امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

شاید تو خبر ها شنیده اید که یک خواهر و برادر در رودخانه مرزن آباد غرق شده اند .
این دو نفر که از فامیل های یکی از دوستان من هستند.
متاسفانه وقتی دختر خاله رفیقم به بالای یکی از صخره ها می ره تا عکس سلفی بگیره آ. روی سنگ سر میخوره و به داخل رودخانه پرتاب میشود برادر ایشون که پسر خاله رفیق من هست . به داخل آب میپره تا خواهر خودش نجات بده اما متاسفانه هم خواهر و هم برادر غرق میشوند.
جسد دختره پیدا شده ولی جسد پسر هنوز بعد از گذشت تقریبا 5 روز هنوز پیدا نشده .
بچه ها دعا کنید هر چه زودتر پیدا بشه چون مادرش دل به راه پسرش البته نه جنازه پسرش بلکه سالم پیدا بشه .
آخه یک دعا نویس پیدا شده گفته سالم پسرتون و در یک خونه ای افتاده است.
بچه ها دعا کنید مادرش دو تا جوان از دست داده .
همین دیروز تشیع جنازه دختر 21 سالش بود.
توی این ماه رمضانی یه دعای بکنید . خیلی محتاج اون بنده خدا.
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
ضمن عرض همدردي و دعا براي ان خانواده ي اشناي دوستمان جناب اقاي ضربتي....
‎بنده چند جمله ي لايتغر و بسيار بسيار مهم رو كه حالت خلاصه هم تاحدي دارد خدمتت شما بزرگواران عرض كنم
‎...دوستان عزيز!
‎عنصر سكس و عنصر خودخوري (و شايد روحيه ضعيف)دو دشمن بزرگ ما اند
‎براي مبارزه با خودخوري كه بايد به نقش مثبت اعتماد به نفس  بينديشيم....اما عنصر بعدي...
‎بدانيد كه در هنر سينما و همچنين ماهواره عناصر خطرناكي چون سكس عشق و روشنفكري (به دلايلي بنظرم حتي براي يك جوان خطرناكه!)وجود دارد....فضاي مجازي هم كاملاً سكس الود است ...كافي است پيج هاي پر بازديد در اينستاگرام رو ببينيد...در مورد موسيقي هم بگم كه خوب خيلي هاشان ميتونه با ما همدردي كنه و خيلي مواقع هم انرژيك باشه
‎اما به عنوان يك موزيسين ميگم كه صوت قران گوش بديد بجاي موسيقي ...در مورد مضرات موسيقي هم ميتونم حرف بزنم مثلاً تضعيف ايمان و ....
‎دوستان گرامي!الان خيلي از رفقاتون شايد اهل شوخي هاي زشت و گرفتار الودگي هاي دنياي مجازي باشند...ما حتي شايد قيد خيلي از دوستانمان را بزنيم
‎ذهن ما هم ميتونه خودش پر از تصاوير مستهجن بشه ...مواظب ذهنمون باشيم
‎الانم يه سر بري بيرون ممكنه چشات كلي گناه كنه....
‎ميشه با كار هاي مثبت همچون نظم در خواب و ورزش پيوسته و نماز جماعت و صوت قران و توجه به شغل و درس بطور علاقه مند زندگي را درست و پاك گذراند....فراموش نكنيم كه ناپاكي جنسي از بدترين و شيطاني ترين   گناهان است  !
‎پس بطور خلاصه بايد از خيلي چيزا بگذريم !تا پاكي رو بدست بياريم .هزينه داره برامون مثل يك پروژست ..هزينه اش مي ارزه! ...پاكي قدرت روح بدن سالم فكر سالم ....اينا دستاورداشه
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
 سپاس شده توسط
نمیدونم چرا در ایام امتحانات همه دخترهای دانشگاه از مدلهای لباس جدید خود رونمایی میکنند Hanghead
در حالیکه ما پسرها هزار بار گفتیم حاضریم با دختری ازدواج کنیم که لباس های تحریک آمیز نپوشد . و آرایش نکند و خصوصا سنگین باشد.
همین چند روز قبل تو دانشگاه چند تا دختر داشتند در مورد آزادی بیان صحبت میکردند.
یه دختر میگفت من اگر اجازه می دادم خانواده در امور من دخالت کنه الان باید چادری بودم . من دوست دارم همه چی به انتخاب خودم باشه .
کل خانواده من همه مذهبی هستند ولی من به انتخاب خودم زندگی میکنم
نوع لباس پوشیدنش خیلی بد بود . Hanghead
همین چند وقت پیش ها یه زن 30 ساله در کلاس گفت استاد واقعا شوهر خیلی کم شده . Khansariha (13)
بحث در مورد نوع لباس پوشیدن دخترها بود که یه دختر برگشت به همگی پسرها یعنی ما ها گفت من مشکلی ندارم کسی به اندام من نگاه کنه همینجوری که اندام من برای تو اندام تو هم برای من . Hanghead

یه پسر هم جلوی آینه دانشگاه مشغول زدن انواع و اقسام لوازم آرایشی به صورت خود بود . که داشت میگفت اینو بزنی پوستی زیبا داری و ... .
بر عکس این پسر من با کلی ریش هستم .
به کجا رسیدیم واقعا ؟؟؟؟
چرا جامعه اینجوری شد ؟؟؟
بخدا من خجالت می کشم اینجوری حرف بزنم . آخه لخت بودن فرهنگ حساب میشه ؟؟؟؟
دیگه بدتر از همه اینهایی که گفتم یه پسر بود سر کلاس گفت من مشکلی ندارم کسی با خواهر من رابطه داشته باشه. Hanghead
من دیوونه نیستم همه بهم میگند که تو هم بیا یه دونه دوست دختر داشته باش . اگه خوب نبود ولش کن . همه چی که داری پول و ماشین و ... .
ولی من دوست ندارم چون که خدا دوست نداره .
بخاطر همین روزه داری الان امتحانهای این ترم من نسبتا بد بود.
ولی گفتم حرف.خدا واجب تره .

همه اینها رو گفتم که بگم یکی از دلایل ازدواج نکردن من . ترس از اتفاقات بعدی آن است . قطعا من توانایی این را ندارم جلوی زنم ایستادگی کنم و حرفی بالاجبار بهش بزنم.
اومدیم اصلا این همه ی لباس هایش بد بود من نباید اون دنیا جوابی پس بدهم .
اصلا اینها هیچی اومدیم بچه دختر شد و نتوانستیم از ش مراقبت کنیم داستان چه میشود ؟
دوست ندارم در بین کسانی باشم. که توجه دیگران نسبت به خود را جلب کنند در حالیکه این خداوند هست که باید به ما توجه کند .
خسته شدم خیلی هم خسته دیگه نمیتونم نگاه خودم کنترل کنم. انگار دیدن دخترهای نا محرم برای من عادی شده .
 سپاس شده توسط
سلام
هر دوش!
اینقدر فرهنگ برهنگی رو تکرار کردن ک برهنگی شد ی فرهنگ!!

اینقدر زمینه ها چیدن ک بی حیای و بی غیرتی شد عادت ..

و
خیلی بدتر از همه اینها .. اینقدر ساکت بودیم. اینقدر ترسیدیم.. اینقدر تنبل بودیم ک این اتفاق افتاد!!

پناه بر خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

باید برگشت به عقب دید از کجا شروع شد 
چرا برای رفع کمبودها جووونا اینکارو میکنند
چرا برای جلب توجه اینکارو میکنند
چی رو میخوان با این کار به دیگران بکویند
الانم دیرنیست فقط کافیه  نهی از منکرمون با حوصله و منطقی باشه 
کافیه همونطوری که دشمن حجاب و عفاف دخترای و زنای ایرونی اهسته و با حوصله از بین بردن ما هم به همون شیوه فرهنگ اصلیمون رو برگرونیم
کافیه از خودمون شروع کنیم
نمونه کوچیکش خیلی خیلی تو این روزا شنیدم: اخه اینم شد دین تو این گرما و روزه گرفتن ادم تلف میشه چرا ما مثل اقایون نمیتونیم لباس بپوشیم مردا مشکل از خودشونه ما رو مجبور به لباس پوشیدن میکنن
و هیچ کس نیست بگه خانومم تو میتونی با یه لباس ساده یه مانتو شلوار و یه شال یا روسری حجابتو حفظ کنی 
وقتی من سکوت کنم و یا غیر منطقی و با دعوا جواب این حرفاشو بدم اوضاع همین میشه
لج میکنه و میره بدتر لباس میپوشه تا به اصطلاح خودش چشم اون حاجیه خانم یا خانم فلانی رو در بیاره
 و ای دل غافل که داره به خودش ظلم میکنه
 سپاس شده توسط
در بین همه این حرفاتون خوبه یادی هم بکنید از مسئولین گل که نقش کمی تو این جریانات نداشتن
خود من به شدت  ناراضیم از وضعیتی که تو جامعه هست
چون اولین کسی که تو جامعه و فردا روز که بخواد وارد زندگی مشترک بشه ضربه میخوره منم و همه دخترای جامعم
و میدونم فردا باید چارچشمی مواظب زندگیم باشم که مبادا کسی بتونه خرابش کنه

یه تجربه شخصی
من کلا آدم رنگی رنگی هستم و تو دوران دانشگاه عادت داشتم هدبندای رنگی بزنم که هم حجاب داشته باشم هم شاد باشم آرایشی هم نداشتم
ولی به قدری بهم تذکر دادن که هدبندو در آوردم و بیخیال مو و... شدم
در صورتیکه میدیدم دختر با حجاب داغون و کلی آرایش میاد دانشگاه و حتی یه بارم نشده بهش تذکر بدن
و جالبه از وقتی هد بند رو بیخیال شدم حتی یه بارم بهم تذکر ندادن دیگه
فقط اینکه خدا بهمون رحم کنه که داریم رو به فنا میریم
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
و بسیار کسانی که فکر میکنند فقط و فقط اعتقاد و فکر خودشون  درسته....
53
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 20، 19:25)درخشنده نوشته است: و بسیار کسانی که فکر میکنند فقط و فقط اعتقاد و فکر خودشون  درسته....
53

این حرفتون منو یاد یه بنده خدایی تو اتوبوس واحد انداخت که داشت برای دیگران میگفت یزید انسان خیلی با دین و ایمونی بوده و فکر میکرده امام حسین داره از راه حضرت محمد دور میشه که دست به جنگ با امام حسین زده
راست و دروغش نمیدونم ولی این همون قضیه اییه که مولوی میگه هر کسی از ظن خود شد یار من و هر کس به اندازه درک و فهمش از اسلام توشه بر میداره
امیدوارم من حقیر و کمترین جزو اون دسته افرادی بشم که حداقل توشه ای که برداشتم حداقل درست و حسابی باشه و حق باشه نه باطل.
 سپاس شده توسط
من فقط و فقط  به  خدا اعتقاد دارم دیگر هیچ .
خدای خالق آسمان ها و زمین .
این خدا بود که به من امید زندگی داد و توبه من را پذیرفت اما من هر بار تو به شکستم .
در ادامه تکمیل پست بالای خودم باید بگم که من هم دوست دارم ماشین مدل بالا سوار شم با لباس های گران و شیک پوش باشم .
اما ترجیح میدم ساده باشم چون که خدا دوست دارد
من فکر خودم غالب کسی نمیکنم و معمولا وقت با ارزش خودم صرف نصیحت کردن نمیکنم چون بنظرم بعضی ها انقدر غرق تفکر های پوشالی هستند دیگر جای برای صحبت های من ندارند .

یه استاد داشتیم خیلی خوب حرف میزد و یه حرف زیبایی زد .
امام حسین می‌فرماید که انسان بنده دنیا است .
معلوم نیست یه روز شمر تو سپاه حضرت علی بود تو جنگ صفین تو واقعه عاشورا جلوی پسر علی .
معلوم نیست شاید ما هم یه روز شدیم دشمن .
ولی من فقط و فقط و فقط به خدا علاقه دارم و سعی میکنم کارهای خودم برای رضای خدا باشد نه رضای مردم.
و خدایا شرکت که بهم قدرت تفکر دادی که تو را ستایش کنم .

التماس دعا 53
سلام
ببینید کی.اومده !!! 17
خانم الون خوش اومدید Khansariha (98)
چرا کانون از وجود خودتون محروم میکنید . Swear1
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 20، 18:08)سها نوشته است: سلام
هر دوش!
اینقدر فرهنگ برهنگی رو تکرار کردن ک برهنگی شد ی فرهنگ!!

اینقدر زمینه ها چیدن ک بی حیای و بی غیرتی شد عادت ..

و
خیلی بدتر از همه اینها .. اینقدر ساکت بودیم. اینقدر ترسیدیم.. اینقدر تنبل بودیم ک این اتفاق افتاد!!

پناه بر خدا..
یاعلی.53
ولی من برعکس فکر می کنم سها خانم.
فکر می کنم اتفاقا برعکس خیلی سر و صدا کردیم.
هزینه های فراوون تبلیغاتی که اثری نداشته.
به جای این که به ریشه ها نگاه کنیم و اون ها رو درست کنیم ، ظاهر بیماری رو توجه کردیم.
بدحجابی صرفا علامت یک بیماری بزرگتریه.
بالا رفتن سن ازدواج ، بالارفتن آمار بیکاری ، بالا رفتن آمار طلاق ، افزایش تورم ، افزایش اختلاف طبقاتی و ...
این ها ریشه ی بیماری هستند که اگر درمون بشند‌ ،‌ اون وقت هست که موضوع حجاب به راحتی حل و فصل می شه.

البته بر مسلمون ها وظیفه ی امر به معروف واجب شده که اول باید درست اون رو بشناسند و درست عمل کنند.
ولی با این شرایط ، فکر نمی کنم نتیجه مطلوب رو داشته باشه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1395 خرداد 20، 21:47)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: ولی من برعکس فکر می کنم سها خانم.
فکر می کنم اتفاقا برعکس خیلی سر و صدا کردیم.
هزینه های فراوون تبلیغاتی که اثری نداشته.
به جای این که به ریشه ها نگاه کنیم و اون ها رو درست کنیم ، ظاهر بیماری رو توجه کردیم.
بدحجابی صرفا علامت یک بیماری بزرگتریه.
بالا رفتن سن ازدواج ، بالارفتن آمار بیکاری ، بالا رفتن آمار طلاق ، افزایش تورم ، افزایش اختلاف طبقاتی و ...
این ها ریشه ی بیماری هستند که اگر درمون بشند‌ ،‌ اون وقت هست که موضوع حجاب به راحتی حل و فصل می شه.

البته بر مسلمون ها وظیفه ی امر به معروف واجب شده که اول باید درست اون رو بشناسند و درست عمل کنند.
ولی با این شرایط ، فکر نمی کنم نتیجه مطلوب رو داشته باشه.

خیلی باهات موافقم عاشق....
بحث پیچیده تر ازونیه که خیلی سریع بگیم مردم دارن به کجا میرن و اینا....
53
 سپاس شده توسط
با یه سری بحثای مذهبی و احتماعی که اینجا میشه دلم میخواد بذارم و برم از کانون

حس میکنم دوستان خیلی صفر و صد بحث میکنن....

آدم از خودش ناامید میشه
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 20، 22:33)sheydaei نوشته است: با یه سری بحثای مذهبی و احتماعی که اینجا میشه دلم میخواد بذارم و برم از کانون

حس میکنم دوستان خیلی صفر و صد بحث میکنن....

آدم از خودش ناامید میشه

جالبه من به همین دلیلی که فرمودید 3 بار رفتم از کانون! ولی دیدم هیچی نیست...
شما اینکارو نکنید... 302
 سپاس شده توسط
ریلکس باش اجی جان. نفس عمیق بکش و سعی کن بعضی چیزا رو نخونی. خودت اول از همه مهمتری بعد مسایل دیگه
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان