امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام دوستان

اومدم یه خبر بهتون بدم Badbakht 

آقا قراره ما ترک کنیم بریم دیگه؟ درسته؟ Khansariha (66)

ترک کنیم بریم دیگه ...
بریم آقا، ترک کنیم بریم به ادامه زندگیمون برسیم. 

نمیشه که این جوری، یعنی تا چند سالگی باید ادامه پیدا کنه ... Please

۳۰ سالگی؟ ۴۰ سالگی؟ ۵۰ سالگی؟؟؟؟؟؟

نه آقا ترک می کنیم، به امید خدا ترک می کنیم، با تلاش و کوشش و کمک به همدیگه ترک می کنیم. Khansariha (69) 
آرمین و حرفهاش رو جدی می گیریم و ترک می کنیم. تالار تجربیات رو می خونیم و ترک می کنیم. Khansariha (69) 

این همه کار کرده و نکرده، این همه راه رفته و نرفته. این همه آدمی که تونستن ترک کنن.

بسه دیگه ... نه واقعا بسه دیگه ...
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

چقدر شبانه حس و حال تحول داره 
65

دلم نیومد این حستون رو بهم بزنم 
اما بفرمایید سمنو 
[تصویر:  samano.jpg&size=600]
سلاااااااام

من امروز یه روش جدید پیدا کردم؛ که خیلی قشنگ بهم جواب داده تا الان
دارم روش رو تئوریزه می کنم که باهاتون در میون بذارم
خوشحالم 1

یه سوال:
می تونید برام از کارایی که واسه تغییر شرایط انجام می دید بنویسید؟ مثلا: شستن سر با آب سرد؛ سیلی ملایم زدن به خود؛ ذکر گفتن؛ ورزش کردن ...
دیگه چه چیزایی به ذهنتون می رسه؟
زندگی مِلک وقف است دوست من !

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

بریده ای از کتاب ابن مشغله اثر نادر ابراهیمی

پاشین تنبلا 
Khansariha (7)
راهو باز کنید میخوام جارو بزنم 
عاشق پاشو از وسط شبانه برو رو مبل بخواب  Swear1
امیرحسین پاشو پاشو  Khansariha (60)

چرا هیچ کس سمنو منو نخورد دیروز  Kill
دیگه براتون هیچی نمیارم  Smiley-talk038
(1397 اسفند 13، 11:25)امیرحسین خان نوشته است: سلاااااااام

من امروز یه روش جدید پیدا کردم؛ که خیلی قشنگ بهم جواب داده تا الان
دارم روش رو تئوریزه می کنم که باهاتون در میون بذارم
خوشحالم 1

یه سوال:
می تونید برام از کارایی که واسه تغییر شرایط انجام می دید بنویسید؟ مثلا: شستن سر با آب سرد؛ سیلی ملایم زدن به خود؛ ذکر گفتن؛ ورزش کردن ...
دیگه چه چیزایی به ذهنتون می رسه؟

سلام دوست عزریز 

هدف برا خودت تایین کن همین هفنه ای بعدش ماهانه مسیری ک بی هدف طی بشه اخرش زمین خوردنه 

مثلا با خود بگو 40 روز اگر اون 40 خودت رو رسوندیم خدایی نکرده شکستی  تمام تلاشتو بکن کمتر از 40 روز نشکونی ب هر کجا رسیدی 

و شکستی دیگه نزار کمتر از اون زمان بشکنی و ثبات  بده ب ترک کردنت ب بدنت بگو این تو نیستی ک تصمیم میگیری منم ک تصمیم میگیرم 

ب هر کجااا رسیدی نزار  دوباره کمتر از اون بشکنی  

دوست عزیز اگر فکرت رو خالی نکنی هیچ روشی تاثیر گذار نیس  اگر هدف تایین نکنی برای خودت هیچ روشی تاثیر گذار نیس 

شاید در کوتاه مدت جواب بده ولی طولانی مدت خسته میشی 

و گذارش روزنه بهترین کار برای ترکه چون بهت انگیزه میده حدعق روزی چندین بار گذارش روزانه خیلی خوبه استارت کار مهمه همه ی ما

حدعق ب 1 سال 8 ماه هم رسیدیم بعضیا 1سال نیم  ولی وقتی شکستند 

چون استارت کارشون درست نبوده دوباره نتونستن ب اون مرحله بر گردن اول شروع کارتو درست کن تا ب پایان برسی 

موفق باشی
حواسمان باشد...

از خود خواهی های خودمان،تا ندانم کاری ها،

تا نفوذی ها،تا دشمنان قسم خورده،

امکان دارد همه با هم کاری را انجام دهیم!

خواسته یا ناخواسته!!
سلام و سلام 317

امیرحسین خان به نظرم اعمال خشونت برای ترک عادتی کارساز نیست
ما باید به کلیات و جزئیات عملی که میخوایم ترک کنیم واقف بشیم به صورت عملی به روش اصولی رو ذهن و خودمون کارکنیم تا اون عادت رو کنار بذاریم
ما همونطور که ذره ذره به این عادت گرفتار شدیم باید ذره ذره هم از وجودمون خارج کنیم یه شبه نمیشه باید کار کنیم پله پله بریم جلو 

نظرتون چیه؟

اراده خان من تاحالا سمنونخوردم نمیدونم چرا دوست ندارم Smiley-talk038

راستیییییی

کیا پایه هستن تا مسابقه عکاسی برگزار کنیم ؟
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
شاید ترک بکنیم و بریم شایدم ترک نکنیم ولی باز میریم
در هر صورت کانون بخشی از خاطرات ما میشه
هر چند وقت یک بار یادش میافتیم و میایم خاطراتو مرور میکنیم
وقتی داریم خاطراتش رو مرور میکنیم ناخواداگاه گوشه چشممون اشک حلقه میزنه و میگیم چه زود گذشت
دلم هوای اون روزا و بچه های قدیمو کرده چه رفاقتایی که بینمون بود و چه شبایی که باهم صبح میکردیم

پ ن :  هر چی گشتم هیچ شکلکی متناسب پستم پیدا نکردم چقدر حالت کمیکشون زیاد شده 22
[تصویر:  ko03_20557079926619101845.jpg]
هادی جان سمنو خیلی خوشمزه است  128fs318181
شاهین 70 منو میشناسی ؟
شما زمان zara و شازده کوچولو و ...کانون بودی
من هلپ می قدیم هستم  Gigglesmile
بیشتر بهمون سر بزن
 سپاس شده توسط
(1397 اسفند 14، 10:12)mehdi0 نوشته است: سلام دوست عزریز 

هدف برا خودت تایین کن همین هفنه ای بعدش ماهانه مسیری ک بی هدف طی بشه اخرش زمین خوردنه 

مثلا با خود بگو 40 روز اگر اون 40 خودت رو رسوندیم خدایی نکرده شکستی  تمام تلاشتو بکن کمتر از 40 روز نشکونی ب هر کجا رسیدی 

و شکستی دیگه نزار کمتر از اون زمان بشکنی و ثبات  بده ب ترک کردنت ب بدنت بگو این تو نیستی ک تصمیم میگیری منم ک تصمیم میگیرم 

ب هر کجااا رسیدی نزار  دوباره کمتر از اون بشکنی  

دوست عزیز اگر فکرت رو خالی نکنی هیچ روشی تاثیر گذار نیس  اگر هدف تایین نکنی برای خودت هیچ روشی تاثیر گذار نیس 

شاید در کوتاه مدت جواب بده ولی طولانی مدت خسته میشی 

و گذارش روزنه بهترین کار برای ترکه چون بهت انگیزه میده حدعق روزی چندین بار گذارش روزانه خیلی خوبه استارت کار مهمه همه ی ما

حدعق ب 1 سال 8 ماه هم رسیدیم بعضیا 1سال نیم  ولی وقتی شکستند 

چون استارت کارشون درست نبوده دوباره نتونستن ب اون مرحله بر گردن اول شروع کارتو درست کن تا ب پایان برسی 

موفق باشی

ممنون از جواب خوبت مهدی جان
به نظر من هم این نکته خیلی می تونه موثر باشه

(1397 اسفند 14، 11:01)هادی نوشته است: سلام و سلام 317

امیرحسین خان به نظرم اعمال خشونت برای ترک عادتی کارساز نیست
ما باید به کلیات و جزئیات عملی که میخوایم ترک کنیم واقف بشیم به صورت عملی به روش اصولی رو ذهن و خودمون کارکنیم تا اون عادت رو کنار بذاریم
ما همونطور که ذره ذره به این عادت گرفتار شدیم باید ذره ذره هم از وجودمون خارج کنیم یه شبه نمیشه باید کار کنیم پله پله بریم جلو 

نظرتون چیه؟

منم موافقم

یادمه یه بار دیگه هم همین صحبت رو کرده بودم و برای دوستان سوءتفاهم پیش اومد
منظورم از سوال؛ اعمال خشونت نیست.(که البته کار اشتباهیه؛ اگه موجب لطمه جسمی شه که حرامه و اگه موجب سرخوردگی شه که نتیجه معکوس خواهد داشت)
منظورم راه هایی برای رهایی از لحظه غفلته. اون موقعی که گوش و چشم آدم کاملا بسته می شه و هیچی نمی فهمی...
مثلا واسه خودم تغییر موقعیت خیلی جواب می ده. یعنی مثلا اگه تو خونه ام؛ بزنم بیرون. اگه پای اینترنتم؛ برم سراغ مطالعه و...

حالا سوال من هم از دوستان همینه که:
برای به دست گرفتن فکرتون، و جلوگیری از رفتن فکرتون به سمت گناه، چه می کنید؟
زندگی مِلک وقف است دوست من !

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

بریده ای از کتاب ابن مشغله اثر نادر ابراهیمی

ببخشید دوستان یه سوال
من اینجا https://www.ktark.com/thread-285-post-45...#pid453667 مسابقه 30 روزه رو تموم کردم ولی ستاره پروفایلم کامل نشد
مشکلی بوده آیا از طرف من ؟
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و خود پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ ...

[تصویر:  05_blue.png]

لوتی ها [تصویر:  khansariha%20(18).gif] 

عاشق فاطمه زهرا    هادی   همت   الون واریور

شعار ما:
مردانه و دست در دست هم تلاش می کنیم

تا از ننگ خلاص شویم و به دنیای سبز پاکی قدم بگذاریم
[تصویر:  1053500x494_1433212116783775.png]
 سپاس شده توسط
سلام

نقل قول: حالا سوال من هم از دوستان همینه که:
برای به دست گرفتن فکرتون، و جلوگیری از رفتن فکرتون به سمت گناه، چه می کنید؟
امیرحسین من فکرم رو سعی می کنم درگیرش نکنم.
فکر انجام خ.ا معمولا به ذهنم نمیاد اما فکرهای بد دیگه گاه و بیگاه به سراغم میاد.
سعی می کنم فکر رو جدی نگیرم. همین جوری که اومده میذارم بره. حواسم رو پرت می کنم. به چیزهای دیگه فکر می کنم. سرم رو با چیزی مشغول می کنم. یه گوشی دارم که هزاران چیز خوب میشه ازش بیرون کشید. یکیش کانونه.

آقا شاهین70 خوش اومدی.  Khansariha (18)

الون جان باید به 30 روز خوب برسی.  Khansariha (18)

اراده جان مرسی از صبحانه ات.  Khansariha (70)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
نوش جوون آرمین خان  Khansariha (48)

دوستان چه خبرا .... کجایید پس  809197ps94ijjhwg
 سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
مای گاد 
سالک ایز کامینگ
4chsmu1
سالک هالک خان چطوری
 سپاس شده توسط