امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

چو درمانم نبخشیدی به درد خویش خو کردم ...

شب های بی قراری من ، از ماه و سال بیرونه  Hanghead
 سپاس شده توسط
بچه امشب اینقدر اعصابم خورده که یکسره سردردم و تمرکز هیچ کاری ندارم،فقط کاری که کردم از زمانی که وارد خونه شدم ساکتم و همش به اتفاقایی که افتاده فکر میکنم،خیلی عصبیم ،میخوام حداقل یک ساعت بشینم بنویسم هرچی تو مغزمه بریزم ر کاغذ بلکه بتونم یک راه. حل پیداکنم امشب داغونم.
 سپاس شده توسط
یه نفر که عربیش خوبه به خدا بگه گرمه  22  14
 سپاس شده توسط
من ترک کردم ولی مشکلم اینه که خیلی خواب بد میبینم چیکار کنم؟ Hanghead
 سپاس شده توسط
(1396 تير 12، 13:17)یوسف نوشته است: یه نفر که عربیش خوبه به خدا بگه گرمه  22  14

مگه خدا عرب زبانه و زبان ما رو متوجه نمیشه؟خب تابستونه باید گرم باشه
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
(1396 تير 11، 19:44)می توانم نوشته است: یه سوال: بچه ها واقعا پست های امنیتیه منو نخوندید؟
یا خوندید ولی پیشاپیش میدونستید؟
الان من ادامه بدم؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

در یک کلام:
جااالـــب ...علمییییی,,,مفیـــــــــددد و بسیار جذاب 49-2 49-2
قطعا ادامه بدین Khansariha (69)
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
 سپاس شده توسط
(1396 تير 11، 23:05)drift نوشته است: بچه امشب اینقدر اعصابم خورده که یکسره سردردم و تمرکز هیچ کاری ندارم،فقط کاری که کردم از زمانی که وارد خونه شدم ساکتم و همش به اتفاقایی که افتاده فکر میکنم،خیلی عصبیم ،میخوام حداقل یک ساعت بشینم بنویسم هرچی تو مغزمه بریزم ر کاغذ بلکه بتونم یک راه. حل پیداکنم امشب داغونم.

دیشب حین نوشتن خوابم برد,واقعا نوشتن مشغولیت فکری ام رو کم کرد 49-2
 سپاس شده توسط
[quote pid='393234' dateline='1499082472']
دفعه آخرمن ترک کردم ولی مشکلم اینه که خیلی خواب بد میبینم چیکار کنم؟ Hanghead
[/quote]

از ریلکسیشن استفاده می کنین؟
شامل انقباض و شل کردن نوبتی عضلات و تصور رویایی زیبا می شه
فک کنم تو یه پستی کاملشو توضیح دادم ولی تو نت سرچ بزنین هم پیدا می شه

دو سه باری امتحان کنین بعد بگید نظرتونو

بقیه نظرشون چیه ؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
(1396 تير 13، 1:07)می توانم نوشته است: [quote pid='393234' dateline='1499082472']
دفعه آخرمن ترک کردم ولی مشکلم اینه که خیلی خواب بد میبینم چیکار کنم؟ Hanghead

از ریلکسیشن استفاده می کنین؟
شامل انقباض و شل کردن نوبتی عضلات و تصور رویایی زیبا می شه
فک کنم تو یه پستی کاملشو توضیح دادم ولی تو نت سرچ بزنین هم پیدا می شه

دو سه باری امتحان کنین بعد بگید نظرتونو

بقیه نظرشون چیه ؟
[/quote]
من چند ساله بلدم....البته بیشتر هیپنوتیزم و بلدم!(ریا شد!) 4chsmu1

خیلی خوبه اینجا در موردش بنویسید...

302
 سپاس شده توسط
ای داد ای بیداد از خوابهای شهوت انگیز از خودارضایی های نیمه هوشیارانه و حتی ناخودآگاه Swear1 
یه خرده مثه رفقای خوب مذهبیم بحرفم: این شیطون لعنتی هم دیده دیگه زورش تو روز و هوشیاری به من نمیرسه شبا میاد سراغم اخمخ گاب( این تهش به زبان خودم بود)
خدا رو شکر واسه همه نعمتهاش واسه تلاش برای پاکی واسه هوشیاری امروز 302
..................................................
دوستان یه چیزی بگم؟ باشه میگم 4chsmu1
اگه لغزشی هستی اگه به سختی میتونی چند روز پاک بمونی اگه اعتیاد به پورن داری به فیلم و عکس داری یا با افکار جنسی و رویاپردازی های جنسی مشکل داری اگه چشمات هرز میپره و کله ت دائما راه میفته همه اینا قبول همه اینها رو من میپذیرم به عنوان یه دوست همدرد همش واسم قابل درکه واست دعا هم میکنم
ولی خدا وکیلی جون همساده که اینقدر واست عزیزه 53258zu2qvp1d9v جون کسی که دوست داری:
 نزار عادی بشه واست این چیزا 
نزار شهوترانی بشه جزیی از زندگی روزمره و روتینت 
بی تفاوت نشو نسبت به پاکیت حتی اگه هر روز لغزش میکنی
غسل کردنت رو به تعویق ننداز
پوشیدن لباس های تمیز
استغفار رو به تعویق ننداز
دعا برای پاک شدنت
پشیمونی تو قلب و ذهنت رو به تعویق ننداز
حذف کردن فیلتر شکن و دیلیت کردن فیلمها رو حتی اگه امیدی نداری که فردا باز نصبش نکنی به تعویق ننداز
دست از تلاش برندار
هیچ وقت نزار واست عادی بشه خودارضایی
تلاش کن این نفرت و کینه از شهوترانی همیشه تو دلت بمونه
هرگز توی سر خودت نزن و خودتو تف و لعنت نفرست ولی جان مادرت نزار عادی بشه واست لغزش حتی اگه سریالی هستی
به هر بهانه ای به هر هدفی به هر انگیزه نصفه نیمه ای شده یه جرقه درون خودت روشن نگه دار
هر بار که لغزش کردی حتی اگه امیدتم صفره پاک بشی بگو این بار آخره بگو دوباره شروع میکنم
اینو از داداش کوچیکتون قبول کنید که سیاهی و بدبختی و نکبت و کارهای به شدت پست و کثیفتر در راهه اگه همه چی واست عادی بشه
میگی کانون اومدنم سود نداشته نتونستم پاک بمونم ولی باز بیا هر روز بیا خودتم حرف نزدی حرفهای بقیه رو بخون
 بترس از سرنوشت انسانهایی که گفتن آب که از سر گذشت چه یه وجب چه صد وجب
 دنیا ساکت نمیمونه جوری امتحانت میکنه و زمینت میزنه که نتونی دیگه پا بشی به خودت غره و مطمئن نباش که اوج خلافت اینه تو حمام یا تو خلوتت یا تو اتاقت با یه فیلم لغزش میکنی
 بترس از آزمایشهای روزگار بترس از روزی که مورد آزمونت قرار بدن و رفوزه بشی جوری مردود بشی که دیگه فلکم نتونه جمعت کنه
 کسایی که عمرشون سلامتیشون بر باد رفت هیچ فرقی با ما ندارن هیچ فرقی سر بزنگاه پاشون لغزید چون عادی شده بود همین شهوترانی های به ظاهر کم خطر و کم ریسک
 نگو فیلم پورن و یه عکس و یه صحنه که این حرفا رو نداره شدت بیماری به حدی میرسه که به فیلمهایی روی میاری که نشانه عدم سلامت روح و روانه نمیخام اسم ببرم ولی به دیدن چیزهایی میفتی که دور از جون حیوون هم حالش بد میشه از دیدنش نگو ارتباط با جنس مخالف در حد پیامک و چت که ترس نداره بترس از عاقبتی که گریبانگیر خیلیها شد تو از اونها لزوما باهوشتر نیستی یهو چشمتو باز میکنی میبینی چیزایی رو از دست دادی که دیگه برگشت پذیر نیست نگو من مراقبم مثه معتادی نباش که میگه من با معتاد گوشه خیابون فرق دارم اون معتاد و بیماره نه من 
به افراد پاک و طاهر فکر کن نه به اینکه همه دچارن و مبتلا نگو منم یکی سر این همه مبتلا
در یه کلام  نزار هیچی واست عادی بشه نزار پشت درس و کار و مطالعه و تفریح قایم بشه شهوترانیت نزار دلمشغولی ها و گرفتاریها سرپوشی بشه برای اینکه یادت بره مشکلی هست
با هر درجه ای از پاکی با هر اعتقادی با خدا رابطه تو باهاش قطع نکن همیشه باهاش بحرف
دیگه سختی های اون دنیا رو نگفتم و کیفرهای اخروی رو چون نیازی نیست به نظرم تصور کیفرهای همین دنیا به اندازه کافی دردناک و بیم آور هست.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
امروز امتحان رانندگی داشتم ؛ بار اولم بود 
احتمال 70 درصد حدسم این بود که میتونم قبول شم واقعا سخت نیست این ازمون ؛ تا نشستم پشت فرمون نمیدونم چی شد کلا افسره ترسناک بود ؛  نفهمیدم دیگه گاز کدومه ؛ دنده کدومه ؛ کلاج کدومه  4chsmu1
تقریبا همه بچه ها سر پارک دوبل رد شدن ؛ بهم گفت روشن کن و حرکت کن ؛ یکم رفتم جلو گفت پارک دوبل بزن ؛ یه پارک دوبل زدم در حد لالیگا  317
افسره گفت آفرین خوبه ؛ حرکت کن .
نفرهای قبل من که نشسته بودن ار همه شون سر پارک دوبل ایراد گرفت ولی برای من  همین که پارک دوبلم رو گفت افرین خوبه نمیدونم چی شد انقدر خرکیف شدم از هولم خاموش کردم  Khansariha (13) بعد گفت ایراد نداره روشن کن بیشتر هول شدم اومدم دنده رو خلاص کنم که استارت بزنم زدم دنده دو  Khansariha (13)
خیلی شیک بهم گفت برو پایین هفته بعد بیا  49-2
کلا مهم نیست رانندگی چقدر بلد باشین ؛ قبل امتحان میگفتم چیزی نیست یه امتحان ساده س ولی وقتی نشستم کلا گیج بودم  65
بعد از مدتها شکر خدا میتونم یه ماشین بخرم  2uge4p4 دعا کنین گواهینامه رو بگیرم یه پراید مدل 89 ؛ 90 بتونم بردارم میام بهتون شیرینی میدم  Khansariha (69)
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1396 تير 13، 12:41)رامین. نوشته است: امروز امتحان رانندگی داشتم ؛ بار اولم بود 
احتمال 70 درصد حدسم این بود که میتونم قبول شم واقعا سخت نیست این ازمون ؛ تا نشستم پشت فرمون نمیدونم چی شد کلا افسره ترسناک بود ؛  نفهمیدم دیگه گاز کدومه ؛ دنده کدومه ؛ کلاج کدومه  4chsmu1
تقریبا همه بچه ها سر پارک دوبل رد شدن ؛ بهم گفت روشن کن و حرکت کن ؛ یکم رفتم جلو گفت پارک دوبل بزن ؛ یه پارک دوبل زدم در حد لالیگا  317
نفرهای قبل من که نشسته بودن ار همه شون سر پارک دوبل ایراد گرفت ولی برای من  همین که پارک دوبلم رو گفت افرین خوبه نمیدونم چی شد انقدر خرکیف شدم از هولم خاموش کردم  Khansariha (13) بعد گفت ایراد نداره روشن کن بیشتر هول شدم اومدم دنده رو خلاص کنم که استارت بزنم زدم دنده دو  Khansariha (13)
کلا مهم نیست رانندگی چقدر بلد باشین ؛ قبل امتحان میگفتم چیزی نیست یه امتحان ساده س ولی وقتی نشستم کلا گیج بودم  65
بعد از مدتها شکر خدا میتونم یه ماشین بخرم  2uge4p4 دعا کنین گواهینامه رو بگیرم یه پراید مدل 89 ؛ 90 بتونم بردارم میام بهتون شیرینی میدم  Khansariha (69)
ان شاءالله سری بعد حتما موفق میشید ، ادم جلو افسر هول میکنه ، من خودم با اینکه رانندگیم خوب بود بارچهارم قبول شدم ، داداشم از بچگی رانندگی میکرده تا حالا دو بار ازمون داده اما رد شده .
میدونم سری بعد موفق میشید، فقطاعتماد به نفستون.رو از دست ندید

Sent from my HTC_D626ph using kanoon

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
(1396 تير 13، 12:41)رامین. نوشته است: امروز امتحان رانندگی داشتم ؛ بار اولم بود 

Gigglesmile جالب بود

من که پاهام به وضوح می لرزید
با اول نیم متر هم نرفتم گفت پیاده شو 22 اما بار دوم قبول شدم 2uge4p4
به خودتون امیدوار باشید 4chsmu1
نقل قول: یه سوال: بچه ها واقعا پست های امنیتیه منو نخوندید؟
یا خوندید ولی پیشاپیش میدونستید؟
الان من ادامه بدم؟
ممنون میشم راهنماییم کنین
من همیشه دوست داشتم بدونم در مورد تروجان ها. خیلی عالی بود.
فقط اینکه سوالاتمونو میشه همین جا بپرسیم؟ 65 
خب پس میپرسم 4chsmu1  . من چون خیلی نرم افزار تخصصی رو لبتابم نصبه یخورده لبتابم کم میاره و واسه همین خیلی از نرم افزارهای عادی رو حذف کردم و نمیتونم نرم افزار جدیدی نصب کنم. این تروجان ریمور رو نصب نکنم احتمال حمله وجود داره؟ 4chsmu1  با توجه به اینکه آنتی ویروس من mcafeeهست.
یه سوال دیگه اینکه اگه بخام اطلاعات مهممو وارد دیسک کنم حدودا 100 گیگ حداقلش. خییلی دیسک میشه. راه حل بهتری ندارین؟
و اینکه من بهتون میگم با قدرت ادامه بدین  خیلی خوب بود 49-2

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

آقا رامین
تا پول دستت اومد ماشین میخری؟ ماشین همه ش خرج و خطره
با یکمیش برید سفر با بقیه ش طلا شکسته یا هر چیز دیگه ای بخرید?

مک آفی خوبه اقای مهندس
تروجان ریمور خیلی هم سنگین نیست
چطوره امتحان کنین ببینین کند میشه سیستم یا نه؟
میتونی حافظه جانبی بگیرید 
از اینا که قفل میشن و نمیذارن داده هاشون دستکاری شه
منم یه سرچ میزنم

[تصویر:  nasimhayat.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان