امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

حسین / هفته ی سوم قرمز
معذرت بابت تاخیر...
اگرچه وضعیت بدی داشتم تو این سه هفته، ولی احساس خوبی دارم
احساس میکنم من دیگه پاک می مونم Confetti
و برای همیشه ترک میکنم Confetti
 سپاس شده توسط
من نشستم فکر کردم و خیلی چیز ها برام روشن شد ، البته لطف خدا بود.
الان یادم نیست چی روشن شد ولی یادمه که دیشب روشن شده بود. Khansariha (13)
یادمه به این نتیجه رسیدم که من  ایمانم ضعیف شده. ایمان به مسیر و خدا و همه چی.
گیج می زنم.
من دفعه ی قبلی تصمیم گرفته بودم که نشاطم رو حفظ کنم و این خیلی خوب جواب داد.
سعی کردم شادی کنم ، غذا های خوب بخورم ، کارای خوب بکنم ، استراحت به اندازه کنم ، فیلم ببینم و کلا شاد باشم 317 
اما مشکلات و ناراحتی های اجتناب ناپذیر وجود دارند 53258zu2qvp1d9v
وقتی آدم ناراحت می شه راه حلش این نیست که بره مثلا یه شام خوب بخوره.
شام خوب مثل مسکن چند ساعت حواس آدم رو پرت می کنه ، ولی بعدش باز هم درد شروع می شه.
و این قدر آدم درد می کشه (سر چیز های واقعا کوچیک و جزئی) که نهایتا چاره ای نمی بینه جز این که بره سراغ خ.ا
حالا ایمان این وسط جاش کجاست؟ این که اگر آدم ایمانش قوی باشه ، این ناراحتی ها و اتفاق های بد روزانه آدم رو اون قدر اذیت نمی کنه.
ایمان به خدا ، ایمان به مسیر ، ایمان به راه به هدف.
اگر ایمان ضعیف باشه ، با حرف یک نفر کلا همه چی بهم می ریزه. مثل سیمان. اگر کلی آجر بذاری روی هم بدون سیمان ، یه باد بوزه همش می ریزه زمین.
اما اگر سیمان استفاده بشه ، در برابر سخت ترین طوفان ها هم مقاومت می کنه.
تصمیم گرفتم هیئت هفتگی شرکت کنم و کتاب بخونم و بیشتر مطالعه تفکر کنم در باب هدف و وسیله و اینها.
(البته بیشتر از یک سال بود که این رو می دونستم ، اما باور نداشتم که این ها مهم هستند 1276746pa51mbeg8j )
(1395 بهمن 25، 19:05)Hossain نوشته است: حسین / هفته ی سوم قرمز
معذرت بابت تاخیر...
اگرچه وضعیت بدی داشتم تو این سه هفته، ولی احساس خوبی دارم
احساس میکنم من دیگه پاک می مونم Confetti
و برای همیشه ترک میکنم Confetti

احساس نکن ، باور کن ، تو حتم می تونی ترک کنی ، اون هم برای همیشه. 2uge4p4
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1395 بهمن 25، 18:52)بازگشت به خاک نوشته است: =======

برو سمت خدا ببینم کدوم خری میخواد اذیتت کنه ؟

تا موقعی که شهوت رو دوست داری همینجوری داغون میمونی ! یک روز به گناه میوفتی یک روز پدرت در میاد یک روز به گناه میوفتی یک روز پدرت در میاد

من الان چند هفته است به سمت خدا رفتم حتی یک ثانیه هم وسوسه نیومده سراغم

کوچیکترین فشاری روی من نبوده چون فکرم پیش آسمون بوده - نه افراد زمینی !

ده ها مشکلم رو هم خدا حل کرد - ممنونتم ای خدا
داداش شما چیکار کردی که این جوری شدی؟
بعدش مغرور نمی شی؟ مثلا نمی گی که من از دیگران بهترم؟
خب بیشتر برامون بگو.

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1395 بهمن 25، 19:49)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
(1395 بهمن 25، 18:52)بازگشت به خاک نوشته است: =======

برو سمت خدا ببینم کدوم خری میخواد اذیتت کنه ؟

تا موقعی که شهوت رو دوست داری همینجوری داغون میمونی ! یک روز به گناه میوفتی یک روز پدرت در میاد یک روز به گناه میوفتی یک روز پدرت در میاد

من الان چند هفته است به سمت خدا رفتم حتی یک ثانیه هم وسوسه نیومده سراغم

کوچیکترین فشاری روی من نبوده چون فکرم پیش آسمون بوده - نه افراد زمینی !

ده ها مشکلم رو هم خدا حل کرد - ممنونتم ای خدا
داداش شما چیکار کردی که این جوری شدی؟
بعدش مغرور نمی شی؟ مثلا نمی گی که من از دیگران بهترم؟
خب بیشتر برامون بگو.

عرض سلام و ارادت خدمت داداش عاشق خودم

من 20 روز بیش با این حدیثی که میگه 

چگونه در حرم من بیگانه را راه می دهی؟! جان تو منزلگاه عشق من است، من دوست آن کسم که دوستم بدارد.. من همدم آن کسم که با من مأنوس شود ....

با خودم گفتم عجب ! مگه میشه فقط و فقط خدا رو دوست داشت ؟ بلاخره ما توی کره زمین و با افراد خاکی و زمینی و فانی زندگی می کنیم ! چطور میشه دلت رو کلا از زمین خالی کنی و فقط به فکر خدا باشی ؟ 

گفتم هم فال هم تماشا ! امتحانم میکنم !

همون هفته اول بزرگترین مشکل که شغلم بود حل شد !!!!!!!! اونم فقط تو 7 روز فقط و فقط به خدا فکر کردن و خالی کردن دل از غیر خدا

من تو عمرم کارگری کردم و سال هاست شغل های در پیت  مثل انجام پروژه های دانشجویی و .. داشتم - ولی الان مهندس طراح یک شرکت شدم چنتا سیستم پیشرفته و یه اتاق خیلی باکلاس و .... 

===================

اینا به کنار ! از دست فشار های جنسی راحت شدم 

فشار جنسی ناشی از چیه ؟ آدم شهوات رو دوست داره و از طرفی میدونه خ.ا. و چشم چرانی گناهه و باعث جهنم رفتن میشه و ... = این میشه فشار {ترکیب لذت با ترس از جهنم یا افسردگی و ...}

الان ولی میگم فقط خدا و گور بابای تمام خواسته های زمینی !

الان بیش از 2 هفتست به قدری راحت و بدون مشکل زندگی میکنم که حد و مرز نداره - شیطون میاد به سراغم میگم برو گور بابات دیگه نمی تونی من رو با زمین و افراد زمینی به گمراهی بکشونی

تو شرکت خیلی خوبی که مشغول به کار شدم . بعضی جاها گیر میکنم باورتون نمیشه انگار از غیب الهام میشه فلان جاش رو فلان جور کن و مشکلم حل میشه 

هر روز نیم ساعت مونده به اذان فرشته ها بیدارم می کنند برای نماز شب {من با آلارم به زور از خواب پا میشم} ولی فرشته ها به راحتی هر چه تمام من رو بیدار میکنند - نماز شب میخونم و 2 صفحه قرآن 

وقتی میرم سرکار 10 یا 11 سوره ای که بلد هستم میخونم {تو مسیر پیاده روی به سمت کار} و قبل از ورود به محل کار میگم خدایا توکل به خودت و به خدا توکل میکنم 

خلاصه یک زندگی سراسر خدایی - قبلا به ازدواج فکر میکردم {مخصوصا جنبه جنسی حلال ازدواج و ...} همین باعث فشار بود ولی وقتی به خدا فکر میکنم میبینم چه احساس بی نیازی باشکوهی دارم

===

دچار غرور نمیشم - چون اولا خدا من رو هدایت کرده - حدیثی که من 20 روز پیش خوندم رو خدا پیش روی من گذاشت - من اصلا فکر نمیکردم که میشه فقط خدا رو در دل قرار داد و کلا غیر خدا رو از قلب خارج کرد 

با اینکه حالم این روز ها از لحاظ روحی خیلی خوبه ولی دچار غرور نمیشم چون سالهای زیادی که بعد از سن تکلیف گناه کردم یادم هست - شرمندگی گذشته پیش خدا یادم هست

ولی از خود خدا میخوام ببخشه و خدا زیر حرفش نمیزنه که{{ کسایی که به سمتش میان رو می بخشه }}

ببخشید سرتون رو درد آوردم

فقط میخوام بگم میشه ! میشه فقط و فقط خدا رو دوست داشت ! میشه هیچ فشار جنسی روی آدم نباشه ! میشه افراد شاد و سرزنده و موفقی بود ! 

کدوم بار ما خ.ا. کردیم و بعدش افسرده نشدیم ؟ کدوم بار بعدش عذاب وجدان نگرفتیم ؟ کدوم بار احساس پیشمونیو خفت نکردیم ؟ و دوست داشتن خدا باعث میشه از افسردگی ها و عذاب وجدان ها و .... خلاص شد
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سپاس شده توسط
سلام
بازگشت به خاک عزیز
خوش به سعادتت بابت این همه خوبی

تو اون قدر جلو رفتی که
اون شب فرشته ها یک آن فکر کردن از خودشونی...

--------------------------------------

یه دکتر میگه ماساژ باید مربوط به خود موضع باشه
اون یکی میگه از دورترین نقطه نسبت به موضع
یکی دیگه میگه ماساژ کلا تاثیر مثبت نداره و خودش تشدیدکننده ی درده

جالب اینکه تمام این دکترها سرشون شلوغه و به زور باید چند دقیقه ای شرف یاب حضورشون بشی

و جالب تر اینکه من تمام 3 روش بالا رو تست کردم و بی نتیجه بوده

خدایا میشه بی واسطه حالم رو خوب کنی؟
میشه خودت واسطه شی؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

حالم خیلی بده تقریبا روز تموم شده بود دیگه خوابیدم با صدای تلوزیون بلند شدم برداردم در حال 90دیدن خوابش برده بود بلند شدم بظور کنترولو پیدا کردم و صدای تلوزیون رو بستم و از شدت خواب الودگی همونجا نزدیکش دراز کشیدم که دیدم داد میزنه سرم هووووووویییییی چکار داری میکنی که کارمون بیخود و بی جهت برای یه صدای مسخره تلوزیون به دعوای وحشتناکی کشیده شد.فقط بخاطر صدای تلوزیون نزدیک بود یکیمون سدمه ببینه
و خدا هم طبق معمول هیچ کاری برام نکرد. حالم افتضاح بده از طرفی هم زندگی 1000تا فشار داره بهم میاره
بعضی وقتاذحس میکنمدمنداشتباهی اومدم تو این خط هر ثانیه عاقبت نابخیری برای خودم حس میکنم کاش همون شب که قلبم درد گرفت همه چی تموم میشد معنی تنهایی حتی از طرف خدا واقعا حس کردم امروز
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام
اینجانب برای مسابقه بعد هم ثبت نام می کنم.
یا علی
-----
ثبت نام دور بیست و هفتم مسابقه گروهی «گروه رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
5- sadaf1
8- 53
.
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...
بشتابید...  [تصویر:  14.gif]
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
می بینم که این دور هم برنده ها از نسیم بود 22
تعداد شرکت کننده هاشونم بیشتر بود 22 106

(1395 بهمن 26، 1:30)meep نوشته است: حالم خیلی بده تقریبا روز تموم شده بود دیگه خوابیدم با صدای تلوزیون بلند شدم برداردم در حال 90دیدن خوابش برده بود بلند شدم بظور کنترولو پیدا کردم و صدای تلوزیون رو بستم و از شدت خواب الودگی همونجا نزدیکش دراز کشیدم که دیدم داد میزنه سرم هووووووویییییی چکار داری میکنی که کارمون بیخود و بی جهت برای یه صدای مسخره تلوزیون به دعوای وحشتناکی کشیده شد.فقط بخاطر صدای تلوزیون نزدیک بود یکیمون سدمه ببینه
و خدا هم طبق معمول هیچ کاری برام نکرد. حالم افتضاح بده از طرفی هم زندگی 1000تا فشار داره بهم میاره
بعضی وقتاذحس میکنمدمنداشتباهی اومدم تو این خط هر ثانیه عاقبت نابخیری برای خودم حس میکنم کاش همون شب که قلبم درد گرفت همه چی تموم میشد معنی تنهایی حتی از طرف خدا واقعا حس کردم امروز
داداش عزیزم میخواستی خدا چیکار کنه؟! جلوت ظاهر بشه بگه دعوا نکن؟! وقتی میگی تبدیل به دعوای وحشتناکی شد یعنی خود تو هم مقصر بودی که ادامه اش دادی.
اگه قرار بود توی همه کارامون خدا یه کاری بکنه که اینهمه آیه و حدیث از کظم غیظ و کنترل خشم نداشتیم!
اگه اینجوری بود که خدا یکیو برامون نمی فرستاد که صفت بارزش کظم غیظ بود...

مشکلات توی خیلی از خانواده ها هست و بنظر من دلیل اصلیش هم همین کنترل نکردن خشمه!
کنترل خشم آسون نیست...سخته! ولی میشه و تمرین میخواد.
میشد همون وقتی که داداشت سرت داد داد زد یه معذرت خواهی خشک و خالی میکردی و همه چی تموم میشد یا ساده ترین راحش سکوت بود. همین!
عزیزم کار اشتباه رو که با اشتباه جواب نمیدن 1 ...تک تک ما وظیفه داریم نذاریم اوضاع خونه متشنج بشه...اگه مهربونی کنیم مهربونی می بینیم

من نمیخوام مقصر تعیین کنم فقط میخوام بگم میشه کاری کرد که اوضاع وخیم تر از اینی که هست نشه 128fs318181
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

سلام عاشق های پاک
دوستان بعد از مدت ها دوری دوباره اومدم  احساس میکنم دیگه نمیتونم ادامه بدم دوست دارم ازدواج کنم نه به خاطر صرفا نیاز جنسی ..........
دوست دارم بنده خوبی برایه خدا باشم خدایی که خیلی دوسم داره دوست ندارم گناه کنم  دوست دارم خدا منو دوست داشته باشه  اصلا حالم این قدر گرفته نباشه
به نظرتون تصمیم ازدواج اشتباه هستش یا درست هستش
دوستان کمک کنید التماس دعا درباره ازدواج منتظر نظراتتون هستم
دوران سختیه ولی تاوان این گناهان مکرر رو باید بدم حالا هرجور که بشه تلاش برای حفظ شرایط خوب خیلی سخته دائما وسوسه میشم
ای کاش روزی میرسید که تا چندین روز بعد کلا این موضوعات از سرم بره و مثه بچه آدم برم دنبال کارم  53258zu2qvp1d9v
[img=0x0]http://3ali3.com/wp-content/uploads/2016/02/god-1.jpg[/img]
سلام منم میخوام تو دور بیست و هفتم مسابقه شرکت کنم 303
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 سپاس شده توسط
لطفا اسم بنده رو هم بنویسین 53
 سپاس شده توسط
(1395 بهمن 27، 12:03)مهدی‌یار نوشته است: سلام به همه ی دوستای عزیزم
منم به لطف و مدد خداوند هستم این دور.

خدا رو شکر دور پیش تونستیم افتخار آفرینی کنیم و بالاترین جمع امتیاز پاکی رو داشته باشیم.
ان شاء الله این دور جدید برامون مث خونه تکونی دلمون باشه قبل عید.

دقت کردین داریم این آخر سالی، شماره صفحه و سال رو یکی میکنیم؟ Khansariha (69)
ان شاء الله خیر باشه
و صفحه ی 1395 که ورق بخوره و تازه بشه
صفحه ی دل ما هم ورق بخوره و یه صفحه ی سفید و نورانی جاش رو بگیره.

یا زهرا
با وجود این که اول نشدیم هیچی از ارزش های ما کاسته نشد. 4chsmu1
امتیازمون خیلی بالا بود. 4chsmu1
منم هستم دور جدید

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام   خیییییلی وقته نبودم هیچکسم منو یادش نیس خیلیا رفتن خیلی ها رفتن خیلی ها رفتن  فقط اومدم  سر بزنم ای کاش این گروه گروه تلگرامی داشت ممنون
حواسمان باشد...

از خود خواهی های خودمان،تا ندانم کاری ها،

تا نفوذی ها،تا دشمنان قسم خورده،

امکان دارد همه با هم کاری را انجام دهیم!

خواسته یا ناخواسته!!
می خواستم برم درد و دل پست بزنم.
بعد گفتم تا وقتی گروه رهروان هست ، تا وقتی شما ها هستین ، چرا برم درد و دل.

ان شاء الله فردا باید بشینم یه چند تا چیز رو برای خودم مشخص کنم.
ان شآء الله فردا روز عطفی باشه در زندگیم. 49-2
بچه ها دیدین چقدر ثبت نامی جدید داریم این روزا؟ 4chsmu1

(1395 بهمن 27، 22:28)mehdi0 نوشته است: سلام   خیییییلی وقته نبودم هیچکسم منو یادش نیس خیلیا رفتن خیلی ها رفتن خیلی ها رفتن  فقط اومدم  سر بزنم ای کاش این گروه گروه تلگرامی داشت ممنون
داداش ما شما رو یادمونه.
شما همون مهدی هستی که یه روز می اومدی رهروان طوفان به پا می کردی 4chsmu1 
در رهروان به روی تمام دوستان سفر کرده باز بازه.

خداحافظی

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان