امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

نمیدونم چرا من پست زدم پست اقای مجاهد اومد قبلش! حالا که حذف کردمش پست ایشون هم پاک شد!!!1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81

الان یعنی باید بشینم اینجا اسپم بزنم تا پست ایشونو ببینم؟!Khansariha (13)
علی من یه تعریف دبیر دین و زندگیمون کرد تو ذهنم مونده گفت احتلام یعنی اینکه شب بخوابی صبح ببینی نقشه یه کشور جدید رو لباس زیرته...
این بنده خدا خواست یه موضوعی رو واسه بچه های 14 ساله به صورت طنز و ملموس بگه ولی تعریفش خیلی خوبه من کامل تر از این ندیدم.
این چیزی که تو تعریف بالا هستش نیازی به هیچ گونه ترس و نگرانی و جلوگیری نداره. مثله نغوظ دم صبح یه چیز طبیعی هستش.
یادمه کسی قبلنا گفت وقتی زیاد محتلم میشیم یعنی مراقب چشم و گوشمون نبودیم و زیاد اتفاق افتادن زنگ خطره.
البته من الان با این حرفی که ایشون زد مخالفم احتلام پاسخ طبیعی بدن هستش و سیستم کار خودشو میکنه چه یه شب چه ده شب پشت هم.
اما این چیزی که مرد مجاهد گفت واسه کسایی که مثه من خیلی عملشون بالا رفته صدق میکنه.ما حتی تو زمان ترک به ندرت محتلم شدنمون طبیعیه مثلا وسط احتلام بیدار میشیم.یا تو خواب و بیداری داریم رویایه جنسی میبینیم و متوجه میشیم که داریم محتلم میشیم یا یهو ناخودآگاه میبینیم تو خواب دستامون داره عمل احتلام رو تسریع میبخشه.
این کلی تفاوت داره با تعریف دبیر دینی بخوابی و فقط نقشه رو صبح ببینی کجا این وضعیتی که من شرح دادم کجا...
و یک توصیه به مرد مجاهد چون بچه مذهبی هستی اینو میگما:موقع خواب بزن رادیو قرآن با گوشی  یا با هندزفری یا با صدایه خیلی کم تو اتاقت.واسه من تاثیر داشته 
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
اقای همساده من تا حالا هیچوقت اینطوری نشدم!1276746pa51mbeg8j یعنی مشکل دارم؟!

ممکنه ادم توی روز و وقتی بیداره اینطوری بشه؟ اخه امروز وسط ورزش دوبرابر خ.آ. چیز شدم!1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j سنگینترین وزنه هارو انتخاب کردم پمپ عضله هم خورده بودم! دست منم نبود!

تا حالا اینطوری ندیده بودم! استرس دارم فکر میکنم چیزیم شده...
مرسی از پاسختون...یهو ترسوندمون! ای بابا....Khansariha (8)

کندر والا از نزدیک ندیدم چه برسه به اینکه بخورمGigglesmile

منظورتون از ضعف چه جور ضعفیه؟
سلام

اومدم بگم که پاک پاکم1

همگروهیای عزیز چطورید؟
داداش مشهدی
داداش قاصدک
داداش محمد
داداش تواب
بیاین بگین که شیرینclapping

مخلص دوستان رهروانم هستیم
سلام303
داداش سورد ما هم پاکیماKhansariha (46) اینقدر پاک که بعضی موقع ها فکر می کنم محو شدم4fvfcja

در مورد احتلام که دوستان بحث می کردن باید بگم
یکی میگفت هروقت صبح دیدین محتلم شدین بگین الهی شکر128fs318181
تا حالا از این زاویه بهش نگا کرده بودین؟؟53258zu2qvp1d9v
بچه ها اینو یادتون باشه که آدم های سالم محتلم میشن128fs318181
پس هرچی بیشتر سالم تر4fvfcja
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
بچه ها تجربه من این بوده که هر روزی که محتلم بشم ، توی اون روز وسوسه من رو بیچاره می کنه. 

دیگه به در و دیوار هم نمی تونم نگاه بکنم. دیگه همتون پسرید می فهمید چی می گم من. 4fvfcja

خدا آخر و عاقت ما رو بخیر کنه
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1393 اسفند 10، 19:15)درخشنده نوشته است: اقای همساده من تا حالا هیچوقت اینطوری نشدم!1276746pa51mbeg8j یعنی مشکل دارم؟!

ممکنه ادم توی روز و وقتی بیداره اینطوری بشه؟ اخه امروز وسط ورزش دوبرابر خ.آ. چیز شدم!1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j سنگینترین وزنه هارو انتخاب کردم پمپ عضله هم خورده بودم! دست منم نبود!

اگه تا الان محتلم نشدی نمیدونم طبیعیه با نه1276746pa51mbeg8j
و اگرم حین ورزش ارضا شدی بازم نمیدونم طبیعیه یا نه1276746pa51mbeg8j
فقط تعریف لغزش رو میدونم ارضا شدن از طریق رابطه جنسی چه با خود چه با دیگران (به غیر از همسر شرعی و قانونی).
دقت کنیم این تعریف کاملا سر راسته دست ورزی و فیلم بد دیدن و چت و تل و اس س ک س نگاه کردن به نامحرم رو در بر نمیگیره.اینا یعنی ناهوشیاری ولی خوب لغزش نیست هر چند که موقع ناهوشیاری اگه سریع خودمون رو به خدا نسپریم و دعا نکنیم و از ابزار موجود استفاده نکنیم سه سوت تبدیل میشه به لغزش.
البته  به قول سیاوش اون روزا که  تو سرا ما سری بودیم کسی بودیم کاری داشتیم پاییز و بهاری داشتیم و از این حرفها...به مسئولین مسابقات این نکته رو گوشزد کردم ولی طبق همین دلیل اینکه سایت و دست ورزی بعدش باعث خود ارضایی میشه و مقدمه فعل حرامه و این حرفا اونم تو مسابقات قرار داده شد.
میدونم پاسخم به سوالت کاملا بی ربط بود.ولی شاید یه جای دیگه به دردت خورد.
این پمپ عضله هم نمیدونم چیه؟منم بدنسازی کار میکنم؟میشه یه کم توضیح بدی چی هستش؟قیمت چنده؟واسه چیه؟نگو برم گوگل کنم که به اونا اعتباری نیست؟

راستی کلا به این دلیل که خنثی نباشم راجع به این نظر که باید بعد از احتلام خوشحال باشیم یا اینکه بعدش وسوسه بیشتر میشه بنده هیچ نظری ندارم.
فقط یه تجربه کاملا شخصی من شب تا ساعت دو و سه فیلم بد میدیدم تل و چت س ک س داشتم بعد تا میخواستم ارضا بشم جلوگیری میکردم و با هر بدبختی بود میخوابیدم بعد صبح پا میشدم میدیدم که محتلم شدم با کلی خوشحالی میرفتم غسل میکردم و میگفتم تخلیه شدم دیگه خیالم راحته که فشار روم نیست...ولی ذهی یا زهی دقیق نمیدونم خیال باطل...
پاک باشید53
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
(تریپ داش مشتی بخونید) 
سام ملکم ببینم داش کی به گروه ما گفت کشتی سوار؟ هان. نبینم تکرار بشه ها.
ما دریادلان عاشقیم.

خداحافظی

سلام

باز این داداش قلدر کشتی سوار ما این جاست که... 4fvfcja
چی میگی آقا؟ برو سراغ کشتی تون... ما هم به کار و زندگی مون برسیم... 4

و
اومدم به داداش درخشنده دلداری بدم... چرا که منم مثل خودشم... 4fvfcja
ولی داداش من زنده ام... پس تو هم زنده می مونی... خیالت راحت... هیچ نگران نباش... 4

ولی جدی یه وقتا بد حسودیم میشه سر این قضیه... 22
احساس غیرنرمال بودن کلاً حس جالبی نیست... 53258zu2qvp1d9v

و
می بینم که می می توانم عزیز روحیه پیدا کرده در حد تیم ملی.... 317
ماشالله برادر... همینه... برو جلو دلاور... varzesh

مخلص رفقا... 303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

آقا اصلا به من میاد قلدر باشم. بچه های گروه کجایین اینا من رو تنها گیر آوردم؟ داداش درخشنده کمک Khansariha (98)
...............................

آقا خارج از شوخی الان چند وقتی هست که دارم یه سری سخنرانی از استاد پناهیان گوش می دم. (لینکش رو هم توی همین کانون پیدا کردم . توی تاپیک مجله صوتی)

خیلی حرفای خوبی می زنه. دید من رو که نسبت به زندگی عوض کرده. همه اش هم با استدلال حرف می زنه. البته آدم فکر می کنه یه وقت هایی داره تند روی می کنه. ولی درست که فکر می کنم می بینم راست می گه. من ف رو گفتم شما تا فرهزاد برید دیگه. 4fvfcja

خلاصه این که اینم لینکش. اگر واسه کسی مفید بود ، دعای ما + 5 هزار تومن فراموش نشه.4fvfcja

http://panahian.bayanmanavi.ir/post/148

یا علی

خداحافظی

(1393 اسفند 10، 21:27)همساده نوشته است:
(1393 اسفند 10، 19:15)درخشنده نوشته است: اقای همساده من تا حالا هیچوقت اینطوری نشدم!1276746pa51mbeg8j یعنی مشکل دارم؟!

اگه تا الان محتلم نشدی نمیدونم طبیعیه با نه1276746pa51mbeg8j
و اگرم حین ورزش ارضا شدی بازم نمیدونم طبیعیه یا نه1276746pa51mbeg8j
فقط تعریف لغزش رو میدونم ارضا شدن از طریق رابطه جنسی چه با خود چه با دیگران (به غیر از همسر شرعی و قانونی).
دقت کنیم این تعریف کاملا سر راسته دست ورزی و فیلم بد دیدن و چت و تل و اس س ک س نگاه کردن به نامحرم رو در بر نمیگیره.اینا یعنی ناهوشیاری ولی خوب لغزش نیست هر چند که موقع ناهوشیاری اگه سریع خودمون رو به خدا نسپریم و دعا نکنیم و از ابزار موجود استفاده نکنیم سه سوت تبدیل میشه به لغزش.
البته  به قول سیاوش اون روزا که  تو سرا ما سری بودیم کسی بودیم کاری داشتیم پاییز و بهاری داشتیم و از این حرفها...به مسئولین مسابقات این نکته رو گوشزد کردم ولی طبق همین دلیل اینکه سایت و دست ورزی بعدش باعث خود ارضایی میشه و مقدمه فعل حرامه و این حرفا اونم تو مسابقات قرار داده شد.
میدونم پاسخم به سوالت کاملا بی ربط بود.ولی شاید یه جای دیگه به دردت خورد.
این پمپ عضله هم نمیدونم چیه؟منم بدنسازی کار میکنم؟میشه یه کم توضیح بدی چی هستش؟قیمت چنده؟واسه چیه؟نگو برم گوگل کنم که به اونا اعتباری نیست؟

راستی کلا به این دلیل که خنثی نباشم راجع به این نظر که باید بعد از احتلام خوشحال باشیم یا اینکه بعدش وسوسه بیشتر میشه بنده هیچ نظری ندارم.
فقط یه تجربه کاملا شخصی من شب تا ساعت دو و سه فیلم بد میدیدم تل و چت س ک س داشتم بعد تا میخواستم ارضا بشم جلوگیری میکردم و با هر بدبختی بود میخوابیدم بعد صبح پا میشدم میدیدم که محتلم شدم با کلی خوشحالی میرفتم غسل میکردم و میگفتم تخلیه شدم دیگه خیالم راحته که فشار روم نیست...ولی ذهی یا زهی دقیق نمیدونم خیال باطل...
پاک باشید53

خیلی خوب توضیح دادید....خوب نبود عالی بودKhansariha (8)

پمپ عضله هم آرشام میگفت اسمشو نگو بداموزی داره! اینجا از دستم در رفت! یه جور پودره مثل همون کراتین و پروتین که جریان خون رو زیاد میکنه جو ورزشی میده برای تمرین 

سنگین بیشتر از حد معمول میشه فشار اورد! (دوستان اگه تمرینات هوازی قبلا نکردن اصلا نخورن.اگه تمرینم کردید نخورید! این یه جور جاده خاکی زدنه برای قهرمانی و قبل مسابقه!)

قیمتش هم از 100 به بالا....بیشتر قبل از مسابقه میزنن که بقیه رو نابود کنن!

---------

خ.آ بیشتر با عذاب وجدان منو اذیت میکرد....احساس گناهش کل زندگیم رو ریخته بود به هم....ولی با اتفاق امروزم مشکلی نداشتم چون دست من نبود...فقط خیلی ترسیدم.

امروز کلا هیچیش عادی نبود...

همین نیم ساعت پیش صدای سگ از بیرون میومد نگاه کردم دیدم داره میپره روی یه چیزی یه لحظه حس کردم گربه ایی چیزی گرفته! چنان قلبم میزد داشت منفجر میشد

چون عاشق گربه هام!  بعد دیدم یه سگ کوچیکتره یهو دوتاشون فرار کردن! شاید خیلی خیلی مسخره باشه ولی من هر شب خواب سگ میبینم میپرم! 

کلا خیلی مشکل ناجوری دارم باهاشون!!!

امروز هم اون صحنه رو دیدم  قلبم داشت میزد بیرون افتادم وسط اتاق! الانم داره دستام بدجور میلرزه مینویسم.....فقط اهنگ گوش میدم و میام اینجا اروم بشم....53
سلام همگی

مخلص بچه ها Khansariha (8)

دریادلان حالشون چطوره

ماکه شکر خدا خوبیم

اقا این قضیه احتلام 22 ... من اصن نمیشم 22

فواصل خ.ا به مراتب از ابان ماه زیادتر شده و قبل اخرین روز شکستم ده بیس روز پاک بودم الان دوباره دو سه روزه پاکم

خ.ا باعث قطع احتلام میشه ؟ چقدر تاثیر میزاره ؟؟؟ 1744337bve7cd1t81
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و خود پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ ...

[تصویر:  05_blue.png]

لوتی ها [تصویر:  khansariha%20(18).gif] 

عاشق فاطمه زهرا    هادی   همت   الون واریور

شعار ما:
مردانه و دست در دست هم تلاش می کنیم

تا از ننگ خلاص شویم و به دنیای سبز پاکی قدم بگذاریم
سلام

(1393 اسفند 10، 22:41)Alone WarrioR نوشته است: خ.ا باعث قطع احتلام میشه ؟ چقدر تاثیر میزاره ؟؟؟ 1744337bve7cd1t81
الون جان
من از قبل از افتادن تو مسیر ترک... اصلا محتلم نشده بودم...
ولی بعدش چند باری برام اتفاق افتاده...

لذا فکر می کنم خ.ا بی تاثیر نیست تو احتلام ها...

حالا بذار بچه ها بیان...
تجربه بیشتر دارن بهتر راهنمایی می کنن... Khansariha (18)

مرد مجاهد عزیز خوب بدی کنکورتو... Khansariha (18)
نشستیم منتظر تا برگردی ها... زود بیا... 4
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام علیکم به جمیع کشتی سواران و نیسان سواران...اول اینکه راجع به احتلام اینکه یادمه یه پسره بود رو تخت بالای من تو آموزشی ما رو به زور میبردن تو نمازخونه یهو ساعت 4 اونو میدیم به اون سرمایه اراک داشت سگ لرز(به قول خودش)میزد و با یه حوله رو سرش از حمام میومد.ارشد آسایشگاه میگفت تو عذرت موجه نمیخواد بیای نماز بیچاره. خیلی میخندیدیم.خیلی حال میداد کلی فان بود این هر شب میخورد به جدول بنده خدا خیلی جثه ریزی هم داشت.در عوض خیلیها هم بودن اصلا محتلم نمیشدن من ندیدم اینا یه شب برن حمام .پس این واسه افراد متغییره زیاد خودتون رو با کسی مقایسه نکنید. البته من هیچ نظری راجع به ارتباطش با خودارضایی ندارم فقط هر کی فکر میکنه تاثیر داره این دوتا با هم خوب خودارضایی نکنه به همین سادگی ماهی رو هر وقت از آب بگیریم خوبه.پس دیگه فکرشو نکنید.یه بار یادمه یکی میگفت خیلی وقت بود محتلم نشده بودم و چند ماه پاک بودم یهو یه چیزی رفت رو مخم نکنه دیگه مردانگیمو از دست دادم کمی با خودم ور رفتم دیگه نتونستم  کنترل کنم و لغزش کردم.یعنی این بیماری ما خیلی مرموز و مادر ... هستش حواسمون باید باشه ببین ناکس این بنده خدا رو چطور گول زده بی وجدان.

این بمب عضله تزریقیه استروئیده چطوریه بابا یه کم اطلاعات بیشتر بده.من نمیخوام زورم زیاد بشه موقع تمرین همین الانش بیشتر از معمول خودم وزنه میزنم عضله سازم هست این؟ از کراتین بهتره؟میخوام یه کراتین بگیرم اخه بعد عید
راستی منم مثله تو هستم به سگ فوبیا دارم یه توله سگ بیاد جلوم میخوام جیغ بزنم.هم دردیم پس
خوب چه کار میشه کرد تپش قلبم میره رو هزار وقته سگ حتی از این فانتزیا که با یه لگد میرن اون دنیا بیاد یه متریم.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان