امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

راستی...
دیدم بنده خدا عاشق چند بار تذکر داده اسپم نزنید...
چرا با اعصابش بازی می کنید؟ asabani خوشتون میاد من بیام اعصاب تون رو خط خطی کنم؟  4fvfcja

همه مون حواس مون باشه پست های اسپم و شبه اسپم کمتر بزنیم... و خوش و بش های دو نفره رو هم تو پ.پ انجام بدیم...
بچه ها رو می فرستیم گروه تا از همدیگه کمک بخوان و به همدیگه کمک کنن...
اگه پست های اسپم زیاد بشه، پست های اون بچه ها درست دیده نمیشه و بی جواب میمونه...  53258zu2qvp1d9v

(1394 مرداد 16، 17:03)درخشنده نوشته است: دوستان حس میکنم یادم رفته چطوری ترک میکردم! وقتی همساده میگه مشارکت کنید اصلا نمیدونم چی بگم...یادم رفته چکار میکردم!

الان خیلی وقته نه نگاه بد کردم..نه سایت بد رفتم... فقط صبح میام اعلام وضعیت و میرم بیرون!

احساس میکنم گم شدم...انگار یه بخشی از زندگیم نیست!

یادم رفته که وسوسه وقتی میومد سراغم چکار میکردم..میترسم وضعیتم خراب بشه و خودمو گم کنم...

شدم مثل بچگیام...

خیلی بده خودتو گم کنی....خودمو نمیشناسم....خیلی سخته...

خدایا کمکم کن... 
داداش جون خیلی خوبه بشیم شبیه بچگیامون...
خوش به حالت که از بچگی هم جلوتر رفتی...
کار بد می دونی چیه... ولی این قدر درگیر خوبی شدی که فراموشش کردی...
خودتو دست کم نگیر...  128fs318181

ولی این به این معنا نیست که نباید برنامه ای واسه وسوسه هامون داشته باشیم... اگه برنامه نداشته باشیم، غافل میشیم و ادامه ی ماجرا...
بشین یه برنامه کوچیک بنویس... واسه موقع هایی که خدایی نکرده اوضاع به هم ریختست...
بذارش تو کشوت تا خیالت راحت باشه که تو بدترین لحظات هم می دونی باید چی کار کنی...  Khansariha (18)

(1394 مرداد 16، 23:51)همساده نوشته است: سلام

فکر کنم باید منم مثه داداش عاشق و داداش روزبه یه کنتوری رو کانون اومدنم بزارم.البته من واسه درس و اینا نیست تایم هم دارم. همشم آنلاینم.ولی فکر کنم بهتره اینجوری

به شدت تایید می کنم...
خیلی خوبه همه مون کنتور داشته باشیم... هم به خودمون کمک میشه، هم به بقیه بهتر می تونیم کمک کنیم...
فقط داداش موقع هایی که کانون نیستی، مراقب خودت باشی ها...  Khansariha (18)

(1394 مرداد 18، 23:33)Tavvab نوشته است: سلام 

کسی هست بیاد منو نصیحت کنه و درس زندگی بهم بده ؟ 1276746pa51mbeg8j
داداش جون من خودم دنبال یکی میگردم که بیاد نصیحتم کنه...  4fvfcja
درس زندگی که بلد نیستم بگم... ولی اگه خواستی درس شکست های زندگیم رو می تونم بگم...  Khansariha (18)

(1394 مرداد 16، 23:39)Alone_Boy نوشته است: سلام دوستان من 16 سالمه 3 معتاد این امر زشت شدم چن بار سعی کردم ترک کنم اما موفق نشدم باز همون اش و همون کاسه نمیدونم چیکار کنم ؟!
با کمی سرچ کردن سایت شمارو پیدا کردم دقیقا نمیدونم باید از کجا شروع ؟!
لطفا راهنمایی میکنید ؟! 13
خوش اومدی الون بوی عزیز...  317
فکر کنم تا الان راهنمایی شده باشی... بگو دیگه چه راهنمایی می خوای تا ارائه بشه...

راستی خودارضایی رو به چه نیتی داری ترک می کنی؟
انگیزه ات از ترک خودارضایی چیه؟ با ترکش چی به دست میاری و با ادامه اش چی از دست میدی؟
به اینا فکر کن... نتیجه ی فکرهات رو با ما در میون بذار...  Khansariha (18)
(1394 مرداد 19، 10:27)همساده نوشته است: منم نقش نفوذی پس قبول از همون خط شکن های شجاع نه اون جاسوس های خنک Vamonde آرمین تو هم فرمانده ای دیگه بچه های دیگه اگه پستشون رو دوست ندارن بیان بگن

اسم فرزاد خیلی خوب بود این قوانین هم دستو پاگیره ها....خوب رامین میزاشتیش گوشه سمت راست دلت...

اسم پیشنهادی من شاهکارترین دیالوگ تاریخ سینما آمیزه ای از قدرت و شجاعت: غودااااااااااااااا

همساده  : غودااااااا
آرمین: انرژی 
فرزاد
مهدی
مهدی آر
ماشالله به خط شکن خودمون... ببینیم چه میکنی... چشم امید گروه مون به تویه هان... Muscular

داداش این قوانین دست و پا گیر نیست... اون جدولی که باید بالاش اسم ها رو بنویسیم دست و پاگیره... بریم بزنیمش؟  4
دل منم که قده گنجشکه... راست و چپش تمییز داده نمیشه...  4fvfcja

----------------

راستی دور قبل به امید خدا و عاشق برنامه گذاشته بودن واسه گروه... خوندن قرآن و ورزش و نماز و ...
یکم هماهنگ شدن مون با هم سخت بود... ولی خدا خیرشون بده... حرکت جالبی بود...  128fs318181

من میگم همون راه رو ادامه بدیم...
این بارم هر کس هر برنامه ای داره بگه... ولی به صورت فردی اجراش کنیم...
آخر هر هفته که میام واسه اعلام وضعیت، هر کس بگه که چقدر به برنامه اش عمل کرده و چطور گذشته...
یعنی من اگه ذکر می خوام بگم، آخر هر هفته بیام بگم چند روز ذکر گفتم و چه تاثیری داشت روم...
هان؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام . رزمجو هستم . به یاری خدای بزرگ روز 21 رو پشت سر گذاشتم . ان شا الله همه گروه ها قهرمان بشن و حتی یک هفته قرمز تو سراسر کانون نداشته باشیم . پیشاپیش شهادت شیخ الائمه حضرت امام جعفر صادق علیه السلام رو محضر همه عزیزان تسلیت میگم .

.................................................................  زنده باد پهلوانان ابدی ......................................................................................
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

[تصویر:  05_blue.png]
همساده  : غودااااااا
فرزاد
شیرهای سر به گردون سای اینک خفته در تابوت پست خاک میگوید
مهدی
مهدی آر

با فونت ریز بنویسین خو 4
فرزاد
شیرهای سر به گردون سای اینک خفته در تابوت پست خاک میگوید
مهدی
مهدی آر: تیربارچی
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
عاشق جان اسم ما رو گذاشته اول ک مثلا تدارکات چی ه خوبی باشم برای گروه
ولی خبر نداره که  من تا حالا تجربه شو نداشتم
و ممکنه گروه رو ب فنا بدم
به هر ترتیب بگذریم از این قضیه

برای اسم گروه بچه های گروه ما فعلا پیشنهادات زیر رو دادن
منتظر پیشنهاد مرد مجاهد و نمیدانم هستیم  برای رای گیری

گروه دوم :
به امید خدا : تخریب چی ها
قاصدک
ایکس
مرد مجاهد:
رزمجوپهلوانان ابدی
نمی دانم

اخی داداش نمیدانم نیس که
از مرد مجاهد عزیز میخوایم که اگه مقدوره ی خبری بهش بده ببینه نظرش چیه واسه اسم گروه

نقل قول: راستی دور قبل به امید خدا و عاشق برنامه گذاشته بودن واسه گروه... خوندن قرآن و ورزش و نماز و ...
یکم هماهنگ شدن مون با هم سخت بود... ولی خدا خیرشون بده... حرکت جالبی بود...  [تصویر:  128fs318181.gif] 
من میگم همون راه رو ادامه بدیم...
یعنی من اگه ذکر می خوام بگم، آخر هر هفته بیام بگم چند روز ذکر گفتم و چه تاثیری داشت روم...
هان؟

در این مورد هم من موافقم
هر کسی ی برنامه ای برای خودش در نظر بگیره حالا این برنامه میتونه شامل هر کدوم از مواردی ک گفته شد باشه یا نه شامل ی برنامه دیگه باشه و اخر هفته موقع اعلام وضعیت نتیجه اش رو بگه
فقط مثل سری قبل برای اینکه بدونیم کیا میخوان شرکت کنن
ی لیست ذاریم ک بچه ها اعلام امادگی کنن
لیست اعلام امادگی برای داشتن برنامه مسابقه گروهی

1-به امید خدا.
2- 53
3- 53
...

[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
به نام خدا
سلام دوستان؛
رضا هستم یک دوست بهبودی  303

دیروز بعد از ظهر یک لغزش داشتم. اما باز بلطف خدا اومدم توی مسیر بهبودی. امروز دوش گرفتم و انگار زنده شدم دوباره. خدا رو شکر میکنم که توی این مسیر قرار دارم و از خدا میخوام که کمکم کنه تا بهبود پیدا کنم و هر روز بهتر از دیروز باشم.
حقیقتش امروز که اومدم کانون همش به مسائل تحریک آمیز برخورد داشتم، اکثرش توی همین انجمن ( بعضی پیام های پروفایل ) و بعضی هاش هم داخل وبلاگ هایی که باز در پست های قدیمی کانون تبلیغ شده. فکر کنم اون زمان تبلیغ ممنوع نبوده.

سعی میکنم کمتر بیام کانون، چون هم وقتم تلف میشه و هم ذهنم درگیر. چون اینجا همه در یک زمان آنلاین نیستن مجبوری وقتی که پست میزاری مدت ها صبر کنی تا جواب بگیری. (چندین ساعت) خب اکثرا میرن یه موضوع دیگه پست میزارن و خلاصه در انتظار جواب ها توی انجمن میچرخن. نتیجه اش چیه؟
نتیجه اینه که کلی وقت هدر میره، حالا فرض کنید بخواد تک تک جواب های پست هاشو بخونه و باز مجبور بشه بهشون جواب بده.
اون دسته از دوستانی هم که پست میزارن و میرن بیرون، باز ذهنشون درگیر اینه که کسی به پستشون جواب داده یا نه ؟
حالا باز بعضیا میگن که شب بیام کانون تا ذهنمون درگیر نشه. باز هم همون مشکل. ساعت ها زمان و وقت هدر میره.

هیچوقت ادعا نمیکنم که حرفام درسته، پس اگه نظری دارید حتما بگید. ممنون که به حرفام گوش دادین  studsmatta  fiesta   53
(1394 مرداد 19، 14:27)reza.d نوشته است:
به نام خدا
سلام دوستان؛
رضا هستم یک دوست بهبودی  303

دیروز بعد از ظهر یک لغزش داشتم. اما باز بلطف خدا اومدم توی مسیر بهبودی. امروز دوش گرفتم و انگار زنده شدم دوباره. خدا رو شکر میکنم که توی این مسیر قرار دارم و از خدا میخوام که کمکم کنه تا بهبود پیدا کنم و هر روز بهتر از دیروز باشم.
حقیقتش امروز که اومدم کانون همش به مسائل تحریک آمیز برخورد داشتم، اکثرش توی همین انجمن ( بعضی پیام های پروفایل ) و بعضی هاش هم داخل وبلاگ هایی که باز در پست های قدیمی کانون تبلیغ شده. فکر کنم اون زمان تبلیغ ممنوع نبوده.

سعی میکنم کمتر بیام کانون، چون هم وقتم تلف میشه و هم ذهنم درگیر. چون اینجا همه در یک زمان آنلاین نیستن مجبوری وقتی که پست میزاری مدت ها صبر کنی تا جواب بگیری. (چندین ساعت) خب اکثرا میرن یه موضوع دیگه پست میزارن و خلاصه در انتظار جواب ها توی انجمن میچرخن. نتیجه اش چیه؟
نتیجه اینه که کلی وقت هدر میره، حالا فرض کنید بخواد تک تک جواب های پست هاشو بخونه و باز مجبور بشه بهشون جواب بده.
اون دسته از دوستانی هم که پست میزارن و میرن بیرون، باز ذهنشون درگیر اینه که کسی به پستشون جواب داده یا نه ؟
حالا باز بعضیا میگن که شب بیام کانون تا ذهنمون درگیر نشه. باز هم همون مشکل. ساعت ها زمان و وقت هدر میره.

هیچوقت ادعا نمیکنم که حرفام درسته، پس اگه نظری دارید حتما بگید. ممنون که به حرفام گوش دادین  studsmatta  fiesta   53

سلام آقا رضا . ممنونم ازت که به پیشنهادم توجه کردی . الان خیلی عالی شده (رضا هستم یک دوست بهبودی)... آفرین و احسنت . 
نظر خودت چیه ؟ تاثیر بهتری نداره ؟؟؟
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

سلام رزمجو جان؛
از نظر خودم همون معتاد جنسی بهتره ولی خب به پیشنهادت احترام گذاشت. به دلیل اینکه جو اینجا متفاوته و همین طور که گفتی ممکنه به بقیه ضربه بزنه.
بهر حال ممنونم از اینکه احساستو گفتی.  Khansariha (8)  53
 خب با تشکر از مرد مجاهد عزیز
اسم های پیشنهادی گروه ما تکمیل شد
حالا از همین لحظه شروع به رای گیری میکنیم برای اسم گروه
دست بجنبونیم اولین گروه اسم و رسم دار بشیم
بچه ها گروه اگه موافقن سریع رای هاشون رو بندازن تو صندوق

اسم های پیشنهادی ایناس

گروه دوم :
قاصدک
ایکس
مرد مجاهدگردان کمیل
رزمجوپهلوانان ابدی
نمی دانم
بمبک های خلیج فارس

خب اولین رای رو هم خودم میندازم تو صندوق
اسم های پیشنهادی همگی خوبن و دلم میخواد به همشون رای بدم ولی خب یدونه بیشتر حق انتخاب نداریم
بمبک های خلیج فارس با مزه اس و دوست داشتنی 
پهلوانان ابدی نمیدونم چرا منو یاد سریال پهلوانان نمیمیرند میندازه! -البته از سریاله چیز خاصی یادم نمیادا- ولی در کل پیشنهاد خوبیه تا ببینیم بقیه دوستان نظرشون چیه
پیشنهاد قاصدک هم مثل همیشه متفاوته البته این بار به اندازه دفعه قبلی با مسما نیست 1276746pa51mbeg8j 
نارنینا رو خیلی دوست داشتم. هنوزم هر وقت میخوام تلفظ ش کنی فقط بیست دقه طول میکشه هجی ش کنم Gigglesmile
با اجازه هم گروهی هام عزیزم من میخوام رای بدم به پیشنهاد مرد مجاهد 
گردان کمیل رو من انتخاب میکنم
امیدوارم تیممون مثل بچه های این گردان مقاومت مثال زدنی رو در مقابل شیطان های برون و درون انجام بدن و در این جهاد اکبر پیروز باشن بر دشمن

راستی مجاهد جان ب نمیدانم سلام برسون
 کلی ذوق کردم بابت بوس از راه دورش 4
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
(1394 مرداد 19، 15:16)مرد مجاهد نوشته است: آقا من پیامک دادم به نمیدانم
پیشنهاد خودم:
به یاد مقاومت عاشورایی بر و بچه های گردان کمیل توی کانال کمیل،

"گردان کمیل"

اینجوری انگیزه مقاومت هم پیدا میکنیم.

یاد فیلم پرواز در شب افتادم
اون صحنه ای که رفت آب بیاره واسه بچه هاش
شادی روح شهدا صلوات 53

منم نریمان، مهدی نریمان گردان کمیل هنوز زندست 53258zu2qvp1d9v
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
بچه ها بیاین اسم انتخاب کنیم
 [تصویر:  14.gif] [تصویر:  14.gif]
درخشنده
عاشق فاطمه زهرا : با کلاس ها
دریل
روزبه : 4 قلو های افسانه ای 4chsmu1

والا... اسم باید با مسما (؟ 22) باشه

[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
بچه ها بیاین اسم انتخاب کنیم
 [تصویر:  14.gif] [تصویر:  14.gif]

درخشنده:نابودگر! [تصویر:  128fs318181.gif]
عاشق فاطمه زهرا : با کلاس ها 
دریل
روزبه :
4 قلو های افسانه ای
دریل کجایی؟ تو این برنامه شرکت کنین ، باید یه برنامه بریزیم برای سه هفته سبز.

این بار دیگه نسیم رو شکست می دیم Khansariha (69) 

لیست اعلام امادگی برای داشتن برنامه مسابقه گروهی

1-به امید خدا.
2- عاشق
3- [تصویر:  8.gif]
...

خدا رو هزار مرتبه شکر ، نماز جماعتم هنوز به راهه. خدا رو شکر.
می خوام ورزش رو اضافه کنم ، نه پیاده روی ، یه ورزش سنگین تر. ووووووووووووووووووووووو کم خوری و خوندن قرآن.

................................................................
بچه ها همونطور که به امید خدا گفت ، نفراتی که اسمشون اول نوشته شده سرگروه هستن. مثل کاپیتان تیم ، توی فوتبال و والیبال ، یا فرمانده جوخه ، یا فرمانده دسته تو جنگ. یه سری وظایف دارن ، مثل جمع بندی اسم و ... . Khansariha (18) 
به حرف کاپیتانتون گوش بدین asabani
................................................................
گردان کمیل قشنگ بود. خوشمان آمد. لایک به مرد مجاهد 4
 ...............................................................
داداش رضا
یه یاعلی بگو ، یه تصمیم جدی برای ترک. می دونم تصمیمت جدیه‌ ، یه تصمیم جدی تر.
یه جمله :‌ این آخرین باره.
بچه ها هم کمک می کنن.
وقتی دچار وسوسه شدی برو اورژانس. اون جا هستن که آنلاین جواب بدن.
چند سال گذشته داداش؟ چند سال دیگه باید بگذره؟
دیروز واقعا چه اتفاقی افتاد؟ دلیلش چی بود؟
داداش رضا ما منتظر روزای خوبت هستیم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

فرزاد
شیرهای سر به گردون سای اینک خفته در تابوت پست خاک میگوید 22
مهدی
مهدی آر: تیربارچی

مهدی کجایی؟؟؟ clapping
بیا پیشنهادتو بده،
زشته گروه قهرمان بی اسم بمونه Smiley-face-cool-2
بعله  Kool
سلام
به امید خدا لطف داری به ما 1

گروه دوم :
قاصدک
ایکس
مرد مجاهدگردان کمیل
رزمجوپهلوانان ابدی
نمی دانم
بمبک های خلیج فارس

منم گردان کمیل رو انتخاب می کنم   128fs318181 
داداش مرد مجاهد لاییییییییییییک cheshmak
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
گروه اول
درخشنده:نابودگر!

عاشق فاطمه زهرا : با کلاس ها 
دریل: 4 شگفت انگیز
روزبه :
4 قلو های افسانه ای  128fs318181

واسه برنامه من پیشنهاد میکنم ورزش کنیم. من خودم الان چند وقتی هست که میدوام.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان