نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

«بسم الله الرحمن الرحیم»

[تصویر:  55.jpg]

اعلام وضعیت ها

لیست به‌روز شده  1399/12/29
53  53  53  53  53

عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / 74 روز خوب  .................................... در حال جهاد

53  53  53  53  53

صادقین/ 9 خرداد 99 / 294 روز خوب ........................... در انتظار ستاره بیست و دوم

new Aseman ا / 27 شهریور 99 / 178 روز خوب ................ در انتظار ستاره چهاردهم

53  53  53  53  53

ارادتمند شهدا / 29 بهمن 99 / 23 روز خوب ........................... در انتظار ستاره یازدهم

تـــواب / 14 آبان 99 / 135 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره دهم

53  53  53  53  53

حامدحامد/ 18 بهمن 99 / 3 روز خوب  ................................... در انتظار ستاره ششم

mehdirad ا / ؟ ؟ 99 / 171 روز خوب .................................... در انتظار ستاره پنجم

53  53  53  53  53

bazgasht ا / 19 اسفند 99 / 8 روز خوب .............................. در انتظار 30 روز خوب

bahman26 ا / 7 اسفند 99 / 10 روز خوب ............................ در انتظار 20 روز خوب

دیوار / 24 بهمن 99 / 7 روز خوب  ....................................... در انتظار 20 روز خوب

mohammad1400 ا / 20 اسفند 99 / 5 روز خوب ................... در انتظار 10 روز خوب

9531338 / 17 مهر 99 / 1 روز خوب ................................... در انتظار 10 روز خوب

Matin97 ا / ؟ اسفند 99 / شروع روزهای خوب ...................... در انتظار 10 روز خوب

0gomnam0 ا / ؟ اسفند 99 / شروع روزهای خوب .................. در انتظار 10 روز خوب
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۷۵ روز خوب  .................................... در حال جهاد

علیرضا جان یه خبری از خودت به ما بده برادر 302
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

با سلام خدمت اعضاء و مديران محترم گروه صراط مستقیم. 
پیشاپیش حلول سال جدید رو به همه شما تبریک میگم 53

اگه امکان داره بنده رو در گروه خوبتون عضو کنید . 

1- نام کاربری: azad63
2- جنسیت:  مرد 
3- سن:36
4- بیشترین رکورد ترک: 18روز 
5- نام گروه: صراط مستقیم. 

امیدوارم بتونم با کمک شما حالمو خوب کنم. 

آزاد63 / 30 اسفند/0روز خوب.
 أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ

آگاه باشید، تنها با یاد خدا دلها آرامش مییابد!  

وَالَّذِينَ عَمِلُواْ السَّيِّئَاتِ ثُمَّ تَابُواْ مِن بَعْدِهَا وَآمَنُواْ إِنَّ رَبَّكَ مِن بَعْدِهَا لَغَفُورٌ رَّحِيمٌ. (الأعراف . آیه 153)

و كسانى كه مرتكب گناهان شدند آنگاه توبه كردند و ايمان آوردند قطعا پروردگار تو پس از آن آمرزنده مهربان خواهد بود.
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۷۸ روز خوب  .................................... در حال جهاد

سلام آزاد جان

خوش اومدی به گروه... 53

خب رفقا من یه چله دیگه رو هم گذورندم خدا رو شکر.
توی این چله علاوه بر این که به پروژه ام پرداختم،
مطالعه غیر درسی روزانه داشتم، سعی کردم نمازهام رو بهتر کنم و به صورت روزانه قران رو مرور کردم.
همچنین کنترل نگاه و ذهن هم اعلام وضعیت می کردم،

ان شاء‌ الله از هفته آینده باید برنامه جدیدی برای خودم داشته باشم،
فعلا همین برنامه قبلی رو ادامه می دم، به علاوه این که به خاطر ماه شعبان صلوات و مناجات شعبان رو هم روزانه می خونم.

خدا رو شکر، امیدوارم تا آخر هفته مقاله ام هم تموم بشه.

رفقا شما هم اگر دوست داشتید مشارکت کنید. Khansariha (46)

خداحافظی

سلام دوستان
سال نو مبارک
من تو این گروه ثبت نام کردم
اوضاع پاکیم به شدت خرابه
سعم میکنم بهتر بشم
ببینم چه موقعی اجازه شروع فعالیت میدن
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سلام 53

آقای بازگشت به خاک به گروه صراط مستقیم پیوستند.
با آرزوی موفقیت و آرامش برای ایشان و همه اعضا 303

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1399 اسفند 30، 23:32)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۷۸ روز خوب  .................................... در حال جهاد

سلام آزاد جان

خوش اومدی به گروه... 53

خب رفقا من یه چله دیگه رو هم گذورندم خدا رو شکر.
توی این چله علاوه بر این که به پروژه ام پرداختم،
مطالعه غیر درسی روزانه داشتم، سعی کردم نمازهام رو بهتر کنم و به صورت روزانه قران رو مرور کردم.
همچنین کنترل نگاه و ذهن هم اعلام وضعیت می کردم،

ان شاء‌ الله از هفته آینده باید برنامه جدیدی برای خودم داشته باشم،
فعلا همین برنامه قبلی رو ادامه می دم، به علاوه این که به خاطر ماه شعبان صلوات و مناجات شعبان رو هم روزانه می خونم.

خدا رو شکر، امیدوارم تا آخر هفته مقاله ام هم تموم بشه.

رفقا شما هم اگر دوست داشتید مشارکت کنید. Khansariha (46)

سلام .
ممنونم برادر عزیزم. 53 53

چه برنامه خوب و پر برکتی.

إن شاء الله كه ما هم بتونيم همچین برنامه ای رو پیاده کنیم

بنده شاغلم و سال گذشته هم وارد مقطع بالاتر تحصیلی شدم. امیدوارم بتونم در کنار درس و کار و خانواده، بیشتر عبادت کنم و یاد خدا باشم.

بعضی وقتا بخاطر این معضل خ. ا  اینقدر از خودم متنفر میشدم که تا حد فکر کردن به خودکشی هم پیش رفتم !!

اما خدا رو شکر از دیروز که اومدم اینجا حالم خیلی خیلی بهتر شده .
 أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ

آگاه باشید، تنها با یاد خدا دلها آرامش مییابد!  

وَالَّذِينَ عَمِلُواْ السَّيِّئَاتِ ثُمَّ تَابُواْ مِن بَعْدِهَا وَآمَنُواْ إِنَّ رَبَّكَ مِن بَعْدِهَا لَغَفُورٌ رَّحِيمٌ. (الأعراف . آیه 153)

و كسانى كه مرتكب گناهان شدند آنگاه توبه كردند و ايمان آوردند قطعا پروردگار تو پس از آن آمرزنده مهربان خواهد بود.
سلام،
آقای Azad63 ، عضو جدید گروه صراط مستقیم هستند.

با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
303
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

بسم الله الرحمن الرحیم

بازگشت به خاک - 1400/1/1 - 1 روز خوب

تقویت اراده انشالله !
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سلام دوستان خوبم
سال نو مبارک1
ان شاء الله در سال جدید، موفقیت های ماندگار و زندگی سراسر نور و برکت داشته باشیدGol

ورود برادر آزاد و برادر بازگشت به خاک رو به گروه صراط مستقیم خیر مقدم عرض می کنم302
ان شاء الله بتونیم در این جمع به پاکی برسیم.
و در تمام ابعاد زندگی موفقیت های پر خیر و برکت داشته باشیم.

از هر دو برادر گرامی درخواست می کنم اول این مسیر، اهداف پاکی تون رو در این تاپیک بنوسید.
و همین طور در همین گروه برامون بگید چه موانعی در مسیر پاکی دارید.

به خاطر برگشتتون به کانون و حضورتون در گروه صراط خیلی خوشحالم49-2
یا علی
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
منم سلام میکنم خدمت صادقین دوست قدیمی و گل خودم

از آقای مهدوی هم کمال تشکر رو دارم برای راهنمایی من تو سیستم جدید کانون

اهداف من اینه که خب اون دنیا جهنمی نشم و آبروی اهل بیت رو نبرم

موانع : بیکاری قبل خواب و فکر کردن به مسائل بیخود در ساعاتی از روز که باعث ایجاد فشار (کشش به سمت گناه) قبل خواب یا بیداری نصف شب مییشه

برنامه ام تقویت اراده است و مخصوصا مواردی که اختیار دارم و کنترل دارم روشون

تاریخ دقیق پاکیم یادم نیست واسه همین از 1 شروع میکنم
ارادتمند / 1 فروردین / 1 روز خوب
(1400 فروردين 1، 13:44)بازگشت به خاک نوشته است: منم سلام میکنم خدمت صادقین دوست قدیمی و گل خودم

از آقای مهدوی هم کمال تشکر رو دارم برای راهنمایی من تو سیستم جدید کانون

اهداف من اینه که خب اون دنیا جهنمی نشم و آبروی اهل بیت رو نبرم

موانع : بیکاری قبل خواب و فکر کردن به مسائل بیخود در ساعاتی از روز که باعث ایجاد فشار (کشش به سمت گناه) قبل خواب یا بیداری نصف شب مییشه

برنامه ام تقویت اراده است و مخصوصا مواردی که اختیار دارم و کنترل دارم روشون

سلام
زنده باشی داداش. منم خوشحالم دوباره اومدی کانونKhansariha (69)
ان شاء الله روزهای خوب و عالی در پیش داشته باشی.

ممنونم که اهداف و موانع رو گفتی.
می شه قبل از خواب با ذکر و دعا و یا خوندن مطالبی که برامون مفیده خودمون رو مشغول کنیم.
مهم اینه آرامش داشته باشیم و با آرامش به خواب بریم.
و تا زمانی که کاملاً خواب به چشمامون نیموده خودمون رو مشغول کنیم و بعد به رخت خواب بریم.

در مورد مواردی که باعث فکر کردن می شه. چه جایگزینی می تونی داشته باشی داداش؟
تقویت اراده و اقدام و حرکت در این مسیر خیلی مهمه.
برامون از برنامه تقویت اراده ات هم بگو داداش128fs318181
منتظر فعالیت های خوب و عالی شما هستیم.

(1400 فروردين 1، 9:15)Azad63 نوشته است: سلام .
ممنونم برادر عزیزم. 53 53

چه برنامه خوب و پر برکتی.

إن شاء الله كه ما هم بتونيم همچین برنامه ای رو پیاده کنیم

بنده شاغلم و سال گذشته هم وارد مقطع بالاتر تحصیلی شدم. امیدوارم بتونم در کنار درس و کار و خانواده، بیشتر عبادت کنم و یاد خدا باشم.

بعضی وقتا بخاطر این معضل خ. ا  اینقدر از خودم متنفر میشدم که تا حد فکر کردن به خودکشی هم پیش رفتم !!

سلام
برادر خیلی خوبه که شاغل هستی و داری برای زندگی بهتر تلاش می کنی.

درسته گناه صربات سختی به روح انسان وارد کرده و روحمون زخمی شده.
طبیعی هست که شیطان این مواقع بیشتر ناامیدی رو تزریق می کنه و ما رو به خودکشی هم ترغیب می کنه.

خدا رو شکر تونستی تصمیم درست رو بگیری و به کانون اومدی.
امیدوارم همین طور که در مورد اومدن به کانون درست عمل کردی بتونی مصمم و با اراده به هدف های خوبی که داری برسی و عبادت و یاد خدا رو بیشتر در برنامه ات داشته باشی128fs318181
منتظر فعالیت های خوب و عالیت هستیم.

(1400 فروردين 1، 14:35)ارادتمند شهدا نوشته است: تاریخ دقیق پاکیم یادم نیست واسه همین از 1 شروع میکنم
ارادتمند / 1 فروردین / 1 روز خوب

سلام
ان شاء الله این تاریخ برات ماندگار و شیرین باشه داداشKhansariha (69)
خوشحالم دوباره اعلام پاکی هات رو می بینم.

همگی دوستان موفق و پیروز باشید.
یا علی
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۷۹ روز خوب  .................................... در حال جهاد

نقل قول: بعضی وقتا بخاطر این معضل خ. ا  اینقدر از خودم متنفر میشدم که تا حد فکر کردن به خودکشی هم پیش رفتم !!

من هم تجربه این احساس ها رو دارم،
اون لحظات باید به این فکر کنی که شما هم یه روزی می رسه که چند ماه و چند سال پاکی داشته باشی و دیگه حس بد ناشی از خ.ا از بین میره.

(البته این طوری نیست که اگر خ.ا نکنیم تمام مشکلاتمون حل بشه، ولی یکی از مشکلات بزرگ حل میشه)

خوش اومدی به گروه

بازشگت به خاک عزیز، شما هم خوش اومدی.

خداحافظی

سپاس شده توسط
«بسم الله الرحمن الرحیم»

[تصویر:  82.jpg]

اعلام وضعیت ها

لیست به‌روز شده  1400/01/01
53  53  53  53  53

عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 1399 / 79 روز خوب  .................................... در حال جهاد

53  53  53  53  53

صادقین/ 9 خرداد 1399 / 296 روز خوب ........................... در انتظار ستاره بیست و دوم

new Aseman ا / 27 شهریور 1399 / 178 روز خوب ................ در انتظار ستاره چهاردهم

53  53  53  53  53

ارادتمند شهدا / 1 فروردین 1400 / 1 روز خوب ........................... در انتظار ستاره یازدهم

تـــواب / 14 آبان 1399 / 135 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره دهم

53  53  53  53  53

حامدحامد/ 18 بهمن 1399 / 3 روز خوب  ................................... در انتظار ستاره ششم

mehdirad ا / ؟ ؟ 1399 / 171 روز خوب .................................... در انتظار ستاره پنجم

53  53  53  53  53

bazgasht ا / 19 اسفند 1399 / 8 روز خوب .............................. در انتظار 30 روز خوب

bahman26 ا / 7 اسفند 1399 / 10 روز خوب ............................ در انتظار 20 روز خوب

دیوار / 24 بهمن 1399 / 7 روز خوب  ....................................... در انتظار 20 روز خوب

بازگشت به خاک / 1 فروردین 1400 / 1 روز خوب ........................ در انتظار 20 روز خوب

Azad63 ا / 30 اسفند 1399 / شروع روزهای خوب ...................... در انتظار 20 روز خوب

mohammad1400 ا / 20 اسفند 1399 / 5 روز خوب ................... در انتظار 10 روز خوب

9531338 / 17 مهر 1399 / 1 روز خوب ................................... در انتظار 10 روز خوب

Matin97 ا / ؟ اسفند 1399 / شروع روزهای خوب ...................... در انتظار 10 روز خوب

0gomnam0 ا / ؟ اسفند 1399 / شروع روزهای خوب .................. در انتظار 10 روز خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان