امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1391 تير 26، 16:49)SINNER نوشته است: فقط سهیل بخواند:
سهیل تا کی میخوای یه این خنثی بودنت ادامه بدی؟نمیبینی تمام فعالیتمون شده اعلام پاکی کردن؟ فکر نمیکنی به جای اینکه علت گم شدن پستا رو بگی فعالیت مفیدتری هم میتونی انجام بدی؟به تاریخ ورودت به کانون نگاه کن الان تو پیشکسوت مایی.فکر کنم مسئولیت داری. نداری؟پس اگه واست امکان داره و وقت داری(وقت خیلی مهمه) لطفا...... اگرم نداره ببخش منو پررویی کردم.

والله الان که فکر میکنم می خوام تا فردا به خنثی بودنم ادامه بدم....4fvfcja
نه ولی بی شوخی:
تابستون تنها چیزی که دارم وقته......
دلت پر بوداااا.........Khansariha (18)...........امروز وسوسه شدی؟؟؟Khansariha (56)
چشم من که در خدمتم هر موقع هم کمک خواستین میتونین رو من حساب کنید........همیشه هستم مگه غایب باشم........حالا ماه رمضونی شاید بیام واستون از قرآن بگم.........
تمام مسابقاتی که الان گفتین رو قبلا هم گفتم قبول دارم........فقط منتظرم ماه رمضون برسه که شکله جدی تری پیدا کنه.......چون تعداد پاک ها تو این ماه خیلی بیشتر میشه وهمینطور انرژی بچه ها............البته پارسال که اینجوری بود حالا امسال هم به امیده خدا همینطور میشه.....

(1391 تير 26، 17:31)Hadi نوشته است: دوستاننننننننننننننننننن

چرا شما دارین تنبلی می کنید و گروه تشکیل نمی دیم برای مسابقه ی همگانی؟!!!!!!!!!!!!!!! نمی خواین که جنگجویان احر بشه؟ زشته ها!! از این دخترا یاد بگیرین! از این ضعیفه ها خجالت بکشین و کم نیارین یه وقت جلوشون!
سر گروه تشکیل بدین. منتظرم. دو روز دیگه لیست می خوام ازتون هاSmiley-face-cool-2

عزیزمی برادر.....ضعیفه رو خوب اومدی......کلی حال کردم.........4fvfcja
به چشم......فردا پس فردا ریدیفه.....Smiley-face-thumb
[تصویر:  MuALi.png]
سلااااااام جنگجویان پاک!
منم پاکم.
صد درصد.
تازه امروز نمازهامو سر وقت خوندم.
امروز روز خوبی بود.
چراکه من امروزم دو سه بار تحریک شدم ولی همون طور که گفتم میخوام این نفس رو ادبش کنم که دیگه هی منو مجبور به خ ا نکنه.
ارسال های بچه ها رو هم که خوندم دیدم که همگی پاک بودن.
امروز کسی هم تو ارسال هاش اظهار ناراحتی نکرده و همه انگاری خوش باشن.
خب خوش و پاک باشید تا همیشه.
بای.
[تصویر:  05_blue.png]
پسرای سیبیل کلفت عزیز 4fvfcja
ازتون یه خواهشی که دارم اینه که این لوگوی گروه رو بذارین تو امضاتون. اینجوری اگه کسی نیروی نفوذی باشه و اینجا پست بزنه معلوم میشه 4fvfcja
(البته به زودی این کار اجباری میشه. فعلا دوستانی که تمکن مالی دارن خودشون انجام بدن)4fvfcja
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

بچه ها من تو راه پاكي هستم و به اميد خدا و كمك شما دوستان ميخوام ادامه بدم. ميرم بخوابم. شما هم زودي بخوابين الكلي تو اينترنت بودن خوب نيست ....
اگه بشه ..... چـــي مــــــــــيـــشــــــه
سلام
بچه ها من فقط اومدم بگم امید خان نمیدونم واسه اکانتش یه مشکل پیش اومده یا کامپیوترش (دقیقا نفهمیدم).
سلام رسوند گفت دلش واسه همتون تنگ شده.
به زودی میادش البته بچه هایی که ازش مشاوره میگیرین تو یاهو میتونین باهاش حرف بزنین.
اینو گفتم که یهو شایعه درست نکنین.نگین چون سرپرست مهدویت شده دیگه کمتر میاد جنگجویان.و دندون تیز نکنین واسه حامی شدن.
سهیل 70 ما همین الان هم آمار پاکیمون از تمام گروهها بهتره ولی باشه ما منتظر رمضونتم میشینیم فقط اگه اون موقع هم اینجوری باشی زورم که به تو نمیرسه؛ خودمو دار میزنم.خونم گردنته 90 میلیون
بسیار مهم:
با دلی شکسته ویرایش شد.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
برای بدست آوردن دلی که شکسته ویرایش شد.

پايدار باشيد
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَكَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِكُلِّ شَیْىء قَدْراً»

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
عاشقم ، عاشقه اون بالاسري

با تشکر از صحبت های داداش سینر303
و جواب های متقابل دوستان عزیز
کمی تامل میکنمSmiley-face-cool-2____________________________________________________________
تا اینجوری کسی از من رنجیده خاطر نشه

امید خان هم بر میگرده
یه کم نا خوش احواله
خدا داغ مادر و پدر رو سر هیشکی در نیاره
امیدوارم خدا صبرش بده
و رحمت کنه پدر و مادرشو

خوب یه کم از بحث این مسابقه خارج بشیم بد نیست ها
:smiley-yell:4fvfcja
عزیزان دل خودتون چطورید؟
دماغ مماغا چاقه
اوضاع روبراهه
4fvfcja
چه برنامه ها و ایده ای دارین واسه ترکتون
خوشحال میشم یکی یکی بیایین بگین که با چه برنامه ای و ترفندی دارین ترک میکنین
من خودم فردا استارت این کار رو میزنم
فعلا شبتون خوش
cheshmak

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
دوستان من پستم رو ویرایش کردم. شما لازم نیست پستاتون رو حذف کنید.
از همتون عذر میخوام. یه چیز دیگه راجع به گروه فکر میکردم. اما خوب.... به اون بلوغ هنوز نرسیدیم.
چند توصیه : هیچوقت عجولانه قضاوت نکنین. همیشه مطمئن باشین کسی کاری رو بی دلیل انجام نمیده. سعه صدر داشته باشین و صبر. تو پستاتون دقت کنین تیکه نندازین.
پی نوشت:امشب خیلی دلم شکست. واسه من مثله آب خوردنه که تو مسابقه شرکت نکنم.(مثلکاری که تا الان میکردما) واسه یه سری از مسائل و اینکه دل یکی از دوستانرو به دست بیارم اینجوری گفتم( واسه من فرق ندارین هر کدوم از شما هم بودین همین کار رو میکردم) و وقتی اون پست رو زدم میدونستم شماتت میشم. ولی حقیقتا در این حد نه.
اما خوشحالم از کاری که واسه رفیقم کردم.

همتون رو دوست دارم. یا علی303
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1391 تير 27، 0:19)ammar نوشته است: داداش حمید رسید شکر خدا

حمید جان خودت بررسی کن مسائل رو و پاسخی دندان شکن بده به دوستان!!!

اگه لازم دونستی پست این حقیر رو هم پاک کن

مواظب خودت باش داداش
شب زود بخواب

اون دندونای کرم خوردتم یه مسواکی بزن317(شوخی)

عمار جان خوبی داداشKhansariha (18)
بابا ول کن مسابقه رو خودت چطوری
اوضاع احوال ترکت چطوره
من فقط یه حامی ام حذف کردن پست از دستم خارجه4fvfcja
دندونای منو از کجا دیدی؟ به جون خودم همین یه ماه پیش مسواک زدم
1276746pa51mbeg8j
(1391 تير 27، 0:29)SINNER نوشته است: دوستان من پستم رو ویرایش کردم. شما لازم نیست پستاتون رو حذف کنید.
از همتون عذر میخوام. یه چیز دیگه راجع به گروه فکر میکردم. اما خوب.... به اون بلوغ هنوز نرسیدیم.
چند توصیه : هیچوقت عجولانه قضاوت نکنین. همیشه مطمئن باشین کسی کاری رو بی دلیل انجام نمیده. سعه صدر داشته باشین و صبر. تو پستاتون دقت کنین تیکه نندازین.
پی نوشت:امشب خیلی دلم شکست. واسه من مثله آب خوردنه که تو مسابقه شرکت نکنم.(مثلکاری که تا الان میکردما) واسه یه سری از مسائل و اینکه دل یکی از دوستانرو به دست بیارم اینجوری گفتم( واسه من فرق ندارین هر کدوم از شما هم بودین همین کار رو میکردم) و وقتی اون پست رو زدم میدونستم شماتت میشم. ولی حقیقتا در این حد نه.اما خوشحالم از کاری که واسه رفیقم کردم.
همتون رو دوست دارم. یا علی303

داداش سینر
مسابقه رو ول کن
انجام دادن یا ندادنش دست ما هم نیست به خدا
فردا این مشکل با مدیر مسابقات بررسی میشه
راستی نظرت راجع به این کاری که تو پست بالا اشاره کردم چیه؟
اهداف و برنامه ها مون واسه ترک
در ضمن این جمله ای که گفتی رو هم یه کم بیشتر واسه ما توضییح بده(ولی حقیقتا در این حد نه.اما خوشحالم از کاری که واسه رفیقم کردم.)
1744337bve7cd1t81

داداش عمار
پست رو یا خود همون شخصی که زده میتونه حذف کنه و مدیر کانون
یه نیگا به پستت بکن یه غلامت ضربدر پایین پستت هست اونو بزنی حذف میشه4fvfcja
راستی پست های قبلیت رو خوندم گفته بودی دوس نداری برات جشن بگیریم؟:smiley-yell:4fvfcja
یعنی چی من نمیفهمم این کجاش جنگولک بازیه
من که خودم اولین نفرم تو جشنت317

داداش سینر
گفتی کامپیوترش خراب شده؟
منو بگو فک کردم حالش خرابه
پس امروز فردا دیگه میاد پیشمون امید خان؟

ببینید ،هر کس دیگه از هر جا اگه اون کامنت رو میخوند اولین چیزی که به ذهنش میرسید چند صدایی بودن گروهه که حامی یه چیزی میگه ، بعضی اعضا یه چیز دیگه میگن بعضی دیگه هم کلا یه چیز دیگه !!!!!!!!!

اگر به گروه معتقدید باید همه با هم یکدل و یکصدا باشیم.نه اینکه من بیام یه مواردی بیان کنم بعد از اینکه اعتراض گروه دراومد تازه بیام دلیل اون بیاناتم رو بگم!!!

سینر عزیز ، اتفاقا این نشانه بلوغه گروهه و زنده بودن گروه رو نشون میده که نظرات مورد بحث و جدل قرار میگیره وگرنه یکی حرفی بزنه و بعدشم انتظار داشته باشه هیچکس رو حرفش حرف نزنه میشه دیکتاتوری !!!

اگه جریان به دست آوردن دل همگروهیمون بود ، با یه پیام یه سطری هم میتونستی جلوی بحثا رو بگیری.من پشت گروهمم.به شرطی که همه این حس رو داشته باشیم.تا اونجایی به خاطر یه نفر ، جلوی کل کانون هم وایمیسم !!
اگه جای دیگه ای بودیم شاید بی دلیل هم حرفات رو قبول میکردم ، ولی چون اینجا تحت فشاریم ! شاید بدون اینکه بدونیم حرفایی بزنیم که کاملا غلطه و باعث ضربه خوردن گروه شه.

توصیه منم اینه که تا وقتی تنهایی شاه هم خودتی وزیر هم خودتی کارگر هم خودتی.ولی وقتی عضوی از گروه شدی بدون هماهنگی کاری نکن.

{از دوستانی که جوابی که امشب دادم رو خوندن و توش اهانتی به جناب سینر مشاهده کردن که باعث شکسته شدن دل ایشون شده ، خواهش میکنم اعلام کنن تا من عذرخواهی رسمی خودمو اعلام کنم}

پایدار باشید53
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَكَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِكُلِّ شَیْىء قَدْراً»

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
عاشقم ، عاشقه اون بالاسري

سلام؛ پاکم؛ شما چی‏?‏
ره آسمان درون است...  53
سلام به همگروهي هاي عزيزم

سبزم 53

مسابقه همگاني رو منم هستم

حامل خبر خاصي هم نيستم

اراتمند شمام هستم

يا علي 53
درود دوستان!
هنوز پاکم.
ولی اصلا حوصله ی هیچی رو ندارم.
همین چند خط رو هم دارم به زور می نویسم.
راستی یه سوال:
من داشتم یه مقاله راجب خ ا می خوندم که توش نوشته بود کسانی که در دوران نوجوانی و جوانی خ ا می کنن از سن 35 سالگی بسیاری از توانایی خودشونو از دست میدن و دوران پیری از 35 سالگی شروع میشه.
راستش من اینو هم یه جای دیگه هم خونده بودم ولی دقت نکرده بودم.
می خواستم بدونم که اگه من از همین حالا ترک کنم دیگه بعدا مشکلی پیش نمیاد؟
چراکه من حدودا دو سه سالی میشه که دارم خ ا می کنم.
موفق باشید!
بدرود!
(1391 تير 27، 10:54)ramtin2012 نوشته است: درود دوستان!
هنوز پاکم.
ولی اصلا حوصله ی هیچی رو ندارم.
همین چند خط رو هم دارم به زور می نویسم.
راستی یه سوال:
من داشتم یه مقاله راجب خ ا می خوندم که توش نوشته بود کسانی که در دوران نوجوانی و جوانی خ ا می کنن از سن 35 سالگی بسیاری از توانایی خودشونو از دست میدن و دوران پیری از 35 سالگی شروع میشه.
راستش من اینو هم یه جای دیگه هم خونده بودم ولی دقت نکرده بودم.
می خواستم بدونم که اگه من از همین حالا ترک کنم دیگه بعدا مشکلی پیش نمیاد؟
چراکه من حدودا دو سه سالی میشه که دارم خ ا می کنم.
موفق باشید!
بدرود!

سلام....
چرا حوصله نداری برادر؟؟
ایام بکامه؟؟
البته اینا احتمالا همون داستان ورود از نو جوانی به جوانیه.......همه گذروندن این دوره رو..............یکی مثل من سنگین گذرونده یکی سبک....4fvfcja
من یادمه یه روز تمام افسرده بودم فرداش که رسید صبح تا شب همینجوری میخندیدم................دورانی بود برا خودش....یادش بخیر .... روحش شاد....4fvfcja
ــــــــــــــــــــــــــــ
در مورد پیری زود رس و اینا هم درسته........عیانه دیگه.......من الان نزدیک هفت هشت ساله مبتلام و نشونه ها شو دیدم.......درسته که دلیل علمی شاید واسش پیدا نکنی ولی خب مشخصه.......
اینکه ترک کنی مسلما تاثیر داره.......اصولا آدمیزاد تا سی سالگی رشد میکنه..........بعدشم رو به تحلیل میره........چه خ.ا بکنه چه نکنه
قبل از اینکه به این سن برسی باید یه راه از دو راهی رو انتخاب کنی..........
یکیش خ.ا و افسر دگی و سخت گرفتن نسبت به زندگی و از این قبیل چیزا
یکی دیگشم شادی و خوشحالی و ورزش و محبت کردن و از این قبیلاس
اولی روند پیری رو زودتر دومی هم روندشو کند تر میکنه.....مخصوصا ورزش.......بعضی اوقات یه آدم بالای 100 سال رو میبینم که سر پاست... واقعا به حالش غبطه میخورم....
دیگه انتخاب با ماست.....
ولی اینم نعمتیه واسه خودش.......منظورم همین دونستن و انتخاب کردنه........
از همین الان که شروع به ترک کردی نسبت به تغذیه ت توجه خاصی داشته باش.................شبا زودتر بخواب تا قدرت گذشته رو بدست بیاری.........اینطور نیست که فقط خ.ا نکردن خودبخود باعث شه دوباره بشی همون آدمه سابق......یه سری کارها باید جبران بشه...........
خ.ا سر و ته ش ضرره........بعضی اوقات میرم تو این فاز که خیلی چیزا رو قرآن مستقیم بهش اشاره نکرده ولی یه آیه واسه خ.ا هست.........پس حتما یه مرضی داره......حتما........
[تصویر:  MuALi.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان