نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

منم هستم! 49-2
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
نقل قول: بفرما داداش، درباره چه موضوعی صحبت کنیم

در مورد خ. ا باشه باز یا در مورد یه موضوع دیگه برا تنوع صحبت کنیم؟

نقل قول: منم هستم! [تصویر:  49-2.gif]

آخ جون آقا سعید هم اومد Khansariha (69)
سلام داداش سعید
خوش اومدی1

بفرما داداش، از موضوع گردهمایی برامون بگو53
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
(1399 شهريور 27، 16:23)(◕‿◕) نوشته است:
نقل قول: خودت قراره کی شام بدی؟ 4chsmu1
4chsmu1 Karma not responding

مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد 65

داداش، حواسمون بهت هست4chsmu1
ولی همین که پاک بمونی از هر شام و شیرینی با ارزش تره128fs318181
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
(1399 شهريور 27، 16:28)(◕‿◕) نوشته است:
نقل قول: بفرما داداش، درباره چه موضوعی صحبت کنیم

در مورد خ. ا باشه باز یا در مورد یه موضوع دیگه برا تنوع صحبت کنیم؟

اول در مورد موضوعی که مربوط به پاکی باشه صحبت می کنیم و اگه وقتی موند درباره موضوعات دیگه128fs318181
سلامت باشید  302
[تصویر:  uVwrXF.png]
والا من به نظرم بیاید از سیکل های معیوبمون بگیم..از اینکه همه چی از کجا شروع میشه..معمولا چی میشه که شروع می کنیم به سمتش میریم..
نقل قول: والا من به نظرم بیاید از سیکل های معیوبمون بگیم..از اینکه همه چی از کجا شروع میشه..معمولا چی میشه که شروع می کنیم به سمتش میریم..

آره خیلی موضوع خوبیه Khansariha (69)

یه کم طولانیه طول میکشه تایپش کنم الآن شروع میکنم 49-2
(1399 شهريور 27، 16:32)(◕‿◕) نوشته است: سلامت باشید  302

زنده باشیKhansariha (18)

(1399 شهريور 27، 16:32)soshians نوشته است: والا من به نظرم بیاید از سیکل های معیوبمون بگیم..از اینکه همه چی از کجا شروع میشه..معمولا چی میشه که شروع می کنیم به سمتش میریم..

خیلی هم خوب1
این کمک می کنه زمان هایی که ضعف داریم رو بشناسیم و براش برنامه ای در نظر بگیریم.
من وسوسه هام دو حالت داره یا از روی استرس و فشار های بیرونی هست یا فشار نیاز جنسی و این دوتا خیلی راحت قابل تشخیص ان 
وسوسه ای که از روی فشاره این طوریه که :
یه کم مشکل ها زیاد میشن من با خودم میگم خوب اشکال نداره منم بیشتر تلاش میکنم  بعدش وقتی تلاش ها نتیجه آنی ندارن میشینم با خودم فکر میکنم در مورد راه های حل مشکل و خب چون اون واقعا برای حل مشکل نیست و یه تلست به هر راهی که فکر میکنم به در بسته میرسم یا یه جورایی اون راه رو برا خودم سخت جلوه میدم که بی خیال رفتن سمت اون راه بشم و بعد یه مدت به جایی میرسم که من موندم و مشکل هام و راه هایی که برای خودم بستمشون و تنها چیزی که به ذهنم میرسه تا از این شرایط بیام بیرون خود ارضاییه
این از فشار های خارجی بود 
داخلی رو هم تو پست بعدی میگم
خوب من همیشه گفتم که مدت طولانی ای سیکل معیوبم از اینستاگرام شروع میشد..یعنی کمتر پیش میومد یک دفعه برم سراغ پ.و.ر.ن و ابتدا میرفتم سراغ تصویرهایی که شاید خیلی جنسی نباشه..یه ذره تو اینستاگرام ولگردی می کنم..عکس این و عکس اون رو میبینم..مواقعی که ولگردیم در اینستاگرام طولانی میشد از خودم بدم میومد که مثلا یک ساعته وقت خودم رو تلف کردم تو اینستا..همین حس بده باعث میشد بخوام از خودم انتقام بگیرم..میرفتم سراغ موضوعات حساس تو اینستاگرام..پروفایل های س.ک.س.ی و این حرفا..بازم مستقیم نمی رفتم سایت پ.و.ر.ن چون هنوز گارد داشتم..یه مقدار پروفایل های ناجور که تو اینستا می رفتم بعد می گفتم خوب تو که تا اینجا اومدی و خراب کردی یه دفعه برو سر اصل مطلب..و بعد مسیر رو کج می کردم به سمت سایت های پ.و.ر.ن...
نقل قول:
(1399 شهريور 27، 16:40)(◕‿◕) نوشته است: من وسوسه هام دو حالت داره یا از روی استرس و فشار های بیرونی هست یا فشار نیاز جنسی و این دوتا خیلی راحت قابل تشخیص ان 
وسوسه ای که از روی فشاره این طوریه که :
یه کم مشکل ها زیاد میشن من با خودم میگم خوب اشکال نداره منم بیشتر تلاش میکنم  بعدش وقتی تلاش ها نتیجه آنی ندارن میشینم با خودم فکر میکنم در مورد راه های حل مشکل و خب چون اون واقعا برای حل مشکل نیست و یه تلست به هر راهی که فکر میکنم به در بسته میرسم یا یه جورایی اون راه رو برا خودم سخت جلوه میدم که بی خیال رفتن سمت اون راه بشم و بعد یه مدت به جایی میرسم که من موندم و مشکل هام و راه هایی که برای خودم بستمشون و تنها چیزی که به ذهنم میرسه تا از این شرایط بیام بیرون خود ارضاییه
این از فشار های خارجی بود 
داخلی رو هم تو پست بعدی میگم

دو تا نکته ی مهم رو گفتی. اولی اینکه تلاشهایی که نتیجه ی آنی ندارن. این جور مواقع ما صبور نیستیم..یعنی میخوایم سریع به آرامش برسیم..سریع این مشکل حل بشه..همین نداشتن صبر باعث میشه ما به خ.ا پناه ببریم و بعضی ها به مواد مخدر یا الکل...یعنی میدونن بعد از مدتی سختی مشکل حل میشه ولی دنبال راه میانبرن برای رسیدن فوری به آرامش.

نکته ی دومت هم جالب بود..گفتی ذهن بیمار ما سعی می کنه راه حل های دیگه رو برای ما اونقدر سخت جلوه بده که فکر کنیم بهتره بیخیال اون راه بشیم..دقیقا این مشکلیه که خیلی از ما داریم..یعنی چون ذهنمون بیماره نمیذاره به راه حل های حسابی فکر کنیم و سمتش بریم.
فشار های جنسی این جوری شروع میشن :
خلاقیت همه جا چیز خوبی نیست گاهی نشستم تو خونه یه دفعه یه کلمه یا یه موضوع خاص س***سی میاد تو ذهنم (این موضوع خاص  یه چیز جدیده یه کلمه جدید یا یه مزخرف جدید چون چیز های قدیمی نمیتونن راضیم کنن) بعد منم کنجکاو میشم که ببینم اصلا همچین چیزی هست یا نه بعد با خودم میگم فقط همینو میبینم که هست یا نه بعد میرم و خب تا حالا نشده که فقط توی اون مرحله بمونه Hanghead
یاد گرفتن مزخرفات جدید خیلی خطرناکه و باعث میشه تمایلت به خ. ا و پورن خیلی بیشتر باشه چون خب یه تنوعی ایجاد شده  Hanghead

و نوع دیگش هم مثل خیلی ها با گشتن تو اینترنت چند تا عکس ناجور به چشم میخوره بعد میگذره و فرداش دوباره عکس های ناجور و نهایتا یکی دو روز بعد از سایت های مستهجن سر در میاری
نقل قول: میدونن بعد از مدتی سختی مشکل حل میشه ولی دنبال راه میانبرن برای رسیدن فوری به آرامش.

اینم باز به خاطر همون ذهن بیماره که میگید وگرنه اگه همون موقع به اون آدم بگی حل میشه نگران نباش میگه میدونم حل میشه 

ذهنش میدونه ولی نمیخواد قبول کنه تا بهونه برا خ. ا داشته باشه

نقل قول: چون ذهنمون بیماره نمیذاره به راه حل های حسابی فکر کنیم و سمتش بریم.

لا مصب ذهنمون چه باهوشه 4chsmu1
از صحبت هاتون استفاده کردم.
این نشون می ده چه قدر تجربه های دوستانمون شبیه به همه و بیشتر درک می کنیم.

هر دو دوستمون از تله‌ی خ ا برامون گفتند.
تله‌ی پیدا کردن راه حل مشکلات و نتیجه نگرفتن و افتادن در چرخه خ ا.
و
تله‌ی وب گردی و افتادن در چرخه‌ی دیدن تصاویر آلوده.

هر دوی اینا به طرز فکر و کنترل ذهن بر می گرده.
این که بتونیم به اوضاعمون مسلط باشیم و ذهنمون رو مدیریت کنیم مهمه.
چون ذهن عادت کرده هر موقع مسئله ای پیش اومد سریع این چرخه‌ی معیوب تکرار بشه.

پس باید یه چرخه‌ی جدید و نو ایجاد کرد تا از این چرخه بتونیم فاصله بگیریم.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان