امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

امروز فرصتی شد و پست‌های چند هفته اخیر شبانه‌روزی رو مطالعه کردم. 
خیلی هم سنگین بود.
از وقتی خانم آتریسا اومدن صفحات با سرعت بیشتری به پیش میرن و این کار من رو سخت‌ و سخت‌تر می‌کنه. 4chsmu1  ان‌شاءالله که برقرار باشن و حضورشون مثل همیشه انرژی‌بخش کانون.  Khansariha (69)

فردا پست‌‌هایی که زده شده رو پاسخ میدم.
ببخشید بابت پست‌های مرتبط با من که پاسخ داده نشده.  53

و
گویا در یکی از شب‌ها مرد مجاهد عزیزمون تفال به حافظ و سعدی داشتن.
چقدر هم پرشور بود.  49-2

در این حد که شب‌های بعد هم متقاضی فال داشتیم. 
می‌اومدن اینجا و درخواست فال می‌کردن. اما اونی که فال می‌گرفت دیگه نبود.  Hanghead

مرد مجاهد از همون شب از شبانه روزی رخت بست.
اینکه چی شد و کجا رفت رو کسی نمی‌دونه. 22 (گویا کانون هم نبود مدتی  53258zu2qvp1d9v )

این چند بیت تقدیم به مرد مجاهد بزرگوارمون که خیلی عزیزه برام (و برامون) و خدا حفظش کنه برام (و برامون):

نقل قول: او که آمد آن شب فال‌ها گرفت
آتشی در جان ما برپا گرفت

در عجب بودم از آن حال و هوا
که چطور کانون ما غوغا گرفت

آری آن شب من نبودم و چه حیف
شیخ از سرای ما دوری گرفت

می‌دویدم در پیَش تا دریابم
در کدامین خانه او سکنا گرفت

منزلش پرنور و پربرکت باد
او مجاهد بود و جای در دل‌ها گرفت

مرد مجاهد جان
علی‌رغم همه سرشلوغی‌ها و دغدغه‌‌هایی که داری و حتما هم قابل درکه،
ای کاش با توجه به میل و رغبت دوستان کانونی‌مون فرصت این رو پیدا کنی که هر چند هفته یک بار با تفاهل‌هات حال کانون رو خوب کنی.  302
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

در ادامه می‌خوام اقرار کنم که من هیچ وقت شعرهایی که مرد مجاهد میذاره رو نمی‌فهمم.  Khansariha (60)

همیشه تو پست‌هاش تکه‌هایی از شعر هست که من ازشون سر در نمیارم. 22
یعنی نگاه کنید می‌بینید همه پست‌ها رو سپاس زدم اون وسط پست مرد مجاهد رو نزدم. چون نمی‌دونم چی نوشته. 

سپاس من یک جا به این معنی هست که می‌فهمتت.
یک جا به این معنی که انشالله درست میشه. یک جا همراهیه. یک جا همدلی. یک جا یعنی آفرین. یک جا یعنی غصه نخور.

ولی آدم چیزی رو که اصلا نمی‌دونه چیه چطور سپاس بزنه؟  Hanghead

هفته‌ی پیش هم یک ایمیل بهم زده و یک شعر فرستاده که من معنیش رو نمی‌دونم.   Shy
اینترنت هم درست و حسابی جواب نمیده. 22
داداش من لنگ اونم. مدد برسون.  4chsmu1

خلاصه مجاهد جان
اگه یه موقع بهم پیامی دادی و چیزی نوشتی بعد من یه پاسخ دیگه دادم بدون که جریان از کج‌فهمی و بدفهمی من بوده. 17

پ.ن 1: همیشه درس ادبیات فارسی رو به سختی پاس می‌کردم. یکی از بدترین عذاب‌های درسی که یک انسان زنده تجربه می‌کنه.  4chsmu1

پ.ن 2: پست سوم هم مرد مجاهد شد. شد سه‌گانه مرد مجاهد. امروز رو در تقویم کانون به نام مرد مجاهد نام‌گذاری می‌کنیم.  Smiley-face-biggrin
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد میگذرد وای به حال من و تو...

قرعه امروز به نام من و فردا دگری است
میخورد تیر اجل بر پروبال من و تو...

مال دنیا نشود سد ره مرگ کسی
گیرم این کل جهان باشد از آن من و تو...
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
چن وقته خبری از شازده نیس
شازده کوشیییی؟؟؟؟؟
Smiley-happy114 
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
نقل قول: از وقتی خانم آتریسا اومدن صفحات با سرعت بیشتری به پیش میرن و این کار من رو سخت‌ و سخت‌تر می‌کنه. [تصویر:  4chsmu1.gif]  ان‌شاءالله که برقرار باشن و حضورشون مثل همیشه انرژی‌بخش کانون.  

اتفاقا امروز تصمیم گرفتم ی مدت برم استراحت شبانه هم ی نفسی بکشه بعد از این ایام پرقدرت تر ب مردم آزاری برسیم : )
منکه گفتم ن شبانه خبریه ن پیام های شما ن پیام های دوستان  53258zu2qvp1d9v
ی چند نفرم جدید اومدن ک من تشنج کردم از بس این ها دفترچه راهنمایی رو خوندن  Khansariha (60) جدید های قبلی هم ک چندین روز دفترچه راهنمایی رو شخم زدند ناپدید شدند 53258zu2qvp1d9v
فردا جواب کنکور میاد یعنی؟؟؟آره داشتم میگفتم خبر جدیدی نیست جز اینکه آقا رامین دارن فرش میخرن ،بعد از این ایام یعنی چ میشه؟بعد دیگه آقای عاشقم برگشتند و خوش برگشتند ،آقای شازده هم بالاخره بعد از سکوتی ک پیشه کرده بودند بالاخره امروز یا دیروز بالاخره همین دوروز سکوتشون و شکستند 65
ی چند نفر از دوستانم کلاس گذاشتند و پروفال و محدود کردند و فقط با درخواست دوستی پبام فعال میشه اسمشون ی همچین علامتی داره () 65 ،عاغا ما ختم کانونیم هاااا فهمیدیم  4chsmu1
آره حال خوب ی چند تن هم ب خاطر حذف مورد تغییر پوسته پر کشیده fly2   4fvfcja دوستان ار همین جا اطلاع بگم یکی از ثابت های بازدید کننده از پروفایلتون خودمم  Khansariha (129)
دیگه اینکه تاپیک آشپزی افتاده رو خط خیلی خوب شده ،بهش علاقه مندم 53258zu2qvp1d9v
امروز روز بزرگداشت شهریار بود،من اصلا شعر نمیخونم اما شعرهای شهریارو حفظ میکنم و بسیار علاقه دارم.
خبر آخرم اینکه تعداد ارواح کانون ب طور چشمگیری افزایش یافته و این نمیدونم چرا اینطوری شده؟؟؟!؟هدف چیست؟؟ 53258zu2qvp1d9v

شبتان پر ستاره Khansariha (2)
مواظب خودتون باشین .
شخصیت سازی برای ترک[url=https://www.ktark.com/Thread-%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%B1%DA%A9?pid=501494#pid501494][/url]

53 53
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

(1399 شهريور 27، 22:43)آرمین نوشته است: پ.ن 2: پست سوم هم مرد مجاهد شد. شد سه‌گانه مرد مجاهد. امروز رو در تقویم کانون به نام مرد مجاهد نام‌گذاری می‌کنیم.  Smiley-face-biggrin

حالا که امروز به نام آقای مجاهد هست من فال می خوام
53258zu2qvp1d9v
حرف های آقا هومان خیلی جالب و جدیده. امتحانش ضرر نداره.

و این که منم برگشتم ترک کنم. همین دیگه. 53
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1399 شهريور 28، 0:06)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: حرف های آقا هومان خیلی جالب و جدیده. امتحانش ضرر نداره.

و این که منم برگشتم ترک کنم. همین دیگه. 53

ماشالله سلطانننن
همه بروبچ کانون به افتخار اقا محمد
[تصویر:  fit6_3cae38da-3bae-41f3-bbfe-cf0d239d38b6.gif]
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

سلام به همگی

خوبی کانون اینه که میفهمی چقدر هیچ چی نیستی .. چقدر همه از تو بزرگ منش تر و بهترن

مثلا کانون یه کوه مردونگی داره که اسمش آرمینه
یا یه خواهر بزرگوار داره که یه دریای وسیعه و اسمشون خانم آتریساست .. من از خواهرم عذر میخوام .. امروز دلشون رو شکستم و ذهنش رو آشفته کردم .. 

خانم لئا هم یکی از اون شخصیتهای بزرگ و خواهرهای همیشه قابل احترام کانونن که حالا بهانه شد از ایشون هم بنویسن .. (شرمنده ام که امشب ذهنم برای اجابت فرمایشتون روبراه نیست .. واقعا ببخشید .. هر چند افتخاره برای شما و بچه های پاک کانون تفال گرفتن)

.. و به همین ترتیب میشه در وصف همه نوشت .. مثلا همین شمشیر بران و شیر غران عرصه جهاد در راه خدا .. عاشق فاطمه زهرا

بچه ها بنده عذر میخوام از کم کاری و به جا نیوردن مرام کانونی بودنم .. یه چند روزی احتمالا دور باشم از کانون ببینم چه تصمیمی تو ذهنم ته نشین میشه
مخلص داداش هومان و داداش مجاهد

همه تون خیلی بامرام و عشقی هستید به مولا 303
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

خب ..
در راستای پست قبلیم من فکرامو کردم
میخوام به یاری خدا کوچیک بچه های کانون بمونم و فعالیتم رو ادامه بدم اینجا .. بشم .. به قول یکی از بچه های قدیمی .. تی کش کانون

بداخلاقیهای زشتم رو ببخشید .. خدا اصلاحم کنه ..
(1399 شهريور 28، 2:29)مرد مجاهد نوشته است: خب ..
در راستای پست قبلیم من فکرامو کردم
میخوام به یاری خدا کوچیک بچه های کانون بمونم و فعالیتم رو ادامه بدم اینجا .. بشم .. به قول یکی از بچه های قدیمی .. تی کش کانون

بداخلاقیهای زشتم رو ببخشید .. خدا اصلاحم کنه ..

49-2  31749-2  31749-2  31749-2  31749-2  31749-2  31749-2  31749-2  317
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام
روز بخیر  49-2

خدا رو شکر یه عزیز دل بازگشته. عاشق جان خوش برگشتی.  Confetti
برادر میری بیرون از کانون به جای ما با کی رفاقت می‌کنی؟  Swear1   یعنی بهتر از ما هم هست؟  Khansariha (89)
ما همه دوستت داریم. برقرار باشی انشالله. بچه‌ها بیاین این روزا بیشتر هوای عاشق رو داشته باشیم. دلگرمی و قوت قلبش باشیم.   Khansariha (18)

و 
مرد مردان یعنی مرد مجاهد هم تصمیم راسخش رو گرفت و لطف همراهیش رو شامل حال‌مون می‌کنه.
دیگه چی بهتر از این؟  317

این دو رخداد عزیز یه ناهار رو می‌طلبه. کلید رو از خانم آتریسا قرض گرفتم و خودم مشغول پخت و پز شدم. 
کارما مکارانی می‌پزه. ببین من چی پختم.  4chsmu1
جوج و کباب دنده.   2uge4p4

بفرمایید:

[تصویر:  2019_08_20.jpg]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 شهريور 27، 22:44)موری نوشته است: قرعه امروز به نام من و فردا دگری است
میخورد تیر اجل بر پروبال من و تو...
فکر می‌کنم معنیش این میشه که دنیا دو روزه و معلوم نیست اجل‌مون کی باشه.  Hanghead
بیایم این دو روز دنیا رو با هم مهربون باشیم و به جای نگاه خطابین، نگاه محبت‌بین و خوش‌بین داشته باشیم.   128fs318181

این چیزایی بود که من دریافتم. احتمالش هست که ربطی به شعر نداشته باشه.  4chsmu1
موری جان خودت بیا و توضیحات تکمیلی رو ارائه کن.  Khansariha (18)
راستی موری تو چرا این قدر کم‌رنگی؟  Swear1

(1399 شهريور 27، 23:00)،رهگذر، نوشته است: گُفتم به پیری رسمو توبه کنم *** آنقدر جوان مُردو یکی پیر نشد

از کجا معلوم ما پیر شدیدم تونستیم توبه کنیم طبق حدیث دیگه اون زمان در صورت گناه عذری هم پذیرفته نیست

ممنون از کلام عزیزت رهگذر جان.  Khansariha (18)
واقعا از کجا معلوم که تا چند سال پیش میریم و چند سال زندگی می‌کنیم؟  Hanghead
به داد خودمون برسیم قبل از این‌که دیر بشه.  Hanghead

(1399 شهريور 27، 23:16)هومان نوشته است: چن وقته خبری از شازده نیس
شازده کوشیییی؟؟؟؟؟
Smiley-happy114 
رفتم بهش گفتم بیاد اینجا توضیح بده. 
امیدوارم یه پاسخ قانع‌کننده داشته باشه.  4chsmu1
شازده جان کامل کامل بنویس.  Nevisandeh
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان