امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1396 فروردين 17، 10:18)sabour نوشته است: بچه ها ، چه خبر ؟! 
چقد سوت و کور شده اینجا !!

هیسسس! بچه‌ها مشخ دارن... الان حواسشونو پرت میکنی پاک‌کنی که دارن میجوَن می‌پره تو گلوشون 4
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

(1396 فروردين 17، 11:26)hunter1 نوشته است:
(1396 فروردين 17، 10:18)sabour نوشته است: بچه ها ، چه خبر ؟! 
چقد سوت و کور شده اینجا !!

هیسسس! بچه‌ها مشخ دارن... الان حواسشونو پرت میکنی پاک‌کنی که دارن میجوَن می‌پره تو گلوشون 4
البته تا جایی که من می بینم ، بیشتر بچه ها ، در سکوت ، یه تسبیح گرفتن دارن صلوات می فرستن. 65 
پ ن : مراجعه به پست های قبلی. 65

ضد اسپم : این تاپیک رو دیدین؟
برادر صادقین زحمت کشیدن پست اول رو آپدیت کردن. دو سانت خاک نشسته بود رو تاپیک.  65 
من خودم خیلی از بحث هاش رو نخوندم و حتما باید وقت بذارم بخونم ببینم گذشتگان چه می گفتند.
فقط وقتی رفتین تو تاپیک مودب بشینین پست ها رو بخونین. چون تاپیکش قانون منده و پست هاتون خارج از قوانین در جا حذف می شه. 303 

مسابقه ی گروهی این دور هم کم کم خورشید در حال غروب کردنه.
من که خیلی خوشحالم. چون دو هفته ی اول سبز بودم و هفته ی سوم رو هم تا این ساعت پاک بودم.
وقتی نتایج رو نگاه می کنی با سه هفته ی سبز ، اون وقت هست که احساس خیلی خوبی بهت دست می ده. احساس غرور.
وقتی نتایج رو نگاه کنی و ببینی که همه ی گروهت سه هفته رو سبز بودند ، دیگه اصلا تو پست خودت نمی گنجی. (من تجربه اش رو داشته ام)
وقتی نتایج رو نگاه کنی و ببینی همه ی رهروان سبز بودند ، من دیگه نمی دونم چی می شه ، چون نداشتیم تا حالا. احتمالا از خوشحالی بترکی. Khansariha (13) 

نشاطی ها چطورند؟ خوبید؟
من که این چند روزه خیلی فشار زیاد شده روم.
باید یه ساعتی بشینم فکر کنم و علاج واقعه قبل از وقوع داشته باشم. این طوری نمی شه کجدار مریز نمی شه. 53258zu2qvp1d9v
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام بچه ها خوبین ؟ 
خدا رو شکر ، منم تا الان پاک ام // امروزم روز 20 امم بود .
هم ناراحتم ، هم خوشحال !  
ناراحتم از اینکه چقد وضعم بد بوده که الان 20 روزه پاکم ، کلی خوشحالم ! چیز خیلی بزرگی نیست آخه ، فقط 20 روز جلو خودتو گرفتی .. 22 سالته ها ، واسه 20 روز باید اینقد خوشحال شد آخه ؟
ولی خوب از یه طرف هم فکر میکنم واسه رسیدن به 6 ماه و 1 سال هم باید از همین 20 روز و 30 روز گذشت .
امیدوارم دیگه برنگردم به نقطه صفر و شرمندگی پیش خودم .. 
این که آدم بدهکار خودش باشه خیلی بده بچه ها ، خیلی ..  Hanghead
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
سلام عزیزان من میخوام امشب اعلام وضعیت کنم
و بگم که sadaf1 از گروه پارسایان هفته سوم سبز بوده 49-2
[تصویر:  qol.jpg]
سلام 
دریفت هستم 4chsmu1/گروه نشات/هفته سوم بسیار سبز 49-2 49-2
دوستان چند وقتی هست که بدجور دوباره عصبی شدم و منتظرم تا یکی یچیزی بم بگه برم یقشو بچسبم.
سر این شکستا هزارتا راه امتحان کردم و متاسفانه نتیجه مطلوبی هم نگرفتم تا این لحظه
یجورایی از همه طلبکار شدم. و نمیدونم دیگه باید چکار کنم.
از طرفی هم بخاطر این رفتار های پرخاشگرایانم عذاب وجدان دارم مثلا سر بیخود ترین چیز ها با برادرم و مادرم دادو بیداد میکنم. حتی نمیتونم براشون درست حسابی توضیح بدم که چه مرگمه که اینطوری میکنم
از طرفی هم به هر دری زدم که این مشکلو یجوری حل کنم اما نشد.
فکر و خیال و اعصاب خوردی و حرص و جوش خوردن دیگه ول کن من نیستن
حتی با این فکر و خیال ها هم چیزی درست نمیشه که حتی بدترم میشه
حاج اقا پناهیان گفتن دل ببرین دم در خونه خدا بگینش من فلان مشکلو دارم حلش میکنه
من بردم هیچی نشد.
(1396 فروردين 17، 23:19)meep نوشته است: دوستان چند وقتی هست که بدجور دوباره عصبی شدم و منتظرم تا یکی یچیزی بم بگه برم یقشو بچسبم.
سر این شکستا هزارتا راه امتحان کردم و متاسفانه نتیجه مطلوبی هم نگرفتم تا این لحظه
از طرفی هم بخاطر این رفتار های پرخاشگرایانم عذاب وجدان دارم مثلا سر بیخود ترین چیز ها با برادرم و مادرم دادو بیداد میکنم. حتی نمیتونم براشون درست حسابی توضیح بدم که چه مرگمه که اینطوری میکنم
من بردم هیچی نشد.
حال روز منم دقیقا مثه خودته Hanghead
خ.ا همه چیزو ازم گرفته Shy
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 17، 23:19)meep نوشته است: دوستان چند وقتی هست که بدجور دوباره عصبی شدم و منتظرم تا یکی یچیزی بم بگه برم یقشو بچسبم.
من بردم هیچی نشد.
درکت می کنم داداش. منم جای تو بودم حالم بهتر از این نبود.
این که ببینی بقیه عین برق دارن پاکی جمع می کنند و تو همچنان درجا می زنی.
سعی می کنی تلاش کنی ، کمک بگیری‌ ، دستور عمل بگیری ولی بی فایده است و به زور به چهار روز می رسی.
بعدش همه چیز خراب می شه.

داداش این پست رو در جواب شما نوشتم. 302
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
Mortezaag37/ گروه پارسایان/هفته سوم زرد
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 سپاس شده توسط
صبور / گروه پارسایان / هفته ی سوم سبز  Hanghead
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
 سپاس شده توسط
دوستان خراب کردم.....مشکل من مواجه با مشکلاته و رو میارم دوباره بهش....خدایا کمکم کن این دفعه آخرین بار بوده باشه
مستر دگرش/گروه نشات/هفته سوم قرمز(شایدم زرد)
Shy Shy 809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg
(1396 فروردين 18، 12:25)aliunknown نوشته است: بچه ها دور بعدی مسابقه گروهی کی هست ؟ هفته دیگه یا همین هفته ؟؟
میخوام شرکت کنم بلکه بخاطر تلاش بچه ها هم شده خ.ا رو بزارم کنار ... 45

از شنبه تا جمعه هفته آینده ثبت نامه علی جان
از هفته بعدش که گروه بندیا مشخص شد مسابقه شروع میشه
کار خیلی خوبی میکنی...مسابقه گروهی خیلی انرژی بخشه  49-2 (البته اگه دوستان تنبلی نکنن برای اعلام وضعیت 45 )
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

(1396 فروردين 18، 12:25)aliunknown نوشته است: بچه ها دور بعدی مسابقه گروهی کی هست ؟ هفته دیگه یا همین هفته ؟؟
میخوام شرکت کنم بلکه بخاطر تلاش بچه ها هم شده خ.ا رو بزارم کنار ... 45

فک کنم همین هفته نام نویسی میکنن هفته بعد هم شروع میشه مسابقه
این دور تموم شد مثل اینکه(دوره بیست و هشتم (28 اسفند 95 تا 18 فروردین 1396)
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
(1396 فروردين 18، 12:57)aliunknown نوشته است: میگم نظرت چیه از همین الان یه سری اسم برای گروه ها آماده کنیم !؟ 4chsmu1
( قضیه ی نامگذاری های گروه ها قبل از عید رو که یادته ؟ )
( فقط شوخی بود جدی نگیرید Khansariha (56)  )
از یه جهت فکر خوبیه 4chsmu1
اگه همگروهیا تنبلی کردن و توی انتخاب اسم شرکت نکردن ضربتی خودمون یکیو انتخاب میکنیم 4chsmu1

(دعای عرفه)

سلام
این هفته قرمز بودم .
شرمنده همگروهی ها Shy
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان