امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام، به سلامتی امروز رو با شکست شروع کردم، فک کنم امرور رکورد بزنم،الان دارم بد ترین وضعیتو تجربه میکنم، خدا به دادم برسه...!
ره آسمان درون است...  53
(1392 فروردين 7، 14:16)amoor نوشته است: سلام، به سلامتی امروز رو با شکست شروع کردم، فک کنم امرور رکورد بزنم،الان  دارم  بد ترین وضعیتو تجربه میکنم، خدا به دادم برسه...!

سلام
خوبی؟
باید کنترل کنی من که تجربه ی آنچنان زیادی ندارم ولی میدونم که آخرش پشیمونی و ناراحتی بخدا.
I can feel your heart beat

[تصویر:  05_blue.png]
(1392 فروردين 7، 9:45)حمید خان نوشته است: ممنون از نظرات دوستان
متاسفانه دوباره شکستم...برای چندمین بار با این تفاوت ک هیچ حسی بهش ندارم(قبح گناه)
و این ترک کردن ما مثل قدم گذاشتن تو مرداب شده هر چی دست و پا میزنیم بیشتر فرو میریم
بیخی....این هم باید بگذره.....
ایشالله بتونیم با دست پر برگردیم
Jigar jun age ehsas gonah nemikardi in posto ba in halate narahat nemineveshti
3 ta pishnahad
Be joone khodam klishei nis emtehan shodas
1shab dasteto bezar ro sinat sad bar begu ya momit va edame bede ta khabet bebare
2enna alhosein mesbah onejat
Be hosein tavakol kon
3 ye bahuneh bde be khoda ke komaket koneh masalan masjed ro jaro kon

Natijasho p.kh kon behem

(1392 فروردين 7، 14:16)amoor نوشته است: سلام، به سلامتی امروز رو با شکست شروع کردم، فک کنم امرور رکورد بزنم،الان دارم بد ترین وضعیتو تجربه میکنم، خدا به دادم برسه...!

Kho lamasab ba in harfat chi tavagho dari?
Mohkam bash mard
به نام حق
سلام بچه ها
منم ی جورایی تو گروه رهروان پاکی تازه وارد هستم و اولین حضورم هست
خیلی خوشحالم که در جمع شما هستم
امیدوارم با کمک و عنایت حق تعالی، کنار شما در ترک موفق بشم
ان شاء الله

tandis jan
Fek konam manie taze varedo nemidunia!
Fek konam manzooret pire meikade bood
Khoda hamamuno komak kone va bibi shafiemun she
(1392 فروردين 7، 21:43)تندیس نوشته است: به نام حق
سلام بچه ها
ان شاء الله

خوش اومدي تنديس كبير ...

منتظرت بوديم .... بسي زياد ..خودت ميدوني Khansariha (18)
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
(1388 بهمن 12، 18:57)باران.. نوشته است: سلام به همه ی جنگجویان تپه ی لیان شامپو
خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهدی_69 پرچم و خیلی خوب اومدی4fvfcja

من آماده ام بقیه کجان؟17

با اجازه یه جیغ بزنم همه بیدار شن
جیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــغغ
آخیش..

تنبلی ممنوع

کجایین پس؟

راستی داستان و خوشتون اومد تازه قسمت بعد مهندس کچلیانم میاد42نگین به کسی ها
سلام بچه ها - من تازه عضو این کانون شدم!راستش من دیگه خسته شدم.هر روز خودارضایی میکنم.دانشجو هستم.22سالمه.میخوام خودکشی کنم بلکه راحت شم!تو رو خداا کمکم کنین بچه هاااا.تو رو خدااااااااااااااااا

سلام - من دیگه بریدم - هر روز خ.ا مي كنم - تازگیا به خودکشی فکر میکنم - تورو خداا اگه کسی میتونه کمکم کنه.دارم نابود میشم.
(1392 فروردين 7، 21:43)تندیس نوشته است: به نام حق
سلام بچه ها
ان شاء الله
سلام تندیس عزیز
خوش اومدی رفیق303
عیدتم مبارکvarzesh
ایشالا که موفق میشی و مچ شیطون رو میخوابونی امیدت به خدا باشه.موفق بشی
دنيا کثيفه ، با اشکاي توام تميز نميشه مادر
<<اکبر عبدی
>>

دروغـــگــو دشـمـن خـداسـت ،آآآخ چـقـدر دشـمـن داري خـــدا ، دوسـتات هـــم کـــه مـاييــم يه مـشــت عــاجــز و عــلــيــل و نـاقـــص الــعــقـل کــه در حــقـشـون دشــمــنــي کردي....!
<<بهروز وثوقی>>

داش‌آکل: کمر مردو هيچي تا نمي‌کنه، جز زن. من بودم و يه طوطي. حالا هم باز منم و يه طوطي. اما ديگه نه اون طوطيه و نه من داشی
<<بهروز وثوقی>>

زندگي به من آموخت هر چيز قيمتي دارد ، پنير مجاني فقط در تله موش يافت مي شود
<<مایکل جکسون>>

شايد درد من، دليل خنده کسي شود؛
اما خنده ي من، هرگز نبايد باعث درد کسي شود.
«چارلي چاپلين»

بعد مرگت يه روز چشاتو وا مي کني و ميبيني توي همين اتاق، با همين آدماي دور و برتي، اونوقت مي فهمي که بردنت جهنم!
<<سرپيکو >>

(1392 فروردين 8، 5:32)پسری بدبختسلام بچه ها - من تازه عضو این کانون شدم!راستش من دیگه خسته شدم.هر روز خودارضایی میکنم.دانشجو هستم.22سالمه.میخوام خودکشی کنم بلکه راحت شم!تو رو خداا کمکم کنین بچه هاااا.تو رو خدااااااااااااااااا نوشته است:
سلام - من دیگه بریدم - هر روز خ.ا ميكنم - تازگیا به خودکشی فکر میکنم - تورو خداا اگه کسی میتونه کمکم کنه.دارم نابود میشم.
سلام رفیق
من قبلا اینجور نبودم وقتی از کانون خارج شدم دیگه بهم ریختم و تقریبا مثل تو شدم کارم شده بود هر روز خودارضایی به خدا میگفتم آخه این چه بلایی بود که تو دامن من گذاشتی یه جورایی از خدا هم زده شده بودم داشتم نابود میشدم ولی یه روز اومدم واسه خودم یه هدف انتخاب کردم هدفم رو تا حالا به کسی نگفتم ولی اینجا میگم هدفم اینه که تا چند سال آینده میخوام ازدواج کنم فقط به خاطر همسر آیندم دارم ترک میکنم همش تو فکرم اینو مرور میکنم که اگه ازدواج کنم نه خودم از رابطه جدی لذت میبرم و بدتر از اون همسرم اذیت میشه شاید به من بخندی ولی واقعا این هدف به من خیلی کمک کرده
پس اولین کاری که میکنی اینه که یه هدف مهم تو زندگیت پیدا کن
تو هر جورم معتاد خود ارضایی باشی بلاخره میتونی ترکش کنی نگران این نباش . این فکر خودکشی رو از سرت ببر بیرون چون همین فکر باعث میشه روحیت ضعیف بشه و به ترک امیدی نداشته باشی
یکی از عوامل مهم تو ترک که من تجربه کردم پاک کردن مبتذلات از قبیل فیلم و عکس و فیلترشکن و ایناست.اگه واقعا میخوای ترک کنی باید بازم میگم باید هرچی داری از بین ببری.مثل این میمونه یه آدم معتاد به تریاک رو ببرن تو یه کمپ بخوان ترکش بدن و توی یکی از اتاق های اونجا تریاک بزارن و این آدمم بدونه که اونجا مواد هسته خوب هر جورم بخواد ترک کنه فکر و مفزش زوم رو این اتاقه هر جور آدم با اراده ای هم باشه لغزش میکنه و میره به سمت این اتاق پس باید عواملی که باعث لغزش کردن میشن رو از بین برد
ببخش که سرتو خوردم امیدوارم تونسته باشم بهت کمک کنم.بازم اگه کاری داشتی من در خدمتم رفیق.موفق باشی لوتی53
دنيا کثيفه ، با اشکاي توام تميز نميشه مادر
<<اکبر عبدی
>>

دروغـــگــو دشـمـن خـداسـت ،آآآخ چـقـدر دشـمـن داري خـــدا ، دوسـتات هـــم کـــه مـاييــم يه مـشــت عــاجــز و عــلــيــل و نـاقـــص الــعــقـل کــه در حــقـشـون دشــمــنــي کردي....!
<<بهروز وثوقی>>

داش‌آکل: کمر مردو هيچي تا نمي‌کنه، جز زن. من بودم و يه طوطي. حالا هم باز منم و يه طوطي. اما ديگه نه اون طوطيه و نه من داشی
<<بهروز وثوقی>>

زندگي به من آموخت هر چيز قيمتي دارد ، پنير مجاني فقط در تله موش يافت مي شود
<<مایکل جکسون>>

شايد درد من، دليل خنده کسي شود؛
اما خنده ي من، هرگز نبايد باعث درد کسي شود.
«چارلي چاپلين»

بعد مرگت يه روز چشاتو وا مي کني و ميبيني توي همين اتاق، با همين آدماي دور و برتي، اونوقت مي فهمي که بردنت جهنم!
<<سرپيکو >>

(1392 فروردين 8، 5:32)پسری بدبخت نوشته است:

من آماده ام بقیه کجان؟17

جیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــغغ
آخیش..

تنبلی ممنوع

کجایین پس؟

سلام بچه ها - من تازه عضو این کانون شدم!راستش من دیگه خسته شدم.هر ....سلام - من دیگه بریدم - هر روز خ.ا ميكنم - تازگیا به خودکشی فکر میکنم - تورو خداا اگه کسی میتونه کمکم کنه.دارم نابود میشم.
Salam manham sharayete toro dashtam va hamsenim
Man ta 20 rooz paki ro tajrobeh kardam
Avalan ba in moje manfi shoru nakon hami ke tasmim be tark dari eftekhare
Bedun tark rahate vali 2 ta chiz mikhad
1age khordi zamin boland shi albate bekushi shekastat seriali nashe
2manaviat ro faramoosh nakon az khoda komak begir
3ye alame rahnemaie khoob ke too gooshe gooshe kanoon has
Faghat
Ina tajrobe has o klishei nis pas amalie hichkodom ro sarsari nagir age be harkodom shak dashti\mesle namaz varzesh chesh pak va ../hadeaghal anjam bede bad begu mofid boode ya na
(1392 فروردين 8، 5:32)پسری بدبخت نوشته است:

من آماده ام بقیه کجان؟17

آخیش..

تنبلی ممنوع

کجایین پس؟

سلام بچه ها - من تازه عضو این کانون شدم!راستش من دیگه خسته شدم.هر روز خودارضایی میکنم.دانشجو هستم.22سالمه.میخوام خودکشی کنم بلکه راحت شم!تو رو خداا کمکم کنین بچه هاااا.تو رو خدااااااااااااااااا

سلام - من دیگه بریدم - ......................- تازگیا به خودکشی فکر میکنم - تورو خداا اگه کسی میتونه کمکم کنه.دارم نابود میشم.

سلام دوست عزيز  ....

پيش از هرچيز ورودتو به كانون تبريك ميگم .... قبل از فعاليتت تو گروه،  لطفا به اينجا برو

اميدتو از دست نده ... مي فهميمت و دركنار هم كمك ميكنيم  تا به اونچه كه بخواييم برسيم ...

و اينكه اينجا يه سايت عموميه ، پس به الفاظي كه  تو پستات بكار ميبري بيشتر دقت كن !

ممنون و سال نو هم مباركت باشه 53
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
من یه پسر بدبخت دانشجو که هر روز خودارضایی میکنم - کمکم کنین تورو خداااا - چن روز پیش تصمیم گرفتم ترک کنم ، 11روز ترک بودم ! ولی بعدش شروع کردم . الان دیگه هر روز اینکارو میکنم .... ای خداااااااااااااااا
(1392 فروردين 8، 15:26)پسری بدبخت نوشته است: من یه پسر بدبخت دانشجو که هر روز خودارضایی میکنم - کمکم کنین تورو خداااا - چن روز پیش تصمیم گرفتم ترک کنم ، 11روز ترک بودم ! ولی بعدش شروع کردم . الان دیگه هر روز اینکارو میکنم .... ای خداااااااااااااااا

Are age bade ye tark shekast bokhori bad mishe
Dalilesh be nazare man ine ke moghe shekast migim be darak

Ama bayad intori begim ke khob spermbank man ta 11 rooz ro negah midareh pas bade in shekast ta bish az 11 rooz sab konam ta hajmesh bishtar she
Age fek konim ke ye dafe in masale hal mishe sakht eshtebah mikonim

Injoori ke man hes mikonam spermbank age ton ton khali she koochik mishe va zoodtar ehsas feshar mikonim
Ba sabre taghat farsa mishe movafagh shod na ba 2hafte sabr

guyand sang la'l shavad andar maghame sabr/ari shavad lik be khoone jegar shavad
(1392 فروردين 8، 16:01)جوان نوشته است:
(1392 فروردين 8، 15:26)پسری بدبخت نوشته است: من یه پسر بدبخت دانشجو که هر روز خودارضایی میکنم - کمکم کنین تورو خداااا - چن روز پیش تصمیم گرفتم ترک کنم ، 11روز ترک بودم ! ولی بعدش شروع کردم . الان دیگه هر روز اینکارو میکنم .... ای خداااااااااااااااا

Are age bade ye tark shekast bokhori bad mishe
Dalilesh be nazare man ine ke moghe shekast migim be darak

Ama bayad intori begim ke khob spermbank man ta 11 rooz ro negah midareh pas bade in shekast ta bish az 11 rooz sab konam ta hajmesh bishtar she
Age fek konim ke ye dafe in masale hal mishe sakht eshtebah mikonim

Injoori ke man hes mikonam spermbank age ton ton khali she koochik mishe va zoodtar ehsas feshar mikonim
Ba sabre taghat farsa mishe movafagh shod na ba 2hafte sabr

guyand sang la'l shavad andar maghame sabr/ari shavad lik be khoone jegar shavad
یعنی این 11 روزی که ترک بودم کمه؟؟؟؟؟؟ من میگم هر روز خودارضایی میکنم تو میگی 11 روز کمه؟؟؟؟ آغااا من الان چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
سلام دوست عزیز پسری بدبخت
خیلی خیلی خوش اومدی
11 روز، کم یا زیاد بودنش بستگی به شرایط خودت داره 
نشون میده توانایی این رو داری که اگه بخوای میتونی ترک کنی 
اینجا خیلی ها مثل تو بودن و تونستن موفق بشن
همینطور که بچه ها گفتن بیشتر ما همچین وضعیتی رو تجربه کردیم
وضعیتی که میگیم دیگه اب از سرم گذشته و پشت سر هم تکرار میکنیم
با یه کم تلاش و پشتکار میشه این وضعیت رو عوض کرد  
یه روشی که روی خودم خیلی تاثیر داشت اینه که فکرت رو نسبت به این قضیه باید تغییر بدی
یعنی وقتی کوچکترین فکر بدی سراغت اومد سریعا ذهنت رو از روش بردار 
دیگه اینکه به گذشته خودت و به اینکه چقدر گرفتار هستی اصلا فکر نکن که احساس ناامیدی به ادم دست میده 
در کل هرگز نباید احساس ناامیدی کرد مثلا اسمی که برای خودت انتخاب کردی چنین احساسی به ادم دست میده 
موفق باشی داداش

[تصویر:  05_blue.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان