نظرسنجی: سلام دوستان با مسابقه موافقید عایا ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
قبل ماه رمضان مسابقه بذاریم
14.29%
1
14.29%
تو ماه رمضان مسابقه بذاریم
42.86%
3
42.86%
هم قبل ماه رمضان هم بعد ماه رمضان مسابقه بذاریم
28.57%
2
28.57%
اصلا مسابقه نذاریم
14.29%
1
14.29%
در کل
7 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

ز نیرو بود مرد را راستی (سرپرست: سورنا)

17 فروردین. 5 روز ورزشی
میشه در مورد شنا بیشتر توضیح بدین؟چقدر روی لاغری تاثیر داره؟ کسی ک تا حالا شنا نرفته مربی بگیره نگیره؟ چ کارایی تو استخر انجام بدیم ؟ و از این دست مواردی ک خودتون فک میکنید دونستنش برای یک نفر مبتدی لازمه
 سپاس شده توسط
اول از همه تبریک به انلی گاد Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) 2 تا اعتبار هم دادیم! 302

--------
نقل قول: 17 فروردین. 5 روز ورزشی
میشه در مورد شنا بیشتر توضیح بدین؟چقدر روی لاغری تاثیر داره؟ کسی ک تا حالا شنا نرفته مربی بگیره نگیره؟ چ کارایی تو استخر انجام بدیم ؟ و از این دست مواردی ک خودتون فک میکنید دونستنش برای یک نفر مبتدی لازمه
خوده شنا چون عضلات زیادی رو درگیر میکنه شناگر نمیتونه خیلی اون وضعیت رو تحمل کنه.به خاطر همین زیاد نمیگم شنا کنید.
اگه هم مثلا 30 ثانیه شنا کنید و بعد استراحت کنید میشه تمرین اینتروال که بدن اسید لاکتیک میزنه و بیشتر از 45 دیقه نمیشه اینکارو کرد.کلا حرکت
خوبی برای لاغری نیست...
اما راه رفتن توی اب خیلی خوبه...وزنی که روی پاها و زانو و لگن هست خیلی کم میشه و اسیب نمیبینن... و همچنین عضلات زیادی رو درگیر میکنه
چون فشار کار هم از شنا کردن کمتره باعث میشه بتونید به مدت طولانی اینکارو کنید...
یوسین بولت (قهرمان دوی سرعت جهان!) برای تمرین خیلی وقتا توی آب میدوئه!
پیشنهاد من اینه که اول با مقدار کم شروع کنید... 
به این صورت که 10 ست 30 ثانیه ایی شنا کنید و بین هر ست 30 ثانیه استراحت...
20 دقیقه هم پیاده روی توی آب...
یواش یواش زیادش کنید...
استقامت و سیستم قلب و عروقتون خیلی پیشرفت میکنه.
وزن کم میشه(در صورت تمرین بالای 45 دقیقه) 
53
 سپاس شده توسط
من چهارشنبه ورزش خواهم کرد.
درخشنده من هفته ای دو روز ورزش می کنم.
می شه ماهی 8 روز ،
ده روز نمی شه.
مدال نمی دی؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
وجدان بیدار / 2 فروردین / 14 روز ورزشی
10 دقیقه طناب زدن داخل خونه .

درخشنده همه 1:15 که گفتم رو که نمیدوم  Khansariha (13) اکثرش رو پیاده روی میکنم ، ابتداشو میدوم، زیاد نیست .
نگران نباش درخشنده خداروشکر مشکلی نیست . الحمدلله .

نقل قول:
کسی ک تا حالا شنا نرفته مربی بگیره نگیره؟

برای شنا من توصیه اکید میکنم که اگه قصد فراگیری شنا دارین حتما مربی بگیرید، چون تقریبا بدون داشتن مربی یا یاد نمیگیرین ، یا اینکه خیلی طول میکشه تا یاد بگیرین و آخرش هم اصولی یاد نگرفته این.
من شنا بلد نبودم ، یبار توی یک اردو که دبیرستان بودم رفته بودیم نزدیک بود توی یه دریاچه غرق بشم که خدا کمک کرد واقعا اون لحظه یکی رو فرستاد دست مارو گرفت وگرنه من الان احتمالا اینجا نبودم .
من دو سال استخر میرفتم ولی مربی نداشتم ، حتی روی آب وایسادن هم یاد نگرفتم ، برای تفریح بد نبود ولی همیشه حسرت شنا کردن به دلم مونده بود. ولی کلاس آموزشی ثبت نام کردم در عرض 10 جلسه ( که تقریبا 2 هفته طول کشید چون من هر روز میرفتم) شنای قورباغه رو یاد گرفتم + پا دوچرخه( روی آب وایسادن) و کمی شیرجه و ... . هزینه اش هم مبلغ زیادی هم نشد ( حدود 40 هزارتومن) ولی واقعا ارزششو داشت ، یه مهارتی رو یاد گرفتم که الان اگه وسط اقیانوس هم بیفتم از آب نمیترسم. . البته من چندین سال پیش رفتم اونموقع همه چی ارزونی بود Khansariha (13) الان رو نمیدونم ولی بعید میدونم بیشتر از 100 هزارتومن بشه.
بعد ها دیگه خودم میرفتم استخر تمرین میکردم و مهارتم هم بیشتر شد ، بعدش طالب شدم رفتم یه نوع شنای دیگه هم ثبت نام کردم ، کرال سینه هم یاد گرفتم . البته اونم توی مواقع ارزونی رفتم ( حدود 50 هزار تومن) Khansariha (13)  ، اونم 10 جلسه بود. کلا شما اگه مربی داشته باشین هر نوع شنایی رو تقریبا توی 6 الی 7 جلسه یادتون میدن ، دو سه جلسه آخر هم دیگه تمرین کردنه که اون نگاه میکنه اشکالاتتون رو میگه .
 سپاس شده توسط
(1395 فروردين 30، 22:47)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: من چهارشنبه ورزش خواهم کرد.
درخشنده من هفته ای دو روز ورزش می کنم.
می شه ماهی 8 روز ،
ده روز نمی شه.
مدال نمی دی؟

اون دو روز رو خیلی راحت میتونی اضافه کنیا... هفته ایی دو روز اخه کمه...بدن همش تو ریکاوری باشه که نمیشه 4chsmu1
اگه یکی دیگه بود میشد قبول کرد ولی شما سطحتون بالاست باید خیلی بیشتر ازینا برید Gigglesmile
دو روزی که میخوای اضافه کنی دو تا نیم ساعت با فشار زیاد کار کن سریع تمومه 49-2  4 تا اعتبار هم میدیم! هیچ جا اعتبار 4 تایی نمیدن!

----------------
وجدان جان مرسی به خاطر راهنماییات...

اولین مدالت هم تو راهه! Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
وجدان بیدار / 2 فروردین / 15 روز ورزشی
امروز یک ساعت پیاده روی و دویدن ، فکرم بخاطر یه سری مسائل مشغول بود ولی ورزش فکرم رو بهتر کرد، الان آروم ترم .

فدات استاد درخشنده ، فقط یه چیزی من شنیدم که دوچرخه سواری برای مردها ممکنه مشکل پروستات ایجاد کنه ، اینو یه تحقیقی بکن خدای نکرده مشکلی ایجاد نشه برات. فدات
 سپاس شده توسط
only god / هشتم اسفند / 14 روز ورزشی[تصویر:  confetti.gif]
اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِيَ الذُّنُوبَ الَّتِي تَحْبِسُ الدُّعَاءَ

مهربانا ببخش گناهی که دعایم را حبس می کند

[img=0x0]http://darse-emruz.persiangig.com/image/ktark/logo/Rahrovan_paki/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
قاصدک 91 روز ورزشی  [تصویر:  khansariha%20%2846%29.gif]
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
(1395 فروردين 31، 9:35)vojdan bidar نوشته است: وجدان بیدار / 2 فروردین / 15 روز ورزشی
امروز یک ساعت پیاده روی و دویدن ، فکرم بخاطر یه سری مسائل مشغول بود ولی ورزش فکرم رو بهتر کرد، الان آروم ترم .

فدات استاد درخشنده ، فقط یه چیزی من شنیدم که دوچرخه سواری برای مردها ممکنه مشکل پروستات ایجاد کنه ، اینو یه تحقیقی بکن خدای نکرده مشکلی ایجاد نشه برات. فدات

اون مشکل زمانی ایجاد میشه که صندلی یکم غیر استاندارد باشه و وزن طرف زیاد باشه و همیشه بشینه روی صندلی...
برای ما چون باید سریع بریم وزنمون میوفته روی پاها بعضی وقتا هم بلند میشیم و مشکلی پیش نمیاد...
لباس مخصوص دوچرخه سواری هم پد داره نمیذاره مشکلی پیش بیاد...
53
 سپاس شده توسط
17 فروردین 6 روز
ممنونم بخاطر توضیحاتتون و عذرخواهم ک دیر تشکر کردم چون کلا یادم رفته بود اینجا سوال مطرح کردم. 
بازم ممنون
 سپاس شده توسط
قاصدک 92 روز ورزشی  53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
وجدان بیدار / 2 فروردین / 16 روز ورزشی
امروز یک ساعت دویدن و پیاده روی . بیشتر از روزای قبل دویدم، نفسم بهتر شده خداروشکر. 

استاد درخشنده مدال رسید، ممنون از شما و سها خانوم .
اقا من دیگه داره گریم میگیره حالم بده نمیتونم برم تمرین.... Tears
قدر سلامتیتونو بدونید...
 سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
سرما خوردگی از نوع ناجور.....
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان