نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

سلام خدمت داداش های خوبم
خیلی ممنونم از حضور همه‌ی شما 302

داداش مهدی راد خیلی ممنونم ازت که اومدی گروه Gol
حیفه که با این همه تجربه های خوب پاکی در کنارمون نباشی 53258zu2qvp1d9v

داداش آسمان خیلی ممنونم که ناامید نشدی و اومدی گروه Gol
صحبتت درسته داداش جان. هر چه قدر بیشتر جلو میریم بیشتر پی می بریم که مشکلات تمومی نداره.
راه های زیادی میشه برای حل مشکلات پیدا کرد. فکرهای زیادی میشه داشت. البته همه این راه ها هم معلوم نیست که به نتیجه مطلوب ختم بشه.
میشه هم ساده تر گرفت و با بسیاری از ناهمواری های زندگی کنار اومد. البته کنار اومدن به معنای بی خیال شدن نیست. منظور این هست که زیاد خودمون رو درگیر اضطراب ها نکنیم.
توکل به خدا. ان شاء الله خبرهای خوبی ازت می بینیم داداش جان 128fs318181

داداش سرباز الله هم که با این همه مطالب مفیدش که حاصل تحقیقات گسترده هست، همه مون رو بهره مند کرده 49-2
مطالبی که در مورد قرآن قرار میدی فوق العاده اس. خیلی ممنونم ازت. از مطالبت استفاده می کنیم داداش جان 128fs318181

خیلی ممنونم از داداش یا باب الحوائج بابت زحماتش و فعالیت ها و همراهی های خیلی خوبش در گروه 49-2
ممنونم از لطفت داداش جان. بنده هم در حال تلاش برای پاکی هستم 128fs318181
ماشاءالله شما و دوستان خیلی بهتر از بنده تجربه دارید.
مهم اینه بتونیم مسیر درست رو تشخیص بدیم و حرکت کنیم.

و
خیلی ممنونم از داداش عاشق عزیز که حضورش مایه دلگرمی هست 302

امیدوارم کم کاری هام رو به بزرگواری خودتون ببخشید.
منتظر روزهای خوبتون و توصیف حال و روزتون هستم 302

موفق باشید.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااام
برید کنار انرژی ای نشییییییییییییییییییییییییییییییییییییید
علیرضای جوگیر اومده 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1
Khansariha (48) Khansariha (48) Khansariha (48)
نبینم انرژیا افتاده باشه ها 2uge4p4
موفقیت در کوچه بغلی منتظر ماست Confetti
آقا من تیر رو که حساب نکنیم ولی مرداد و شهریور رو پاک بودم لطفا اگه میشه واسم حسابش کنید و خط امتیازمو ارتقا بدید... انصافا راست میگم 809197ps94ijjhwg
از این به بعد انشاءالله مرتب اعلام وضعیت داریم Khansariha (46) 53
سفیر بهشت / 31 تیر / 70 روز خوب Khansariha (2) 53
[تصویر:  86664549743973185408_zcv8.gif]
سلااااااام بازگشت داداش علیرضا گل را به همه اعضای گل صراط تبریک میگم bliss
همچنین تبریک مجدد برای نامزدی داداش گلمون ان شاءالله خوشبخت بشید داداش جان 2uge4p4
ماشاءالله با پاکی و دست پر هم اومدی داداش الحمدالله Confetti
[تصویر:  82ffe57f-035d-4c9e-8a9c-8cd72ba80bbe_ave6.gif]
بفرمایید جشن هورااااااااااا studsmatta
اقا اون چراغ ها را روشن کنید یه نورافشانی داشته باشیم 2uge4p4 2uge4p4
[تصویر:  ogromnye-bukety17_58y.gif]
ماشاءالله ماشاءالله بش بگید ماشاءالله studsmatta varzesh
دمت گرم داداش جان عشق دلی
بریم سراغ کیک و میوه بخش مورد علاقم 2uge4p4
[تصویر:  jowhareh_galleries_poster_4c6b091a-a765-..._gn1p.jpeg]
[تصویر:  jowhareh_galleries_poster_90c07274-143d-..._2wep.jpeg]
ماشاءالله داداش گلم ما بهت افتخار میکنیم 2uge4p4 Confetti
سلام و درود 

آسمان / 3مهر / 10 روز

نفس آدم خیلی پیچیده اس .

اگه بشناسیش و روش کار کنی میتونی ازش سواری بگیری ولی اگه حواست بهش نباشه میتونه اژدها بشه و دمار از روزگار صاحبش و حتی اطرافیان در بیاره .

حکایت یک عربی که از بغداد میره قطب شمال و یه اژدهای یخ زده باخودش برمیگردونه بغداد تا مردم ببینن . در اثر گرما اژدها زنده میشه و اون مرد عرب و خیلی های دیگه رو میکشه .

نفس ما هم در اثر بی مبالاتی ما شبیه اژدها شده و گاهی اگه در معرض بی احتیاطی های ما قرار بگیره راحت میاد بیرون و فاتحه صاحبش و زحماتش رو یکجا میخونه

پس اگه فعلا نمیتونیم جلوی اژدها وایستیم پس فعلا بهتره ببریمش جاهای سرد  53
مرسییییییییییییییییی داداش بابت جشن و تبریک 128fs318181 Gol Gol Gol
گل برای گل Gol
سلام عرض ادب ان شاءالله حالتون خوب باشه عزیزان دل 302 Khansariha (18)
وقت طلا نیست

53وقت زندگی است

53هیچ چیز با ارزش تر از

53 زندگی نیست

53قدرلحظه هارا بدانیم

53که عمر و زندگی

53المُثنّی ندارد
ان شاءالله با توکل به خدا همیشه در مسیر رو به جلو حرکت کنیم و به گذشته فکر نکینم 53258zu2qvp1d9v
و از تجربیات گذشته برای ساختن اینده استفاده کنیم 49-2

برادر صادقین عزیز
خیلی ممنونم از لطف و محبتی که به بنده دارید ان شاءالله تعالی بتونم به شما خدمت کنم هر کاری بوده وظیفه بوده برادر جان به خاطر کم کاری ها معذرت میخواهم 302 Khansariha (18)
الحمدالله رب العالمین که در مسیر پاکی قدم برمیدارید داداش عزیز 302
ان شاءالله همیشه سلامت باشید 53
بله برادر جان دقیقا نکته اصلی انتخاب راه است البته گاهی انسان راه را میداند و در آن قدم میگذارد ولی به خاطر اولین سختی کوتاه میاید و ناامید میشود راهکار شما برای برون رفت از این ناامیدی چیست؟ Gol

برادر اسمان عزیز
ماشاءالله برادر جان برای 10 روز عالی الحمدالله رب العالمین 2uge4p4
تبریک عزیز دلم ان شاءالله با کنترل نفس به روز های بالاتر هم برسید 53
نکات خیلی عالی بود داداش چه مثال پر معنایی و عجب حکایت زیبایی واقعا همین طور هست باید افسار نفس را قبل از این که برما چیره بشه را بگیریم دست خودمون Khansariha (69)
باید از کار هایی که باعث بزرگ شدن این اژدها میشود را دور بشیم و کار هایی انجام بدیم که نفسمون اسیر بشه مثل دائم الوضو بودن 128fs318181
خیلی خوشحال میشم شما هم راهکار های گره گشا به ما بگید داداش 302
این که اژدها را از خودمون دور کنیم عالیه و یه نگهبان براش بزاریم که جلوتر نیاد و فقط به سمت سرما حرکت کند 49-2
ان شاءالله همیشه موفق باشید 302

برادر سفیر بهشت عزیز
خواهش میکنم عزیز دلم انجام وظیفه هست Confetti
اختیار داری برادر شما باغ گلی Khansariha (96)
داداش جان این روز ها بیشتر مشغول چه کاری هستی به سلامتی Gol
سلام داداش 53
این روزا بیشتر مشغول دست و پنجه نرم کردن با مشکلات شیرین زندگیم!
من زجر کشیدن توی راه خدارو دوست دارم و برام لذت بخشه 2uge4p4
سفیر بهشت / 31 تیر / 72 روز خوب [تصویر:  khansariha%20(2).gif] [تصویر:  53.gif]
(1400 مهر 12، 10:21)سفیر بهشت نوشته است: سلام داداش 53
این روزا بیشتر مشغول دست و پنجه نرم کردن با مشکلات شیرین زندگیم!
من زجر کشیدن توی راه خدارو دوست دارم و برام لذت بخشه 2uge4p4
سلام عزیز دل برادر ان شاءالله همیشه سلامت باشی گل داداش 302
فدات داداشم به نظرت برای این که این سختی ها را به شیرینی تبدیل کنیم چکار باید انجام بدیم 53258zu2qvp1d9v
داداش برای ادامه مسیر ان شاءالله فوق برنامه در نظر داری یه فعلا با همون موارد قبلی برای پاکی ادامه میدی عزیز دل؟ 53
(1400 مهر 12، 15:52)سفیر بهشت نوشته است: سفیر بهشت / 31 تیر / 72 روز خوب [تصویر:  khansariha%20(2).gif] [تصویر:  53.gif]

ماشاءالله داداش گلم ان شاءالله روز به روز پیشترفت کنی داداش جان Khansariha (18)
احسنت به روز های خوبت داداش جان
ایده و نظرت برای این که دچار غرور نشیم چیه داداش جان؟ 302
به نظرت شیرینی ترک کجاست رفیق جان؟ 53258zu2qvp1d9v
چنتا از شیرینی های پاکی را برامون بگو داداش جان Khansariha (96)
سلام به دوستان خوبم
عرض تسلیت به مناسبت ایام آخر ماه صفر.
ان شاء الله عزادارای هاتون مورد قبول حق قرار بگیره.
امیدوارم تونسته باشیم درس های این دو ماه رو سرلوحه مسیر زندگی قرار بدیم.
و تا اول محرم سال آینده یک توشه عالی و پر از عمل صالح رو کسب کنیم.

مهم ترین درس ها ایمان، آزادگی، شرافت، صبر، یاری مظلوم، فداکاری، شجاعت، ایستادگی و توکل بر خدا هست.
این ها مختص به ماه های محرم و صفر نیست. هر لحظه و هر مکان باید در همین مسیر باشیم و فراموش نکنیم.
خدا رو شکر همه مون این ها رو می دونیم ولی دونستن کافی نیست باید عمل کننده باشیم.
-----
داداش سفیر بهشت، شاه داماد جوان هم به گروه برگشته، خوش اومدی داداش خوبم Khansariha (18)
ماشاءالله با دست پر اومدی گروه، خبرهای نامزدی و پاکی، خدا رو شکر.
داداش قدر این لحظات رو بدون و از این حال خوب، مراقبت کن 128fs318181
-----
داداش آسمان، به نکته درستی اشاره کردی.
نفسمون تا وقتی که بر ما تسلط نداشته باشه کار زیادی از دستش برنمیاد.
ولی کافیه طعم کوچکترین لذت ناپاک و آلوده رو بهش بچشونیم، اون وقت هست که کار برامون خیلی سخت میشه.
باید تمرین کنیم که این لذت رو از ذهن و دلمون پاک کنیم داداش خوبم Khansariha (69)
-----
داداش یا باب الحوائج، خیلی ممنونم ازت که همراهی داری و روحیه میدی Khansariha (18)
خدا خیرت بده داداش خوبم 302
در مورد راه حل برون رفت از این ناامیدی، به نظرم مهم ترین راهش صبر و ایستادگی و توکل بر خدا هست.
باید تمرین کنیم که بر طعنه ها، مسخره شدن ها، ناامیدی هایی که به ما تحمیل میشه تا از مسیر درست برگردیم و بر گناه و لذت های حرام و آلودگی ها و فکرها و کارهایی که ما رو از مسیر دور می کنه و بر وسوسه ها صبر کنیم.
هر چه قدر صبرمون رو بالا ببریم و در کوران حوادث امیدمون به خدا رو از دست ندیم، می تونیم بر این ناامیدی ها هم غلبه کنیم.
بایستی حرکت کرد و از کارها و تمرین های کوچک شروع کنیم.

خدا به همه ما کمک کنه.
در پناه خدا سلامت باشید.
یا علی
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
دوستان خوبم؛
لطفاً بگید که نظرتون در مورد ادغام دو گروه صراط مستقیم و سرو چیه؟
(1400 مهر 13، 19:48)صادقین نوشته است: دوستان خوبم؛
لطفاً بگید که نظرتون در مورد ادغام دو گروه صراط مستقیم و سرو چیه؟

سلام داداش جانم
خب از اونجایی که صراط گروه مذهبی ای هست و نظر شخصی بنده این هست که درست نیست که به مذهبی بودنش لطمه وارد بشه و حداقل یه گروه با تم مذهبی باید داشته باشیم
اگر به این لطمه وارد نشه و بقیه هم راضی باشن بنده هم راضیم.
سفیر بهشت / 31 تیر / 74 روز خوب [تصویر:  khansariha%20(2).gif] [تصویر:  53.gif]
نقل قول: سلام به دوستان خوبم
عرض تسلیت به مناسبت ایام آخر ماه صفر.
ان شاء الله عزادارای هاتون مورد قبول حق قرار بگیره.
امیدوارم تونسته باشیم درس های این دو ماه رو سرلوحه مسیر زندگی قرار بدیم.
و تا اول محرم سال آینده یک توشه عالی و پر از عمل صالح رو کسب کنیم.

مهم ترین درس ها ایمان، آزادگی، شرافت، صبر، یاری مظلوم، فداکاری، شجاعت، ایستادگی و توکل بر خدا هست.
این ها مختص به ماه های محرم و صفر نیست. هر لحظه و هر مکان باید در همین مسیر باشیم و فراموش نکنیم.
خدا رو شکر همه مون این ها رو می دونیم ولی دونستن کافی نیست باید عمل کننده باشیم.

سلام عرض ادب داداش گل گلاب ان شاءالله سلامت باشی برادر عزیزم 302
خیلی ممنونم ان شاءالله عزاداری های شما هم مورد قبول درگاه حق قرار گرفته باشه و در سایه اقا امام حسین علیه السلام باشید Gol
ان شاءالله بتونیم در پیشگاه اقا امام زمان ارواحنا فداه روسفید باشیم 53258zu2qvp1d9v
خیلی صحبت زیبایی فرمودین در مورد درس های زندگی واقعا این درس ها باید در جای جای زندگی و در تمام رفتارمون نمایان باشند ان شاءالله تا بتونیم در راه راست قدم بگذاریم 302

نقل قول: داداش یا باب الحوائج، خیلی ممنونم ازت که همراهی داری و روحیه میدی [تصویر:  5.gif]
خدا خیرت بده داداش خوبم [تصویر:  302.gif]
در مورد راه حل برون رفت از این ناامیدی، به نظرم مهم ترین راهش صبر و ایستادگی و توکل بر خدا هست.
باید تمرین کنیم که بر طعنه ها، مسخره شدن ها، ناامیدی هایی که به ما تحمیل میشه تا از مسیر درست برگردیم و بر گناه و لذت های حرام و آلودگی ها و فکرها و کارهایی که ما رو از مسیر دور می کنه و بر وسوسه ها صبر کنیم.
هر چه قدر صبرمون رو بالا ببریم و در کوران حوادث امیدمون به خدا رو از دست ندیم، می تونیم بر این ناامیدی ها هم غلبه کنیم.
بایستی حرکت کرد و از کارها و تمرین های کوچک شروع کنیم.
سلامت باشید برادر عزیزم ان شاءالله خداوند به شما خیر دنیا و اخرت را دهد که حامی ما بوده و هستید عزیز برادر و با درس های بزرگ ما را بهره مند کردید Khansariha (18) Gol
خیلی هم عالی بود این توضیح برادر عزیزم در مورد صبر کردن واقعا همین طور هست باید صبر کرد و برمشکلات ان شاءالله غلبه کرد
راه برون رفت صبر و توکل هست ان شاءالله خدا را در جای جای زندگی و در هر لحظه حس کنیم 63
(1400 مهر 14، 2:34)سفیر بهشت نوشته است: سفیر بهشت / 31 تیر / 74 روز خوب [تصویر:  khansariha%20(2).gif] [تصویر:  53.gif]
ماشاءالله داداش گل گلاب احسنت عزیز دلم 2uge4p4
داداش جان از خوبی های پاکی برامون بگو عزیز جان حال و هوای پاکی چطوره
راستی داداش جان درس و دانشگاه چه خبر عزیز جان؟
 سپاس شده توسط
سلام داداش
خب حال و هوای پاکی که وصف ناپذیره
و در یک کلمه فوق العادست daghighan 53
و اینکه درس و دانشگاهم ترم یک خیلی خوب طی نشد ، ولی خداروشاکرم که خیلی هم آبروریزی نشد ، به هر حال با اون شرایط روحی من همینشم جای شکر داره که اکثر درسا رو پاس شدم.
و اینکه چون مجازی بود میتونستم تقلب کنم و همرو پاس شم با معدل عالی ، منتها ترجیح دادم خودم از پایه بخونم بدون ذره ای تقلب ، و نتیجه رو هم به جون خریدم ، نتیجه ای که با تلاش بوده باشه حتی اگه مشروطم باشه هزار بار بهتر از معدل بالا با تقلبه!
اما ترم دو که هنوز شروع نشده و در شرف شروع شدنش هست
که انشاءالله به امید خدا و با عنایت آقام امام زمان ترم بهتری خواهد بود و تلاش بیشتری میکنیم. 53
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان