امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام بر همه
شب بخیر
دوستان ، اگر مطمئن بشین که هیچوقت و تحت هر شرایطی دیگه به رویا و یا هدفتون که بالاترین رتبه در بین خواسته هاتون داشته ، چه کار می کنید ؟
(1401 مهر 21، 23:55)تـــواب نوشته است: سلام بر همه
شب بخیر
دوستان ، اگر مطمئن بشین که هیچوقت و تحت هر شرایطی دیگه به رویا و یا هدفتون که بالاترین رتبه در بین خواسته هاتون داشته ، چه کار می کنید ؟

سلام

بستگی داره
اگه دنیوی باشه بیخیالش میشیم و میریم دنبال یه چیز دیگه و بعد که وارد یه مسیر جدید شدیم یه جوری توجیه میکنیم که اون هدف قبلی خیلی هم مهم نبوده

(با فکر به مرگ و فکر به کسایی که مردند و الان زیر خاکند و این موضوع که خیلی ها از نعمت هایی که همین الانش ما داریم محرومند قدر داشته هامونو بیشتر میدونیم و متوجه میکنیم خودمون رو که هیچ چیز دنیوی این قدر ارزش نداره)

تجربه این مثال رو داشتم یه مدتی خیلی داغون میشه ادم ولی یکم زمان بگذره مسیر جدیدی رو شروع کنی اروم اروم به جایی میرسی که دیگه هدف قبلی رو اصلا بهش فکر نمیکنی و نیاز نمیبینیش  الان شاید خیلی مهم و بزرگ باشه...ممکنه بیست سال مهمترین هدف زندگیت باشه ولی اینجا میشه نقطه عطف زندگیت و شروع مسیر جدید
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
و شام هم نیومد.... Khansariha (56)
#اعتبار_منفی_به_اشپز_کانون 22 4

اشاره هم نمیکنم و نمیگم که آشپز کانون یاقوت بانو هست ...
خودتون باید متوجه بشین 4chsmu1

صرف طنز

در پناه حق باشید
یا علی مدد
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

2uge4p4 عیدتون مبارک 2uge4p4

چه قدر انرژی مثبت داره این مولودی

قصه ی ما اینجوری تموم نمیشه
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
نقل قول: مثلا به جز انگشت حلقه که مرسومه
اگه انگشتر یا رینگ رو فلان انگشت بندازی نشونه یه تفکر خاصه [تصویر:  khansariha%20(56).gif] (خیلی مثال واضحی زدم خودم میدونم [تصویر:  65.gif] )
البته کلا سرچ کردم ظاهرا اینایی که من شنیدم خیلی معروف نیستن پس آقای کارما راحت باشین [تصویر:  4chsmu1.gif]

زیاد حساس نشین عاغا  Khobam
ــــــــــــ
نقل قول: آره خب  [تصویر:  65.gif] لباس دیگه ندارم که بهش بیاد  [تصویر:  khansariha%20(56).gif] 

یادم نیست کی بود ولی بهش میخوره خانم کویین باشه  [تصویر:  65.gif]

[تصویر:  47852691937245302855.gif] باز میگفتین ب خاطر لباس انگشتر بخرم درک میکردم ولی اخه ب خاطر ی انگشتر مگه لباس میخرن ؟؟؟؟؟ ولخرجی است و لا غیر 65 

Gigglesmile یاد اون عکس سرباز ها افتادم  Gigglesmile یادتونه ؟؟؟
ـــــــــــــــــــــــــ
نقل قول: خلاصه که نمیدونم چ کنم کسی هودی پشم شتری نمیخواد؟ [تصویر:  4chsmu1.gif]

اینا تازه مد شده انگار  Gigglesmile 
اکقر بچه های فامیل ما از این هودی ها خریدن  4chsmu1 البت ک ب نظر من طرف های ما همین هودی ها جوابگو هستن . 
اینجا دیگه رسما بخاری ها روشن شده و همه کاپشن ب تن هستن .
ـــــــــــــــــ

نقل قول: آره اینا که هم رکابشون مشکیه هم نگینشون خوبن ولی اونا که رکابشون نقرس خوشم نمیاد 

[تصویر:  47852691937245302855.gif]
ب این چیزها هم فکر میکنید ؟؟؟ ی انگشتره دیگه 809197ps94ijjhwg 
ـــــــــــــــــــــــــ
نقل قول: آقا برید کناااااار من اومدم 

واقعا چقدر اومدن مدیر های بازنشسته خوبه مخصوصاً  یاقوت بانو و آقا رامین

حالتون چطوره ؟ 
ما هم سر میزنیم خوشحال میشیم همش هی خوشحال و خوشحال تر [تصویر:  lough.2012.gif][تصویر:  cowboysmile.gif]

ـــــــــــــــــــــــ

من چند روز هست نخوابیدم و تازه الان کارهام تموم شد . خودمم الان شام خوردم  Smiley-face-biggrin
ب وقت ساعت 4 صبح ماکارونی سرد با نوشابه خوردم و الان معدم جیع و داد میکنه ک وقت صبحانه ست [تصویر:  17194682082042614763.gif]

ی چند ساعت بخوابم قول فردا جبران میکنم  65 [تصویر:  electricf.gif]

[تصویر:  dying.gif]
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]
[تصویر:  hs1h_unnamed_(15)-03_65p1.jpeg]

(1401 مهر 21، 23:55)تـــواب نوشته است: سلام بر همه
شب بخیر

انسان چ ب هدفی ک در زندگی مشخص کرده برسه چ نرسه محکوم ب ادامه هست . 
امروز ک نمیرسی فردا چشم باز میکنی میبینی تو هنوزم تمرکزت رو اون هدف هست ولی هم از لحاظ جسمی هم روحی تغییراتی کردی و سنت بیشتر شده ، میبینی دنیا تغییر کرده و اطرافیانت همه رفتن و تنها موندی ...
واقعیت اینه ک در یک چرخه ی باطل گیر میکنی و راه خروجش ..... 

من خیلی بهش فکر کردم ، دوتا راه هست . یا قبول میکنی و در این چرخه میمونی تا بالاخره ب نتیجه برسی و یا با یک حرکتی از چرخه خارج میشی و مسیر و عوض میکنی ک احتمال داره ک موفق بشی یا ن شکست بخوری . ( اینم یک راه قطعی نیست ) .

من اگر مطمئن بشم و صد درصدی بفهمم ک دیگه تمام شده ، مسیر های موجود و امتحان میکنم . (تغییری در خواسته هام ایجاد نمیکنم  بلکه راه های دیگه ای ک فکر میکنم ممکنه در اون ها استعداد داشته باشم یا خوشم بیاد رو امتحان میکنم  و البت میرم سراغ اهدافی ک نزدیک ب اون هدف از دست رفته هست .) 

البت ک انسان موجودی احساساتی هست و گهگاهی حسرت میخوره ولی میگم ک ما آدم ها محکوم ب ادامه برای آینده هستیم . 
متاسفانه زندگی تو یک نقطه متوقف نمیشه و خیلی خیلی بی رحم تر از اونی هست ک تصور میکنیم . 
سن خیلی زود میگذره و ذهن و دل هرسال سنگین تر از گرد و غبار دنیوی میشه .. آدمی هم ب طبع با گذشت سن سست تر از قبل میشه .. 

خلاصه ک نباید متوقف شد روی اون هدف.. باید مداوم حرکت کرد و تلاش کرد .. 

ب نظر من هیچ دری بسته نمیمونه . خدا هم ک میبینه .
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]

نقل قول: سلام بر همه
شب بخیر

عزاداری 
تا وقتی که خالی بشم هر قدر هم طول بکشه 

نقل قول: مثلا به جز انگشت حلقه که مرسومه
اگه انگشتر یا رینگ رو فلان انگشت بندازی نشونه یه تفکر خاصه [تصویر:  khansariha%20(56).gif] (خیلی مثال واضحی زدم خودم میدونم [تصویر:  65.gif] )
البته کلا سرچ کردم ظاهرا اینایی که من شنیدم خیلی معروف نیستن پس آقای کارما راحت باشین [تصویر:  4chsmu1.gif]

من اینو تازه فهمیدم  منظورتون چیه :/
نه فکر نکنم بیش از دو درصد مردم بدونن 22
خودمم با کلی سرچ پیدا کردم
نقل قول: باز میگفتین ب خاطر لباس انگشتر بخرم درک میکردم ولی اخه ب خاطر ی انگشتر مگه لباس میخرن ؟؟؟؟؟ ولخرجی است و لا غیر [تصویر:  65.gif] 

سبک زندگی ریچ کیدزی دیگه :/   29 4chsmu1
نقل قول: یاد اون عکس سرباز ها افتادم  [تصویر:  gigglesmile.gif] یادتونه ؟؟؟

بله بله  4chsmu1
اگه خانم کویین بودن یه کم خون و خونریزی میشد ولی میانگین پاکی گروه باران بالای ۴۸۰_۴۹۰ روز بود   Gigglesmile
نقل قول: اینا تازه مد شده انگار  [تصویر:  gigglesmile.gif] 
اکقر بچه های فامیل ما از این هودی ها خریدن  [تصویر:  4chsmu1.gif] البت ک ب نظر من طرف های ما همین هودی ها جوابگو هستن . 
اینجا دیگه رسما بخاری ها روشن شده و همه کاپشن ب تن هستن .

بچه های فامیلیتون یه هودی دیگه نمیخوان؟ 4chsmu1

عوضش اینجا هوا خیلی عجیبه یکی کاپشن پوشیده یکی تی شرت :/ آدم دچار تناقض شناختی میشه  42
نقل قول: [تصویر:  47852691937245302855.gif]
ب این چیزها هم فکر میکنید ؟؟؟ ی انگشتره دیگه [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif] 

هوم 39 شما موقع خرید انگشتر به چی فکر میکنید پس؟ تحولات معاصر فرهنگی؟ 42

حالا بین خودمون باشه دارم به این نتیجه میرسم به جا انگشتر یه چی بگیرم بخورم بیشتر کیف میده  65
نقل قول: ب وقت ساعت 4 صبح ماکارونی سرد با نوشابه خوردم و الان معدم جیع و داد میکنه ک وقت صبحانه ست [تصویر:  17194682082042614763.gif]

من فک میکردم چون دو شب نودل پختم خیلی گنگم :/ به احترام شما کلاه از سر برمیدارم  303 4chsmu1

ولی خداییش ۴ صیح مکارانی و نوشابه خیلی ظلمه 
معدتون خیلی مردونگی کرده ها ..من جاش بودم سریع خودمو هضم میکردم تا صاحبم یاد بگیره به تایم های غذایی احترام بزاره  4chsmu1
نقل قول: عزاداری 

تا وقتی که خالی بشم هر قدر هم طول بکشه 

ادم میگه اگر نرسم دنیا تموم میشه و عزاداری میکنم ولی در عمل اینطور نمیشه  Hanghead
ادم سه روز چ کنم چ کنم میکنه مغز میخواد منفجر بشه دیگه یک عزاداری طولانی مدت و ک تاب نمیاره 53258zu2qvp1d9v 
یکی از دوستان من ی حرف خوبی میزد ، میگفت خیلی دوست داشتم برم داروسازی بخونم ولی نشد ، میگفت این علاقه در من هست و منم رفتم دوره دارویاری .. (خودش الان معلمه ) 
میگفت کتاب های مربوط ب دارو رو میخونم و اظلاعاتمم بیشتر میشه و دیگه اون حسرت قبل و ندارم و اذیت نیستم . 
-------------

نقل قول: سبک زندگی ریچ کیدزی دیگه :/

من این سبک و امتحان میکردم مامانم ی سبک ریچی نشونم میداد ک ادب میشدم  Gigglesmile 
----------------------
نقل قول: بچه های فامیلیتون یه هودی دیگه نمیخوان؟ [تصویر:  4chsmu1.gif]

ادرس میدم تا فردا ارسال کنید  16 
---------------------------
نقل قول: من فک میکردم چون دو شب نودل پختم خیلی گنگم :/ به احترام شما کلاه از سر برمیدارم  [تصویر:  303.gif] [تصویر:  4chsmu1.gif]

ولی خداییش ۴ صیح مکارانی و نوشابه خیلی ظلمه 
معدتون خیلی مردونگی کرده ها ..من جاش بودم سریع خودمو هضم میکردم تا صاحبم یاد بگیره به تایم های غذایی احترام بزاره  [تصویر:  4chsmu1.gif]

نودل Khansariha (60) ( آخه نودل چیه میخورن؟؟؟ 809197ps94ijjhwg )

گرسنگی ک این چیزها سرش نمیشه  4chsmu1 
معده ی من رفیقذروزهای سخته  Khansariha (69)
البت چند وقته یک وعده غذایی نیمه شب ب زندگیم اضافه شده  Khansariha (56)

پ ن: باید ی قانونی بذارن ب اسم منع صحبت بعد از ۱۲ شب  Hanghead 
چند شب پیش با دخترخالم تا ۵ صبح حرف زدم و الانکه یادم میاد تقریبا تمام اسرار زندگیم و فاش کردم  42 
شب ی مدلیه ادم همش اعتراف میکنه Khansariha (116) 

و حرف زدن با یکی از اعضای فامیل ما برابر است با حرف زدن با همشون  40 رازداری در این حد Khansariha (56)

نقل قول: حالتون چطوره ؟ 

ما هم سر میزنیم خوشحال میشیم همش هی خوشحال و خوشحال تر [تصویر:  lough.2012.gif][تصویر:  cowboysmile.gif]
الحمدالله من هم با دیدن شما عزیزان خوبم  4chsmu1

4 انجمن شبانه روزی 4

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

نقل قول: و حرف زدن با یکی از اعضای فامیل ما برابر است با حرف زدن با همشون  [تصویر:  40.gif] رازداری در این حد [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
اخ اخ
دقیقا من هم همین طوری هستم مثلا به مادرم میگم نمی‌خوام کسی بفهمه بین من و تو باشه فقط لطفاً!!
بعد ۳۰ دقیقه تمام فامیل دور و نزدیک با تمام جزئیات همه چیز رو متوجه میشن  22

4 انجمن شبانه روزی 4

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

نقل قول: ادم میگه اگر نرسم دنیا تموم میشه و عزاداری میکنم ولی در عمل اینطور نمیشه  [تصویر:  hanghead.gif]

ادم سه روز چ کنم چ کنم میکنه مغز میخواد منفجر بشه دیگه یک عزاداری طولانی مدت و ک تاب نمیاره [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] 

راستش موافق نیستم  Khansariha (56)
توی موقعیتش کار هایی از آدم برمیاد که تو شرایط عادی به ذهن هیچ کس نمیرسه 
تو پیام نوشته بودم ولی ویرایش زدم
 همون موقع که پیام رو مینوشتم توی همون خیابون بودم دقیقا رو همون نیمکتی که فهمیدم نمیرسم به چیزی که میخوام 
و الآن چندین ماه گذشته از اون روز  

نقل قول: من این سبک و امتحان میکردم مامانم ی سبک ریچی نشونم میداد ک ادب میشدم  [تصویر:  gigglesmile.gif] 

والا منم هنوز نه انگشتره رو خریدم نه هودیه رو  Khansariha (56)

تا بحث ریچ کیدزیه بگم که من امروز یه حرکتی زدم و وارد سطح جدیدی از لاکچری بازی و اینا شدم  16

من نیم ساعت پیش و رٱس ساعت ۱۹:۲۲ یک عدد سوشی با سس سویا و یه ماده دیگه که اسم عجیبی داشت و یادم نیست چی بود تناول کردم  Smiley-face-cool-2
خلاصه که آره ...
(توی پرانتز بگم معدم الآن یه کم حس میکنم به هم ریختس حالا یا به خاطر ماهی خامه یا تعجب ناشی از سوشی)
نقل قول: آخه نودل چیه میخورن؟؟؟ [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif]

خیلی خوبه که  65
نقل قول: گرسنگی ک این چیزها سرش نمیشه  [تصویر:  4chsmu1.gif] 
معده ی من رفیقذروزهای سخته  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
البت چند وقته یک وعده غذایی نیمه شب ب زندگیم اضافه شده  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

عوضش معده من در هر حالتی دشمنمه   42

یاد اون سخن دشمن ترین دشمنت درون خودته افتادم ..معدمو میگه  4chsmu1

بعله دیدم ۵صبح پست گذاشته بودید:/
 اون موقع بیدار شده بودید یا بیدار بودید میخواستید بخوابید؟  39
نقل قول: چند شب پیش با دخترخالم تا ۵ صبح حرف زدم و الانکه یادم میاد تقریبا تمام اسرار زندگیم و فاش کردم  [تصویر:  p.gif] 

شب ی مدلیه ادم همش اعتراف میکنه [تصویر:  khansariha%20(116).gif] 

Khansariha (13)
آدم خوابش میاد خون به مغزش نمیرسه  42
از چند تا ۵؟ Khansariha (56)
نقل قول: و حرف زدن با یکی از اعضای فامیل ما برابر است با حرف زدن با همشون  [تصویر:  40.gif] رازداری در این حد [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

دلم برا مامانم تنگ شد  Khansariha (13)
یه بار خیلی ناراحت و سر به زیر اومد پیشم نشست گفتم مامان ناراحتی چی شده؟
گفت بگم ناراحت نمیشی؟ 
گفتم نمیدونم ولی سعی میکنم نشم 
گفت اون حرفی که زدی گفتی به کسی نگو 
گفتم خب 
گفت به خالت گفتم  22
گفتم چراخب؟ 
گفت نمیدونم همینجوری ..

راز داری در این حد   4chsmu1
ای کاش مسابقات والیبال لیگ برتر ایران و تلویزیون میداد

اگه نشون میداد الان همه باید طرفداذ پیکان تهران و شهداب یزد میبودید 

من خودم طرفدار شهداب یزدم
نقل قول: ای کاش مسابقات والیبال لیگ برتر ایران و تلویزیون میداد

اگه نشون میداد الان همه باید طرفداذ پیکان تهران و شهداب یزد میبودید 

من که طرفدار باریج اسانسم   16 (اسمش رو درست گفتم؟)
اگه یه موقع گذرت به کاشون افتاد بگو بریم خونه امیر غفور رو نشونت بدم  53258zu2qvp1d9v

راستی خانم یاقوت تراکتور بازی رو برد تبریک میگم  Khansariha (69)
با یکی از بچه های ترک داشتم بازی رو میدیدم..غیرررت داشتا  42
یه فحش هایی میداد من با اینکه معنیشو نمی‌دونستم سرخ میشدم  4chsmu1
(1401 مهر 22، 15:00)مرد مقاومت نوشته است:
اخ اخ
دقیقا من هم همین طوری هستم مثلا به مادرم میگم نمی‌خوام کسی بفهمه بین من و تو باشه فقط لطفاً!!
بعد ۳۰ دقیقه تمام فامیل دور و نزدیک با تمام جزئیات همه چیز رو متوجه میشن  22

مامان ها رازدار ترین آدم روی زمین  Khansariha (13) 

ــــــــــــــــــــــــــــ

نقل قول: تا بحث ریچ کیدزیه بگم که من امروز یه حرکتی زدم و وارد سطح جدیدی از لاکچری بازی و اینا شدم  [تصویر:  16.gif]

من نیم ساعت پیش و رٱس ساعت ۱۹:۲۲ یک عدد سوشی با سس سویا و یه ماده دیگه که اسم عجیبی داشت و یادم نیست چی بود تناول کردم  [تصویر:  d.gif]
خلاصه که آره ...
(توی پرانتز بگم معدم الآن یه کم حس میکنم به هم ریختس حالا یا به خاطر ماهی خامه یا تعجب ناشی از سوشی)

راس ساعت 19.22  Khansariha (13) 
معدتون الان عروسیه  Khansariha (13) لاکچری طور عمل کردین  4chsmu1[تصویر:  29dz8zk.gif]

ـــــــــــــــــــــــــــــــــ

نقل قول: عوضش معده من در هر حالتی دشمنمه   [تصویر:  p.gif]

یاد اون سخن دشمن ترین دشمنت درون خودته افتادم ..معدمو میگه  [تصویر:  4chsmu1.gif]

بعله دیدم ۵صبح پست گذاشته بودید:/
 اون موقع بیدار شده بودید یا بیدار بودید میخواستید بخوابید؟  [تصویر:  39.gif]

4chsmu1 

ن صبح بیدار بودم میخواستم بخوابم [تصویر:  15281778686165404046.gif] [تصویر:  coffeebath.gif]

ــــــــــــــــــــــــــــــ

نقل قول: [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
آدم خوابش میاد خون به مغزش نمیرسه  [تصویر:  p.gif]
از چند تا ۵؟ [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

تقریبا از ساعت 1 شروع کردم و ساعت 5 تخلیه اطلاعاتی شده بودم [تصویر:  65216554401276963220.gif]
خدارو شکر چیز خاصی نداشتم وگرنه الان باید جوابگوی یک ایل و طایفه میشدم Khansariha (56) 
یکی از عادت های زیبای خاندان ما این هست ک باید ب خاطر زندگی خودت هم جوابگوی بزرگ و بچه باشی[تصویر:  154fs232528.gif]

ـــــــــــــــــــــــــــــــــ
نقل قول: اگه نشون میداد الان همه باید طرفداذ پیکان تهران و شهداب یزد میبودید 

مسابقات نهایی رو گاهی پخش میکنه. 
من پیکان و بیشتر دوست دارم  49-2

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ی چیزی میخوام بگم نمیدونم بگم یا نگم [تصویر:  connie_twiddle.gif]

(1401 مهر 22، 21:34)karma نوشته است:

راستی خانم یاقوت تراکتور بازی رو برد تبریک میگم  Khansariha (69)
با یکی از بچه های ترک داشتم بازی رو میدیدم..غیرررت داشتا  42
یه فحش هایی میداد من با اینکه معنیشو نمی‌دونستم سرخ میشدم  4chsmu1

آره دیدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[تصویر:  7AD_headspin.gif] Confetti 2uge4p4

Gigglesmile چرا فحش حالا ؟؟؟ خوب بودن ک . البت کامل نگاه نکردم من  چند دقیقه فقط بازیکن هارو نگاه میکردم ببینم چ خبره  . 
ولی جالب بود دقیقه 75 اینا تا من رفتم و برگشتم ی گل زده بود  Gigglesmile

این چه وضعشه نه نت هست نه دانشگاه میشه رفت نه خیابون   [تصویر:  y_(486)_6ld.gif]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان