نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

هزاران درد

هزاران مشکل
و
هزاران آرزوی برآورده نشده
و هزاران دیگر
تو و برای یک ثانیه خواستن آرامش
و
تو و روی آوردن به خ.ا و یک ثانیه آرامش
و بعد از یک ثانیه آرام گرفتن
تو ، هزاران درد بعلاوه دردی دیگر
کارما /28 تیر /58 روز خوب

بچه ها قرآن و سوال ها فراموش نشه 49-2
مهدی منتظر/۲۸مرداد/۲۸ روز خوب
سلام 
ابتدا عذرخواهی میکنم از همه شما دوستان که همین اول شروع مسابقه گروهی گم و گور شدم 22 راستش چند روزی بود کمی از نظر روحی بهم ریخته بودم و بعدا از مدت کوتاهی دوری از کانون دوباره برگشته بودم که سایت از دسترس خارج شد.
 داشتم تو اینترنت چیزایی سرچ می کردم که ناخودآگاه چندتا عکس جلو چشمم ظاهر شد پ...ن نبود ولی دست کمی ازش نداشت همین امر باعث شد کمی وسوسه شم ولی خدارو شکر سریع از اون احوالات خارج شدم، با ورزش و بعد رفتن به خیابون.
فردای اون روز هم دوباره همون اشتباه نت گردی مجددا تکرار شد و دباره وسوسه ها رو کنار زدم. اما بازم روح و روانم کمی آشفته شد و دیگه حس و حال اومدن به کانون رو نداشتم اما حالا الحمدالله حالم خوبه.

چند روزیه  شدیدا مشغولم و الان که این پست رو ارسال می کنم حدود بیست ساعته بی وقفه مشغول کارم و تا ظهر و شاید شب  احتمالا کار ادامه داره، از دیروز صبح کار منتاژ و بعدش نصب دکوراسیون و  از شب تا چند ساعت دیگه آبیای تو مزرعه(از روی جبر). Khobam . دیگه وقتی برای فعالیت تو کانون باقی نمی مونه اما سعی میکنم گه گداری بیام.

سعید/31مرداد/27
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
(1399 شهريور 26، 5:15)B DeL نوشته است: سلام 
ابتدا عذرخواهی میکنم از همه شما دوستان که همین اول شروع مسابقه گروهی گم و گور شدم 22 راستش چند روزی بود کمی از نظر روحی بهم ریخته بودم و بعدا از مدت کوتاهی دوری از کانون دوباره برگشته بودم که سایت از دسترس خارج شد.
 داشتم تو اینترنت چیزایی سرچ می کردم که ناخودآگاه چندتا عکس جلو چشمم ظاهر شد پ...ن نبود ولی دست کمی ازش نداشت همین امر باعث شد کمی وسوسه شم ولی خدارو شکر سریع از اون احوالات خارج شدم، با ورزش و بعد رفتن به خیابون.
فردای اون روز هم دوباره همون اشتباه نت گردی مجددا تکرار شد و دباره وسوسه ها رو کنار زدم. اما بازم روح و روانم کمی آشفته شد و دیگه حس و حال اومدن به کانون رو نداشتم اما حالا الحمدالله حالم خوبه.

چند روزیه  شدیدا مشغولم و الان که این پست رو ارسال می کنم حدود بیست ساعته بی وقفه مشغول کارم و تا ظهر و شاید شب  احتمالا کار ادامه داره، از دیروز صبح کار منتاژ و بعدش نصب دکوراسیون و  از شب تا چند ساعت دیگه آبیای تو مزرعه(از روی جبر). Khobam . دیگه وقتی برای فعالیت تو کانون باقی نمی مونه اما سعی میکنم گه گداری بیام.

سعید/31مرداد/27

سعید جان! امیدوارم روزهای پاکی فراوونی در پیش داشته باشی. آفرین که تونستی از این سد بگذری..ببین ذهن ما همیشه دنبال کاتالیزور هست برای شکستن..یعنی کم پیش میاد یک دفعه بریم سایتِ پ.و.ر.ن ..اول یه کمی عکس های هنجارشکن میبینیم..یه کمی عکس هایی میبینیم که حالت بینابینی داره..بعد همین ها کم کم شرایط رو آماده می کنه برای اینکه بریم سراغ پ.و.ر.ن و خ.ا.. خیلی خوبه که بتونیم تو همون مرحله ی اول خفه کنیم قضیه رو..مثل همین کار درستی که شما کردی..

خسته نباشی از این همه کار.. کار زیاد مثل یه شمشیر دو لبه میمونه..از یه طرف خوبیش اینه که انقدر درگیری به سراغ پ.و.رن و خ.ا نمیری..ولی از یک طرف دیگه خودِ خستگیِ زیاد گاهی عامل این میشه که بخوای نارضایتی از حالت رو با تماشای پ.و.ر.ن یا خ.ا عوض کنی. پس سعی کن حتما استراحت خوبی هم داشته باشی و وسط این کارها یه تفریح های سالمی هم برای خودت در نظر بگیری.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
سعید / 22 شهریور/ چهار روز خوب    گام اول هدف: 20 روز پاک

خوب روز چهارم رو آغاز می کنم..البته خیلی سر حال نیستم چون دیشب یه دعوای مفصلی با همسرم داشتیم و فعلا تو حالت قهریم با هم..فعلا وسوسه کمه چون روزهای اول پاکیه و خدا رو شکر چند وقتیه سریالی نیستم..یعنی ده روز اول رو معمولا راحت میرم جلو و تو ده روز دومه که کم میارم و انگار ذهنم دوباره به اون تصویرها نیازمند میشه..امروز داشتم فکر می کردم چرا یه دوستی ندارم که انقدر باهاش صمیمی باشم که از مشکلات اصلی زندگیم بهش بگم...یادمه تو دوران دانشگاه چند تا دوست داشتم که همه چیز زندگیم رو بهشون میگفتم و سنگ صبور خوبی بودن..ولی الان دوستام کم شدن و اونایی هم که باهاشون هستم خیلی کم پیش میاد که درددل اساسی کنم باهاش..فقط یکی از دوستای دانشگام هست که سالی یک بار، دو سالی یک بار میبینمش ولی همه جیک و پیک زندگیمو بهش میگم..اتفاقا دیروز بهش زنگ زدم گفتم بیا قرار بذاریم ببینیم همو..اونم همیشه استقبال می کنه..خلاصه فکر می کنم یه کم باید بیشتر برای دوستام و دیدنشون وقت بذارم.. برای همتون آرزوی روز خوبی رو می کنم.

محدودیت های من برای پیروزی:

1- شب ها تنهایی بیدار نمونم و زود برم بخوابم  (انجام شد)
2- هر وقت وسوسه شدم سه کار انجام بدم اول نیازم به هیجان رو با بازی های کامپیوتری جبران کنم..دوم مراجعه کنم به اورژانس..سوم از خونه بزنم بیرون (دیروز وسوسه ای نداشتم)
3- پاک کردن اینستاگرام و تلگرام و استفاده از شبکه های اجتماعی یک بار در روز از ساعت 12 تا 14 : (همچنان در بلاک کردن اینستا تنبلی می کنم..دیروز هم چند بار رفتم تلگرام که نباید می رفتم..)
تکالیف من:
1- برگردم پست های قدیمیم رو بخونم و از شکست هام درس بگیرم. ( انجام شد)
2- هر روز نه تا ده صبح در کانون! ( انجام شد)
3- هر هفته دو پست جدید  در تاپیک مضرات سایت های هرزه نگار (هنوز شروع نکردم)
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
(1399 شهريور 26، 0:46)mahdimontazer نوشته است: مهدی منتظر/۲۸مرداد/۲۸ روز خوب

ایول مهدی میبینم که هنوز مثل قبل با سرعت رو به جلو درحال حرکتی  Confetti

ماشاالله  49-2

آخ راستی بگم از الآن تو تدارک شیرینی 1 ماه پاکی باش 

بگما من سخت پسندم 4chsmu1

نقل قول: سعید/31مرداد/27

به به آقا سعید دمت گرم Khansariha (69)

میبینم که شما هم داری تو دهنی به شیطان میزنی Muscular
گفتنی ها رو آقا سعید گفتن دیگه چیزی نیست برا گفتن فقط این که دو سه روز آینده رو خیلی خیلی مواظب باش 49-2

و این که شما هم باید به فکر شیرینی باشی یا میتونید با مهدی باهم شام بدید صراط رو 65
نقل قول: سعید / 22 شهریور/ چهار روز خوب    گام اول هدف: 20 روز پاک

آقا سعید که خودش اوستای پاکیه چیزی برا گفتن نذاشته 49-2 راستش خیلی خوشم اومد از این همه برنامه ریزی و دقتی که دارید آقا سعید مگه با این همه دقت جایی برای وسوسه میمونه؟؟؟  Khansariha (46)
ترک دو تا ویژگی داره

اول اینکه شـــــ ــــــدنیه

دوم اینکه ســـاخـــتنیه
بچه ها در مورد فعالیت گروهی که قرآن خواندن بود 
سعی کنید هر روز توی 
این تاپیک
اعلام وضعیت کنید 49-2
(1399 شهريور 26، 11:15)(◕‿◕) نوشته است:
(1399 شهريور 26، 0:46)mahdimontazer نوشته است: مهدی منتظر/۲۸مرداد/۲۸ روز خوب

ایول مهدی میبینم که هنوز مثل قبل با سرعت رو به جلو درحال حرکتی  Confetti

ماشاالله  49-2

آخ راستی بگم از الآن تو تدارک شیرینی 1 ماه پاکی باش 

بگما من سخت پسندم 4chsmu1

نقل قول: سعید/31مرداد/27

به به آقا سعید دمت گرم Khansariha (69)

میبینم که شما هم داری تو دهنی به شیطان میزنی Muscular
گفتنی ها رو آقا سعید گفتن دیگه چیزی نیست برا گفتن فقط این که دو سه روز آینده رو خیلی خیلی مواظب باش 49-2

و این که شما هم باید به فکر شیرینی باشی یا میتونید با مهدی باهم شام بدید صراط رو 65
نقل قول: سعید / 22 شهریور/ چهار روز خوب    گام اول هدف: 20 روز پاک

آقا سعید که خودش اوستای پاکیه چیزی برا گفتن نذاشته 49-2 راستش خیلی خوشم اومد از این همه برنامه ریزی و دقتی که دارید آقا سعید مگه با این همه دقت جایی برای وسوسه میمونه؟؟؟  Khansariha (46)
حالا من با آقا سعید هماهنگ می کنم برا شام یه نون و پنیر بدیم. 4chsmu1
 سپاس شده توسط
با من از این شوخیا نکن جوش میارما  14

نون پنیر آخه 22
آخه روت میشه بگی نون پنیر میدم صراط رو؟ Khansariha (60)

من که تو فکر کباب دنده بودم 65
کارما /28 تیر /59 روز خوب

امروز روز اصلا حالم خوب نبود و لی از لحاظ وسوسه ها آروم بود شکر خدا 
وسوسه ها هنوز زیر دست و پای منن 
[تصویر:  9gdy_unnamed.jpg]
(1399 شهريور 26، 11:57)(◕‿◕) نوشته است: با من از این شوخیا نکن جوش میارما  14

نون پنیر آخه 22
آخه روت میشه بگی نون پنیر میدم صراط رو؟ Khansariha (60)

من که تو فکر کباب دنده بودم 65
راستیتش من تو فکر نون و آب خنک بودم.
ولی چون آقا سعید هم بود گفتم پنیرشو ایشون میدن و نونشم من میدم. 4chsmu1
سلام رفقا من دست از پا دراز تر برگشتم. Shy

عاشق / هفته اول / قرمز

ارزیابی هفته ای که گذشت:

همه خوب داشت پیش می رفت.
دوری از کانون خوب نبود و این که الان نباید دغدغه‌های جدی داشته باشم. دغدغه اصلی من پاکیه و تمرکزم باید روی پاکی باشه.
آخر هفته‌ای مجبورم چند روزی تنها باشم و تنهایی کار دستم داد.

برنامه هفته آینده:

باید روی خوابم کار کنم.
تمرکزم پاکی باشه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1399 شهريور 27، 10:24)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: سلام رفقا من دست از پا دراز تر برگشتم. Shy

عاشق / هفته اول / قرمز

ارزیابی هفته ای که گذشت:

همه خوب داشت پیش می رفت.
دوری از کانون خوب نبود و این که الان نباید دغدغه‌های جدی داشته باشم. دغدغه اصلی من پاکیه و تمرکزم باید روی پاکی باشه.
آخر هفته‌ای مجبورم چند روزی تنها باشم و تنهایی کار دستم داد.

برنامه هفته آینده:

باید روی خوابم کار کنم.
تمرکزم پاکی باشه.
صل علی محمد     یاور صراط خوش آمد Confetti

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان