نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

(1399 مهر 21، 1:41)soshians نوشته است: سعید / 14 مهر / هفت روز خوب    گام اول هدف: 20 روز پاک

و اما بریم تو هفته ی دوم پاکی..خوب این پاکی برام مهمه..هنوز مدت هاست نتونستم به 20 روز پاک برسم و میخوام این دفعه خیلی حواسم رو جمع کنم..چند شب بود که همش وسوسه می شدم و یاد گرفتم تو این جور مواقع از اتاق کارم بزنم بیرون و برم توی محوطه راه برم و با خودم صحبت کنم..به خودم یادآوری کنم نتیجه ی شکست ها رو..حالا قوی تر شدم..میخوام این بیست روز رو بگیرم و با کمک شما یک مسابقه ی دیگه رو هم ببریم..

محدودیت های من برای پیروزی:
1- هر وقت وسوسه شدم سه کار انجام بدم اول نیازم به هیجان رو با بازی های کامپیوتری جبران کنم..دوم مراجعه کنم به اورژانس..سوم از خونه بزنم بیرون (دیروز وسوسه ای نداشتم)
3- پاک کردن اینستاگرام و تلگرام و استفاده از شبکه های اجتماعی یک بار در روز از ساعت 12 تا 14 : (اینستا رو که بلاک کردم و پاکش کردم..تلگرام رو هم sign out کردم که هی نرم سراغش)
تکالیف من:
1- برگردم پست های قدیمیم رو بخونم و از شکست هام درس بگیرم. ( امشب فرصتش رو نداشتم)
2- هر شب نیم ساعت تا یک ساعت در کانون! ( انجام شد)
3- هر هفته دو پست جدید  در تاپیک مضرات سایت های هرزه نگار (پست اول رو دیروز گذاشتم.)

ماشاءالله داداش
این پشتکار و برنامه ریزی برای پاکی عالیه
بیست روز پاک هم که داری که می شه سوخت موشک برای پرتاب Khansariha (69)

سلام

فردا روز ختم صلوات توابه.
تواب هم یکی از قدیمی ها کانونه

درجه یک و آدم حسابی 303 
چند روزی هست که کانون نیومده.

امیدوارم حداقل فردا ساعت پنج پیداش بشه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام و درود به رفقای عزیز

آسمان / 27 شهریور / 25 روز

این روزها واقعا سرم شلوغه . حتی وقت خواندن کامنت بچه ها رو ندارم . 

انشالا بیشتر میام .

دوستتان دارم 53
53 53
(1399 مهر 20، 21:30)صادقین نوشته است:
(1399 مهر 19، 0:02)mahdimontazer نوشته است: mahdimontazer ا/ 27 مرداد 99 / ۵۲ روز خوب

سلام داداش
ماشاءالله قهرمان پاکیKhansariha (69)
با اقتدار به راهت ادامه بده1

پاک و پایدار باشی53
یا علی

(1399 مهر 19، 17:10)حامدحامد نوشته است:
این دوره رو من از نخستین ثانیه های امروز، سعی کردم استارت کار رو به خوبی بزنم. آرمانشهرم اینه که در هر لحظه و برای هرکاری می خوام انجام بدم، بسنجم اون کار آیا مورد رضایت خداوند و امام عصر (عج) هستش یا نه یا اینکه باعث خشم اونها میشه.
سخته ولی شدنیه.

سلام داداش حامد

رمز موفقیت هم همینه داداش، این که بتونیم اعمالمون رو با معیار خدا و امام زمام (عج) بسنجیم، و هر روز این مراقبه رو داشته باشیم، می تونیم خیلی از رفتارهامون رو درست کنیم.
خدا رو شکر که به این معرفت رسیدی و داری تلاش می کنی1

(1399 مهر 19، 17:27)حامدحامد نوشته است: باید قدر عزیزانی مثل مدیران کانون، مثل عاشق فاطمه زهرا، مثل صادقین، مثل آرمین، مثل رضوانه خانم و مثل خیلی های دیگه رو واقعاً بدونیم که عمود کانون رو استوار، نگه داشتن و دارن از جون و دل برای کانون، مایه میذارن

این از بزرگواری شماست که از بنده اسم بردی و از لطفت ممنونم اما خدا رو شکر کانون بزرگانی چون شما داره که در این بین من یه حقیر بیش نیستم53

موفق باشی53
یا علی

(1399 مهر 20، 12:33)علی‌رضا نوشته است: سلام balloons
امیدوارم حال همه خوب باشه.
داداش عاشق نگران نباش ، واسه همه دعا کردم. Khansariha (18)
داداش حامد ماشالله به تو ، همین روز اولی کلی محصول درو کردی
، همه ی ثوابارو جم کردی ، اگه اون دنیا ثواب کم داشتیم میگیم ما از رفقای حامدیم ، لذا هوای مارو داشته باشین Khansariha (89)

خب بریم سراغ اعلام وضعیت
علی‌رضا / 17 مهر / 3 روز پاک
خداروشکر. Thankyou
چقد حرف زدن با خدا خوبه ، اون حس و حال دیشب هنوز کم و بیش باهامه و بهم آرامش میده.
ایشالله نمازامونم میزون شه ، به برکت یه صلوات :
▪︎الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم▪︎

سلام به داداش خوب خودم علی رضا Khansariha (18)

خوش به احوالت، ان شاء الله دعاهات مورد استجابت قرار بگیره 302

ماشاءالله به روزهای خوب و پاکت Khansariha (69)
خدا به حق این صلوات ها همه مون رو عاقبت به خیر کنه.
یا علی

(1399 مهر 20، 18:41)Binam نوشته است: هفتمین روز خوب ممنون از بچه های کانون که به آدم انرژی میدید البته امروز یخورده وسوسه شدم ولی خودمو کنترل کردم

سلام
ماشاءالله به شما داداش خوبم که خودت رو کنترل کردی و این روزهای پاک رو به دست آوردیKhansariha (69)
خدا رو شکر1

(1399 مهر 19، 7:46)Binam نوشته است: سلام خسته نباشید
بالاخره امروز شش روز شدش نمازام رو که میخونم قرآن هم روزی یک صفحه میخونم ورزشم که میکنم واقعا خدارو شکر Confetti که از شر این عمل کثیف دارم خلاص میشم یا بهتره بگم خلاص شدم
از وقتی که نماز و قرآن میخونم باعث شده که اخلاقم خیلی بهتر بشه

خدا رو شکر راه درست رو پیدا کردی و با تمرین کارای خوب داری رفتارت رو به سمت خوب تر شدن می بری53
به همین راه ادامه بده داداش و باورهای خودت رو بیش از پیش تقویت کن که می تونی مسیر پاکی رو به سلامت طی کنی1

التماس دعا

موفق و پیروز باشی53
یا علی
گناه فکر بهش ممنوع
آرمان. / 10 مهر 99 / 11 روز خوب
تو این مدتی که نبودم خیلی فکر کردم و تونستم تا الان پاکیمو حفظ کنم
خدایا کمکم کن نشکنم
[تصویر:  87r9_screenshot_20201020_225937.jpg]
امروز ختم صلواته توابه.
۱۰ تا صلوات برای تواب  302
فکر نکنم امروز بیاد.

(1399 مهر 21، 13:44)آرمان. نوشته است: آرمان. / 10 مهر 99 / 11 روز خوب
تو این مدتی که نبودم خیلی فکر کردم و تونستم تا الان پاکیمو حفظ کنم
خدایا کمکم کن نشکنم

ماشاءالله آرمان جان

نقل قول: سلام و درود به رفقای عزیز

آسمان / 27 شهریور / 25 روز

این روزها واقعا سرم شلوغه . حتی وقت خواندن کامنت بچه ها رو ندارم . 

انشالا بیشتر میام .

دوستتان دارم 53

ماشاءالله آسمان جان Khansariha (69)

خداحافظی

سلام.

14 صلوات برای سعید و 14 صلوات برای تواب، به نیت هموار بودن مسیر پاکیشون.
حامدحامد/ گروه صراط مستقیم/ ۳ روز خوب

امروز هم کمی وسوسه‌ بود و البته هجوم افکار انحرافی که سعی کردم حواسمُ ازشون پرت کنم ولی یه چند تا ترکش بهم اصابت کرد که شکر خدا جدّی نبودن.
سلام

فردا روز ختم صلوات دیواره.
ساعت هفت شروع می کنیم اگر خدا بخواد.

دیوار هم از اون قدیمی های بامرام و بااراده کانونیه که کم کم داره به روزای اوجش برمی گرده. Khansariha (69) 

(1399 مهر 21، 22:29)حامدحامد نوشته است: حامدحامد/ گروه صراط مستقیم/ ۳ روز خوب

امروز هم کمی وسوسه‌ بود و البته هجوم افکار انحرافی که سعی کردم حواسمُ ازشون پرت کنم ولی یه چند تا ترکش بهم اصابت کرد که شکر خدا جدّی نبودن.

داداش پس حسابی امروز شیطان رو ناامید کردی Khansariha (69) 
بریم برای راند بعدی Khansariha (69) 

امروز برای من از نظر پاکی خیلی خوب بود.
اما از لحاظ ذهنی پر از مشکل و دغدغه و اضطراب.

التماس دعا دارم ازتون برای مشکلی که درگیرش هستیم.
فقط خداست که می تونه ما رو نجات بده نه کس دیگه. 53258zu2qvp1d9v

خداحافظی

۱۰۰ تا صلوات برای اقا سعید.
گزارش امروز ۹۹/۷/۲۱ 
تو کلاس های مجازی شرکت کردم.
شاد قطع شد و ۲ ساعت مرد   Khansariha (60)
تکالیف فارسیو نوشتم.
۲تافیلم شیمی دیدم و و درسنامشو نوشتم.
ریاضیامو خوندم و  نوشتم.
یه دعوای حسابی با خونواده کردم Hanghead
یه کتاب از شهید ایمانی شروع کردم.
نماز صبح و ظهرو عصرم قضا شدند Khansariha (60)
دو صفحه قران خوندم
سعید / 14 مهر / هشت روز خوب    گام اول هدف: 20 روز پاک

سلام دوستان عزیز.. خوب به روز هشتم رسیدم..امروز داشتم فکر می کردم عدم کنترل نگاه چقدر تاثیر بد داشته تو مسیرم..من باید مراقب چشمم همه جا باشم..این روزها محصولات نیمه پ.و.ر.ن همه جا ریخته و باید سریع چشم رو ازشون دور کرد..ای کاش دنیا تبدیل به جایی بدون پ.و.ر.ن می شد..
روز خوبی رو داشتم..هم از لحاظ کاری و هم از لحاظ پیشرفت های شخصی..امیدوارم فردا هم روز خوبی باشه..

محدودیت های من برای پیروزی:
1- هر وقت وسوسه شدم سه کار انجام بدم اول نیازم به هیجان رو با بازی های کامپیوتری جبران کنم..دوم مراجعه کنم به اورژانس..سوم از خونه بزنم بیرون (دیروز وسوسه ای نداشتم)
3- پاک کردن اینستاگرام و تلگرام و استفاده از شبکه های اجتماعی یک بار در روز از ساعت 12 تا 14 : (اینستا یک بار با کامپیوتر رفتم، تلگرام رو هم کنترل شده استفاده کردم)
تکالیف من:
1- برگردم پست های قدیمیم رو بخونم و از شکست هام درس بگیرم. ( این یادداشت از پست های قدیمیم جالب بود)

نقل قول: امروز از خودم به خاطر ناراحتی هایی که داشتم رنجش گرفتم و این رنجش وسوسه رو بیدار کرد. ولی روزی که اومدم اورژانس و از خطر 100 درصد آگاه شدم باید فرداش خیلی حواسم به خودم می بود. باید فرداش خونه تنها نمی موندم. دوستان همیشه این رو یادتون باشه اگر روزی اورژانسی میشید و قسر در میرید فردا و پس فرداش حتما خیلی مواظب خودتون باشید چون احتمال شکست بالاست منم باید همین کارو می کردم.

2- هر شب نیم ساعت تا یک ساعت در کانون! ( انجام شد)
3- هر هفته دو پست جدید  در تاپیک مضرات سایت های هرزه نگار (فعلا یک پست.)
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
علیرضا / 17 مهر / 5 روز پاک
Confetti
تواب / ۱۱ مهرماه ۹۹/ ۱۲ روز
(1399 مهر 22، 15:27)حامدحامد نوشته است: من یکی که اگر همه امکانات زندگی به علاوه مقادیر معتنابهی پول برام مهیا باشه، پامو میندازم روی پام و لَم میدم و دست به سیاه و سفید نمی زنم.

این داستان : حامد تنبل میشود 4chsmu1
سلااااام هموطن هاااا ...

چطوریییید ؟
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
(1399 مهر 22، 18:41)AhoorAli نوشته است: سلااااام هموطن هاااا ...

چطوریییید ؟
سلام. Khansariha (48) 
یه سوال بینگ چطوری از سایت بازدید می کنه؟ 39

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان