امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

آقا طاهر : گفتم دیگه درباره خودم ، فقط اینکه ... آره دیگه .. خودتون گفتبن .. دوس داشتین آرمان صدام کنین ..!
بعله امروز 10 روزه شدم .. Hanghead
بابا لنگ دراز :
رفیقمون راس میگه شایان ، قدر این حس بد و بدون .. بدتر از همه چیز اینه که بی حس شی و دیگه از خ.ا نه لذت ببری ، نه عذاب بکشی ..
اون موقع دیگه خیلی اوضاع بد میشه .. الان تو خود اسماعیل پوری که مثلا یه سالتو خوردی از حریف .. ولی پاشو و ادامه بده ..
هنوز خیلی مونده تا آخر بازی .. هنو خیلی مونده تا باخت !
چون خودت گفتی ، یه منفی بهت میدم .. بخشید ! 53
مرسی شایان جان ..
ایشالا یه روزم ما به شما تبریک بگیم .. که البته میدونم خیلی دور نیست ..
همش 10 روز دیگه همن حرف و من به تو میزنم  4chsmu1
نه ؟
 سپاس شده توسط
همین ده روز خودش برای من دنیاییه....
امیدوارم تا ده روز آینده همین حرفو از نوشته هات بخونم(اولش خواستم بگم از دهنت بشنوم دیدم راه نداره از دهنت این حرفو بشنوم.!!) 53
 سپاس شده توسط
سلام. یه نفر کمکم کنه.نمیدونم چکار کنم.
 سپاس شده توسط
(1394 بهمن 21، 11:33)My. Mn نوشته است: سلام. یه نفر کمکم کنه.نمیدونم چکار کنم.

سلام
چی شده داداش؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
رهروانی ها آماده باشین اعلام نتایج نزدیکه
این بار ما باید برنده شیم 317
53
 سپاس شده توسط
سلام دوستان. سوالی داشتم.
سلام ...بگو برادر ..اگه بتونم چواب میدم.
53 53
میتونم خصوصی بیام؟
بله بفرمایید اما همچین هم خصوصی نیست ...همه میتونن ببینن. 53 ...اما شما بفرمایید من منتظر شما توی پروفایل خودم هستم.
اصلا همینجا میگم. داستان خیلی طولانیه ولی بعدا میگم. اما سوالی که از همه دارم اینه که آیا واقعا خ.ا ضررهای جسمانی که مورد تایید باشه داره یا نه.احتمالا کسانی در این جمع متوجه اصل حرفم شدن.چون اغلب دکترها میگن ضرر نداره ولی بعضی ها میگن داره. تشکر.
خوب این سوال رو من از چهار دیدگاه بررسی میکنم....
دیدگاه اول :دیدگاه دکترا هستش ...که من خودم هم به شخصه هم ازشون شنیدم که ضرر نداره مثل مثلا دکتر مورتون مظاهری .....یا دکترای داخلی ایران که شدیدا نهی میکنن و میگن ضرر داره....
دیدگاه دوم:دیدگاه خودمه که به سرم اومده و میگم وز وز گوش چند سالی هست دارم....لاغری رو دارم ....لرزش دست رو دارم ....دیدی مثل پیری چشم رو دارم ...فکر کنم همین چند مورد کافی باشه که شما قانع بشی...
دیدگاه سوم : دیدگاه دوستان همین انجمنه که مطمئنا اگه ازشون سوال بپرسی حتما این بلاهایی که از دیدگاه خودم خدمتت عرض کردم،دوستان هم ،خدمتت عارض میشن و گوشزدش میکنن.....چون خودشون هم توی یه دوره ای این عوارض رو،حالا یکی کم یکی زیاد ،داشته.
دیدگاه چهارم: دیدگاه خود شخص شماست که باید نگاه کنی ببینی چند مورد از عوارضی که برای خ.ا بیان کردن رو شما داری یا نه !!!
خوب امیدوارم خوب دسته بندی کرده باشم و خوب جواب داده باشم...
حالا تصمیم با خودته دوست خوبم.
303
البته اینم بگم که در حق دکتر مظاهری ناروا چیزی نگفته باشم.

ایشون میگن که انسان بره خ.ا بکنه تا اینکه بخواد از راه نامشروع رابطه داشته باشه و به کسی آسیب بزنه.
...
البته خیلی سر بسته خدمتت گفتم....خودت تا تهش رو بخوون/ 303
خوب آنچه که من فکر میکردم در جواب سوال بهترین باشه،خدمتت عرض کردم ...

حالا شاید دوستان دیگه جواب های بهتر و قاتع کننده تری ارائه کنن ....و حتما اگه سوال شما رو ببینن جوابگو هستن.

حالا هم باز اگه سوالی هست من درخدمتتم ...اگر هم که نه دنیا به همرات 303
مرسی از توضیحاتت. من شهریور ماه امسال یه سرماخوردگی ویروسی گرفتم. بعد از سرماخوردگی یک نوع حمله عصبی بهم دست داد که بهش میگن پانیک. بعد از اون حمله دچار سوت گوش شدم بصورت دایم و ضعف جسمانی که کاملا مشهود هست برام. پیش هر دکتری هم که رفتم هموشون بر طبق آزمایشات گوناگون گفتن تو سالمی و مشکلت روحیه بیشتر. جدا از اینکه من 27 سال دارم و از 12 سالگی بطور اتفاقی این موضوع رو فهمیدم و گرفتار شدم. پس می بینید که مدت زیادیه. و البته کار پر استرسی هم دارم. حالا برام سواله که آیا این عوارض خوب میشن؟ و دوم اینکه در شرف ازدواجم. باید نگران باشم یا نه؟ دوست عزیز و یا دوستان عزیز میدونید که واقعا دارم زجر میکشم. هر کسی رو میشناسید که میتونه کمک کنه لطفا باخبر کنید. منتظر کمک شما هستم.
البته الان تقریبا 40 روز میشه که پاکم و علایم این عوارض هم کمتر شده ولی نگرانم.
(1394 بهمن 21، 19:17)miracle نوشته است: مرسی از توضیحاتت. من شهریور ماه امسال یه سرماخوردگی ویروسی گرفتم. بعد از سرماخوردگی یک نوع حمله عصبی بهم دست داد که بهش میگن پانیک. بعد از اون حمله دچار سوت گوش شدم بصورت دایم و ضعف جسمانی که کاملا مشهود هست برام. پیش هر دکتری هم که رفتم هموشون بر طبق آزمایشات گوناگون گفتن تو سالمی و مشکلت روحیه بیشتر. جدا از اینکه من 27 سال دارم و از 12 سالگی بطور اتفاقی این موضوع رو فهمیدم و گرفتار شدم. پس می بینید که مدت زیادیه. و البته کار پر استرسی هم دارم. حالا برام سواله که آیا این عوارض خوب میشن؟ و دوم اینکه در شرف ازدواجم. باید نگران باشم یا نه؟ دوست عزیز و یا دوستان عزیز میدونید که واقعا دارم زجر میکشم. هر کسی رو میشناسید که میتونه کمک کنه لطفا باخبر کنید. منتظر کمک شما هستم.

.......................
راستش این چیزی که شما گفتی به هیچ عنوان نمیدونم چون خیلیها نظر های مختلفی دارن....یکی میگه عوارض خوب میشه و یکی هم میگه تا حدودی و من به موردی بر نخوردم بگه که خوب نمیشه....
اصلا عقل هم حکم میکنه که بعد از کنار گذاشتن این موضوع رویه ی جسمی هم تغییر کنه........شما یه پیچ از یه ماشین در بیاری میبینی یه جاش مشکل پیدا میکنه و اگه اون پیچ گم بشه و بری یه پیچ دیگه پیدا کنی امکان داره اون پیچ مثل پیچ اول بشه و مشکل تماما حل بشه و امکان داره اون پیج یه جورایی تا نصفه نیمه کارت رو راه بندازه و کامل کامل نتونه جبران پیچ فابریک رو بکنه.....................................................................................................................و صاحب ماشین هم هیج وقت نمیگه :چون که پیچ اصلیش گم شده من دیگه هیچ وقت پیچ رووش نمیندازم ....شاید بره هزار جا هم دنبال یه پیچ بگرده تا پیدا کنه و کارش یا تاحدودی یا کاملا راه بیفته ...............................................

حالا قضیه ما و این عادت (خ.ا) هم تقریبا شبیه همون پیچ گم شده س....حالا باید هر چه زود ترکاری بکنیم ......دیگه من ادامه ش برام سخته تایپ کردنش ...اما همین پیچ و ماشین و تعمیم بده به روح و جسم سالمی که داشتی و بدن الانت.....

در مورد این که در شرف ازدواجی اولا باید تبریک خدمتت عرض کنم و شاد باش بگم. ودر ثانی باید بگم که فکر نکنم مشکل اونقدرا حاد باشه که مشکلی پیدا کنی .....اما به نظرم پیش یه مشاور خانواده یا روانشناس برو .......چون اونا خیلی خوب تر میتونن ضعفای آینده ی شما رو توی دوران متاهلی تشخیص بدن.

البته با عرض معذرت باید بگم که من چون کارم به مشاور خانواده و غیره نیفتاده نمیتونم پیشنهادی بدم..

راستی ازدواج کردی به صورت مجازی یه دستی هم با یه شکلکی ، چیزی ، بکش روو سر ما ، ....شاید سرو سامونی گرفتیم!! 4chsmu1
ببخشید شوخی بود که طبعت وا شه. 302
 سپاس شده توسط
دکتر رفتم. گفت خوب میشی. گفت زمان لازم داره ولی خوب میشی. دوست عزیز من نمیدونم چند سالته و تا چه حد گرفتار بودی ولی پیگیر باش. دنبال درمان عوارض باش.
دنبال یه نفر همدرد میگشتم که پیدا کردم ولی شما هم مثل خودم بهبود پیدا نکردی.
 سپاس شده توسط
من بهبود پیدا نکردم ...شما درست میگی ..اما دلیل داره...
اگه دنبال بهبود بود حتما بهبود پیدا میکردم ....
اما به تازگی ها دنبال بهبودم....گر چه قبلن هم بودم ...اما وسایل و جو مناسبی برای بهبود نبود ....
به لطف این انجمن و دوستای خوبی که هستن بهبود هم درگذر زمان حاصل میشه.
303
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان