودن داخل طبقه ی پایین یخچال بذاره؛ همین تغییر کوچیک میتونه کمک کننده باشه که خیلی کمتر الکل مصرف کنه.

یه جایی در رابطه با اعتیاد گفت؛ هر چند به طور تخصصی وارد بحث اعتیاد ( یا رفتاری های اجباری اعتیاد گونه)؛ نشد؛ اما اشارات جالبی بهش داشت. گفت شخصی که الکلی (اعتیاد به الکل) هست؛ اگه قوطی های مشروب رو بذاره تو طبقه پایین یخچال، هنوز اونقدری فشار و حالت اجبار روش هست که بازم بره قوطی ها رو از یخچال در بیاره و مثل قبل مصرف کنه. این شخص باید محیطش رو شدید تر و بی رحمانه تر تغییر بده و دوباره طراحی کنه.

برایان (مجری برنامه) هم گفت که من قبلاً اعتیاد به هروئین داشت و یکی از کارهای که در زمینه بهبودی بهش کمک کرده بود ؛ ترک شهر نیویورک بود... .

اینا رو واسه این نوشتم که گام اول واسه ما که یه عادت بد (خودارضایی یا پورن)؛ و یا حالت اجبار (اعتیاد) به خودارضایی یا پورن و مستهجن داریم، میتونه طراحی دوباره محیط باشه. تغییر محیط راحتتر از قدرت اراده خودمون هست.

اگه اینا اونقدر پیشرفت کردن و به رفتار اجباری (اعتیاد) تبدیل شدن پس منجر به شرطی سازی مغز شدن؛ در این صورت نقش طراحی دوباره محیط خیلی مهم تر از قبل میشه تا شرطی زدایی و شرطی سازی دوباره مغز با چیزهای خوب توی ما صورت بگیره.

اگه تنها میشم سمت خودارضایی یا پورن کشیده میشم؛ چون دفعات قبل مواقع تنهایی ای بوده که سمت پورن رفتم و خودارضایی کردم و مغزم به پاداش فراوونی دست یافته (ارگاسم پاداش فراوونی رو واسه مغز به همراه داره)؛ پس بین من و پورن و خودارضایی شرطی سازی شده. شرطی زدایی میتونه این باشه که تموم تلاشم صورت بگیره تا مدتی تنها نباشم و وقتی این عادت های بد تا حدی از من فاصله گرفت؛ دوباره مدتی تنها بودن رو تجربه کنم البته با ایجاد عادت های خوب (شرطی سازی دوباره).

شرطی سازی مغز در رابطه با خودارضایی و یا پورن تو افراد معمولا میتونه همراه با ابزاها (کامپیوتر، فیلـــــــــتر ش ـــ کن، اینستاگرام، تلگرام، یوتیوب، اینترنت، محتوای اروتیک و ... باشه)؛ میتونه با احساسات (اضطراب، ترس، استرس، غم، عصبانیت، شادی، خوشحالی و ... ) باشه؛ میتونه با افکار مختلف باشه و میتونه با خیلی چیزهای دیگه صورت بگیره که تو اشخاص میتونه متفاوت باشه.
(1399 دي 22، 21:43)Molana نوشته است: سلام . 
مولانا / 19دی 99/سه روز پاکی . Khansariha (69)

ای والله مولانا جان؛ عالیه پسر ؛ دمت گرم  49-2 317 با قدرت پیش به سوی گام اول ؛  Khansariha (69)
(1399 دي 22، 0:25)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / 9 روز خوب 

سالم داداش گلم،خیلی خیلی خوشحالم ک میبینم دوباره مدیرمون جون گرفته و پوزه شیطان ب خاک مالیده ایشالله تا آخر همینطور مقاومت ب خرج بدی و همیشه تو تمام مراحل زندگیت مث این یکی سربلند و موفق باشی.

ان شاء الله...  53 53 53
(1399 دي 21، 23:33)صادقین نوشته است:
(1399 دي 21، 23:30)یا مهدی (عج) نوشته است: یا مهدی (عج) /آخرین تاریخ روز بد: ۲ دی ۹۹ /تعداد روز های خوبم: ۱۹ روز خوب

سلام
ماشاءالله داداشKhansariha (69)
خدا رو شکر در مسیر پاکی محکم و استوار هستی1

به امید موفقیت های بهتر و بیشترGol
یا علی
یه دنیا ممنون 53 53 53
(1399 دي 22، 13:52)new Aseman نوشته است: سلام به رفقای گل قدیم و رفقای جنگنده جدید  53

من از همه عذر خواهی میکنم . ببخشید چند هفته ایه که هم بی اندازه کار دارم . هم حال چندان مساعدی برای اومدن به کانون نداشتم . چندین بار هم تا 

نزدیکی شکست رفتم تو این چند وقته . اما بگمونم نماز اول وقت نجاتم داد .

هرچند از مسابقه گروهی 2 هفته زرد بودم . اما خداروشکر نشکستم و هفته آخرهم سبز بود و الحمدلله اوضاعم بهتره الان .

آسمان / 27 شهریور / 114 روز و خداوند عزو جل را میلیاردها بار شکر/

خداروشکر از تلاش رفقای گلم مثل مهدی منتظر و ارادتمند شهدا و صادقین و تواب گل و عاشق عزیز و کامنت های زیباتون حسابی انگیزه میگیرم .

ممنون از همتون 53

من از این نفس، از این بی سر پا خسته شدم

خودم از دست خودم آه خدا خسته شدم

اینکه هر روز بیایم تو مرا عفو کنی
بروم باز خطا پشت خطا خسته شدم

خداوند پشت و پناهتون/

ان شاء الله همینطور محکم و استوار ب راهتون ادمه بدید  53
سلام ب همه...
یا مهدی (عج) /آخرین تاریخ روز بد: ۲ دی ۹۹ /تعداد روز های خوبم: ۲۰ روز خوب
ممنون آقا دیوار مطالب خیلی خوبی بود Thankyou
شهریار جان واقعا ناراحت شدم هیچ مشکلی نداره دوباره پر قدرت بر گرد ب مسیر پاکی داداش گلم مطمئنم ک موفق میشی شک نکن ۱۰۰ تا صلوات برا دوباره برگشتنت ب مسیر پاکی میفرستم ایشالله ک درست میشه 53  53 53
تواب/ ۱۴ آبان ۹۹ / ۶۹ روز
ارادتمند / 15 آذر / 37 روز پاک 53

الحمدلله 53
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / 11 روز خوب
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام بچه ها ؛ ان شاء الله حس و حالتون خوب باشه

(1399 دي 22، 23:39)یا مهدی (عج) نوشته است: سلام ب همه...
یا مهدی (عج) /آخرین تاریخ روز بد: ۲ دی ۹۹ /تعداد روز های خوبم: ۲۰ روز خوب
ممنون آقا دیوار مطالب خیلی خوبی بود Thankyou

- چه خبر خوبی امشب دریافت کردیم؛ محمدرضا جان به بیســـــــت رو خوب و پاک و طیب رسیده. قله دوم رو فتح کرده. Khansariha (46)  مبارکا باشه عزیز؛ تبریک میگم. ماشاءالله. با همین فرمون تلاش واسه یه ماههههه شدن. ای ول.  Confetti

(1399 دي 23، 10:13)تـــواب نوشته است: تواب/ ۱۴ آبان ۹۹ / ۶۹ روز

- اعلام وضعیت های تــــــواب رو که میبینم کلی انرژی و حال خوب دریافت میکنم. میدونم که پشت این روزهای خوب کلی تلاش و استقامت و پایداری نهفته هست. دمت گرم تواب جان و ممنونم بابت اعلام وضعیت عالیت.  302

(1399 دي 23، 18:49)ارادتمند شهدا نوشته است: ارادتمند / 15 آذر / 37 روز پاک 53

الحمدلله 53

- شمارش معکوس شروع شده. 317  میریم که داشته باشیم یه چلهههههههه پاک علیرضاییییی رو. دمت گرم. ماشاءالله  49-2

(1399 دي 23، 20:49)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / 11 روز خوب

- به به ؛ عاشق جان عالی و عالی و عالی ؛ جفت 1 ، چشم به هم بزنی میشه جفت شیش ان شاء الله. دمت گرم.  Khansariha (69)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان