نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

Heart 
(1399 اسفند 22، 0:36)صادقین نوشته است: سلام

عید سعید مبعث مبارک بادGol

به اعضای جدید گروه آقای mohammad1400 و آقای 0gomnam0 خوش آمد عرض می کنم49-249-2
-----
ماشاءالله به تلاش همگی دوستان خوبمKhansariha (18)
محکم و قوی به مسیر پاکی ادامه بدیدKhansariha (69)
یا علی

سلام ممنونم محبت دارین. 53 53

(1399 اسفند 20، 23:57)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۶۸ روز خوب  .................................... در حال جهاد

(1399 اسفند 20، 20:55)mohammad1400 نوشته است: سلام خدمت همه شما دوستان از دیدن همچین فضا و بستری برای ترک این مرض هم برای خودم و هم برای دوستان خیلی خوشحالم خیلی دوست داشتم این مشکلمو همراه و به کمک کسی حل کنم ولی خجالت میکشیدم واقعا بابت این موضوع خوشحالم.

محمد / 20 اسفند/ 0 روز پاکی

سلام داداش محمد
خیلی خوش اومدی به کانون

از خودت بیشتر برامون بگو 53

سلام ممنونم محبت دارید. 53 53 53
والله چی بگم اوضاع منم چند سال جوریه که تنهایی نمیتونم این مشکلو حل کنم امیدوارم همراه یه جمع با اراده و خوب جلو برم .
ارادتمند شهدا / 29 بهمن / 23 روز خوب
الحمدلله 53
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / 69 روز خوب  .................................... در حال جهاد

نقل قول: سلام ممنونم محبت دارید. [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]
والله چی بگم اوضاع منم چند سال جوریه که تنهایی نمیتونم این مشکلو حل کنم امیدوارم همراه یه جمع با اراده و خوب جلو برم .

خوش اومدی داداش
منتظر فعالیت خوبت توی کانون هستیم 302
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام به همه، من برگشتم   4chsmu1

اول از همه خیر مقدم میگم به محمد جان و آقای گمنام عزیز که تازه به گروه پیوستن 49-2 ، هر چند من هم چندان سابقه ای در انجمن ندارم ولی به جرأت می تونم بگم شما مهم ترین گام رو برای ترک برداشتین پس حسابی بهتون تبریک می گم

------------------------------ سه روز گذشته --------------------------

تو این چند روز سعی کردم کمی به خودم استراحت بدم و بیشتر فکر کنم به کارهایی که کردم، خدا رو شکر با تمام اشتباهاتی که داشتم بازم الان سر پام و دوباره اومدم تا این بار محکم تر به قولهایی که به خدای خودم دادم عمل کنم  Khansariha (69)

راستش واقعا اگر این انجمن و این گروه نبود نمی دونستم باید چیکار کنم، ممنونم بچه ها به خاطر بودنتون و انرژی های خوبی که میدین 
بازگشت / 19 اسفند / 3 روز خوب[b]Confetti  (و قول میدم تا آخر امروز هم به امید خدا پاک بمونم)

[/b]
[تصویر:  01_min.jpg]
محمد/20 اسفند/2 روز پاکی

به امید تو...
دست ورزی شکست محسوب نمیشه یا باید از اول ادامه داد؟
(1399 اسفند 23، 20:15)ارادتمند شهدا نوشته است: دست ورزی شکست محسوب نمیشه یا باید از اول ادامه داد؟

سلام داداشم
طبق قوانین اعلام وضعیت، نباید دست ورزی صورت بگیره.
داداشم روزهای پاک رو ادامه بده ولی دیگه این کار رو انجام نده302
ان شاء الله روزهای خوبت ادامه دار باشهKhansariha (69)
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۶۹ روز خوب  .................................... در حال جهاد

خداحافظی

سپاس شده توسط
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۷۰ روز خوب  .................................... در حال جهاد

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1399 اسفند 23، 2:48)bazgasht نوشته است: سلام به همه، من برگشتم   4chsmu1

اول از همه خیر مقدم میگم به محمد جان و آقای گمنام عزیز که تازه به گروه پیوستن 49-2 ، هر چند من هم چندان سابقه ای در انجمن ندارم ولی به جرأت می تونم بگم شما مهم ترین گام رو برای ترک برداشتین پس حسابی بهتون تبریک می گم

------------------------------ سه روز گذشته --------------------------

تو این چند روز سعی کردم کمی به خودم استراحت بدم و بیشتر فکر کنم به کارهایی که کردم، خدا رو شکر با تمام اشتباهاتی که داشتم بازم الان سر پام و دوباره اومدم تا این بار محکم تر به قولهایی که به خدای خودم دادم عمل کنم  Khansariha (69)

راستش واقعا اگر این انجمن و این گروه نبود نمی دونستم باید چیکار کنم، ممنونم بچه ها به خاطر بودنتون و انرژی های خوبی که میدین 
بازگشت / 19 اسفند / 3 روز خوب[b]Confetti  (و قول میدم تا آخر امروز هم به امید خدا پاک بمونم)

[/b]

سلام
داداشم خوشحالم بابت تلاشت و اهمیتی که برای پاکی، ارزش قائل هستیKhansariha (69)
امیدوارم نقطه ضعف هات رو شناسایی کرده باشی و دنبال جایگزین خوب باشی128fs318181

(1399 اسفند 23، 11:05)mohammad1400 نوشته است: محمد/20 اسفند/2 روز پاکی

به امید تو...

سلام
ماشاءالله به شما محمد جان49-2
منتظر روزهای خیلی خوبت هستیم.

همگی موفق باشید.
یا علی
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
تواب/ ۱۴ آبان ۹۹ / ۱۳۱ روز 

با سختی های فراوان ...
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۷۱ روز خوب  .................................... در حال جهاد

خداحافظی

سپاس شده توسط
 سلام به دوستان عزیز، 303 

عضو جدید گروه صراط مستقیم
 آقای Matin97   49-2

بهشون خوش آمد میگیم. 53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
(1399 اسفند 25، 23:08)شازده کوچولو نوشته است: سلام به دوستان عزیز، 303

عضو جدید گروه صراط مستقیم
آقای Matin9749-2

بهشون خوش آمد میگیم.53

سلام
از داداش شازده ممنونیم302

داداش Matin97 به کانون و گروه صراط خیلی خوش اومدی49-2
ان شاء الله در کنار هم روزهای خوبی رو سپری خواهیم کردKhansariha (69)
منتظر حضور و فعالیتت هستیم128fs318181
یا علی
نقل قول: سلام

داداشم خوشحالم بابت تلاشت و اهمیتی که برای پاکی، ارزش قائل هستی[تصویر:  khansariha%20(69).gif]
امیدوارم نقطه ضعف هات رو شناسایی کرده باشی و دنبال جایگزین خوب باشی[تصویر:  128fs318181.gif]

ممنونم ازت صادقین عزیز  53
راستش می دونم شاید اینجا دقیقا محل نوشتن تجربیاتم نباشه Hanghead ، اما فکر می کنم تجربه ای که داشتم یه درس خیلی بزرگ  مهم داد و اونم اینه که شیطان کار خودش رو با یک صدای بسیار آروم شروع می کنه، درست زمانی که در نقطه ی عطف زندگی مون هستیم، درست همون زمانی که احساس می کنیم شیطان و نفسمون رو شکست دادیم، شیطان برنامه خودش رو آروم و با گام های خیلی خیلی کوچیکی شروع می کنه طوری که اولین گام اون اصلا گناه و انحراف به نظر نمیاد! ولی با پیروی از اولین گام جذب گام های بعدی اون میشیم و نهایتا...
برای همین هست که خدا میگه "از گام های شیطان پیروی نکنید"، به نظر من این قوی ترین تکنیک شیطان برای منحرف کردن ماست و بهترین راه اینه که همون گام اولی و کوچیکی شیطان برامون تدارک دیده رو نادیده بگیریم.
 می دونم که این مسئله برای خیلی ها بدیهی و پیش پا افتاده به نظر میرسه Hanghead Shy ولی من بارها از همین طریق شکست خوردم و امیدوارم خدا بهم کمک کنه تا بتونم اینبار از پسش بربیام Khansariha (69)

نقل قول: سلام به دوستان عزیز، [تصویر:  303.gif] 

عضو جدید گروه صراط مستقیم
 آقای Matin97   [تصویر:  49-2.gif]

بهشون خوش آمد میگیم. [تصویر:  53.gif]

منم خوش آمد می گم به Matin97 عزیز 49-2 53، و امیدوارم بتونیم کنار هم روزهای درخشانی رو در گروه سپری کنیم
به امید پاکی همیشگی 

-------------------------------------------------------------------------

بازگشت / 19 اسفند / 6 روز پاک خدا رو شکر

قول میدم به امید خدا تا انتهای امروز هم پاک بمونم  317

[تصویر:  01_min.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان