امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 شهريور 28، 19:11)آبـی نوشته است:
(1399 شهريور 28، 19:00)آرمین نوشته است: نظرت چیه تو یکی از گروه‌ها ثبت نام کنی و فعالیتت رو بیشتر کنی؟ این طوری آدم توجهش به خودش زیاد میشه.

fly2 موری جان قبل از هر چیزی گروه طوفان رو بزار توی اول لیست 4chsmu1
Khansariha (49) همگروهی قاپی هم در کار نیست ( امیدوارم جمله‌ی قبل حاوی سوتی املایی نباشه 4  )

خوبه ولی نمیتونم اعلام وضعیت هفتگی داشته باشم
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
اومدیم ترک کنیم معتاد یه چیز دیگه شدیم! Shy امروز حدود 8 ساعت نقاشی کردم!!! 

یه طرح سیاه قلم سایز 50*70 رو شروع کردم نمیدونستم اینقد طول میکشه!

یه طوری هم شده میخوام خودمو بزنم! نمیدونم از کجا اینکارو بلد بودم! کلا دارم قاطی میکنم! غیر ممکنه یه چیزی بلد باشی بقیه براش 

یک یا دو سال کلاس برن و کلی خرج کنن!

واقعا اعصابم خورده!

دوستام میگن کلاس رفتی مارو مسخره کردی! 

اصلا حرفشون مهم نیستا ولی خودم دارم شاخ در میارم! شاید چیزای دیگه هم بلد باشم و خودم ندونم!!!!!

42
(1399 شهريور 28، 20:18)افرا نوشته است: اومدیم ترک کنیم معتاد یه چیز دیگه شدیم! Shy امروز حدود 8 ساعت نقاشی کردم!!! 

یه طرح سیاه قلم سایز 50*70 رو شروع کردم نمیدونستم اینقد طول میکشه!

یه طوری هم شده میخوام خودمو بزنم! نمیدونم از کجا اینکارو بلد بودم! کلا دارم قاطی میکنم! غیر ممکنه یه چیزی بلد باشی بقیه براش 

یک یا دو سال کلاس برن و کلی خرج کنن!

واقعا اعصابم خورده!

دوستام میگن کلاس رفتی مارو مسخره کردی! 

اصلا حرفشون مهم نیستا ولی خودم دارم شاخ در میارم! شاید چیزای دیگه هم بلد باشم و خودم ندونم!!!!!

42

بفرستتتتتتت
نفرستی دارم براتا!!!
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
(1399 شهريور 28، 19:11)آبـی نوشته است:
(1399 شهريور 28، 19:00)آرمین نوشته است: نظرت چیه تو یکی از گروه‌ها ثبت نام کنی و فعالیتت رو بیشتر کنی؟ این طوری آدم توجهش به خودش زیاد میشه.

fly2 موری جان قبل از هر چیزی گروه طوفان رو بزار توی اول لیست 4chsmu1
Khansariha (49) همگروهی قاپی هم در کار نیست ( امیدوارم جمله‌ی قبل حاوی سوتی املایی نباشه 4  )
 من میدونم با آتریسا خانمSwear1
(1399 شهريور 28، 20:18)افرا نوشته است: اصلا حرفشون مهم نیستا ولی خودم دارم شاخ در میارم! شاید چیزای دیگه هم بلد باشم و خودم ندونم!!!!!

افرا تو چند تا آپشن داری مگه؟ 1744337bve7cd1t81
تا حالا آدم فول آپشن ندیده بودم 17 4chsmu1
مارو از این به بعد از دیدن آثارت محروم نکن 128fs318181
(1399 شهريور 28، 20:20)هومان نوشته است: بفرستتتتتتت
نفرستی دارم براتا!!!
ای وای. خب شاید فقط خودم خوشگل میبینمش 4chsmu1
(1399 شهريور 28، 21:28)علی‌رضا نوشته است:
(1399 شهريور 28، 20:18)افرا نوشته است: اصلا حرفشون مهم نیستا ولی خودم دارم شاخ در میارم! شاید چیزای دیگه هم بلد باشم و خودم ندونم!!!!!

افرا تو چند تا آپشن داری مگه؟ 1744337bve7cd1t81
تا حالا آدم فول آپشن ندیده بودم 17 4chsmu1
مارو از این به بعد از دیدن آثارت محروم نکن 128fs318181

حالا فردا میبینی شکل اینا شده:[تصویر:  skjc_123131_491.jpg]

Khansariha (13) اخه طراحیه اول نباید اصلا خوب بشه! توقع ازین بهتر نداشته باشید.  Gigglesmile
(1399 شهريور 28، 11:11)آرمین نوشته است: [quote pid='501488' dateline='1600372315']

یعنی ممکنه اتفاقی در کانون رخ بده و خانم آتریسا بی‌خبر بمونن؟ شک نکن هر چی که خودت در مورد خودت رو نمی‌دونی خانم آتریسا می‌دونن. دیروز یکی از کشفیاتم این بود که قبلاها روزهای جمعه اخبار هفتگی داشتیم. اختصاصی. الان دیگه از اون‌ها نداریم.  اما بینابین پست‌ها در طی روزهای دیگه مثل پنجشنبه یا شنبه خبرها رو می‌گذارن.  49-2خصوصا اوقاتی که من بی‌خبر باشم همه مالب رو شفاف اعلام می‌کنن.  
با این حال علت ناپدید شدن اخبار روزهای جمعه در دست بررسی است. شاید کم‌توجهی ما به اخبارشون باعث شده که رغبت‌شون کاسته بشه.
که اگر این طور باشه باید حلالیت طلبید بابت لطف‌های بی‌پاسخ‌شون.

آره من ب طور عجیبی اینطوری شدم دیگه  Gigglesmile  خودمم نمیدونم چطوری میشه اما خیلی ظریف از همه چ اطلاع دارم  Smiley-face-whistle-1 مثلا میتونم بگم کم کم داریم نزدیک میشیم ب تولد ها 39  
در مورد اخبار شما حقوق کم دادین انصراف دادم دیگه شخصی کار میکنم و پرت و پلاهام و هروقت دلم لخواد میفرستم تا خندهذای لبخندی احساسی برای کانونی ها بیاره 53258zu2qvp1d9v

[/quote]

(1399 شهريور 28، 12:57)آرمین نوشته است:
(1399 شهريور 17، 17:10)AtrisA نوشته است:
خب اقا آرمین نوازنده ی پیانو هستند خیلی هم لاکچری اند ،مثلا وقتی مینویسند امروز لاو استوری رو تمرین کردم من ی قصر تصور میکنم ک یکی با کت شلوار پشت پیانو نشسته و لاو استوری تمرین میکنه و البته نکته ی مهم اون دنباله دار بودن کت هست و پاپیون 
پیانیست ها این شکلی هستن دیگه

(1399 شهريور 18، 23:33)AtrisA نوشته است: [quote pid='499949' dateline='1599593631']
پ.ن 2: یکی دو هفته است شبانه‌روزی رو نخوندم. نمی‌دونم چه خبر بوده. 
من نیم ساعت نبودم ی صفحه رفتن جلو چ برسه ب چند هفته ،ولی خب خبر خاصی نبوده یکم بحث کردیم و من ی پست جذاب در مورد شما و پیانیست بودن شما و تمرین لاو استوری نوشتم 

می‌دونم که مدت‌هاست شما و همه کانونی‌ها گوش‌هاتون رو تیز کرده بودید برای شنیدن نوای پیانوی من.  
لذا من هم دیگه منتظرتون نمیذارم و لاو استوری رو تقدیم شما می‌کنم.

Love Story

البته در حین نواختنش به اونی باکلاسی که شما تعریف کردید نبودم.  Smiley-face-biggrin
و لطفا بعد از شنیدش هم یه جوری وانمود کنید که خیلی کارم خوبه   و از نوازنده اصلیش هم بهتر نواختم تا بتونم به مسیر هنریم ادامه بدم و ناامید نشم. Khansariha (49)
[/quote]

Khansariha (69) بالاخره ماهم تونستیم ی آهنگ لاکچری گوش بدیم bliss شما بهترینید لطفا ب مسیر ادامه بدید و گهگاهی از این آهنگ های لاکچری بفرستید تا روحمون شاد شه Khansariha (69)  مرسی ازتون 302

(1399 شهريور 28، 19:11)آبـی نوشته است:  همگروهی قاپی هم در کار نیست ( امیدوارم جمله‌ی قبل حاوی سوتی املایی نباشه   )

Cowboypistol ن غلط املایی ندارین 128fs318181

(1399 شهريور 28، 21:15)mahdimontazer نوشته است:  من میدونم با آتریسا خانم

آقا مهدی دیگه چ خبر؟؟؟ Kool 

پ ن۱: آقای موری حضورتون تو کانون خیلی ارزشمنده،شما همیشه روزهای اول کانونیم و یادم میارین و دوستان قدیمی  53258zu2qvp1d9v  خوبه ک هستین 53 
پ ن۲:چند تا عضو قدیمی تو این دوروز ب کانون سر زدند و من بهشون پیام داده بودم و پست هاشون و نگاه کردم خیلی خیلی خوشحال شدم ب خاطر سرزدنشون .خبر خوب اینکه آقای reza.dاومدن ک باشند و ی تقلبم برسونم ک همسن ما هستند و جوون کانونی  4chsmu1 
پ ن۳:جوون  65 کی جوون حساب میشه کی پیر؟؟؟؟؟نمیدونم ب کی بگم جوون ب پیر  Smiley-face-whistle-1 
پ ن۴:صرفا جهت اطلاع آقای افرا،آقای آبی نقاشیشون عالیه  65  امااین هنرشون و استعدادشون و دیگه نشون نمیدن Khansariha (56) 
پ ن۵:آقای آرمین امروز من رو متعجب کردند ،۶۰تا پست و خوندن پست های گذشته و جواب دادن مغز من و میسوزونه vayy میگم مدیر اگر میگفتین من برانون گزیده مینوشتم میفرستادم Gigglesmile 
پ ن۶: امروز خوشبحال همه شد  65 آقا آرمین دست و دلبازی کردن و ی عالمه اعتار پخش کردند من اکثر اعتبارخارو نگاه کردم 4chsmu1 
پ ن۷:قراره آقا هادی ی ون کاراوان بخرن از اینایی ک توش وسایل خونه هست و آدم میزنه تو دل جاده میره مسافرت و برنمیگرده ،هرکی اول صفه و بعد از این ایام بره خونه بخت با این ماشین میریم عروسی 65 
پ ن۸:آتریسا یک عدد گل هست حالا یا کاکتوس یا رز صورتی فرقی نداره ب هرحال یک گله ک وقتی هم قصد فعالیت و شلوغی نداره باز مجبور میکنین بیاد  Khansariha (7) 
پ ن۹:آقا آرمین بیشتر از قرارداد نوشته شده از یخچال کانون استفاده کردبن هاااا ،لطفا دفاعیه ی خود را بفرمایید.
پ ن آخر: چ سمساری چ شبانه وقتی حالمون خوبه بیخیال همه چ  Khansariha (69)  
دیگه اینکه امشب دورهمی سرو فقط تخمه کم داشت مثل فیلم نگاش کردم،البت ی چشمم ب پست های سرو بود ی چشمم ب تی وی و فیلم 53258zu2qvp1d9v 
اضافه شده د ویرایش: ی چیزی بگم دلتون بسوزه (^^)امروز چندین اعتبار ب خاطر پست های قدیمی گرفتم،یکی از عجیب ها اینکه خیلی ها روح پست هارو میخونند و بعد از مدت ها میخونند و وقتی اعتبار میفرستن کم میمونه من سکته کنم ک چرا این اعتبار و گرفتم و باید مجدد ب پست قبلیم مراجعه کنم و این شگفت زده شدن ها خیلی خیلی عالیه^_^

اعتراضی نوشتم:شکلک ها از ۳۱رد شده دیگه نمیتونم ب قول مدیر کل با شکلک های مینیمالیستی حسم و نشون بدم پس مینویسم جییییییغ و شادی و عینک دودی با دندون های درخشان^_^^_^^_^
4chsmu1
آقای افرا دیگه از نقاشی های من که بدتر نمیشه
Khansariha (13)
بفرستین این بندگان خدا از نقاشی های من دیگه خسته شدن
یه ذره نقاشی واقعی ببینن روحشون شاد بشه
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 شهريور 28، 20:24)آرمین نوشته است:
[تصویر:  Ejaz.jpg]

آقا آرمین اگه میدونستی دست خطت باعث اندوه بیش از ۸۰ درصد از کانونیا میشه ، دیگه هیچوقت همچین اشتباه بزرگی مرتکب نمیشدی Vamonde
(1399 شهريور 28، 22:25)علی‌رضا نوشته است:
(1399 شهريور 28، 20:24)آرمین نوشته است:
[تصویر:  Ejaz.jpg]

آقا آرمین اگه میدونستی دست خطت باعث اندوه بیش از ۸۰ درصد از کانونیا میشه ، دیگه هیچوقت همچین اشتباه بزرگی مرتکب نمیشدی Vamonde

عاشق شدن؟؟؟ 1744337bve7cd1t81 1744337bve7cd1t81 1744337bve7cd1t81
علی زند وکیلی  1744337bve7cd1t81 1744337bve7cd1t81 1744337bve7cd1t81

ن؟؟؟؟؟؟؟؟ 17 17

هان؟؟؟؟؟ 13 13
توجه توجه توجه
مث اینکه یه نفر عاشق شده ، مژده بدین Smiley-face-whistle-1
(1399 شهريور 28، 22:33)علی‌رضا نوشته است: توجه توجه توجه
مبارک باشه ،کی  عاشق شده؟
(1399 شهريور 28، 22:34)mahdimontazer نوشته است: مبارک باشه ،کی  عاشق شده؟

مشخص نیست؟ Smiley-face-whistle-1 
همونی که آهنگای عاشقانه گوش میده ، بعد مینویسه و با خودمون به اشتراک میزاره...
بعدشم مبارک نداره که رفیق بدبخت شد رفت 117
(1399 شهريور 28، 22:33)علی‌رضا نوشته است: توجه توجه توجه

24

بیاین بیاین نفر اول صف پیدا شد مقصد پایتخته ،با ون کاراوانی ک قا هادی میخرن میریم .اونایی هم ک جا نشدن با نیسان آبی آقا رامین میان .
شام هم دنت میدن Khansariha (13)

ولی ی چیزی هست  Hanghead

شاعر همش میگه من تشنه ی اعجازم /دارم بهت میبازم 
هرچی میخندم بازم حالم خوش نیست 
نکنه شکست خوردن Hanghead 

این خبر نیست آقا علیرضا شما آشنا نیستین ک  vayy اول شایعه میندازیم بعد ب حقیقت میپیونده و مژده رو اون موقع میدن .
الان د مرحله شایعه پراکنی هستیم 16 
آقا از من نشنیده بگیرین اما آهنگ سوز داره ،همشم میگه ب خودم گفتم حرف هام و میسوزم و میسازم  106
آها آتریسا خانم درسته
ولی فکر نکنم فقط یه شایعه باشه Hanghead
از قبل هم اگه دست خطای ایشون رو بخونید ، اسناد و مدارکی در دست هست که گواه بر این موضوعه Hanghead

آقا آرمین ینی واقعا شکست خوردی؟؟؟ 1744337bve7cd1t81 1744337bve7cd1t81
کی این کارو با آرمین ما کرده 1744337bve7cd1t81

به همه ی کانونی ها اعلام آماده باش میکنیم Khansariha (58)
فرد مضنون ( خدا کنه غلط املایی نداشته باشه ) رو پیدا کردیم رحمش نمیکنیم Khansariha (58)
همانا خداوند با مومنان است Khansariha (58)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان