امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

امیدوارم سال 97 به بعد دیگه هیچ شکستی نداشته باشم قبلش که کاری نمیشه کرد Swear1 Hanghead
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
خیلی زیاد تاسف داره که تا اینقدر اکثر ماها (آدمای عادی و جوون ) با پدر خونواده مشکل داریم.
من نمی گم همیشه تقصیر اون طرفه ولی مطمنم اکثر مواقع همینطوره.
و علتش هم توقع بی جاییه که دارن.
با اینکه بعضا خودشون هیچی نبودن و زندگی خودشون و مارو تباه کردن
یا اینکه از موقعیت های زندگی خودشون خوب استفاده نکردن و الان باید سختی بکشن
یا اگه یخورده عاقل بودن می تونستن زندگی بهتری برای خودشون و ما فراهم کنن
همچنان توقع زیادی دارن و سرکوفت میزنن
این به اصطلاح پدر من اکثریت مواقع وقتی می بینمش اعصابم خورد میشه
به معنای واقعی یه دیکتاتوره که فقط دوست داره حرف خودش درست باشه و کسی نمیتونه غیر اون حرفی بزنه
و اگه اعتراض هم بکنی چنان جنجالی به پا میکنه که نگو و نپرس...
و یکی از مشخصات دیکتاتورها هم اینه که کاری میکنن که تو فکر کنی مشکل از خودته..
امشب دوباره دعوام شد...
نمیدونم چرا برام عادی شده و جواب هرکسی رو که بهم زور بگه میدم حالا چه به اصطلاح پدر باشه چه هرکس دیگه ای..
اومد و گفت:( قربون بچه های مردم بری... شرت از سر ما کم بشه... من از صبح میرم تا شب کار میکنم تو بیای اینجوری جواب منو بدی.... **************....توام آدم شدی...) و این حرفا.
خواسته یا ناخواسته آرزوی مرگ برای من میکنه...
اگه این شخص دیکتاتور نبود و میشد باهاش صحبت کرد بهش میگفتم که اولا ازدواج کردی وبچه دار شدی همون قضیس که میگه هرکی خربزه میخوره پای لرزش هم می شینه..... اونقدری هم زندگی مرفه و خوبی ندارم( البته بد نیست ولی اونقدری نیست که کسی بخاد منت بزاره)..
و دوم اینکه تو اگه می فهمیدی و آدم بودی قدر می دونستی که من بچه توام. با این شرایط بد جوونهایی که هست حداقلش اینه سالم هستم و بدون اینکه ذره ای برام خرج کنی دانشگاهو تموم کردم و میدونم برای زندگی آینده هم هیج امیدی به جیب شما ندارم.
خیلی بده با یه سری افرادی مقایسه بشم که حتی ذره ای مثل من نیستن.
اینقدر دیگه با خودم کنار اومدم که حتی حین دعوا هم ذره ای اعصابم خورد نمیشه و امیدوارم زود بتونم جدا شم

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

سپاس شده توسط
پ ن5:نمیدونم من آدم پرتوقعی هستم یا آدم ها نا مهربون شدن!
 سپاس شده توسط
مهندس جان شرایطط خیلی سخته، منو تو دردی که داری شریک بدون چیز دیگه ای نمیتونم بگم

از اینترنت این همه نرم افزار و آموزش و ... دانلود کردم،
چند روز پیش یک آموزش سنگین دانلود کردم که امروز که با صاحبش مکاتبه کردم متوجه شدم ۵ ماه روش زحمت کشیده که این آموزش رو به ثمر برسونه ، قیمتش ۵۰ یورو هست،گفت اگر خواستی ۱۰ درصد کد تخفیف یوتیوب داره و ۵ یورو هم امروز برای همه تخفیف اعمال میکنم،در صورتی که من چند روز پیش کامل دانلودش کرده بودم ولی اون صحبت از ۵ یورو تخفیف میکرد، عذاب وجدان بدی گرفتم،اگر با صاحبش ارتباط برقرار نمیکردم مشکلی نبود مثل همه نرم افزارا که کرک میکنیم استفاده میکردم  ولی مشکل اینجاست نرم افزارا کمپانی ان و بنیه مالیشون قویه(توجیه درستی نیست ولی بیربط نیست)ولی این بنده خدا شخصه،وقتی ایمیلشو میخوندم حس دزدی بهم دست داد و حالم از وضع موجود بهم خورد اون موقع یاد خودم افتادم چقدر زحمت شیدم و کار زدم ولی بجای من مزدمو یکی دیگه بالا کشید ،کار بدون دستمزد آدم رو جوری دلسرد میکنه که دیگه نای کارکردن نباشه.
 سپاس شده توسط
آقا من چقد دلم برای این گرداورِ جزوه ای که گفتی دلم سوخت. من میگم اگه خاستی استفاده کنی، پولشو بده.
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
پولش حساب کردم کلا با حق الزمه دلالهای عزیز میشه ۲۷۲/۰۰۰ تومان ،
چنتا آموزش داره که یکیش رایگانه ۲تاش پولی،من رایگانه رو گرفتم ،از اون دوتای دیگه یکی ابتداییه یکی حرفه ای،که ایمیل زدم بعد از رایگانه ابتدایی رو استفاده کنم یا حرفه ای ؟ البته ابتدایی رو تصمیم داشتم بخرم و رو نت هم هیچ جا نیست،ولی اون کامل توضیح داد که حرفه ای رو بگیرم و گفت آموزشها جوریه که تا یک ماه وقتت رو پر میکنه،بدترین قسمتش این بود که داشت توضیح میداد که داخل پکیج حرفه ایش چند ساعت آموزشه و سبکش چیه و مزیت هاش چیه انگار من از هیچجا خبر ندارم ولی آموزشاش همه تو کامپیوترم دانلود شده،و بدتر از اون اینه که تو اینترنت سرچ کنی فایلهاش داخل تورنت آپلود شده سایت های ایرانی هم آپلود کردن،یک لحظه فکر کردم این بنده خدا که بهترین محصولش اینطوری تو نت پخش شده به چه امید چشم بدوزه به دکمه purchase تو سایتش،بعد این فکر رو به همه فایلهایی که یک شخص توسعه دهنده اونه مثل یک app و غیره تعمیم دادم ، ،یک حس خیلی بدی بود.نمیدونم میدونی چی میگم یا نه،با خودم کلنجار رفتم بخرمش یا نه ولی اگر نخرم با شناختی که از خودم دارم عذاب وجدان میگیرم.در ضمن این فقط به ما ایرانی ها محدود نمیشه همه دنیا از تورنت دانلود میکنن فقط ما قدرت خریدمون پایینه و ارتباطمون با دنیا قطعه.
 سپاس شده توسط
(1396 بهمن 17، 1:01)drift نوشته است: پولش حساب کردم کلا با حق الزمه دلالهای عزیز میشه ۲۷۲/۰۰۰ تومان ،
چنتا آموزش داره که یکیش رایگانه ۲تاش پولی،من رایگانه رو گرفتم ،از اون دوتای دیگه یکی ابتداییه یکی حرفه ای،که ایمیل زدم بعد از رایگانه ابتدایی رو استفاده کنم یا حرفه ای ؟ البته ابتدایی رو تصمیم داشتم بخرم و رو نت هم هیچ جا نیست،ولی اون کامل توضیح داد که حرفه ای رو بگیرم و گفت آموزشها جوریه که تا یک ماه وقتت رو پر میکنه،بدترین قسمتش این بود که داشت توضیح میداد که داخل پکیج حرفه ایش چند ساعت آموزشه و سبکش چیه و مزیت هاش چیه انگار من از هیچجا خبر ندارم ولی آموزشاش همه تو کامپیوترم دانلود شده،و بدتر از اون اینه که تو اینترنت سرچ کنی فایلهاش داخل تورنت آپلود شده سایت های ایرانی هم آپلود کردن،یک لحظه فکر کردم این بنده خدا که بهترین محصولش اینطوری تو نت پخش شده به چه امید چشم بدوزه به دکمه purchase تو سایتش،بعد این فکر رو به همه فایلهایی که یک شخص توسعه دهنده اونه مثل یک app و غیره تعمیم دادم ، ،یک حس خیلی بدی بود.نمیدونم میدونی چی میگم یا نه،با خودم کلنجار رفتم بخرمش یا نه ولی اگر نخرم با شناختی که از خودم دارم عذاب وجدان میگیرم.در ضمن این فقط به ما ایرانی ها محدود نمیشه همه دنیا از تورنت دانلود میکنن فقط ما قدرت خریدمون پایینه و ارتباطمون با دنیا قطعه.

فکر نمی کنم اینقدر بحرانی باشه موضوع
کشور هایی که حق کپی رایت رعایت می شه اینقدر وضعیت حاد نیست.
و اینقدر راحت نمیشه اینجور فایل ها رو رایگان پیدا کرد.
و اکثر آدما مجبورن هزینه‌کنن
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
توی این مملکت کلا توی مضیقه ای
از تخم مرغ هزار و خورده ای و یه هنزفری ام پی تی ری پلیر بگیر تا ماشین مورد علاقت که حق شهروندیشونه و برای تو رسیدن به رویات
از زنی که توی قران میگه مکملت افریدیم و تو هنووووز توی کفففففففشی
و هزار تا دیگه ...
__
اما بازم خیلی فرق میکنه همینجا چجوری زندگی کنی
__
اون روزی که 20 گیگ اهنگ انگلیسی ای پاک کردم که مو به تنت سیخ میشد ، ( باورت میشه امروز تو رادیو نزاشت شرکت کننده هه اهنگ محسن یگانه رو بخونه !!)
از صد ها گیگ فیلم زبان اصلی ای که فقط پیدا کردن مشابهش 20 روز گشتن میخواد با اینترنت پرسرعت
از سایت هایی که رایگان میشه دانلودش و هنوز که هنوزه بهم میگم کدومارو تو دانلود میکنی
از لپ تاپی که فروختمش و قیمتش از پیکان همسایمون بیشتر بود
از تلویزیونی که 23 روزه قابشو ندیده
از گوشت و مرغ و ماهی ای که 4 ماهه بهش فکرم نمیکنم
از ساعتی که رو به رومه و همه دقیقه هاشو شمرده م
___
این بار اخر بچه همسایمون که میشه رفیقم گفت صدای گریتو شنیدم
این بار اخر به خودکشی فکر نکردم ، ولی همه زندگیمو پاش گذاشتم
این روزها ، این شب ها به من مدیونن
مدیون کباب هایی که بوش رو حس کردم ولی فقط برنجشو خوردم و خوابیدم تا نکنه شهوتی بیاد..
مدیون فیلم هایی که ندیدم تا نکنه تصویری بیاد..
مدیون اهنگ هایی که گوش نکردم تا نکنه صدایی بیاد..
این روز و شبا به من مدیونن
 سپاس شده توسط
(1396 بهمن 14، 23:17)engineer نوشته است: خیلی زیاد تاسف داره که تا اینقدر اکثر ماها (آدمای عادی و جوون ) با پدر خونواده مشکل داریم.
من نمی گم همیشه تقصیر اون طرفه ولی مطمنم اکثر مواقع همینطوره.
و علتش هم توقع بی جاییه که دارن.
با اینکه بعضا خودشون هیچی نبودن و زندگی خودشون و مارو تباه کردن
یا اینکه از موقعیت های زندگی خودشون خوب استفاده نکردن و الان باید سختی بکشن
یا اگه یخورده عاقل بودن می تونستن زندگی بهتری برای خودشون و ما فراهم کنن
همچنان توقع زیادی دارن و سرکوفت میزنن
این به اصطلاح پدر من اکثریت مواقع وقتی می بینمش اعصابم خورد میشه
به معنای واقعی یه دیکتاتوره که فقط دوست داره حرف خودش درست باشه و کسی نمیتونه غیر اون حرفی بزنه
و اگه اعتراض هم بکنی چنان جنجالی به پا میکنه که نگو و نپرس...
و یکی از مشخصات دیکتاتورها هم اینه که کاری میکنن که تو فکر کنی مشکل از خودته..
امشب دوباره دعوام شد...
نمیدونم چرا برام عادی شده و جواب هرکسی رو که بهم زور بگه میدم حالا چه به اصطلاح پدر باشه چه هرکس دیگه ای..
اومد و گفت:( قربون بچه های مردم بری... شرت از سر ما کم بشه... من از صبح میرم تا شب کار میکنم تو بیای اینجوری جواب منو بدی.... **************....توام آدم شدی...) و این حرفا.
خواسته یا ناخواسته آرزوی مرگ برای من میکنه...
اگه این شخص دیکتاتور نبود و میشد باهاش صحبت کرد بهش میگفتم که اولا ازدواج کردی وبچه دار شدی همون قضیس که میگه هرکی خربزه میخوره پای لرزش هم می شینه..... اونقدری هم زندگی مرفه و خوبی ندارم( البته بد نیست ولی اونقدری نیست که کسی بخاد منت بزاره)..
و دوم اینکه تو اگه می فهمیدی و آدم بودی قدر می دونستی که من بچه توام. با این شرایط بد جوونهایی که هست حداقلش اینه سالم هستم و بدون اینکه ذره ای برام خرج کنی دانشگاهو تموم کردم و میدونم برای زندگی آینده هم هیج امیدی به جیب شما ندارم.
خیلی بده با یه سری افرادی مقایسه بشم که حتی ذره ای مثل من نیستن.
اینقدر دیگه با خودم کنار اومدم که حتی حین دعوا هم ذره ای اعصابم خورد نمیشه و امیدوارم زود بتونم جدا شم

داداش گلم 
ببخشید درد دل معمولا پاسخ نباید داد اما 
شاید شرایطی مشابه شرایط شما رو تجربه یا حس کرده باشم 
اما آخر و چکیده مطلب رو براتون بگم
حق کاملا با شماست 
اما هر کاری کنیم پدر یعنی پدر
خوب و بدش دست ما نیست 
ما نمیتونیم چیزی رو تغییر بدیم 
یک لحظه به نبودنش فکر کن ... مطمئنم دلت برای همین کج خلقی ها هم تنگ میشه
هر چقدر سخت اما صبور باش 
چند روز پیش پدر یکی از دوستان صمیمی ام به رحمت خدا رفت و از اون روز تا حالا براش ناراحتم 
برام شده تلنگر که مراقب باشم پدر خیلی مقامش بالاست
هر چقدر اون منو ناراحت میکنه اما اون ما رو ایجاد کرده و پدره
خوب و بدش رو من پذیرفتم و اصلا حساس نیستم 
خدا خودش محبت ایجاد میکنه
یا علی موفق باشی
 سپاس شده توسط
موقع وسوسه میام اینجا رو میخونم  Hanghead
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

سپاس شده توسط
روز اول ترک اسونه روز دوم باز اسونه ولی از روز سوم وای اگه وسوسه بیاد  Hanghead
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

سپاس شده توسط
عاشق جان قبول دارم تو این مورد یکم احساساتی شدم چون خودمو جاش گذاشتم که کلی زحمت بدون دستمزد عایدم شد،
ولی این فایلها همه جا گیر میاد ها،ایران و غیر ایران نداره،به تورنت همه دسترسی دارن،
اونی که تو خارج میخره ۱-بحث استطاعت مالی در میونه که برای اونها هزینه خرید این چیزها در حد دستمزد چند ساعتشونه
۲-اگر نخره بعداً به مشکل میخوره چون نرم افزارها هم لایبرری های ابری دارن،بیشتر چیزها آنلاین سینک میشه و یا امکانات کار تیمی که جدیدا از مزایای برخی نرم افزارها شده طرف یا شرکت رو مجبور به خرید میکنه.

APFL جان ، من جای شما نیستم ولی اینقدر به خودت سخت نگیر ، بعنوان کسی که رکوردش تو ۱۳ سال اخیر صد روز بود ولی بازم شکست و فت تو نجلاب ولی بار آخر از این منجلاب خودمو کشیدم بیرون ، به این عنوان بهت میگم همه این ها تموم میشه،منم مثل تو همه فیلم ها و آهنگ هامو یک زمان پاک کردم،حتی موزیک ویدئو هم نمیتونستم از ترس شهوت ببینم،ولی همش تموم شد به خدا،همش تموم شد و چند وقت پیش فیلمهامو پاک ردم چون هاردم پر شده بود و جا نداشتم،ولی وقتی فیلمی دستم بیاد ببینم اینقدر کیف میکنم که تلافی همه اون روزهای سیاه دربیاد،الان اینقدر سر خودمو شلوغ کردم که منهای دیشب که ساعت  ۱۰ شب از خستگی بیهوش شدم تو دوروز قبلش کلا ۷ ساعت خوابیده بودم ، جالبه که پارسال از اینترنت سیم کارت میترسیدم چون سرعتش بالا بود و کار ستم میداد،الان فقط اینترنت سیم کارت دارم وحتی هزینه اش باعث شده که حتی اینترنتم مدیریت بشه و تلافی اون اون سالهای سیاه اکانت soundcloud دارم که کلی موسیقی شاد و پرانرژی گوش میدم،
در مورد هزینه زندگی : داداش این کشور همینه ،به نرخ دلار از ۳۰ سال پیش تا الان نگاه کن، هیچوقت ارزونی در کار نبوده، اصلا نمیخوام شعار بدم ولی کسی بجز خودت به داد خودت نمیرسه، 
دوست من بالای ۲۰۰ میلیون بدهی بالا آورد و فراری شد و زنش طلاق گرفت و همه چیزش به باد رفت حتی یجوارایی باباش تو خونه راش نداد و براش غذا درست نمیکردن و ... ولی الان بعد از ۴ سال وقتی میبینمش انرژی میگیرم چون برگشت و جواب همه طلبکارو رو داد،هنوزم بدهی داره ولی سبک زندگیشو عوض کرد،
اگر فاز غم به خودت بدی کسی دلش به حالت نمیسوزه و روز به روز آدم افسرده تر میشه،سعی کن دنیا رو زیبا ببینی و فراموش نکن کسی این حرفو میزنه بخاطر اعتیاد به خودارضایی زد کامپیوترشو سوزوند که امیدش دیگه قطع بشه و نره طرفش ولی بازم نشد که نشد 
تو خونه جاهای مختلف تاریخ های مختلف هک شده و الان نگاه میکنم یاد بد بختیای خودم می افتم
ولی چند وقت قبل از دوستم VPN گرفت چون میخواست مجانی بده گفت ۶ ماهه بدم یا ۳ ماهه،گفتم ۶ ماهه بده، قبلا خریدش حتی برای ۱ روز بلای جونم بود ولی همه اون روزهای سیاه تموم شد،
حرف منو باور کن که تموم میشه ولی سختی اولش لازمه و براحتی بدست نمیاد،حالا که از نظر خودت قدم اولو برداشتی این بار کلکش رو بکن و بهش خاتمه بده و حرفهای من بیادت باشه.
یاعلی مدد.

در آخر میگم با تموم مضایقه ها جوری زندگی کن کسی تورو دید روحیش عوض بشه و بهش امید بدی اون موقع ببین زندگی خودت چی میشه و چطور نتایجش به خودت برمیگرده،
 سپاس شده توسط
البته یک تار مو که بری اون ور تر می رسی به غرور !
نکنه یه موقع به جایی از پاکی که رسیدیم مثلا بعد یک یا دو سال فکر کنیم دیگه آهنگ یا فیلم یا ... اثری نداره بعد کار دست خودمون بدیم

آدم یه حرفایی رو از زبون خودش می شنوه مسخره است Khansariha (13)

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
اون 4 تا خط اخرش که مال امضام بود ، همون 24 روز پیش نوشته بودمش ، الان کلا برش داشتم
من قبل از اینجا خودم ترک میکردم ، سال ها پیش تا 1 سال رفتم ، ولی یهو انگار برق رفت ، تاریک ترین روزای زندگیم بعدش رقم خورد از پاکی بگیر تا محیطی که توش بودم و ادم هایی دیدم که فکرشم هنوز مثل جهنمه ، تا امروز که 23 سالمه
هیچ ناامیدی ای نیست ، من پرم از هدف بی شک
 سپاس شده توسط
(1396 بهمن 18، 4:44)drift نوشته است: عاشق جان قبول دارم تو این مورد یکم احساساتی شدم چون خودمو جاش گذاشتم که کلی زحمت بدون دستمزد عایدم شد،
ولی این فایلها همه جا گیر میاد ها،ایران و غیر ایران نداره،به تورنت همه دسترسی دارن،
اونی که تو خارج میخره ۱-بحث استطاعت مالی در میونه که برای اونها هزینه خرید این چیزها در حد دستمزد چند ساعتشونه
۲-اگر نخره بعداً به مشکل میخوره چون نرم افزارها هم لایبرری های ابری دارن،بیشتر چیزها آنلاین سینک میشه و یا امکانات کار تیمی که جدیدا از مزایای برخی نرم افزارها شده طرف یا شرکت رو مجبور به خرید میکنه.

APFL جان ، من جای شما نیستم ولی اینقدر به خودت سخت نگیر ، بعنوان کسی که رکوردش تو ۱۳ سال اخیر صد روز بود ولی بازم شکست و فت تو نجلاب ولی بار آخر از این منجلاب خودمو کشیدم بیرون ، به این عنوان بهت میگم همه این ها تموم میشه،منم مثل تو همه فیلم ها و آهنگ هامو یک زمان پاک کردم،حتی موزیک ویدئو هم نمیتونستم از ترس شهوت ببینم،ولی همش تموم شد به خدا،همش تموم شد و چند وقت پیش فیلمهامو پاک ردم چون هاردم پر شده بود و جا نداشتم،ولی وقتی فیلمی دستم بیاد ببینم اینقدر کیف میکنم که تلافی همه اون روزهای سیاه دربیاد،الان اینقدر سر خودمو شلوغ کردم که منهای دیشب که ساعت  ۱۰ شب از خستگی بیهوش شدم تو دوروز قبلش کلا ۷ ساعت خوابیده بودم ، جالبه که پارسال از اینترنت سیم کارت میترسیدم چون سرعتش بالا بود و کار ستم میداد،الان فقط اینترنت سیم کارت دارم وحتی هزینه اش باعث شده که حتی اینترنتم مدیریت بشه و تلافی اون اون سالهای سیاه اکانت soundcloud دارم که کلی موسیقی شاد و پرانرژی گوش میدم،
در مورد هزینه زندگی : داداش این کشور همینه ،به نرخ دلار از ۳۰ سال پیش تا الان نگاه کن، هیچوقت ارزونی در کار نبوده، اصلا نمیخوام شعار بدم ولی کسی بجز خودت به داد خودت نمیرسه، 
دوست من بالای ۲۰۰ میلیون بدهی بالا آورد و فراری شد و زنش طلاق گرفت و همه چیزش به باد رفت حتی یجوارایی باباش تو خونه راش نداد و براش غذا درست نمیکردن و ... ولی الان بعد از ۴ سال وقتی میبینمش انرژی میگیرم چون برگشت و جواب همه طلبکارو رو داد،هنوزم بدهی داره ولی سبک زندگیشو عوض کرد،
اگر فاز غم به خودت بدی کسی دلش به حالت نمیسوزه و روز به روز آدم افسرده تر میشه،سعی کن دنیا رو زیبا ببینی و فراموش نکن کسی این حرفو میزنه بخاطر اعتیاد به خودارضایی زد کامپیوترشو سوزوند که امیدش دیگه قطع بشه و نره طرفش ولی بازم نشد که نشد 
تو خونه جاهای مختلف تاریخ های مختلف هک شده و الان نگاه میکنم یاد بد بختیای خودم می افتم
ولی چند وقت قبل از دوستم VPN گرفت چون میخواست مجانی بده گفت ۶ ماهه بدم یا ۳ ماهه،گفتم ۶ ماهه بده، قبلا خریدش حتی برای ۱ روز بلای جونم بود ولی همه اون روزهای سیاه تموم شد،
حرف منو باور کن که تموم میشه ولی سختی اولش لازمه و براحتی بدست نمیاد،حالا که از نظر خودت قدم اولو برداشتی این بار کلکش رو بکن و بهش خاتمه بده و حرفهای من بیادت باشه.
یاعلی مدد.

در آخر میگم با تموم مضایقه ها جوری زندگی کن کسی تورو دید روحیش عوض بشه و بهش امید بدی اون موقع ببین زندگی خودت چی میشه و چطور نتایجش به خودت برمیگرده،

drift مهندس شما چقدر تجربه های خوبی داری از خوندن نوشته هات خیلی انرژی میگیرم و خیلی یاد میگیرم. 
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان