امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

نقل قول: کیا روزه داری بهشون تو پاکی کمک کرده؟
و کیا بالعکس بوده؟
من من Khansariha (69) 
کلا هرچی گرسنه تر باشی شهوت کمتره..
اینقدر توی فکر معده در حال سوراخ شدنت هستی که دیگه به شهوت فکر نمی کنی...

در مورد ازدواج من فکر می کنم خدا خودش هروقت شرایطتم مساعد شد جور می کنه...
شرایط پاکی رو میگم...
چون قراره من پاک بشم و خانمی پاکی هم نصیبم بشه...
آخه الان یکم ناخالصی دارم و باید تصفیه بشم.. 128fs318181 

خدا جون ما رو زودتر پاک کن... 53
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام اقا یون داداشا
خوبین
چ خبرا
اقا یک خبر
امروز دقیقا24 ماهه پاکمم
این هم از عنایت خدای متعال و ارباب بی کفنم هست ودعای روح مادر وداداشم
درضمن محتاج دعای داداشای گلم هستم
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
سلام برادر آبتین
به به مبارک باشه این پاکی
قطعا همین طوره.
به مدیران اطلاع بدین تا اسم شما رو توی لیست افتخارات کانون بنویسند.
التماس دعا
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
مررررررسسسسی داداش آبتین........ 317

دیگه باید دکترای افتخاری ترک رو بهت بدن.... 4fvfcja

فارغ الترک! 4fvfcja
[تصویر:  MuALi.png]
سلام 
مرسى سهىل جان. 
من اىن پاکى رو اول ازخدا  ودوم از کمک .داداشاى گلى همچون شماوعلىرضا وارمىن. وجوان. ودىاموند وخىلىا دىگه دارم 
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
وایستا ببینم ، چه گروه و بند و بساطی به هم زدین ، دور از چشم ما.

اصلا می دونین چیه؟

در کل دنیا یه گروه وجود داره و اون هم پاک دلان بقیه هم ...  4

حاضرم رو دو تا اعتبار شرط ببندم که گروه ما قهرمانه.  Muscular

نه داداش درخشنده؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

نقل قول:
فقط خدا کنه غرق نشده باشه... 
[تصویر:  4.gif]
این هواپیما ها که یکی یکی سقوط می کنن...
دیگه به این کشتی ها هم اعتمادی نیست...   [تصویر:  g.gif]

یعنی میگید کشتیشون سقوط کرده؟! 4fvfcja

----------------
داداش عاشق ما اولیم این دفعه....بار قبلی به خاطر تعدادمون اول نشدیم...
نقل قول:
حاضرم رو دو تا اعتبار شرط ببندم که گروه ما قهرمانه. 
سلام
همش یکی دو روز نبودما ولی چقدر دلم تنگ اینجا شده بود.
عاشق منم موافقم به لطف خدا بچه های گروه  پاک دلان اول میشن و تمام اعضای گروه هر سه هفته شون سبز میشه
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
(1394 تير 1، 22:02)آرمــین نوشته است: فقط خدا کنه غرق نشده باشه... 4chsmu1
این هواپیما ها که یکی یکی سقوط می کنن...
دیگه به این کشتی ها هم اعتمادی نیست...   53258zu2qvp1d9v

سلام
خوبید که ان شاء الله

آقا من زنده ام هنوز 4 

جام رو عوض کردند، دکل جدیده اینترنت درست درمون نداره.
یادتون بودم، خیلی. دوست تون دارم.

کشتی حالا خوبه، امیدی هست که آدم نجات پیدا کنه.
ولی هواپیما و هلیکوپتر نه.
به معنای واقعی آدم helpless هست؛ یعنی کاری از دست آدم بر نمیاد.
یه "لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم" می گم،
بعد هم دیگه خدا.
حس خاصی ه، حس توامان ترس و امید.
53

(1394 تير 1، 21:22)آرمــین نوشته است: درخشنده تازه خبر نداری سرپرست احتلام نیستش... برادر نمیدانم...  4
جاش خیلی خالیه... 1

هاها 4
آقای آرمین یه سرپرست ی تمیز تری نبود!؟

مرد مجاهد عزیز،
خیلی ممنون برای واژه ی محبت آمیز دردانه ت
53 

من م یه ده روزی هست پاک م.
یه دو سالی هست نشده از سی رد بشم 1276746pa51mbeg8j 
ای روزگار ...
به قول حافظ: عمر بگذشت به بی حاصلی و بوالهوسی ...
[تصویر:  tree.jpg]

خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش  ***  بِنَماند هیچ ش الا، هوس قمار دیگر

" مولوی "

53   53   53

این بار، بی تاریخ؛
خسته ام،
آن همه روزها که قرار بود شروع ی باشند ...

53 5353
سلام

به به بالاخره برادر نمیدانم برگشت... خوش اومدی... خدا رو شکر که زنده ای... قطع امید کرده بودیم...  4fvfcja
داداش جای یه سری سرپرست ها همیشه خالی می مونه... دیگه کثیف و تمیز نداره که...  4

آبتین جان دو سالگیت مبارک باشه...  317
یه شیرینی به ما بدهکاری ها...  Khansariha (46)

مرسی از همگی بابت نظرات مثبت تون بابت روزه داری...
ان شالله خدا همیشه توفیق روزه داری بهتون بده... مث ما بی نصیب نشین... 1
تعبیر سوراخ شدن معده ی قاصدک هم جالب بود...  4fvfcja

از فردا دور جدید اعلام وضعیت ها آغاز میشه... یادتون نره... 
گروه برنده هم که از همین الان مشخصه... دیگه من چی بگم... 4 

ان شالله همه مون تو همین ماه کوله بار گناه مون رو ببندیم و با پاکی باقی مسیر رو پیش بریم... 1
وجدان بیدار زودی مزدوج بشه... بعدم مرد مجاهد... بعدم بقیه... آخری هم من...  4fvfcja

مخلصیم...  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

آقا هم گروهی های من در چه وضعین ؟

راستش من یه هفته است بی برنامه ام ، کار مثبتی انجام ندادم ولی خداییش کار منفی هم انجام ندادم . بیشتر اینترنت توی کانون اومدم ، با موبایل  بازی کردم تو این یه هفته 1
قبلنا که اینجوری میشدم یعنی کار مثبت انجام نمیدادم بلافاصله کار منفی ... و وسوسه و ... آخرشم کار به ... میکشید ، منتها شکر خدا الان وضعیت خوبه . یه آتش شهوتی تو درونم قبلا بود الان خداروشکر گرما و حرارتش کم شده ، کم شدن غذا در ماه مبارک رمضان هم بی تاثیر نبوده.
میخام شروع کنم کارای مثبت رو هم انجام بدم دوباره .
پسرای عزیز !!!
کسی میدونه حکم استمنا وقتی روزه بودم چیه ؟ تو رساله مرجع تققلیدم نوشته قضا و کفاره
قضا یا کفاره یجا دیگه...کسی درستشو میدونه؟
اقا چه کنیم ماه رمضونم ادم نشدیم ، سال 95 هم کنکور داریم
خدایی اینجا دیگه همه پسرید و دختر نیست
اصن من به دیدن سایت های پ،و،ر،ن معتاد شدم....یعنی شده فقط نگاه بکنم.... و راضی هم نمیشم ساعتها میچرخم اما راضی نمیشم .... الان دیگه همه چی...عکس و فیلم و فلان سایتو 2، 3 ساله ویکی پدیای این چیزام....همه غلطی کردم تو فضای مجازی و برام هم خسته کننده و تکراری اند و اما نمیدونم چرا نمیشه نگاه نکنم....یعنی میشه ها ولی من ظهرا میزنه به کلم......
کی اینجا مثه منه؟
Nariman........
سلام داداش ONLY BUGATTI
الان اوضاع و احوالتو درک می کنم. میدونی چرا میگم چون خودم پارسال ماه رمضون همین عمل زشتو انجام دادم منتها نه موقعی که روزه بودم . ولی زیاد فرقی هم نمی کنه. اصلا تو این ماه انجام این کار به هیچ وجه قابل توجیه نیست  :smiley-yell:   چون اگه روزه بگیری شهوت خیلی کاهش پیدا میکنه اما میگم وقتی خودم پارسال این کارو انجام دادم دیگه بقیه رو هم درک میکنم.
فقط تنها خواسته ای که ازت دارم اینه که به هیچ وجه من الوجوه ناامید نشو. هنوز 4/5 از ماه رمضان مونده و میتونی با پاک موندن تو این مدت و روزه گرفتن پیشرفت فوق العاده ای داشته باشی چرا میگم فوق العاده چون اولا ماه رمضان خودکار خاصیت پاکی و تقوا رو تو انسان تقویت میکنه دوما با روزه گرفتن (همچنین روزه چشم و گوش) شهوت به شدت سرکوب میشه . من شخصا بهت قول میدم این بیست و خورده ای روز به اندازه ی 40 روز تو پاکیت موثره اگه تو این مدت خودتو پاک نگه داری. دلیل سوم اینه که تو ماه مبارک رمضان هجوم افکار و حملات مخرب بسیار کمه چون ناسلامتی شیطان تو غل و زنجیره ( به این جمله ایمان دارم و به شخصه تاثیری که ماه رمضون تو پیشرفت پاکی من داشته رو دیدم و اصلا هم اهل شعار دادن و اینجور چیزا نیستم ). رک و راست دارم بهت میگم. تو این ماه مبارک خیلی خیلی راحت تر میتونی افکارتو کنترل کنی. خیلی راحت می تونی جلوی رفتن به سایتای ناجور رو بگیری.
راستش منم تا همین چند مدت پیش دقیقا مثل تو بودم و 99 درصد شکست هام به خاطر همین استفاده نادرست از این اینترنت لعنتی بود. اصلا همین جور الکی الکی میرفتم و ادامه ماجرا .... 1276746pa51mbeg8j
اما بالاخره تصمیم جدی گرفتم که به هیچ وجه حتی الکی هم که شده سمت این جور سایتا نرم و با اومدن کوچترین افکار در دم نابودش کردم . مثلا همین امروز یه سری افکار بد اومد سراغم من با تندی باهاشون برخورد کردم و بهشون گفتم : "شما حق ندارین منو از راه راست منحرف کنید من برای رسیدن به این پاکی و آرامشی که دارم واقعا سختی کشیدم و تلاش کردم حالا با یه فکر ساده همه چی رو خراب کنم و دوباره روز از نو و روزی از نو! نه، به هیچ وجه"
باور کن میتونی . شک نکن میتونی. فقط یه ذره باید به خودت فشار بیاری. همین
موفق باشی
نبینم ناامید باشیا. منتظرم هر روز بیای کانون و پرانرژی باشی و به ما هم روحیه بدی. کنکورم که داری دیگه حتما باید پاک شی 1
[تصویر:  07.jpg]

{ إِنَّ الَّذِينَ اتَّقَوْا إِذَا مَسَّهُمْ طَائِفٌ مِّنَ الشَّيْطَانِ تَذَكَّرُوا فَإِذَا هُم مُّبْصِرُونَ }
ﻣﺴﻠﻤﺎ ﻛﺴﺎﻧﻰ ﻛﻪ [ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ، ﻣﻌﺎﺻﻰ ﻭ ﺁﻟﻮﺩﮔﻰ ﻫﺎﻯ ﻇﺎﻫﺮﻯ ﻭﺑﺎﻃﻨﻰ ] ﺗﻘﻮﺍ ﻭﺭﺯﻳﺪﻩ ﺍﻧﺪ ، 
ﻫﺮﮔﺎﻩ ﻭﺳﻮﺳﻪ ﻫﺎﻳﻰ ﺍﺯ ﺳﻮﻯ ﺷﻴﻄﺎﻥ ﺑﻪ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺳﺪ [ ﺧﺪﺍ ﻭ ﻗﻴﺎﻣﺖ ﺭﺍ ] ﻳﺎﺩ ﻛﻨﻨﺪ ، ﭘﺲ ﺑﻰ ﺩﺭﻧﮓ ﺑﻴﻨﺎ ﺷﻮﻧﺪ [ ﻭ ﺍﺯ ﺩﺍم ﻭﺳﻮﺳﻪ ﻫﺎﻳﺶ ﻧﺠﺎﺕ ﻳﺎﺑﻨﺪ . ] (الأعراف 201)
(1394 تير 4، 20:55)only bugati نوشته است: پسرای عزیز !!!
کسی میدونه حکم استمنا وقتی  روزه بودم چیه ؟ تو رساله مرجع تققلیدم نوشته قضا و کفاره
قضا یا کفاره یجا دیگه...کسی  درستشو میدونه؟
اصن من به دیدن سایت های پ،و،ر،ن معتاد شدم....یعنی شده فقط نگاه بکنم.... و راضی هم نمیشم ساعتها میچرخم اما راضی نمیشم .... الان دیگه همه چی...عکس و فیلم و فلان سایتو 2، 3 ساله ویکی پدیای این چیزام....همه غلطی کردم تو فضای مجازی و برام هم خسته کننده و تکراری اند و اما نمیدونم چرا نمیشه نگاه نکنم....یعنی میشه ها ولی من ظهرا میزنه به کلم......
کی اینجا مثه منه؟

نریمان جان در مورد حکمش دقیق نمی دونم چجوریه. دوستان بهتر راهنماییت می کنن. 
اولین کاری که باید بکنی ، اینه که از این سایت ها دوری کنی. سعی کن چیزی رو جایگزین کنی. چیزی رو که بهش علاقه داری.

کاری هست که وقتی انجامش می دی ، کل ذهنت درگیرش بشه و نفهمی زمان چطور می گذره؟ به اون کار بپرداز. مثلا برو بیرون ، یه چرخی بزن.
برنامه ات رو پر کن ، برای اوقات فراغتت هم برنامه داشته باش. داداش تو می تونی ، همون طور که خیلی ها تونستن.

بیشتر سر بزن بهمون.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1394 تير 4، 20:55)only bugati نوشته است: پسرای عزیز !!!
کسی میدونه حکم استمنا وقتی  روزه بودم چیه ؟ تو رساله مرجع تققلیدم نوشته قضا و کفاره
قضا یا کفاره یجا دیگه...کسی  درستشو میدونه؟
کی اینجا مثه منه؟

حکمش کفاره جمعه ، یعنی 60 روز روزه + اطعام 60 فقیر + قضای یک روز روزه

خب این از حکمش ، یکم سنگینه ولی نا امید نشو ، فقط تو نیستی که اینجوری هستی ، ببین داداش منم تو سن شما که بودم همینجوری بودم ، متاسفانه کفاره های جمع اینجوری هم بر گردنم هست که تعدادشو حتی درست نمیدونم چندتاست . 
پستت رو تو شبانه روزی هم دیدم ،ببین اینجا دختر نیست برات راحت تر میگم ،دخترا هنر نمیکنن که خ.ا رو ترک میکنن ،اصلا نیازی به همچین چیزی ندارن اونا ، من و شماییم که این لامصب تو وجودمونه ، راحت تر برات بگم ، ما اگه خودمونو تحریک نکنیم هم وسوسه و میل جنسی خیلی زیادی داریم ، ولی دخترا تا تحریک نشده باشن همچین چیزی رو احساس نمیکنن ، اونا خودشونن که خودشونو تحریک میکنن ، ولی ما محیط اطرافمون یا فکرایی که تو ذهنمون میاد تحریکمون میکنه ، من و شما با دیدن قیافه یه دختر تحریک میشیم ، ولی اونا با دیدن تحریک نمیشن ، با هیچی غیر از .... تحریک نیمشن ، پس بیخودی به دخترا حسادت نکن که چرا راحت میتونن این رو ترک کنن.

یچیزی رو از من داشته باش ، برای کنترل چشمت خیلی بیشتر تلاش کن تا برای ترک خ.ا   ، منظورم اینه که حتی اگه خدای نکرده انقدر وسوسه شدی که بری سراغ خ.ا  ، چشمت رو آلوده نکن ، حتی اگه خ.ا کردی بدون آلوده کردن چشمت اینکارو کن ، نمیگم بری خ.ا کنیا ، میگم اگه خدای نکرده زبونم لال انقدر فشار بهت اومد که دیگه نتونستی کنترل کنی خودتو ، تحت هیچ شرایطی چشمت رو آلوده نکن ، به خودت بگو شاید نتونم خ.ا رو ترک کنم ولی چشم که اختیارش دست منه و میتونم ترکش کنم ، برا این میگم چشمت رو پاک نگه داری که بعد یک هفته پاک نگه داشتن چشمت آتش شهوت و خ.ا از درونت کمتر میشه ، خیلی راحت تر میتونی خ.ا رو هم کنار بزاری.

برای اینترنت و موبایل هم این کارو بکن :
یه کاغذ A4 بردار ، یه روش بنویس موبایل ، پشتش بنویس کامپیوتر 

هر وقت خاستی از موبایل استفاده کنی ،قبلش توی اون کاغذ بنویس اینجوری :

زنگ زدن به علی       10 دقیقه  بعد برو زنگ بزن

اس ام اس به حسن    5 دقیقه   بعد برو اس ام اس بده

بازی                         20 دقیقه   بعد برو بازی کن

وقتی  رفتی سراغ کار مورد نظر زمان که تموم شد کارو تموم کن ، اولش سخته ولی بعد یه مدت میتونی.

برای استفاده از کامپیوتر و مخصوصا اینترنت هم همینکارو بکن :

سایت کانون :  20 دقیقه    بعد بیا کانون ، بعد 20 دقیقه هم برو

سایت فلان :  30 دقیقه     بعد برو سایت مورد نظر

همیشه قبل از روشن کردن کامپیوتر ، یا دست گرفتن موبایل کاری که قراره باهاش انجام بدی تا خاموش کردن کامپیوتر و موبایل رو توی اون کاغذ بنویس ، هیچ کار اضافه ای هم نکن ، اگه کاری هم به ذهنت رسید که باید انجام بدی یاد داشت کن دفعه بعدی که خاستی استفاده کنی انجام بدی .  اینجوری میتونی از وقتت بهترین استفاده رو بکنی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان