امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1394 آذر 9، 20:39)آقای دوم نوشته است: مادر بهترین نعمت دنیا
امروز با مادرم بودم سوار ماشین شدیم بریم بیرون ، کار داشتیم.
توی یک چهار راهی بودم یه ماشین رد شدم بهم فحش ناموسی داد بعد من هم جلوی راهم بسته بود که بگیرمش .
اون ماشین هم فرار کرد همین که جلوی ماشینم باز شد کورس انداختم بگیرمش .
مادرم انقدر قسم هم داد که مجبور شدم یه جا وایسام
برای چند دقیقه که ذهنم خالی شه
خدا میدونه اگه میگرفتمش چه بلای سرش میومد.
جالب اینجاست که یارو فحش میده بعدش فرار میکنه
آخه مرد نیستن بیان جلو بگن
جالب تر اینکه اون یارو توی ماشینش هم مادرش بود و هم خواهرش
واقعا متاسفم برای اون خانواده که خیلی بی ادبن
یاد داستان مالک اشتر افتادم که توی کتاب داستان و راستان شهید مطهری خونده بودم.
داستان مالک اشتر این بود که
یه روز داشت از بازار کوفه رد میشد که یک دفعه ای یک جوانی به او سنگ پرتاب کرد و او را مسخره میکرد.
بعد یکی از بازاری های کوفه که آن مرد را دید گفت آن شخصی که مسخرش کردی مالک اشتر بود .
آن شخص به دنبال مالک رفت تا مسجد کوفه وایساد تا نماز مالک تمام شود و بعد که نماز مالک تمام شد
گفت که مالک مرا ببخش اشتباه کردم مبادا مرا مورد شکنجه قرار دهی .
مالک اشتر گفت : من آمدم به مسجد تا برای تو دعا کنم تا اخلاقت درست شود .
همه ی این داستان مالک اشتر و داستان های پیامبر  وائمه در یک لحظه به ذهنم رسید .
خدایا ازت ممنونم که بهم گذشتن آموختی
خدایا شکرت
حالا به خاطر اینکه خدا بهم همچین نعمتی داده میخوام دو رکعت نماز بخونم

شما جای من بودید چیکار میکردید ؟؟؟؟

یا علی مدد

من از مادرم تشکر میکردم به خاطر این که باعث شده خشمم رو کنترل کنممم و کاری نکنم که بعدا پشیمون بشم
به نظرررم ادم نباید در زمان عصبانیت نه تصمیم بگیره نه حرفی بزنه و .... بهتررررین کار گذشت و بخشش هست 302
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سپاس شده توسط
حیف شد بهم خبر دادند 
یکی از فرماندهان ما در دوران آموزشی سربازی همین هفته پیش در سوریه شهید شد .
خوش به حالش
من که خیلی دوستش داشتم خیلی مرد خوبی بود
ایشالا آن دنیا با ائمه بزرگوارهم ردیف بشن 
دعا کنید ایشالا قسمت ماهم شهادت در راه خدا باشه .

یا علی
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
دلم نمی آد این جا رو ول کنم برم
دوست دارم باشم و پستاتون رو بخونم
مخصوصا حالا که رهروان کلی تازه نفس باحال و پرقدرت داره 317
اما خب هر اومدنی رفتنی داره 53258zu2qvp1d9v 

منم با این که سخته باید دل بکنم و برم.
آخه می دونین ، فردا صبح زود کلاس دارم ، می ترسم خواب بمونم.
شب بخیر ، من برم بخوابم.
فردا صبح می بینمتون 4chsmu1
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
خخخخخ سوتی املایی گرفتم 4
مهشور ؟؟؟
17

Smiley-talk038

اااا چرا گوجه پرتاب میکنید
شب به خیر عاشق خان
اقا این غلط املاییه؟ این غلط تایپیه من روزی صد تا کلمه بنویسم 50 تاش حروفش جا به جاست
4chsmu1
به نظرم پنجاه کمه
شاید حدود 60
4chsmu1

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
(1394 آذر 9، 23:36)می توانم نوشته است: شب به خیر عاشق خان
اقا این غلط املاییه؟ این غلط تایپیه من روزی صد تا کلمه بنویسم 50 تاش حروفش جا به جاست
4chsmu1
به نظرم پنجاه کمه
شاید حدود 60
4chsmu1

کجااا غلط تایپیه 4fvfcja
فکرکنم محشور درسته
البته پیش میاد
 سپاس شده توسط
سلام
بچه های کانون من برای همیشه ازتون خدا حافظی میکنم
امیدوارم همتون در این مسیر موفق باشین به لطف خدا
از خانم می توانم و سها خانوم و خداهراهمونه هم خداحافظی میکنم .
امیدوارم همیشه سلامت و موفق باشن
همچنین از دوستانم پارادایس و جناب خان و درخشنده
خدا حافظی میکنم
و امیدوارم زندگی سالم و خوبی داشته باشن .

خداحافظی من حتما دلیلی داره ترجیح میدم برای آرامش کانون باز گو نکنم .

در پناه حق

یا علی مدد
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
ما خداحافظی مون نمیاد! علتشم خودتون می دونید! چون که خوشم نمیاد از این تریپای خدافظی ! دهه! Swear1

یاد اقا پوریا افتادم طفلک هی تذکر می داد هی من گوش نمی دادم وقتی ول کرد کانونو رفت تازه فهمیدم جاش چه خالیه چقدر تالارا رو خوب اداره می کرد مخصوصا تارالای انجمن شاد رو هر روز اخبار تازه می ذاشت و عکسای جالب و ... هی هم تذکر می داد چه پستی کجا باشه من عمل نمی کردم یا اسپم می زدم و ... اونم حتما باید تذکر می داد تا پاک کنم یا پستمو منتقل کنم
اولا خیلی جو گیر بودم خدا بیامرزدم
اگر الان یه حرفی می زنم چون می دونم بعدا عذاب وجدان می گیرید مثل الان من

بچه ها دعای کمیل اون هفته چسبید؟ کیا دوست دارن دعای کمیل برگزار بشه؟ من می گم خوبه هر هفته دعای جدید بخونیم مثلا این هفته مناجات تائبین

53 مثل من..منمممممممممم خداحافظی نمیدونم یعنی چیییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟ وااااااااااااااااااااات؟؟؟؟؟؟؟؟
سریع موضوع رو حل کنیددد و شیرینی بیاریدددد من فقط شیرینی میخوامم 2uge4p4
میتوانمممم عزیززززززززززززززززززززززززززززمممم
 من میگممم 4 شنبه ختم زیارت عاشورا بزاریم با 100 تا لعن و سلام واقعاااااااا راحتههههههههههههههههههه و چقدر آرمش بخش چه حالی میده روز اربعین
پــــــــــایه هااااا بلاااااااااااااااااااااااااااااایکن Khansariha (46)
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سلام خدمت همه ی دوستان .

اقای دوم من نمیدونم . چی شده . اما بهتره بمونید . این برای خود شما بهتره . فکر کنید . اینهمه ما تو لجن بودیم . بعدش خدا معراجی مانند اینجا را مقابل ما قرار میده .

یه چیزو میدونم . وقتی یکی میگه اون کارت اشتباهه . ادم زورش میاد . اول اصرار میکنه که کارم درست بوده . بعدش تهدید . و بعدش توهین .

و سر منشا همه ی اینها غرور هست . باور کنین . غرور

شما بپذیرید . گاهی اوقات حتی اگر حرف طرف مقابل نادرست هم باشه . ادم باید بپذیره . که البته من از موضوع خبر ندارم . اما قطعا موضوع مهم بوده که برخورد شده .

فلذا میگم اگر حتی رفتار طرف مقابل شما . نادرس هم باشه . شما بپذیرید . چون اون در موضع قدرته . و کینه اش را هم در دبت راه نده . ببخش . اولین راه برای ترک اینه که بخوای خودتو ببخشی و به خدا بگی خدا یا ببخشی . از الان بهترش میکنم . لکن . یه کسایی هستن که نمیتونن خودشون ببخشن . اینها نمیتونن دیگران را ببخشن. به خاطر همین خودشون هم نمیتونن ببخشن .

فلذا دلی بزرگ داشته باشین . هر چیزی شما بر انگیخته نکنه . حستون را درک میکنم . زمانی که جلوی ادم گرفته میشه . ادم حالش بد میشه . ولی راهش جا خالی دادن نیست . بلکه خود سازی هست .

برادر کوچک شما عاشق امام رضا .
[تصویر:  03.gif]

تاپیک امروز چه کار مفیدی انجام دادی ؟ >> به این تاپیک سر بزنید منتظرتونیم. Confetti

تاپیک قرار عاشقی >> سر بزنید نماز اگر قبول شود همه ی عبادات ما قبول میشود 2uge4p4

تاپیک مسابقه ی کنترل ذهن و نگاه >> بسیار مهمه >> منتظر همه هستیم. 53258zu2qvp1d9v

تاپیک طرح ختم قران >> از میراث پیامبر اکرم قران است. پس احترام به ان حضرت و این کتاب حد اقلش خواندنش و در پس خواندن عمل کردن است . فلذا بشتابید . قران دریاییست که انتها ندارد.  49-2 منتظریما

تاپیک برنامه ریزی >> دوستان وقت بسیار مهمه. برای همه مهمه اما برای ما خیلی مهمتره. دوستان ما به یه موضوعی دچار هستیم که چگونگی گذروندن وقتمون بسیار در ترکش موثره پس به این تاپیک بی مهری نکنید . که بی مهری به این تاپیک بی مهری به خود خود شماست . 128fs318181  مطمئنم که با من موافقید. Khansariha (69)

و حالاشاگرد زرنگ>>>این تاپیک یکی از مهم ترین تاپیک ها هست . بسیار منتظرتونم .به جان خودم نیای مدیونی  Gigglesmile

تاپیک ز نیرو بود مرد را راستی >> پشتابید که و برخیزید که وقت تحول است . یعنی ورزش . هر کی میخواد ورزشکار بشه پا شه بیاد اونجا. یالا منتظریما

از اینکه به پیشنهاد هام احترام گذاشتی ممنون دوست خوبم .

[تصویر:  o2kf_1112.png]
[تصویر:  05_blue.png]
خب البته نظر اقا دوم درباره رفتن رو که کسی تایید نکرد! قشنگ معلومه
بیشتر بهش فکر نکنیم تا خودش بیاد پستشو ویرایش کنه

الون جان بذار ببینیم سها خانوم چی می گه؟ یه برنامه طولانی مدت بریزه برای دعای هفتگی

سپاس شده توسط
سلام
15نفر آنلاین نو این وقت شب ؟ 317
تا حالا ندیده بودم  49-2
حالا چرا انقدر ساکت ؟؟؟؟
من برم بخوابم . شدید 14 تا ...
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
تا 15 تا بودیم قدر خودمونو ندونستیم که شلوغ کاری کنیم یه کم
کی پایه است بازی کنیم؟
+++++++++++++++++++++++++++++++++++

-دشمن

- پس شب به خیر

سپاس شده توسط
خدافظ همگی . شب به خیر .
[تصویر:  03.gif]

تاپیک امروز چه کار مفیدی انجام دادی ؟ >> به این تاپیک سر بزنید منتظرتونیم. Confetti

تاپیک قرار عاشقی >> سر بزنید نماز اگر قبول شود همه ی عبادات ما قبول میشود 2uge4p4

تاپیک مسابقه ی کنترل ذهن و نگاه >> بسیار مهمه >> منتظر همه هستیم. 53258zu2qvp1d9v

تاپیک طرح ختم قران >> از میراث پیامبر اکرم قران است. پس احترام به ان حضرت و این کتاب حد اقلش خواندنش و در پس خواندن عمل کردن است . فلذا بشتابید . قران دریاییست که انتها ندارد.  49-2 منتظریما

تاپیک برنامه ریزی >> دوستان وقت بسیار مهمه. برای همه مهمه اما برای ما خیلی مهمتره. دوستان ما به یه موضوعی دچار هستیم که چگونگی گذروندن وقتمون بسیار در ترکش موثره پس به این تاپیک بی مهری نکنید . که بی مهری به این تاپیک بی مهری به خود خود شماست . 128fs318181  مطمئنم که با من موافقید. Khansariha (69)

و حالاشاگرد زرنگ>>>این تاپیک یکی از مهم ترین تاپیک ها هست . بسیار منتظرتونم .به جان خودم نیای مدیونی  Gigglesmile

تاپیک ز نیرو بود مرد را راستی >> پشتابید که و برخیزید که وقت تحول است . یعنی ورزش . هر کی میخواد ورزشکار بشه پا شه بیاد اونجا. یالا منتظریما

از اینکه به پیشنهاد هام احترام گذاشتی ممنون دوست خوبم .

[تصویر:  o2kf_1112.png]
 سپاس شده توسط
سلام - روزتون بخیر و خوشی

نقل قول: بله احسان خان
دانشجو هم شدم
شکر

اره عکسو از لنکش دیدم

هعی روزگار

شما چی؟کارتون خوه؟ پشت میز نشین بودید اگر اشتا نکنم؟
به به مییییییز

خداروشکر
کارهم خوبه ، سلام دارن خدمتتون
والا قبلا جوری بود که باید پشت میز میشستم خسته کننده بود اما الان بهتر شده
کارم پژوهشی یه ، کارهای تحقیقاتی و پژوهشی هم اعصاب خوردیای خودشو داره

دلم برای علیرضا 68 ، سها خانم ، مسافر کوچولو ، چکاوک ، سعید 13 ، تواب خانم ، پوریا ، هادی گل گلاب و ... تنگ شده
کجان ؟

یادش بخیر یه زمان کانون (مخصوصا انجمن شبانه روزی و درد و دل ها) پاتوق مون بود هعی روزگار
فقط و فقط و فقط      نماز

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان