امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

كلا صحبتتونو قبول داررم..128fs318181
فقط اون قسمت اسراف گونه كه گفتيد..
حالا نميدونم منظورتون فرد خاصي بود يا نه (!4)
اما مسير ترك به نظرم يكم متفاوته،يعني شما گفتيد درگيري هاي اجتناب ناپذير، ولي من به نظرم فرد تا يه جا كه جلو رفت بعد از اون متوجه ميشه كه همه چيز هم نبايد ترك باشه،
يعني شما زماني وارد كانون ميشيد كه كاملا بريديد ازين وضعيت و كاملا زندگيتونو تباه ميبينيد و ترك رو راه ساختنش..بعد جلوتر ميبينه كه خب زندگي فقط ترك نيست..
اصولا فكر كنم هدف ايجاد تالار زندگي همين باشه ديگه..

اما خوب بالاخره اينكه چرا اعضاي جديد شرايطشون متفاوته خيلي آنچنان نميشه قضاوت كرد..

و هم چنين اونايي كه كلا بيخيال كانون ميشن..
الان من يكيشونو كه خودمم معرفي كردم و دوست هم هستيم،شايد حدود ٣٠تا پست هم نزد، اما خوب يه راه ديگه واسه ترك پيدا كرده (شايد)

(خوب منم يه موقع هي ميومدم افراد آنلاين رو ميديدم ميرفتم..بعد آخه متوجه نميشدم در حد سك سك ميان ببينن پ.پ ندارن يا اينكه اعلام آنلايني كنن بعضيا4)

نه آقا احمد رو كه ميدونم ميشه..دوتا پدربزرگم احمد هستن4
ديگه به همين يك دليل ذهنمون سمت احمد نميره128fs318181

داداش عطا فعلا كه اوني كه موضوع راه ميندازه شماييد
استادا بايد موضوع بدن..128fs318181

منم كه تنها موضوعي كه ميتونم به ذهنم برسونم كتابا و تستا و ايناست.. كتابهاي گاج نقره اي جدييدا كولاك شدن..نچ نچ..4fvfcja..من ديگه الان همه درسهام شده از رو گاج نقره اي تست زدن،بررسي كردن..128fs318181 4

و البته اين موضوع كه اين بنده خدا همسايمون دو سه نوبت در روز بوي ترياك راه ميندازه..22 (دقيقا همين الان به ذهنمم رسيد،چون بوش رسيد..22)
به مامانم ميگم ما معتد نباشيم وقتي مميريم ازين خونه..22
بابا هم ميگن  ترياك خواص زيادي هم داره..22
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]
داداش امید شما لطف دارین

وقتی کسی نیست توی کانون حس حرف زدن هم میره

کاش بچه ها این پنجشنبه جمعه کانون رو شلوغ کنن 128fs318181

راستی از این گاج نقره ای ها برا کنکور دکترا سراغ نداری ما هم شروع کنیم
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
نقل قول: وقتی کسی نیست توی کانون حس حرف زدن هم میره
دقييقااا..
الان البته اگه دقت كنيد دو صفحست،يه پست درميون من دارم پست ميدم..22(يعني تابحال انقدر صحبت نكرده بودمم..!) بلكه شلوغ بشه بقيه هم گرم شن..!22

يه دارلينگ خانوم داشتيم ..يادشون به خير(اين روزا ياد اوشون ميوفتم!46).. يه تنه كل شبانه روزي رو ميچرخوندن..!
:11: :16:

نقل قول: راستی از این گاج نقره ای ها برا کنکور دکترا سراغ نداری ما هم شروع کنیم
نه،سراغ كه ندارمم..
ولي فكر ميكردم كه ديگه كتاباي دانشگاهي بهتر باشن..
يعني كلا بعضي كتاباي دبيرستانو با خود كتاب عمرا چيزي ياد بگيريد22
(ولي الان كه فكرشو ميكنم كنكور از كتاباي دانشگاهي واقعا سختتره..)

يه مشكل المپياد هم همين بود..:11: 1..كلا نمونه سوال مهمه
راهكار الهي ترك

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

نقل قول: و البته اين موضوع كه اين بنده خدا همسايمون دو سه نوبت در روز بوي ترياك راه ميندازه..[تصویر:  22.gif] (دقيقا همين الان به ذهنمم رسيد،چون بوش رسيد..[تصویر:  22.gif])
به مامانم ميگم ما معتد نباشيم وقتي مميريم ازين خونه..[تصویر:  22.gif]
بابا هم ميگن  ترياك خواص زيادي هم داره..[تصویر:  22.gif]

من شنیدم میگن بوی تریاک هم مهتاد میکنه 22
ما یکی از فامیلا هر شب یه نخود میزد 22 پسرش موقعی که میخواست برای ازدواج آزمایش بده جوابش مثبت در اومد 22 به دکتره گفته بود ؛ دکتره هم گفت چند وقتی موقع استعمال مواد افیونی نزدیک دود نباش بعد بیا آزمایش بده 22 بعد چند وقت رفت آزمایش داد درست شد 22
آره واقعا خواصش زیاده 22 ولی هیچوقت درست استفاده نمیشه 22 اکثر قرص های آرام بخشی که تو داروخونه ها هست توشون تریاک استفاده شده بخاطره همینه میگن تا چند روز قبل آزمایش آرام بخش نخورین 22
من وقتی طفل بودم سه ماه تابسوتون رو میرفتم دهات 22 کلا اصلا تعداد روزای تعطیل اگه از 5 میگذشت من دیگه تهران نبودم شهرستان بودم 22 الان حدودا از یک سال بیشتره نرفتم شهرستان استخون درد گرفتم 22 یبار خرداد بود امتحانای ابتدایی که سریع تموم میشد بعد اخرین امتحان همیشه منتظر بودم هر کی میخواست بره شهرستان میچسبیدم بهش باهاش میرفتم 22 یبار همین فامیلمون که گفتم داشتن میرفتن شهرستان منم باهاشون رفتم 22 یه شب دقیقا نصفه های شب رو به موت بودم 22 یعنی واقعا خودم احساس میکردم دیگه برنمیگردم 22 شهرستان هم بود بیمارستان در دسترس نبود 22 اگه مریض میشدیم باید مصافت 90 کیلومتری رو از دهات میومدیم شهر 22 اونم با تراکتور 22 البته الان تکنولوژی پیشرفت کرده از نیسان بجای تراکتور استفاده میکنن 22 خانواده همه تهران بودن نصف شبی کسی نبود از رو زمین جمعم کنه ببرتم بیمارستان 22 بابابزرگم زنگ زد به همین  فامیل نزدیکی که بالا ذکر کردم گفت بیا یه کاری کن 22 اونم اومد یه محلولی داد به خوردم ؛ هنوز به ساعت نکشیده از حالت موت برگشتم به حالت حیات 22 من اول فکر میکردم اثر چایی کوهیه 22 پیش خودم داشتم فکر میکردم واقعا یه نعلبکی چای انقدر خاصیت داره؟ 22 فرداش ازش پرسیدم چی بود ؟ 22 خیلی شیک جواب داد تریاک 22
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
سلااااااااااااااااام

نقل قول: همه جا ساکته ساکت ؛ همچو خانه ی ارواح ...
من روح سنا هستم 4

نقل قول: يعني عملا يه تالار +تاپيك برنامه ريزي(اونم به لطف تلاش سنا خانوم(تبليغ هم كرديم[تصویر:  4.gif])  رو غلطكه..

خودم که نیستم روحم اینجارو اداره میکنه4
اونم فعاله مثه خودمGigglesmile

نقل قول: خیلی وقتا ماها ی وسیله ای رو ک میخریم اسراف گونه باهاش برخورد میکنیم..
میذاریمش کنار و دنیال ی مدل جدیدتر میگردیم..
مراقبتش نمیکنیم..
اصلا یادمون میره ک برا چی خریده بودمیش..
سرگرم وسایل دیگمون میشیم..
و چیزای دیگه..
خیلی کمه مواردی ک از وسایلمون ب اندازه، با دقت ، ب موقع و صحیح استفاده کنیم...

یادآوری بجایی بود128fs318181
اولین بار که عطری خریدم، شش سال پیش بود.
"cK one" بوی ملایم ی داشت. دیگه بعد از اون چیزی نداشتم.
اصلن حواسم نبود که عطری داشته باشم.

چند وقت پیش اتفاقی به یه فروشگاه عطر آنلاین برخوردم.
چند تایی انتخاب کردم که بروم جایی، امتحان کنم و بعد یک کدوم ش رو بخرم.
گذرم افتاد شیراز، یه فروشگاه بزرگ هست که بیشتر عطر ها رو داره با امکان تست، به جز معدودی از گران ترین ها.

خلاصه چند تایی بو کردم.
یکی ش رو برداشتم. بوی آروم ی داره و می مونه.
یه کم گرون بود ولی خریدم.
Parfums de Marly, PEGASUS
خوشم اومده ازش، گاهی دل م برا بوش تنگ می شه!

عطر هم چیز خوبی ه و من نمی دونستم همه ی این سال ها.
پیامبر (ص) هم طبق روایت ها به عطر و بوی خوش توصیه می کرده اند.

مثل صداها،
مثل تصویر ها،
مثل خیلی چیزای دیگه،
"بو" ها هم خاطره می شوند ...

53
[تصویر:  tree.jpg]

خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش  ***  بِنَماند هیچ ش الا، هوس قمار دیگر

" مولوی "

53   53   53

این بار، بی تاریخ؛
خسته ام،
آن همه روزها که قرار بود شروع ی باشند ...

53 5353
چرا نظر من در موضوعات نشون نمیدین؟؟؟؟20
[تصویر:  nasimhayat.png]
(1393 مهر 24، 11:30)ضحی نوشته است: چرا نظر من در موضوعات نشون نمیدین؟؟؟؟20

میشه دقیق تر بگید سوالتون رو 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  wp4003454.jpg]
[b]
بسم الله الرحمن الرحیم

[/b]
به نام خدایی که از هر چیزی منعمون کرده حکمتی داشته

حتما حتما بخونید :

ضمنا آدرس وبلاگ شخصی رو نباید بذاریم..303

موفق باشین..
یاعلی.
بعد یک سال با خواهرم آشتی کردم امشب
لعنتی دلم براش عجیب تنگ شده بود
امشب شب خواستگاریش بود

53
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
سلام به همگی 

4 شنبه شب شب پنچشنبه از محل کار رفتم ترمینال از اون جا رفتم مشهد الرضا (ع) جاتون خالی بعد ساعت 5 پنجشنبه هم دوباره از مشهد حرکت کردم اومدم تهران 

سوای این که خیلی حال داد ، دعاتون کردم بچها 53Khansariha (8)53Khansariha (8)

البته بماند که تنهایی رفتن به مشهد خیلی برام عجیب بود ! و عجیب تر انصاف راننده تاکسی های تهران ساعت 4 صبح!! من فکر میکنم اونایی که سه هزار میلیارد اختلاس کردند با این راننده تاکسی هایی که مسیر 5 هزار تومانی رو دوازده هزارتومان میخوان بگیرن و تازه تا دم خونه هم  نخوان بیارن و تازه دربست هم نباشن (با دوتا مسافر توی تاکسی) توی یک طبقه بندی قرار میگیرند ، اون راننده تاکسی اگه زورش میرسید یا عرضه اش رو داشت سه هزار میلیارد رو هم میکشید بالا!!! (جالب تر این که یه همکارش داشت چایی میخورد هم اومد جلو طرفداریش رو کرد ..خوب داره میگه آقا واقعا ..هورت یه قورت چایی...خیلی خوب داره میگه آقا پسر برو باهاش ..هوررررت بعدی چاییی!!!!)
الان تهرانم تازه دوساعت و سی هفت دقیقه است رسیده ام و مستقر شده ام خونه امون و عنقریب که برم صبحانه بخورم . 
خواستم بگم خدا پشت و پناهتون رفقا ...53

راستی مجتبی جان دمت گرم خیلی کار بزرگ  و خوبی کردی رفیق 53Khansariha (18)

یا علی مددی و دلهاتون پر امید 53
یا حضرت 53 زهرا (سلام الله علیها) 53
سلام

صبح جمعتون بخییییییییییییییییییییییر317(ظهره احیانا42 )

آقا مجتبی ما شیرینی آشتی کنون میخوایمKhansariha (48)

آقای سام دی سون سوغاتی کو پس4

آقای کامبیز عالی بودclapping

ضحی جون منظورت چیه عزیزم؟؟Khansariha (18)

و ممنون از متن زیبای آقای نمیدانم53
..
من الان شوك شده ام..
(تو تاپيك شاگرد زرنگ كه كسي نيست،اينجا ميگم..)
زيست پيش رو منفي زدم..22
بقيه درسا متوسط رو به خوبه ها،..تازه خوبه زيست دوم رو ٤٦ زدم..
22
..Hanghead
..در حده شكست عاطفيه الان..

آخه من از غلط كلا هم ناراحت نميشم..يعني اين آزمونا واسه غلط و بي دقتيه.. ولي در اين حد من متوجه نيستم چرا..

پ.ن: يعني زيست اينجوري هم ميتونن سؤال بدن؟؟!!Hanghead
راهكار الهي ترك

چرخه:

داداش چیزی نشده که...بقیرو خوب زدی؟ اون بیست صفحه زیست رو اگه منفی بزنی که چیزی نمیشه! زیست دوم هم 46 خوبه دیگه...

ایشالاه میری بالا.معدلت هم خوبه؟ اگه اونم خوبه کمکت میکنه یه چیز خوب قبول شی....

موفق باشید....53
آقاااا
اشتباااه ه ه لپي پييششش اووممدهه بوده ه ه
منفي نزده بوده هستم..22..٢٠٪ زده ام بابااا..22asabani
ازز بسس ما رو امروز قاطي دادن كه زديم به خودمون ضد حال وارد كرديم..22
خودم اصن واسه خودم كارنامه درست كردم..22
رتبم هم خوبه..22128fs318181
تا كور شه چشمه هرچي پشتيبانه22
راهكار الهي ترك

چرخه:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان