امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 شهريور 27، 23:21)AtrisA نوشته است:
نقل قول: از وقتی خانم آتریسا اومدن صفحات با سرعت بیشتری به پیش میرن و این کار من رو سخت‌ و سخت‌تر می‌کنه. [تصویر:  4chsmu1.gif]  ان‌شاءالله که برقرار باشن و حضورشون مثل همیشه انرژی‌بخش کانون.  

اتفاقا امروز تصمیم گرفتم ی مدت برم استراحت شبانه هم ی نفسی بکشه بعد از این ایام پرقدرت تر ب مردم آزاری برسیم : )
خب شما برید شبانه روزی نفس نمی‌کشه که. شبانه‌روزی از نفس می‌افته. کی می‌خواد احیاش کنه؟  Hanghead
شما به عملیات خودتون باقدرت ادامه بدید.  Khansariha (69)

ی چند نفرم جدید اومدن ک من تشنج کردم از بس این ها دفترچه راهنمایی رو خوندن  Khansariha (60) جدید های قبلی هم ک چندین روز دفترچه راهنمایی رو شخم زدند ناپدید شدند 53258zu2qvp1d9v
دفترچه راهنما درست کردیم و همه چی رو مرحله به مرحله گفتیم. نمی‌دونم چرا عمل نمی‌کنن.  53258zu2qvp1d9v
همون مراحل یک دو سه چهار رو پیش برن در چند قدم ساده جذب کانون میشن.  Hanghead

فردا جواب کنکور میاد یعنی؟؟؟
هر موقع که میاد خدا کنه خوب باشه برای شما و برای همه کنکوری‌‌هامون.  63

آره داشتم میگفتم خبر جدیدی نیست جز اینکه آقا رامین دارن فرش میخرن ،بعد از این ایام یعنی چ میشه؟بعد دیگه آقای عاشقم برگشتند و خوش برگشتند ،آقای شازده هم بالاخره بعد از سکوتی ک پیشه کرده بودند بالاخره امروز یا دیروز بالاخره همین دوروز سکوتشون و شکستند 65

ی چند نفر از دوستانم کلاس گذاشتند و پروفال و محدود کردند و فقط با درخواست دوستی پبام فعال میشه اسمشون ی همچین علامتی داره () 65 ،عاغا ما ختم کانونیم هاااا فهمیدیم  4chsmu1
آره حال خوب ی چند تن هم ب خاطر حذف مورد تغییر پوسته پر کشیده fly2   4fvfcja دوستان ار همین جا اطلاع بگم یکی از ثابت های بازدید کننده از پروفایلتون خودمم  Khansariha (129)
دیگه اینکه تاپیک آشپزی افتاده رو خط خیلی خوب شده ،بهش علاقه مندم 53258zu2qvp1d9v
امروز روز بزرگداشت شهریار بود،من اصلا شعر نمیخونم اما شعرهای شهریارو حفظ میکنم و بسیار علاقه دارم.
خبر آخرم اینکه تعداد ارواح کانون ب طور چشمگیری افزایش یافته و این نمیدونم چرا اینطوری شده؟؟؟!؟هدف چیست؟؟ 53258zu2qvp1d9v

یعنی ممکنه اتفاقی در کانون رخ بده و خانم آتریسا بی‌خبر بمونن؟ شک نکن هر چی که خودت در مورد خودت رو نمی‌دونی خانم آتریسا می‌دونن.  Khansariha (49)
دیروز یکی از کشفیاتم این بود که قبلاها روزهای جمعه اخبار هفتگی داشتیم. اختصاصی. الان دیگه از اون‌ها نداریم.  Hanghead
اما بینابین پست‌ها در طی روزهای دیگه مثل پنجشنبه یا شنبه خبرها رو می‌گذارن.  49-2 خصوصا اوقاتی که من بی‌خبر باشم همه مطالب رو شفاف اعلام می‌کنن.  4chsmu1
با این حال علت ناپدید شدن اخبار روزهای جمعه در دست بررسی است. شاید کم‌توجهی ما به اخبارشون باعث شده که رغبت‌شون کاسته بشه.
که اگر این طور باشه باید حلالیت طلبید بابت لطف‌های بی‌پاسخ‌شون.  53258zu2qvp1d9v

(1399 شهريور 27، 23:44)هومان نوشته است: شخصیت سازی برای ترک

53 53

خیلی جالب بود.
ممنون هومان جان.  49-2

(1399 شهريور 27، 23:50)لئا نوشته است: حالا که امروز به نام آقای مجاهد هست من فال می خوام
53258zu2qvp1d9v
انشالله قولش رو می‌گیریم ازشون که در آینده‌ای نه چندان دور ما رو بی‌بهره نذارن.  128fs318181
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

من تعدادی پست بی‌پاسخ دارم.  4chsmu1

(1399 شهريور 6، 17:58)AtrisA نوشته است:
خبر چهارمی ک میخوام اعلام کنم لطفا دستمال کاغذی دم دستتون باشه ترجیحا نانسی باشه نرم و لطیفه 809197ps94ijjhwg تیم خبری کانون بعد از تحقیقات گسترده ب این نتیجه رسیدند ک مدیر کل بودجه ای بیشتر برای طوفان اختصاص دادند ،از قیمت های مرسدس بنزی ک برای تشویق هم گروهی ها میارن تا دنت های با طعم مختلفی ک سرو میکنند و دسته گل های لیلیوم و هم ک نمیگم ک ی شاخه ش ده تومنه  22 من فقط مامورم و معذور ک اطلاع بدم خدمتتون ک کلاه نره سرتون  65 آشپزخونه ی کانون فقط نون و پنیر داریم Hanghead بلی 53258zu2qvp1d9v 

ببینید بچه‌های طوفان یکم سخت‌پسند هستن و از طرفی خورد و خوراک‌شون هم خوبه.  Smiley-face-biggrin 
به من حق بدید که باید یکم اون جا دست و بالم بازتر باشه.

ضمنا من شنیدم همین جا تو شبانه‌روزی صبحانه آناناس سرو شده.  17 
آقای اراده رو دیروز صبح دیدم با یه جعبه آناناس داشت از شبانه میومد بیرون.  4chsmu1 

خبر پنجم مربوط ب تغییر اسم های دوستانی هست ک باعث سردرگمی همه ی کانونی ها شدند و این آشکارا در جای جای کانون مشاهده شد ،در این باره لطفا انتقادات خود را ب هر جایی از کانون ک دلتون میخواد بنویسید و بفرستید تا رسیدگی نشه  Khansariha (66)
من هم انتقاد می‌کنم از اون‌هایی که سالی ۶ بار تغییر نام میدن.
چه خبره آخه؟ نهایت دو سال یک بار.  Swear1

خبر هفتم ،خبری بس جالب انگیز،بس شگفت انگیز،بس حیرت انگیز ،بس دیگه چ؟؟؟عجیب ناک هست  65 مدیریت کانون دوباره در حرکتی در ایکی ثانیه ناظم کانون رو پشت کنکور نه ببخشید باز نشسته اعلام کردندی Khansariha (56) ایشان قرمز خوشرنگ بودند ،هرازگاهی سرمیزدندی و تن و بدن مارا میلرزاندندی ک ناظم اومده ب خصوص اینکه شخصیت ایشون مبهم هست ،ولی خب بازنشسته شدند ظاهرا 42 انشالله ک هر کجا هستند سالم و سلامت باشند. عکس 
ناظم برجسته ما بازنشسته شدن.  53258zu2qvp1d9v 
اما بدونید که همه چیز تحت کنترله و بچه‌های بالا حواس‌شون به همه چی هست.  Kool

(1399 شهريور 9، 16:07)AhoorAli نوشته است: الان یعنی این مسابقات خیلی کم ارزشن دیگه ها ؟؟؟ 45 

حالا که اینطور شد ،

مسابقه B مسابقه 
23 

تامام ... 14 

اهورا جان
کجایی که بی‌مسابقه ماندیم.  Hanghead
ما اهورا تورنومنت می‌خواستیم. کی گفته بی‌ارزشن؟ Swear1

(1399 شهريور 12، 7:12)فرید نوشته است: من بین این سه تا برندی که گفتم مرددم، من بیشتر از ۴ تومن نمیتونم هزینه کنم در حال حاضر Hanghead

فرید جان انشالله گوشیت رو خریدی؟
امیدوارم به جای هواوی، شیائومی بگیری یا گرفته باشی. (البته اگر سامسونگ نمی‌خواستی بگیری)

چون من که هیچ وقت با رابط کاربری و تاچ‌‌های گوشی هواوی نتونستم کنار بیام.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 شهريور 9، 15:20)*دختر پاک* نوشته است: خب تالارهایی که مدیر دارن گزارششون را بفرستن
تالارهایی که ندارن را یک نفر دیگه بر عهده بگیره
همون یه نفر همه اش را خلاصه کنه بده به شما
چطوره؟

این هم فکر خوبیه. حتما با مدیران در این خصوص صحبت می‌کنم.

انشالله که درست میشه.  49-2
ممنونم ازتون.  303

(1399 شهريور 15، 8:04)افرا نوشته است: مشکل ازین جا شروع شد

یه سری یادداشت میومد میگفتم اینا از کجا میاد باید چکارش کنم؟!

چون اولش اصلا جایی نبود برای جواب دادنشون بعدا مدیر درستش کرد! پست هم نمیتونستم بزارم انگار یه نفر ازین چسب طوسیا زده بود 

رو دهنم Gigglesmile 

پست هم گذاشته بودم دیر تایید میشد که گم میشد اونجا خودمم پیداش نمیکردم Gigglesmile 

تا اخرش مدیر اومد اون چسبه رو برداشت کلی راحت شدم. وقتی نمیتونستم هیچی بنویسم 2 بار تصمیم گرفتم برم و بیخیالش بشم! Shy 

افرا جان تایید پست‌ها معمولا ۲۴ ساعت نمیشه و کمتر از اونه.
شازده جان زحمتش رو می‌کشه. (کسی دیگه هم متاسفانه نمی‌تونه این کار رو کنه. درخواست دادم به اشخاص دیگه و قبول نکردن. باز خدا خیرش بده که ایشون هست. موضوع فقط تایید پست‌ نیست و همراه با این کار باید کارهای دیگه هم انجام بشه)

پیام پروفایل هم همین طور ربط داره به همین موضوع. کاربران جدید تا زمانی که تایید نشن، فقط روزی یک پیام پروفایل می‌تونن ارسال کنن. 

متاسفانه بیمارانی گهگاه به سایت هجوم میارن و قصدهای خوبی ندارن.
ما ناچاریم این طور محدودیت ایجاد کنیم که از امنیت سایت مراقبت کنیم. 
هرچند که تعدادی از کاربران جدید رو از دست میدیم اما به‌نظر می‌رسه که این‌طور منطقی‌تره.  53258zu2qvp1d9v

فتواش رو هم آقای اراده صادر کرد و ما همچنان بهش پایبندیم:

[تصویر:  %D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C_%D8%A7%D8%B1%D8...%D9%87.png]

و
من فکر می‌کنم اونی که قصد و نیت پاکی کرده باشه با این ۲۴ ساعت تاخیر بی‌خیال هدفش نمیشه. مثل خودت.  Khansariha (18)
اون کاربران گذری هستن که مشقی ثبت‌نام می‌کنن و میرن.

در هر حال افرا جان ازت عذر می‌خوام بابت اذیت شدن‌های ابتدای ورودت.  53

(1399 شهريور 15، 16:05)AtrisA نوشته است: عاغا ی سوال دارم،این اقا آرمین کجا پست میزنن میان میرسن ب رتبه دوم ؟؟؟؟؟ Khansariha (66) 
بدانید و آگاه باشید که در کانون مکان‌ها و تاپیک‌هایی داریم که از آن شما بی‌خبرید.  Smiley-face-cool-2 

سوال چهارم چرا کسی دیگه آقا آرمین و آقا رامین و قاطی نمی کنه؟؟؟
این موضوع سوال من هم هست. چی شد یهو که این طور درست شد؟ 
رامین بیا پاسخگو باش.  4chsmu1 
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 شهريور 17، 17:10)AtrisA نوشته است:
خب اقا آرمین نوازنده ی پیانو هستند خیلی هم لاکچری اند ،مثلا وقتی مینویسند امروز لاو استوری رو تمرین کردم من ی قصر تصور میکنم ک یکی با کت شلوار پشت پیانو نشسته و لاو استوری تمرین میکنه و البته نکته ی مهم اون دنباله دار بودن کت هست و پاپیون  4chsmu1 
پیانیست ها این شکلی هستن دیگه

(1399 شهريور 18، 23:33)AtrisA نوشته است: [quote pid='499949' dateline='1599593631']
پ.ن 2: یکی دو هفته است شبانه‌روزی رو نخوندم. نمی‌دونم چه خبر بوده.  Hanghead 
من نیم ساعت نبودم ی صفحه رفتن جلو چ برسه ب چند هفته ،ولی خب خبر خاصی نبوده یکم بحث کردیم و من ی پست جذاب در مورد شما و پیانیست بودن شما و تمرین لاو استوری نوشتم 

[/quote]

می‌دونم که مدت‌هاست شما و همه کانونی‌ها گوش‌هاتون رو تیز کرده بودید برای شنیدن نوای پیانوی من.  
لذا من هم دیگه منتظرتون نمیذارم و لاو استوری رو تقدیم شما می‌کنم. 49-2

Love Story

البته در حین نواختنش به اونی باکلاسی که شما تعریف کردید نبودم.  Smiley-face-biggrin
و لطفا بعد از شنیدش هم یه جوری وانمود کنید که خیلی کارم خوبه  4chsmu1 و از نوازنده اصلیش هم بهتر نواختم تا بتونم به مسیر هنریم ادامه بدم و ناامید نشم. Khansariha (49)

(1399 شهريور 19، 11:52)(◕‿◕) نوشته است: آرمین یه فیت با حامدحامد مون منتشر کنید 4fvfcja 

میپرسید مگه   حامد هم خوانندس؟ 
بله که خوانندس واقعا نمیدونید کیه؟ 

خب معلومه دیگه (باریتم بخونید) 
حامد پهلانه Khansariha (57)
آقای لبخند جان (خب من چی صدات کنم؟ Swear1 همون هوشنگ بگم خوبه؟  4chsmu1  )
درسته که من هنرمند بزرگی هستم  4chsmu1 اما حامدحامد هم با هر کسی همکاری نمی‌تونه.  Hanghead
ضمنا حامد پهلان ریتم شاد و بندری داره، یکم سبکش با من متفاوته. من غمگین و اسلو دوست می‌دارم. قشنگ دوست دارم آهنگ جوری باشه که اشک از چشم سرازیر شه.  Smiley-face-biggrin

(1399 شهريور 25، 15:01)Aurora نوشته است: واقعا  فکر نمیکنید  دیدن این که  کی  بازدید زده از پیجمون  حق مسلم ماست؟؟ 65
ایا فکر  نمیکنید  کم کم اینجا داره شبیه به دولت تدبیر و امید میشه؟؟؟ Gigglesmile
همش وعده...  همش وعید.........
فکر نمیکنید در حق ما داره ظلم میشه  Swear1
دوستان و کاربران فوق مظلوم که  اومدید دیدید نمیونید پوسته ی دنجمن رو . روی حالت دیفلت    بزارید ......   نترسید نترسید ما همه با هم  هستیم Khansariha (69)

خانم آورارا ما داریم بازتعریفی جدیدی از عدالت ارائه میدیم که حق و ناحق رو جابه‌جا می‌کنه.  Smiley-face-cool-2
برای برآورده کردن نیازهای کاربران فوق مظلوم هم تمام تلاش‌مون رو می‌کنیم ولی خب چه کنیم دیگه.  Hanghead
وعده‌هامون رو هم انشالله محقق می‌کنیم.  Hanghead

من میگم به این فکر کنیم که سال‌ها کانون بود و چنین امکاناتی هم نداشت.  49-2
این جوری موضوع راحت‌تر پذیرفته میشه و می‌تونیم همه‌مون شاد و امیدوار کنار هم فعالیت کنیم.  Khansariha (69)
ولی خب بدونید لازم بود.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 شهريور 25، 18:22)mahdimontazer نوشته است: ما طرف آرمین هستیم
هیچ جا نمی ریم همین جا هستیم
پ.ن:مدیونمید اگه فک نکنید اینو برای اعتبار گرفتن از آرمین نوشتم 4chsmu1

مهدی جان داداش خوبم
تو تنها کسی بودی که پشت من ایستادی. اعتبار حقت بود.  cheshmak

این جور مسائل مطمئن باش تو ذهنم می‌مونه و جبران میشه.  128fs318181 
مهدی از چند روز دیگه همین اول ماه از خزانه‌ کانون بهره‌مند میشی و ۵ درصد از سهم خزانه بهت تعلق می‌گیره.  4chsmu1 
برای یکی از پست‌های مدیریتی هم خودت رو آماده کن.  4chsmu1 

(1399 شهريور 25، 18:21)هومان نوشته است: گروه ما=گروه معمولی

گروه های دیگه=موضوعات مهم

اینو درست کنیددددددددد Kill

درست شد هومان جان. معلومه که سرو از همه مهم‌تره.  Khansariha (69) (البته طوفان هم مهمه.  4chsmu1 )
تو یه حالتی که نمی‌دونم چه حالتی هست اون طور میشه.  53258zu2qvp1d9v

(1399 شهريور 25، 22:14)علی‌رضا نوشته است: کارما شدی خوشتیپ ترین پسر کانون Gigglesmile Gol

این رو من هم قبول دارم. چیزی به دامادیش نمونده. هنرهای بی‌مثالش رو هم که قبلا دیدیم.  4chsmu1

(1399 شهريور 26، 11:21)(◕‿◕) نوشته است: یعنی شما رب نمیپزین؟ ؟؟؟  vayy 

یعنی املت رو با رب صنعتی میپزین؟ Khansariha (60)

خواستم بگم که ما همیشه املت می‌خوریم و همیشه هم رب می‌ریزیم و همیشه هم رب صنعتی می‌ریزیم. 
دوست داشتم این اطلاعات رو با شما به اشتراک بگذارم.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 شهريور 28، 12:59)آرمین نوشته است:
(1399 شهريور 26، 11:21)(◕‿◕) نوشته است: یعنی شما رب نمیپزین؟ ؟؟؟  vayy 

یعنی املت رو با رب صنعتی میپزین؟ Khansariha (60)

خواستم بگم که ما همیشه املت می‌خوریم و همیشه هم رب می‌ریزیم و همیشه هم رب صنعتی می‌ریزیم. 
دوست داشتم این اطلاعات رو با شما به اشتراک بگذارم.  4chsmu1

سلام
نوش جونتون
منم خواستم بگم حتما گوجه رو امتحان کنید مشتری میشین 65
(1399 شهريور 28، 0:24)مرد مجاهد نوشته است: سلام به همگی

خوبی کانون اینه که میفهمی چقدر هیچ چی نیستی .. چقدر همه از تو بزرگ منش تر و بهترن

مثلا کانون یه کوه مردونگی داره که اسمش آرمینه
یا یه خواهر بزرگوار داره که یه دریای وسیعه و اسمشون خانم آتریساست .. من از خواهرم عذر میخوام .. امروز دلشون رو شکستم و ذهنش رو آشفته کردم .. 

خانم لئا هم یکی از اون شخصیتهای بزرگ و خواهرهای همیشه قابل احترام کانونن که حالا بهانه شد از ایشون هم بنویسن .. (شرمنده ام که امشب ذهنم برای اجابت فرمایشتون روبراه نیست .. واقعا ببخشید .. هر چند افتخاره برای شما و بچه های پاک کانون تفال گرفتن)

.. و به همین ترتیب میشه در وصف همه نوشت .. مثلا همین شمشیر بران و شیر غران عرصه جهاد در راه خدا .. عاشق فاطمه زهرا

بچه ها بنده عذر میخوام از کم کاری و به جا نیوردن مرام کانونی بودنم .. یه چند روزی احتمالا دور باشم از کانون ببینم چه تصمیمی تو ذهنم ته نشین میشه

سلام بر شما
خواهش می کنم دشمنتون شرمنده
انشالله همیشه سلامت باشید
ممنون از بزرگواران و دوستانی که نظرشون رو در مورد پیام‌رسان گفتن.  302

(1399 شهريور 22، 20:04)علی‌رضا نوشته است: از نظر من که خوبه... 
میشه اسمشو یه چی دیگه گذاشت که برامون داستان نشه و اینکه مطالبو بعد از مدتی که همه دیدن حذف کرد.

(1399 شهريور 22، 20:09)AtrisA نوشته است: من قبلا هم پیگیر کانال بودم چون قطعا مفید واقع میشه.
من خودم پیام رسان ایرانی ندارم چون ی ذره اعتماد ندارم ب کاراییش ،اما کلا طرفدار این کار هستم و هرکجا کانال فعال بشه اولین نفر عضو میشم اما ب این شرط ک واقعا فعال بشه.
در مورد اینکه بقیه بفهمن خب من هنوزم تلگرام کانون رو دارم ولی مخفیش کردم و رو بیصدا هست و کسی نمیبینه .این رو بقیه پیام رسان هاهم احتمالا داشته باشن 65 
یک موافق 103 
بقیه منتظرتونیم clapping

(1399 شهريور 22، 21:34)زینبی نوشته است: کانال اطلاع رسانی خوبه باشه برای کانون
ولی همونطور که دوستان گفتن، اسم متفاوت با کانون داشته باشه که تابلو نشیم 53258zu2qvp1d9v

(1399 شهريور 22، 22:09)mahdimontazer نوشته است: به نظر من ایتا بهتره.
فقط اگه اسم کانالو تغییر بدیم خیلی خوبه و اگه فعالیت های کانون رو اونجا هم گسترش بدیم عالی میشه Khansariha (69) 
و می تونیم از طریق تبلیغات با کانال های دیگه اعضای کانون رو تا می تونیم افزایش بدیم.

(1399 شهريور 22، 23:03)شادن نوشته است: من با ایتا موافقم ..البته من ندارم ولی اگه کانون بخواد کانال بزنه نصب میکنم فقط قربون دستتون اسمش ضایع نباشه گوشی دست نوادگان میفته یهو ببینن بنده بر فنا برم 53258zu2qvp1d9v

(1399 شهريور 22، 22:34)(◕‿◕) نوشته است: من با ایتا به شدت موافقم Smiley-face-thumb

جمع‌بندی پیام‌های بالا میشه اینکه:
۱- کانال ایتا رو فعال کنیم و دوستان کانونی موافقن با این قضیه. دنبالش هم می‌کنن. 49-2
۲- اسم کانال رو چیز دیگه‌ای بزنیم که داستان نشه.  cheshmak

تو کانال به نظرم میشه دو دسته مطلب کلی گذاشت:

الف) مطالبی که نکات پاکی در اون قید بشه. هر از گاهی به ما یادآوری کنه پاکی‌مون رو. یا چیزی که فراموش کردیم رو گوش‌زد کنه.
این هم به جذب مخاطب جدید کمک می‌کنه.
هم به مخاطب‌های فعلی سایت کمک می‌کنه.

ب) فعالیت‌های کانون رو انعکاس بدیم. اتفاقی که می‌افته و برنامه‌هایی که داریم.
باز هم به جذب مخاطبین جدید کمک می‌کنه که بیان و ثبت نام کنن و در این محیط باشن. بدونن اینجا محیط پویایی داره و می‌تونه بهشون کمک کنه.
هم به مخاطبین فعلی که باخبر بشن از رویدادها و احیانا اگر کمی فاصله گرفتن هم یه تلنگر باشه براشون و دوباره برگردن سایت.

حالا انشالله کم‌کم استارتش رو می‌زنیم تا ببینیم چطور میشه.
باز اگه نظر دیگه‌ای دارید حتما بفرمایید.  49-2

(1399 شهريور 22، 22:12)آبـی نوشته است: 106 چرا خیلی راحت یه وبلاگ نمیزنیم مثل قدیم؟
( منظورم سرویس های وبلاگ نویسی هست... )
راحت میشه دسترسی داشت بهش... نمیدونم شاید هم من اینطور فکر می‌کنم...

( اول گفتم میتونیم یه دامنه و هاست رایگان بگیریم، بعد فکر کردم دیدم همین کار رو وبلاگ انجام میده بدون دردسر خاصی... یه آدرس رندوم میزاریم... میتونیم از بلاگ اسکای استفاده کنیم مثلا... چون مثل بقیه‌ی سرویس‌ها یکدفعه بخاطر غیر فعال بودن اطلاعات رو شیفت دیلیت نمیکنه 4chsmu1 قسمت نظرات هم تا جایی که یادمه میشه غیرفعال کرد... که از قوانین کانون سرپیچی نشه... )

آبی جان ممنون از فکر و نظر خوبت.  Khansariha (18)
اما فکر می‌‌کنم دوستان مدنظرشون این هست که یه کانال کنار کانال‌های دیگه‌شون داشته باشن.
حالا هم از لحاظ تبلیغاتی کنار کانال‌های دیگه موثر واقع بشه و جذب مخاطب داشته باشه. هم اخبار کانون باشه و تلنگرهای روزانه‌ی پاکی.

(1399 شهريور 22، 22:35)آبـی نوشته است: 65 گفتم. شاید من اینطور فکر میکنم... در کل نظر و سلیقه شخصی هست...
چون روی گوشیم هیچ پیام رسانی نصب ندارم و دنبال کردن اخبار از روی یه سایت برام آسون تر هست تا کانال های خبری و...
و اینکه ممکنه برای همه عضویت تو کانالی تحت عنوان کانون یا خبررسانی‌های مربوط بهش آسون نباشه... ( حفظ هویت و سایر دلایل شخصی... )

بله این‌ها هم مسائلی هست که باید بهش توجه داشت. Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 شهريور 28، 13:07)لئا نوشته است: سلام
نوش جونتون
منم خواستم بگم حتما گوجه رو امتحان کنید مشتری میشین 65

سلام
خیلی ممنونم خانم لئا.
بله با گوجه هم چند باری خوردم و درست میگید. اون هم طعم خودش رو داره.  49-2

پ.ن: تا جایی که کشش داشتم پست‌های شبانه‌روزی رو زدم. حالا باید برم سراغ سرو و طوفان. البته بعد از کمی استراحت.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

من کاملا با پیام رسان موافقم
حالا یا واتساپ  یا تلگرام  یا  ایتا یا سروش
به نظرم اسمش ربطی به خ.ا  نداشته باشه....
چو ممکنه لو بریم Khansariha (56)
و اینکه اگر مثل تلگرام قابلیت های  نظر سنجی دشته باشه خیلی خوبه....
میتونیم حتی با یه کلیک پاکی و یا وضعیتمون رو تو کانال مشخص کنیم
به نظرم  اپلیکیشنی انتحاب کنیم که قابلیت های خوب تلگرام رو داشته باشه.....
راستی تلگرام فارسی درسته با فیلتر شکن کار میکنه  اما چو فارسیه  کل کانال ها . الفاظ و استیکر های ناجور رو باز نمیکن و ارور میده 53258zu2qvp1d9v
حتی میتونیم اعلان های خاصیبرای وضعیت اورژانس دشته باشیم که همه همزمان انلاین شن
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
نقل قول: خواستم بگم که ما همیشه املت می‌خوریم و همیشه هم رب می‌ریزیم و همیشه هم رب صنعتی می‌ریزیم. 

دوست داشتم این اطلاعات رو با شما به اشتراک بگذارم.  [تصویر:  4chsmu1.gif]

آرمین با این اطلاعات خفنی که با ما به اشتراک میذاری مسیر زتدگیم عوض شد  22
(1399 شهريور 28، 15:42)(◕‿◕) نوشته است: آرمین با این اطلاعات خفنی که با ما به اشتراک میذاری مسیر زتدگیم عوض شد  22

موافقم Khansariha (49)
دوستان احیانا نمیخواین این بحث املتو عوض کنید؟ 22
(1399 شهريور 28، 11:07)آرمین نوشته است:
(1399 شهريور 27، 22:44)موری نوشته است: قرعه امروز به نام من و فردا دگری است
میخورد تیر اجل بر پروبال من و تو...
فکر می‌کنم معنیش این میشه که دنیا دو روزه و معلوم نیست اجل‌مون کی باشه.  Hanghead
بیایم این دو روز دنیا رو با هم مهربون باشیم و به جای نگاه خطابین، نگاه محبت‌بین و خوش‌بین داشته باشیم.   128fs318181

این چیزایی بود که من دریافتم. احتمالش هست که ربطی به شعر نداشته باشه.  4chsmu1
موری جان خودت بیا و توضیحات تکمیلی رو ارائه کن.  Khansariha (18)
راستی موری تو چرا این قدر کم‌رنگی؟  Swear1

دقیقا داداش، این شعر رو تو یه فست فودی تو میدون علی سرباز اردبیل دیدم خیلی قشنگ بود وقتی افکارم در هم برهم و اعصابم داغونه میارمش تو ذهنم ک بعضی وقتا وقعا ادمُ اروم میکنه (:

هستم ک داداش فقط چیزه زیادی برای ارائه ندارم Hanghead

پ.ن:ی خبر کلی هم بدم که بعد سرد ترین نقطه کشور داریم به عنوان مرزبان ارتش میریم مرز خسروی مستقر بشیم امشب راه میوفتم پادگان شنبه کارارو انجام میدیم یکشنبه اونجاییم 22

پ.ن۲:شکستای اخیرم زیاد بوده
پ.ن۳:دارم رو نقطه ای کار میکنم ک استرسم رو کمتر کنم و بیخیال تر زندگی کنم
پ.ن۴:سرانه کتابخوانی کشور رو متحول کردم 65
پ.ن۵:در راستای پ.ن۱ میخوام انتقالی بگیرم لویزان اگه خدا بخواد تا ۲ ماه دیگه اوکی میشه
پ.ن۶:باورم نمیشه ۴،۵ سال از عضویت کانونم میگذره 
پ.ن۷:بنظرم بیشتر از نوشته فیلم و پادکست رو ادم تاثیر میزاره اگه کانالی هم راه اندازی شد از صوت استفاده بشه جالب تره بنظرم
پ.ن۸:تمام. 22
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
موری جان
ممنون که نوشتی از خودت.
نظرت چیه تو یکی از گروه‌ها ثبت نام کنی و فعالیتت رو بیشتر کنی؟ این طوری آدم توجهش به خودش زیاد میشه.
انشالله تنت سلامت باشه. خدمت هم به خیر برات بگذره. در هر کجا.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان