امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام امروز عصر حالم خیلی بد بود داشتم میشکستم که یه دفعه تلوزیون و روشن کردم دیدم داره اذون میگه یه دفعه بغض گرفت گلوم و تا آخرش گوش دادم و رفتم بیرون و قدم زدم تا حالم بهتر شد.

اعصابم خرد بود که چرا براحتی اجازه دادم تا براحتی در آستانه ی شکستن باشم اصلا واقعا نمیدونم چرا ؟؟

یعنی میشه یه روزی شیطون دیگه دست از سر من برداره؟

خسته شدم از این همه جنگ بین خودم و نفسمو شیطون.
I can feel your heart beat

[تصویر:  05_blue.png]
پسري بدبخت

گفتني ها رو دوستان گفتن من فقط مي خوام يه چيزو بگم:
دنيا هميشه يه جور نمي مونه.
اگه تو سال هاي زيادي خودارضايي كردي الان ديگه تموم شده.
همين كه توي اين سايت ثبت‌نام كردي معناش اينه كه همه چي داره دست به دست هم ميده تا تو ترك كني.
همينه كه ميگم دنيا هميشه يه جور نمي مونه.
ميگي ميخوام خودكشي كنم. اما مي خوام يه لحظه بهش به طور دقيق فكر كني:
اول اين كه مُردن به همين سادگيا نيست كه چشماتو ببندي و ديگه همه چي تموم بشه.
دوم اين كه بعدش مي خواي چي كار كني؟
مي خواي بگي من مي تونستم اين گناهو ترك كنم و تركش نكردم؟
اصلا همون خودكشي هم خودش گناه بزرگيه.
اگه همون جمله اي كه در ابتدا گفتم رو باور كني ديگه هيچي نمي تونه تو رو از پاي در بياره.
(1392 فروردين 8، 10:39)EHSAN-BEST نوشته است:
(1392 فروردين 8، 5:32)پسری بدبختسلام بچه ها - من تازه عضو این کانون شدم!راستش من دیگه خسته شدم.هر روز خودارضایی میکنم.دانشجو هستم.22سالمه.میخوام خودکشی کنم بلکه راحت شم!تو رو خداا کمکم کنین بچه هاااا.تو رو خدااااااااااااااااا نوشته است:
سلام - من دیگه بریدم - هر روز خ.ا ميكنم - تازگیا به خودکشی فکر میکنم - تورو خداا اگه کسی میتونه کمکم کنه.دارم نابود میشم.
سلام رفیق
من قبلا اینجور نبودم وقتی از کانون خارج شدم دیگه بهم ریختم و تقریبا مثل تو شدم کارم شده بود هر روز خودارضایی به خدا میگفتم آخه این چه بلایی بود که تو دامن من گذاشتی یه جورایی از خدا هم زده شده بودم داشتم نابود میشدم ولی یه روز اومدم واسه خودم یه هدف انتخاب کردم هدفم رو تا حالا به کسی نگفتم ولی اینجا میگم هدفم اینه که تا چند سال آینده میخوام ازدواج کنم فقط به خاطر همسر آیندم دارم ترک میکنم همش تو فکرم اینو مرور میکنم که اگه ازدواج کنم نه خودم از رابطه جدی لذت میبرم و بدتر از اون همسرم اذیت میشه شاید به من بخندی ولی واقعا این هدف به من خیلی کمک کرده
پس اولین کاری که میکنی اینه که یه هدف مهم تو زندگیت پیدا کن
تو هر جورم معتاد خود ارضایی باشی بلاخره میتونی ترکش کنی نگران این نباش . این فکر خودکشی رو از سرت ببر بیرون چون همین فکر باعث میشه روحیت ضعیف بشه و به ترک امیدی نداشته باشی
یکی از عوامل مهم تو ترک که من تجربه کردم پاک کردن مبتذلات از قبیل فیلم و عکس و فیلترشکن و ایناست.اگه واقعا میخوای ترک کنی باید بازم میگم باید هرچی داری از بین ببری.مثل این میمونه یه آدم معتاد به تریاک رو ببرن تو یه کمپ بخوان ترکش بدن و توی یکی از اتاق های اونجا تریاک بزارن و این آدمم بدونه که اونجا مواد هسته خوب هر جورم بخواد ترک کنه فکر و مفزش زوم رو این اتاقه هر جور آدم با اراده ای هم باشه لغزش میکنه و میره به سمت این اتاق پس باید عواملی که باعث لغزش کردن میشن رو از بین برد
ببخش که سرتو خوردم امیدوارم تونسته باشم بهت کمک کنم.بازم اگه کاری داشتی من در خدمتم رفیق.موفق باشی لوتی53
مرسی 1 من تصمیم گرفتم ترک کنم و اینکارو میکنم البته با کمک شماهااا . قبلا هم یه 2سالی ترک کرده بودم ولی دوباره شروع کردم !! خدایااااا کمکم کن...........................

(1392 فروردين 8، 19:40)ramtin2012 نوشته است: پسري بدبخت

همين كه توي اين سايت ثبت‌نام كردي معناش اينه كه همه چي داره دست به دست هم ميده تا تو ترك كني.
اگه همون جمله اي كه در ابتدا گفتم رو باور كني ديگه هيچي نمي تونه تو رو از پاي در بياره.
آره تو راس میگی-ولی من واقعا دیگه بریدم-دیگه خسته شدم-میخوام ترک کنم 1خدایا کمکم کن...کمکمون کن ......

(1392 فروردين 8، 10:39)جوان نوشته است:
(1392 فروردين 8، 5:32)پسری بدبخت نوشته است:
(1388 بهمن 12، 18:57)باران.. نوشته است: سلام به همه ی جنگجویان تپه ی لیان شامپو
خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهدی_69 پرچم و خیلی خوب اومدی4fvfcja

من آماده ام بقیه کجان؟17

با اجازه یه جیغ بزنم همه بیدار شن
جیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــغغ
آخیش..

تنبلی ممنوع

کجایین پس؟

راستی داستان و خوشتون اومد تازه قسمت بعد مهندس کچلیانم میاد42نگین به کسی ها
سلام بچه ها - من تازه عضو این کانون شدم!راستش من دیگه خسته شدم.هر ....سلام - من دیگه بریدم - هر روز خ.ا ميكنم  - تازگیا به خودکشی فکر میکنم - تورو خداا اگه کسی میتونه کمکم کنه.دارم نابود میشم.
Salam manham sharayete toro dashtam va hamsenim
Man ta 20 rooz paki ro tajrobeh kardam
Avalan ba in moje manfi shoru nakon hami  ke tasmim be tark dari eftekhare
Bedun tark rahate vali 2 ta chiz mikhad
1age khordi zamin boland shi albate bekushi shekastat seriali nashe
2manaviat ro faramoosh nakon az khoda komak begir
3ye alame rahnemaie khoob ke too gooshe gooshe kanoon has
Faghat
Ina tajrobe has o klishei nis pas amalie hichkodom ro sarsari nagir age be harkodom shak dashti\mesle namaz varzesh chesh pak va ../hadeaghal anjam bede bad begu mofid boode ya na
مرسی 1 باشه سعی میکنم دیگه آدم شم 4chsmu1 من به کمک همه شماها نیاز دارم 1 ممنوووووووووووووووووووووووووووووون

(1392 فروردين 8، 19:40)ramtin2012 نوشته است: پسري بدبخت

اگه همون جمله اي كه در ابتدا گفتم رو باور كني ديگه هيچي نمي تونه تو رو از پاي در بياره
مرسی مرسی مرسی 1 همه تلاشمو میکنم پاک شم-خدااااااااااااااااا
سلام می کنم به همه مخصوصا دوست تازه واردمون که فکرهای بدی توی سر خودش پرورش می ده.
اینو بگم که من به این بیت شعر ایمان کامل پیدا کردم."درنا امیدی بسی امید است/پایان شب سیه سپید است"
من 4 ماه ترک رو در اوج نامیدی آغاز کردم .اون موقع خیلی نا امید بودم اما به یک باره خواستم اراده کنم و به خودم امید بدم.با جملات امید بخش.با تلقین به نفس.حالا بیش از 140 روزه که پاکم و این از امیدوار بودن شروع شده.هر روز بر خدا توکل کن.به خدا اعتماد کن و ازش اطاعت کن.اون می تونه تو رو بی نیاز کنه .اون می تونه تو رو پاک کنه.به خودت بگو "توکلت علی الله"خدا دوست داره بنده هاش بر او توکل کنن.

امیدوار باش و با جدین تلاش کن.اگه می بینی نمی تونی یک دفعه ترک کنی،تدریجا ترک کن .کم کم فاصله ی بین شکست هات رو بیشتر کن.خودارضایی رو برای خودت بزرگ نکن.به صورت عادی زندگی کن همراه با امید.یاد خدا رو همیشه داشته باش به صورت مداوم.

اطاعت،امید،ذکر،مداومت،احتیاط.

ممنون

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1392 فروردين 8، 19:25)Heartbeat نوشته است: سلام امروز عصر حالم خیلی بد بود داشتم میشکستم که یه دفعه تلوزیون و روشن کردم دیدم داره اذون میگه یه دفعه بغض گرفت گلوم و تا آخرش گوش دادم و رفتم بیرون و قدم زدم تا حالم بهتر شد.

اعصابم خرد بود که چرا براحتی اجازه دادم تا براحتی در آستانه ی شکستن باشم اصلا واقعا نمیدونم چرا ؟؟

یعنی میشه یه روزی شیطون دیگه دست از سر من برداره؟

خسته شدم از این همه جنگ بین خودم و نفسمو شیطون.

سلام

حدیثی از امام علی علیه السلام در مسجد محلمون روی دیوارش نقش بسته:

دنیا بازاری است که عده ای سود می کنند و عده ای ضرر

حالا تفسیر من اینه که
کیا سود می کنند: تو زیارت آل یاسین می گیم: سعد من اطاعکم ( سعادتمند اونه که به حرف شما کنه)

و کیا زیان می کنند: شقی من خالفم (بدبخت اونه که پشت به شما کنه)

البته دو تا آیه هم از سوره شمس هست خیلی قشنگه
آیه 9: رستگار اونه که با هوای نفسش مبارزه کنه و از فرمانش سرپیچی کنه
آیه 10: رستگار نمیشه اونی که به حرف نفسش کنه

موفق باشید
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
ta alan khoderzai kheili chiza ro azam gerefte ke dige nemitunam dashte bashameshun

Vali man talash mikonam baghie chizamo la nadam
Bibi ru siaham shafa'atam kon
سلام بچه ها ما هم بعد از کلی کلنجار رفتم با خودمون راضی شدم به گروه بپیوندم تو مدت همش تو اشتباه بودم و خودمو از کلی دوستای گل مثل شماها محروم کرده بودم امیدوارم دوستان منو ببخشن
عاقبت این عشق هلاکم کند

درگذر کوی تو خاکم کند......

[تصویر:  07165097414216144584.jpg]
سلام به همه
خوبید ان شاء الله ؟
(1392 فروردين 9، 12:40)omide_rahayi نوشته است: سلام بچه ها ما هم بعد از کلی کلنجار رفتم با خودمون راضی شدم به گروه بپیوندم تو مدت همش تو اشتباه بودم و خودمو از کلی دوستای گل مثل شماها محروم کرده بودم امیدوارم دوستان منو ببخشن
خوش اومدی امید رهایی جان Khansariha (18)

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
سلام دوستان
من امروز با یه نفر رابطه جنسی داشتم و یه سوال هست که داره منو میخوره 
 آیا این کارم به عنوان لغزش کردن محسوب میشه یا نه?
اینم بگم که اصلا دوست ندارم خودارضایی کنم فکر کنم تا دیروز یازده روز پاک بودم
دنيا کثيفه ، با اشکاي توام تميز نميشه مادر
<<اکبر عبدی
>>

دروغـــگــو دشـمـن خـداسـت ،آآآخ چـقـدر دشـمـن داري خـــدا ، دوسـتات هـــم کـــه مـاييــم يه مـشــت عــاجــز و عــلــيــل و نـاقـــص الــعــقـل کــه در حــقـشـون دشــمــنــي کردي....!
<<بهروز وثوقی>>

داش‌آکل: کمر مردو هيچي تا نمي‌کنه، جز زن. من بودم و يه طوطي. حالا هم باز منم و يه طوطي. اما ديگه نه اون طوطيه و نه من داشی
<<بهروز وثوقی>>

زندگي به من آموخت هر چيز قيمتي دارد ، پنير مجاني فقط در تله موش يافت مي شود
<<مایکل جکسون>>

شايد درد من، دليل خنده کسي شود؛
اما خنده ي من، هرگز نبايد باعث درد کسي شود.
«چارلي چاپلين»

بعد مرگت يه روز چشاتو وا مي کني و ميبيني توي همين اتاق، با همين آدماي دور و برتي، اونوقت مي فهمي که بردنت جهنم!
<<سرپيکو >>

بچه ها یادتون باشه زندگی پر از تغییر و تحوالته و ما استاد این تغییر هستیم نه قربانیش....
یادتون باشه خودارضائی تنها بخش کوچکی از زندگیه و ما برای رسیدن به اهداف حتما مهمترمون هست که میخواهیم کنارش بزاریم....
بچه ها یادتون باشه همیشه و همیشه مشکلاتتون رو زود حل کنین و نزارین بمونه و کهنه بشه......
یادتون باشه زمان ارزشمندترین چیزی که تو زندگی داریم و وقتی از دستش بدیم باختیم. یعنی من اینجا بودم نه فقط به خاطر اینکه خودارضائی داشتم. بلکه به خاطر اینکه اوقات زیادی رو صرف خودارضایی و عوارضش کردم.....
مثل خیلی از آدمهایی که دور و برمون ان مرگ به سراغ ما هم می آد و ما فرصت زیادی نداریم.....

این پست رو الان خوندم تو کانون عالیه عالی
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1392 فروردين 9، 12:40)omide_rahayi نوشته است: سلام بچه ها ما هم بعد از کلی کلنجار رفتم با خودمون راضی شدم به گروه بپیوندم تو مدت همش تو اشتباه بودم و خودمو از کلی دوستای گل مثل شماها محروم کرده بودم امیدوارم دوستان منو ببخشن
سلام یولداش Khansariha (18)
خوش اومدی
ماهم از دوست گلی مثه تو محروم شده بودیم.ازاین به بعد بیشتر با خودت تو این مسائل کلنجار برو!

(1392 فروردين 9، 12:40)همساده  نوشته است: این پست رو الان خوندم تو کانون عالیه عالی

درسته،اگ اشتباه نکنم مربوط به یکبار برای همیشس که به خاطر یه سری چیزا نتونس تو سایت بمونه وگرنه پستای ماندگاری داره

(1392 فروردين 9، 12:40)Alex نوشته است: سلام . خوبین ؟ [تصویر:  5.gif]

شکر خدا پاک  [تصویر:  8.gif]  181 روز [تصویر:  8.gif]  خدا رو بی نهایت شکر 
سلام خوب مرسی Khansariha (18)
شکر 53
راستی تو که این همه ماجراجویی نمیخوای تو مسائل قاطی شدن به مرغا کنجکاوی کنی؟مثه مجتی پایلوت که چراغ خاموش داره آستینارو بالا میزنه!

(1392 فروردين 9، 12:40)آقای اراده نوشته است: سلام به همه 
خوبید ان شاء الله ؟
سلام
خوب الحمدالله ،کاش از حالت هم برامون میگفتی
دوستان کنتور نمیدازه که، یه ذره بیشتر بنویسین لططططفا!
-------
راستی من اصلا چیکاره بودم که اینا رو جواب دادم؟!
[تصویر:  Pic.jpg]
salam akhavian
Rastesh darbareye shedat ghazabe khoda ye masaeli shenidam
Aya alan khoda az ma motenafere?!
Age tark kamel konim maro mibakhshe mese adame pak ya na?
Lotfan ba hadis javab bedid
(1392 فروردين 9، 22:21)جوان نوشته است: salam akhavian
Rastesh darbareye shedat ghazabe khoda ye masaeli shenidam
Aya alan khoda az ma motenafere?!
Age tark kamel konim maro mibakhshe mese adame pak ya na?
Lotfan ba hadis javab bedid

به نام خدا
پیامبر اکرم (ص) :

أللهُ أفرَحُ بِتَوبَةِ العَبدِ مِنَ العَقیمِ الوالِدِ وَ مِنَ الضّالِّ الواجِدِ.
خداوند از توبه بنده اش بیش از عقیمی که صاحب فرزند شود و گم کرده ای که گمشده اش را پیدا می کند خوشحال می شود.

(مسترک الوسائل ج17 ص126)
.

امام علی علیه السلام:
مَن صَلّی رَکعَتَینِ یَعلَمُ مایَقولُ فِیهما اِنصَرَفَ وَ لَیسَ بَینَه وَ بَینَ اللهِ - عَزَّ وَ جَلَّ - ذَنبٌ؛
هر کس دو رکعت نماز بخواند و بداند چه می گوید، از نماز فارغ می شود، درحالی که میان او و میان خدای عز و جل گناهی نیست.

اصول وافی، ج2 ،ص
100

امام صادق (ع) : همانا مرد ( گاهی ) گناه کند و خدا به وسیله آن او را به بهشت ببرد ، عرض کردم : خداوند به سبب گناه او را به بهشت ببرد ؟ فرمود : آری ، هر آینه او گناه کند و پیوسته از گناهی که کرده ترسان است و بر خود خشمناک است ( یا توبه می کند ) پس خدا به او ترحم می کند و او را به بهشت می برد.

توضيح :مجلسى (ره ) گويد: اين حديث دلالت كند بر اينكه گناهى كه باعث خضوع گردد بهتر از طاعتى است كه موجب باشد.
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
bacheha mikham ye taghalob behetoon yad bedam bara man ajib javab dad:
Shab dast ro rooye sineh bezarid va sad bar begid ya momit,
Va edameh bedid ta khabetoon bebareh
Goosheh deletoon manisho dashteh bashid
Bibi shafiemoon bash

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان