امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

به نام خداوند پاکیها
سلام بچه ها؛ سلام عاشق فاطمه زهرا 4fvfcja

داداش میگن اگه به چیزی بیش از حد فکر کنی، تبدیل به واقعیت میشه. این که تو به خودت تلقین میکنی " شیطون پیله کرده به من " مطمئن باش بعد از مدتی ( دیر یا زود ) محقق میشه.

اگه پای حرف کسایی که لغزش کردن و پشیمون هستن بشینی مطمئناً میفهمی که همه یکی از علل لغزش رو فکر کردن مداوم به پاکی میدونن. نمگیم اصلا فکر نکن، اما اینکه درگیری فکری داشته باشی، برات مثل سم میمونه و مثل خوره میوفته به جونت.

بهبودی محدود به زمان و مکان نیست. هیچ وقت نباید بگی " به امید فردا پاکم " یا چیزهای دیگه ... .
اما راهکار ها:
راهکار هایی که من بهت پیشنهاد میکنم اینه که:
در وهله ی اول یک مشغولیت ذهنی-جسمی برای خودت ایجاد کنی. [ترجیحاً دور از دسترس اینترنت]
دوم این که بجای تلقین افکار منفی، مثبت بیندیش  ! به چیزهای مثبت فکر کن. چقدر خوبه که هر روز خوشحالی که پاکی. چقدر خوبه به خدا نزدیکی. در مقابل هوای نفست وایسادی. پای عهدی که بستی هستی.

راستی اگه به خودت قول بدی که تا اربعین پاک بمونی، مطمئن باش به اربعین نکشیده لغزش میکنی .
حواست باید خیلی جمع باشه. امیدوارم کمک کرده باشم. به امید پاکی ابدی 128fs318181
از تمام دوستان تشکر می کنم که کمک کردن. 
الان که فکر می کنم می بینم که چطور داشتم با دست خودم خودم می انداختم تو آتیش. 
رضا جان حرفت واقعا درسته. این که من هر روز بخوام محاسبه کنم و بعد واسه خودم حد بذارم بگم که مثلا سی روز پاک باشم خوبه. خب نزدیک سی روز این طوری می شم دیگه. 

خدا رو شکر که به سلامت گذشت و گذشتیم.  fiestafiesta
امیدوارم خدا هم از ما بگذره.

از همه دوستان تشکر می کنم. 
علیرضا جان که سخنرانی خوبی رو معرفی کردن. قاصدک عزیز و داداش رضا

انشاء الله تو عروسیتون جبران می کنم. 
317317317317317317
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام 
بیایید یه تصمیمهای جدی بگیریم
ما پسرها فقط زوم کردیم روتصویره جنس مخالفمون
پس فقط ازیک بعد اونهارومیشناسیم
واین عدم شناخت برای یک مرد یک نقطه ی ضعف به حساب میاد
به نظره شما بهتر نیست یکمی هم وقت برای شناخت جنس مخالفمون بزاریم نه فقط تصویرش!
[تصویر:  05_blue.png]
به نام خداوند پاکیها

سلام هم گروهی ها؛ صبحتون نخیر بلکه ضهرتون بخیر اونم نه با "ض" بلکه با "ظ" . خدا قوت Muscular

خواهش میکنم؛ علیرضا جان و عاشق فاطمه زهرای عزیز:

کوچکترین وظیفه ما نسبت به هم اینه که بهم کمک کنیم. 9 روز ار پاکیم گذشته، امشب میشه 10 روز؛ بنابراین:

جشن داریـــممممم 317Khansariha (58)Muscular

اگه خدا بخواد، امشب یه جشن داریم. 53258zu2qvp1d9v کاش این چند ساعت بگذره، زودتر شب بشه !

سلام عرفان2 عزیز؛

باید بگم هنوز خیلی راه مونده تا ازدواج، نمیدونم چرا بعضی از بچه ها که هنوز دو روز از پاکیشون نگذشته میخواد ازدواج کنن.
نمونه اش یاکوزای عزیز حالا غیبت هم میشه ولی اول باید پاک بمونیم، بیماری مون رو درمان کنیم، راه درست زندگی رو بشناسیم، خدا رو بشناسیم، راهمون رو پیدا کنیم؛ بعد به فکر ازدواج بیافتیم.

به نظر من نباید مسئله خودارضایی رو با ازدواج حل کرد. اگه دقت کنید مسئله ی خود ارضایی فقط خودارضایی جنسی نیست بلکه ناشی از نواقص روحی-روانیه که باید درمان بشه.

خیلی از بچه های کانون هستن که متاهل ان و خودارضایی میکنن. یاکوزا هم گفت:" اینقدر عاشقشم، که میخوام دیگه بخاطرش گناه نکنم"

این کاملا اشتباهه چون نباید خودارضایی رو با ازدواج قاطی کنیم و در واقع با ازدواج خودارضایی خودمون رو درمان کنیم. امیدوارم نظرات من درست باشه و برای دوستان مفید واقع بشه 1
(1393 آذر 20، 12:45)undefined نوشته است:
سلام عرفان2 عزیز؛

باید بگم هنوز خیلی راه مونده تا ازدواج، نمیدونم چرا بعضی از بچه ها که هنوز دو روز از پاکیشون نگذشته میخواد ازدواج کنن.
نمونه اش یاکوزای عزیز حالا غیبت هم میشه ولی اول باید پاک بمونیم، بیماری مون رو درمان کنیم، راه درست زندگی رو بشناسیم، خدا رو بشناسیم، راهمون رو پیدا کنیم؛ بعد به فکر ازدواج بیافتیم.

به نظر من نباید مسئله خودارضایی رو با ازدواج حل کرد. اگه دقت کنید مسئله ی خود ارضایی فقط خودارضایی جنسی نیست بلکه ناشی از نواقص روحی-روانیه که باید درمان بشه.

خیلی از بچه های کانون هستن که متاهل ان و خودارضایی میکنن. یاکوزا هم گفت:" اینقدر عاشقشم، که میخوام دیگه بخاطرش گناه نکنم"

این کاملا اشتباهه چون نباید خودارضایی رو با ازدواج قاطی کنیم و در واقع با ازدواج خودارضایی خودمون رو درمان کنیم. امیدوارم نظرات من درست باشه و برای دوستان مفید واقع بشه 1

سلام  53

عاشق این به نظر من درشت شده اتم آقا رضا ..1 

خو به نظر من هم حرف های شما تا حدودی درست هستند و کامل درست نیستند 128fs318181ی... 

در پناه حق
یا حضرت 53 زهرا (سلام الله علیها) 53
منم با نظر آقا رضا موافقم. ما باید بتونیم به نفسمون مسلط بشیم. الان خیلی فرصت خوبی داریم برای خود سازی. اگر ده بار شکست بخوریم ولی دیگه بار یازدهمی نباشه پیروزی خیلی بزرگی کسب کردیم. 
فکر می کنید بعد ازدواج وسوسه نیست. رشوه دادن و گرفتن و ربا ونزول و مال حرام و انواع و اقسام گناه هایی که الان وجود داره.
بعد فکر می کنید نفس سرکش مابا ازدواج رام میشه؟ نخیر تازه شروع کاره و نفس تنوع طلب ما هیچوقت قانع نمی شه. این مایین که باید این نفس رو سر جاش بشونیم.
کم خوری یکی از صفات خوبیه که خیلی از افراد جامعه ما اون رو ندارم ، متاهلم هستن. 
ما باید دنبال ازدواج کردن باشیم ولی راهحل ترک خ.ا ازدواج نیست. ما باید کنتزل نفس رو بدست بگیریم و در مورد ازدواج با عقل و منطق زن مورد نظرمون رو برای زندگی انتخاب کنیم ، نه اطفای نیاز جنسی.

خداحافظی

سلام.
من امروز بعد از 39 روز پاکی شکستم.درست همین روزی که تصمیم جدی گرفتم تا برای پایانترم درسا رو شروع به خوندن کنم. اولش که شکستم اصلا از خودم ناراحت نشدم ولی الان که فکر میکنم میبینم واقعا ارزشش رو نداشت.الان خیلی داغونم و تا بخوام ریکاوری شم چند روز رو از دست میدم.اخه چرا من ایجوریم چراااااااا؟20202020
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
(1393 آذر 20، 23:01)Deril نوشته است: سلام.
من امروز بعد از 39 روز پاکی شکستم.درست همین روزی که تصمیم جدی گرفتم تا برای پایانترم درسا رو شروع به خوندن کنم. اولش که شکستم اصلا از خودم ناراحت نشدم ولی الان که فکر میکنم میبینم واقعا ارزشش رو نداشت.الان خیلی داغونم و تا بخوام ریکاوری شم چند روز رو از دست میدم.اخه چرا من ایجوریم چراااااااا؟20202020

سلام دریل جان 53

اولا که Khansariha (18)
دوما هم که ،  الهی قربونت برم داداش ناراحتیت رو زیاد ادامه نده ...بی قراری نکن ..چه حرف قشنگی تو امضات هستش ان الانسان لفی خسر  ، همین که این وجدان درد رو داری ، همین که ناراحت و پشیمون هستی خودش نشونه ی روشنیه ..یه بار یادمه یه بنده خدایی حرف قشنگی میزد ،میگفتش مگه میشه خدا توفیقه استغفار رو به آدم بده بعد اون وقت گناه آدم رو نبخشه ؟ خدا خودش به ما مشتاقتر به برگشتمون ...
به دلت بد راه نده جنبه های مثبت رو نگاه کن  و به راهت ادامه بده ..

در پناه حق و همیشه باید امیدوار 53
سلام به حامی های گروه وتمام اعضا.
سلام reza.d عزیز
سلامsome day soon عزیز
من نمیخوام راجع به ازدواج صحبت کنم.
آقا بحث من اینه عضوی که داره کنترل ذهن وکنترل نگاه میکنه،وحتی برای کنترل بهتر مجری تلوزیون ایرانم نگاه نمیکنه،وبه طوره کلی حس کنجکاویش روازجنس مخالف برداشته که شایدبپرسیدچرا؟ چون باهاش مشکل داره،چون نگاهش ایراد پیداکرده حالا فیلا نمیتونه به نامحرم نگاه کنه وککش هم نگزه ،بلخره باید دیدگاهش روعوض کنه بادید دیگری غیرازصورت وظاهر جنس مخالف روکنجکاوی کنه ،!براش فقط می‌مونه باطن و وجودیت نیمه ی مخالفش
لااقل میخواد اونو دیگه مورده سواستفاده قرار نده!
نظرتون راجع به اون چیه؟
[تصویر:  05_blue.png]
(1393 آذر 20، 23:26)عرفان2 نوشته است:  ،!براش فقط می‌مونه باطن و وجودیت نیمه ی مخالفش

سلام عرفان 2 جان ، من راستش دقیق متوجه منظورت نشدم . ...میشه با مثال و مصداق یه مقدارتوضیح بدی ..

یا علی 53
سلام به همگی
اقیانوس آرام هستم
ارادت303
هیچ پناهگاهی جز 53 آغوش خدا 53 نمی بینم

[تصویر:  15.gif]
(1393 آذر 22، 12:13)اقیانوس آرام نوشته است: سلام به همگی
اقیانوس آرام هستم
ارادت303

سلام؛ منم رضا هستم.
یک همدرد. امیدوارم بتونی از دام خ.ا خلاص بشی و زندگی جدیدی رو با افکار بازتر و اهداف هدفمند بسازی. Khansariha (18)
از خودت بیشتر برامون بگو. با ما راحت باش ! Gigglesmile
(1393 آذر 22، 12:13)اقیانوس آرام نوشته است: سلام به همگی
اقیانوس آرام هستم
ارادت303

سلام داداش
خیلی خوش برگشتی
من رو یادت نمیاد ولی من تورو خوب یادمه .
چیکار میکنی ؟ کجایی ؟ اوضاع خوبه ؟
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام علیوم اجمعین مترکین متوکلین4

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
شد آنچه که نباید می شد. 
اونم تو روز اربعین. 
خدایا چرا امروز؟
بچه ها کمکم کنید. دفعه ی قبلی که شکستم کلی ناراحت شدم. اما اینبار مثل قبل نیست. ناراحت نیستم. شاید خدا ازم ناامید شده باشه. شایدم به خاطر این باشه که 30 روز پاک موندم.
اینبار باید اصولی تر کار کنم.
اول این که هی روزامو نشمارم. شاید اصلا بهتر باشه کانون نیام. اصلا نباید فکرم اون سمتی بره. 
باید غذامو و ذهنم رو و چشمم رو کنترل کنم.
باید نمازو و دعام رو بهتر کنم. این بار هدفم 1 سال پاکیه. 

خدایا بدم ولی عشق امام حسین رو ازم نگیر که دق می کنم.

بچه ها لطفا کمکم کنید. یه راه اصولی می خوام برای پاکی ابدی.

خداحافظی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان